24 i 25 czerwca kontaktowałem się z InPost przez infolinię. Panie konsultantki obiecały interwencję, a w przypadku braku dalszej informacji o losach przesyłki zaproponowały mi kolejny telefon na infolinię.
Paczka jest zaadresowana na moją żonę/podany nr telefonu również żony/. Pani konsultant? w trakcie rozmowy prowadzonej 25.06. poinformowała mnie, przywołując RODO, że udzielić może informacji tylko osobie której podany jest nr telefonu, po czym udzieliła żonie informacji takiej jaka znajduje się w systemie, którą wcześniej z przywołanego systemu sam jej odczytałem. Przesyłka zawiera matę wygłuszająca maskę samochodu, a informacja o niej z tego wynika jest szczególnie wrażliwa. Myślę, że należy popracować nad tym zespołem.
ZaletyMożliwość zdalnego odebrania z paczkomatu.
