Niestety, kiedyś najlepsza firma kurierska dzisiaj najgorsza. Na przesyłkę czekam 7 dni masakra. Napisane jest w aplikacji że w doręczeniu, czekam na kuriera Ale kuriera brak. Poczta Polska już jest szybsza. Nie polecam tej firmy.ZaletyPaczkomaty- czas się zgadza
WadyPrzetrzymywania paczek, okres oczekiwania nawet 7 dni