WadyNa infolini nic sie nie dowiesz. Bardzo długi czas oczekiwania. Nie wiem czy się doczekam bo nikomu sie nie spieszy.
strona 362 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 360
- 361
- 362
- 363
- 364
- nastepna »
-
~Artii / 2020-08-14 07:28Ocena: 1.00 / 5
Zamowilem ertykulator przez inpost. Poniewaz nie bylo mnie w domu kurier przerzucił go przez płot!!! Niestety sprzęt uległ uszkodzeniu. Złozylem reklamacje na stronie inpost. Nie otrzymalem nawet potwierdzenia, iz zostala zlożona. Po dlugim oczekiwaniu dzwoniąc na infolinie otrzymalem informacje iż zekomo odmowiedź jest na meilu. (Napewno nie na moim. W spamie też nie było). Złozyłem reklamacje od reklamacji i dalej czekam. -
-
~gab / 2020-08-13 15:18Ocena: 1.00 / 5
Moja paczka została zgubiona i cały czas wmawiają mi że dojdzie za dwa dni, czy jakbym zadzwoniła dzisiaj czy jutro słyszę dojedzie za dwa dni. Na trackingu widnieje odebrana przez kuriera i na tym się skończyła jej podróż. -
~anna / 2020-08-13 10:55Ocena: 1.00 / 5
jakby było zero dałabym Jedna wielka porazka albo w w moim miejscu siedzi inna przesyłka albo etykiet nie daja chociaz oplacone to juz kilka razy albo kody nie działały koszmar koszmar koszmar -
~Mateusz / 2020-08-13 10:13Ocena: 1.00 / 5
wysłałem jakiś czas temu paczke do FIRMY, a jak o iż nie miałem dostępu do osoby fizycznej z firmy a jedynie mogłem nadać na firmę inpost nawet się nie przejmował, nie dostarczyli a w dodatku straciłem 30zł za to że nawet nie spróbowali mimo posiadania adresu firmy, nazwy oraz numeru kontaktowego. Zaletyzostałem grzecznie powiadomiony o tym że nawet nie spróbują dostarczyć paczkiWadybez użyteczna firma kurierska -
~Patrycja / 2020-08-12 09:20Ocena: 1.67 / 5
Kurier nie dostarcza przesyłek niby przez to że nikogo nie ma w domu A ciągle ktoś jest. Ciągle zgłaszane na infolinię o zachowaniu kuriera A oni z tym nic nie robią. Kultura osobista świadczy o jego zachowaniu. Bardzie wulgarny i nieprzyjemny kurier. Nie polecam Inpost to jakaś żenada. ZaletyBrakWadyWszystko -
~WP / 2020-08-11 21:40Ocena: 5.00 / 5
Generalnie inpost jest super, ale Pobralem aplikacje ze sklepu play, podchodze do paczkomatu, gps odpalony, klikam otwórz zdalnie, Otwiera sie skrytka. Podchodze a jakis dureń drze jape ze to jego, bo on otworzyl sobie zdalnie 50m od paczkomatu widzac ze ja otwieram. I pyskowka i rozkmina czyja paczka. Czy pajac nie mogl poczekac 10 sek az ja odbiore? I tak dopiero by podszedl do paczkomatu. Ale chamstwo musi byc pierwsze. To juz nie pierwszy raz. Najgorsze ze jest taka metoda kradzieży. I poście, zrob jakis czujnik by zdalnie mozna bylo otwierac stojac np max 5m od paczkomatu, albo by blokowac otwieranie gdy ktos przed samym panelem wlasnie probuje to zrobic. Najgorsze ze baba nie majac pojecia o działaniu aplikacji sie upierala ze moze otworzyc skrzynke z kazdego miejsca, co jest nieprawdą, bo trzeba mieć włączoną lokalizacje i byc w pobliżu paczkomatu. Wiec jak widac nowoczesna technika czasem przegrywa ze zwyklym buractwem ZaletySzybkość dostawy, lokalizacja odbioru, godziny odbioruWadyTrole odbierające paczki za pomocą aplikacji stojąc za plecami gdy ty odbierasz swoją -
~Patrycja / 2020-08-11 20:46Ocena: 1.00 / 5
4/5 paczek dosraczone do paczkomatu 20km dalej. Po zgłoszeniu na infolinię, paczka podobno została przekierowana do właściwego paczkomatu, jednak po tygodniu została zwrócona do nadawcy :) pieniędzy, ani paczki więcej nie zobaczyłam.
ZaletyBrakWadyKonsultanci nie wnoszą nic nowego i nie interesują się klientem, nie są pomocni i mówią to co wiemy. -
~Sławomir / 2020-08-11 19:02Ocena: 1.00 / 5
Poza Paczkomatami, jako firma jesteście beznadziejni. Miałem dzisiaj do nadania dużą paczkę (36x67x65, 15kg).
Do Paczkomatu taka paczka się nie mieści, miałem swoją opłaconą etykietę, pojechałem do oddziału na Traktorowej 111 w Łodzi... tam się okazało, że oddział został przeniesiony na Brukową 21. Pojechałem do nowego oddziału, a tam nie przyjmą, bo wirus - oddział zamknięty.
Pojechałem do najbliższego punktu odbioru w jakimś salonie prasowym, w aplikacji InPost, która nadaje się tylko do odbierania paczek, bo, żeby znaleźć w niej POP trzeba mieć dużo cierpliwości, napisane, że otwarty do 19:00, o 17:00 już był zamknięty.
Pojechałem do kolejnego "cudownego" punktu InPost, kolejny mikroskopijny salon prasowy. Pani zaskoczona, że chcę u niej zostawić paczkę, w końcu się zgodziła, bo od razu nie zobaczyła jej wielkości. Gdy zobaczyła, jaka duża narzekała, wyzywała, aż z wielkiej łaski przyjęła.
Żeby nadać tę paczkę przejechałem po Łodzi 17 km.
Nie, nie mogłem zamówić kuriera po odbiór, bo nie mogę brać dnia wolnego i czekać na kuriera, który może się zjawić tylko przed 16:00.
ŻAŁOSNE. Po co udajecie, że świadczycie jakieś usługi poza Paczkomatami. Cała reszta w waszym wykonaniu to kompletne nieporozumienie.ZaletyPaczkomatyWadyWszystko inne czym się zajmuje InPost. -
-
~Anna / 2020-08-11 15:44Ocena: 1.00 / 5
Oddział w Olsztynie określając jednym słowem-chamstwo i oszustwo to ich główne cechy,aż się nie chce wierzyć że w tych czasach to możliwe.Kurier oszukuje że był,jest arogancki w rozmowie telefonicznej i to od jego humoru zależy czy dostaniesz przesyłkę.Dzwoniąc do oddziału dowiadujesz się że jak ci się nie podoba to idź gdzieś indziej...Masakra jakaś -
~ręceopadają / 2020-08-09 15:01Ocena: 1.00 / 5
Porażka.W piątek o 15.48 nadałam paczkę w paczkomacie. Do dzisiaj nie została odebrana przez kuriera. Firma nie ma zasady codziennego odbioru paczek do np.20.00
Klient byłby świadomy, że paczka ruszy w drogę jeszcze tego samego dnia.
Teraz liczę na to,że w poniedziałek jakiś łaskawca weźmie moja paczkę i popchnie ja dalej.
Nigdy więcej nadania z paczkomatu do paczkomatu. -
~Anonymous / 2020-08-08 09:15Ocena: 1.00 / 5
Paczki nie przychodzą na czas, obsługa klienta jest do bani; cały czas wymyślają nowe kity! Jak nie będzie miejsca w paczkomacie to możecie się pożegnać z paczką bo już nie przyjdzie!
Nie polecam wcale.ZaletyNie ma zaletWadyWszystkie aspekty tej firmy są bardzo wadliwe -
~Cbr / 2020-08-07 23:24Ocena: 1.00 / 5
Kurier z Brodnicy skłamał że mnie nie było w domu . A tak Naprawdę nawet go nie było. Bo niestety bardzo mi zależało na przesyłce i czekałam cały dzień. ZaletyBrakWadyLekceważenie klienta. Kłamstwo. -
~KB / 2020-08-07 11:30Ocena: 2.00 / 5
Zły kod do odbioru przesyłki. Brak reakcji na maile.
Odpowiedz na reklamacje ograniczyła się do powiadomienia o zwrocie towaru.
Tragedia. Pomysł dobry ale ludzie?
Nie polecam i sam nie korzystam.
PozdrawiamZaletyPomysł na dostaweWadyWykonanie -
~Izabela / 2020-08-06 17:27Ocena: 1.00 / 5
U mnie podobno. Dostałam sms-a ,że kurier nie zastał mnie w domu, jednak w ogóle go nie było, bo cały dzień siedzę w domu i czekam. Dzwonię na infolinię i nikt nie odbiera. Z kurierem nie ma kontaktu. Nie polecam! -
~Zawiedziony / 2020-08-06 15:35Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Paczkomat mi się nieotworzył po wpisaniu kodu odbioru. Po rozmowie na infolinię dowiedziałem się że muszę czekać 24 godz. aż otworzą skrzynkę. Pani na infolini oziębła i nieprzyjemna. Po 24 godzinach zero odzewu, koleiny tel. na infolinię i dowiedziałem się że właśnie zgłosili awarie(a mineło już 25 godz. od zgłoszenia)mija 2 dzień a paczka nadal siedzi sobie w paczkomacie. Totalne olewanie klienta ZaletyZadneWadyNieprzyjemna obsługa. Koleiny raz muszę podjeżdżać do paczkomat. -
~Beana / 2020-08-06 13:39Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam usług jak również obsługi biura reklamacji, zobaczymy jeszcze obsługę ochrony danych osobowych, gdzie czekam jeszcze na odpowiedź. Krótko, kurier przywiózł przesyłkę, rzucił ją pod bramą i pojechał, złożyłam reklamację bo paczki nie ma, po dwóch dniach przyjechał kurier, żeby wyjaśnić sprawę. Po kolejnych kilku otrzymałam odpowiedź, że kurier otrzyma stosowną reprymendę.
Żadnych informacji odnośnie mojego roszczenia zwrotu za przesyłkę, która była opłacona. Po mojej interwencji i udzieleniu informacji na zadane mi pytania, na moje pytanie osoba, która miała stopkę w mailu jako " specjalista do spraw reklamacji" otrzymałam informacje, że Pani nie pracuje w dziale reklamacji. Kolejne próby uzyskania informacji nie przyniosły żadnego skutku. Wysłałam wiadomość do działu danych osobowych o skany dokumentów potwierdzone moim podpisem odbiór przesyłki. Czekamy. Sprawa i tak trafia do prawnika i Rzecznika.ZaletyżadnychWadyniekompetencja, sztuczne stanowiska jak widać -
-
~Justyna / 2020-08-06 11:52Ocena: 1.00 / 5
Tragedia zgubili moja paczkę i udają,że mnie nie ma w domu i nie chce odebrać paczki do tego brak kontaktu z kurierem firma nie podaje numeru do kuriera kurier się nie odzywa patologia pierwszy raz taka akcja czekam na paczkę trzeci dzień i nic . ZaletyBrakWadyNielojalna firma -
~Leszek / 2020-08-06 11:33Ocena: 1.00 / 5
Paczka zaginęła. Kontakt tragiczny. Osoba zajmująca się reklamacją nie odpisuje na maile. Czas rozpatrzenia reklamacji 30 dni a towar potrzebny mi na wczoraj. Nie polecam nikomu. -
~Czekolajda / 2020-08-06 08:53Ocena: 1.00 / 5
Nadałam paczkę bezpośrednio w paczkomacie a dziwnym trafem do Pani doszły buty zamiast biustonosza, który wysłałam... inpost od kilku miesięcy ma w poważaniu moją sprawę... po prostu śmiech na sali... ZaletyBrak...WadyWszystko, dosłownie wszystko -
~Zofia / 2020-08-05 16:52Ocena: 1.00 / 5
Kurier dostarczył paczkę pognieciona, porwany karton pomimo że była naklejka NIE RZUCAĆ . WSPIERAŁ mi że tak zapakowali. Otworzyłam przy nim, debrałam bo w paczce była roślina na której bardzo mi zależało ,całe szczęście że tylko jedna gałązka była uszkodzona. Bezczelnie zapytał co tam jest, a ewidentne było widać że rozpakował tę paczkę.Masakra ZaletyŻadnychWadyBeczelny i arogancki kurier .
strona 362 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 360
- 361
- 362
- 363
- 364
- nastepna »
