Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8482 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~watson carlos / 2020-11-12 15:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie otrzymałem powiadomienia SMS o dostarczeniu paczki do paczkomatu. Do teh pory nie było takich sytuacji. W rezultacie paczka wróciła do nadawcy i muszę płacić ponownie za wysyłkę.
    Zaletybrak
  • ~AlwinZPS / 2020-11-12 15:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Zero jakiej kolwiek komunikacji miałem dwie paczki które nie dotarły w wskazanym terminie zero odpowiedzialności....
  • ~Kwiat / 2020-11-12 14:30
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo fana firma kurierska tylko ja polecam. ????????
    ZaletyPlis
    WadyNie ma wad.
  • ~klient / 2020-11-12 13:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier InPost zawiózł paczkę pod inny adres i wysłał sms, że tam ją zostawił i mimo, że opłaciłem, żeby paczka przyszła pod mój adres to kurier przez telefon miał pretensje "czy mi jest tak trudno tam po nią pójść" i "mogę ją stamtąd zabrać na magazyn jak pan chce". Już nigdy nie zamówię przez InPost. Nowa firma na rynku a już nie dba o klienta.
  • ~MAR / 2020-11-11 20:07
    Ocena: 1.00 / 5
    INPOST NAJGORSZA FIRMA JAKA MOZE BYĆ NIE POMAGAJĄ KLIENTOWI W ŻADEN SPOSÓB.PACZKA W PACZKOMACIE A KOD ODBIORU NIE PRZYSZEDŁ A NA INFOLINI BABA Z INPOST MOWI ZE TO NIE JEJ PROBLEM.NIE ZAMAWIAJCIE PRZEZ INPOST
    ZaletyŻADNE
    WadySAME WADY
  • ~Sandra / 2020-11-10 22:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Od 4 listopada nie mogę dowiedzieć się co stało się z moją przesyłką... ????‍♂️ Dostałam tylko maila, że paczka ODEBRANA i tyle, a nie otrzymałam osobiście żadnej przesyłki ???? Bez żadnej próby kontaktu/telefonu ze stro y kuriera. Siosyrze udało się raz dodzwonić do kogoś tam z "centrali" i dowiedziała się, że paczka została pozostawiona W PORTIERNI LUB OCHRONIE ????‍♂️???????????????? Mieszkam w 40letnim prl-owskim bloku gdzie nie ma mowy o portierni, a tymbardziej ochronie ???? Ale tyle sie dowiedziała z tej rozmowy... ???? Następnie po kilku moich próbach kontaktu z "centralą" w Bydgoszczy w formie smsów otrzymałam info, że MAM SPRAWDZIĆ SKRZYNKĘ, BO KURIER UMIEŚCIŁ TAM PRZESYŁKĘ, ALE NIE POINFIRMOWAŁ I PRZEPRASZAJĄ I ŻE MAM POTWIERDZIĆ ŻE PRZESYŁKA JEST W SKRZYNCE ????????‍♂️. No to lecę do swojej skrzynki, plus obczajam 4 sąsiednie skrzynki "przez okienko" i wszędzie pusto ????‍♂️ Piszę do centrali smsa zwrotnego, że nie ma żadnej przesyłki i co dalej?? Odpowiedź od nich: "Czekamy na wyjaśnienia kuriera co zrobił z przesyłką". Potem oczywiście zero kontaktu więc następnego dnia piszę do nich smsa "Jak sytuacja z naszą przesyłką?" Odpowiedz, że nadal czekają na wyjaśnienia kuriera.????‍♂️ W międzyczasie udalo się nam dodzwonić do pani kurier odpowiedzialnej za dostarczenie naszej przesyłki i najpierw mówiła, że nie pamięta, potem, że chyba w skrzynce zostawiła przesyłkę, ale po tym jak jej uświadomiłam, że nie ma opcji, żeby przesyłka się zmieściła przez okienko skrzynki, to stwierdziła "OCH, NO FAKTYCZNIE" ????‍♂️ I zero konkretów. Poza tym powiedziała, że centrala nie kontaktowała się z nią w sprawie tek przesyłki, więc ich smsy, że czekają na "wyjaśnienia kuriera" mogą sobie wsadzić w d... Totalna zlewka i ściema w stosunku do klienta, kompletny bałagan i zero jakichkolwiek informacji co się stało z opłaconą paczką, dosłowbie zapadła się pod ziemię. Po tych paru wymienionych z nimi smsami próbowałam 4 razy dzwonić i nikt nie odebrał telefonu. Napisałam kolejnego smsa dlaczego odpisują na smsy i klamią w nich, a nie odbierają telefonu w tym samym czasie. Było to dziś około 14:30. Od tamtej pory zero odzewu. Będziemy się starać o zwrot kosztów za przesyłkę i zagubiony towar, nie zostawimy tego tak. Kompletna amatorka i olewka w stosunku do klienta. ZA CO BIERZECIE PIENIĄDZE??!????‍♂️ FIRMA KRZAK???? NIE POLECAM !!!!!
    ZaletyBrak
    WadyZero informacji ze strony kuriera, to samo ze strony centrali, wręcz kłamią w "żywe oczy" że "INWESTYGUJĄ"???????? sprawę, a nie robią nic, OPŁACONA PRZESYŁKA ZNIKNĘŁA I NIKT NIC NIE WIE????‍♂️
  • ~Michał. / 2020-11-10 22:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Status „wydana do doręczenia” od godz. 11 do 22 nie odebrałem przesyłki z paczkomaty. Prawdopobnie otrzymam przesyłkę jutro czyli czwartego dnia od nadania przez nadawcę.
  • ~maku79 / 2020-11-10 11:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier kłamie, że był i zostawił avizo (2 Razy), nie ma możliwości odbioru z oddziału. Oddział nawet nie próbuje rozwiązać problemu. Postawa dupą do klienta.
  • ~PiotrW / 2020-11-09 19:14
    Ocena: 2.67 / 5
    Niestety Firma InPost ma w głębokim poważaniu klienta. Do paczkomatów kody odbioru przychodziły na telefon i e-mail. Było zbyt dobrze. Teraz tylko na telefon. Karta telefonu uszkodzona i nie ma jak odebrać przesyłki. Na dodatek firma robi sobie odzczędności na kliencie pakując kilka przesyłek do jednej skrytki. A opłata tego nie uwzględnia. Kasują normalnie. Infolinia to jak rozmoea z kretynami. Zero pomocy. Szkoda zatrudniać ludzi, bo tyle potrafi najprostszy automat.
  • ~Joan / 2020-11-09 15:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma poniżej wszelkiej krutyki, gduby mozna bylo dałabym ocene poniżej zera. Cena moze i przystepna ale obsługa fatalna. Paczka po prawue tugodniu nie dostarczona ppd wskazany adres. Jak się klient zaczyna się na wszystkie możliwe sposoby dobijać i interesować co się dzieje z przesyłką to nagle pojawia się im w systemie komunikat że paczka uszkodzona i jej nie dostarcza. Jakoś sami z siebie nie potrafią się skontaktować z kloentem. Jak ktoś ma stalowe nerwy i masę czasu na czekanie na przesyłkę to może korzystać z usług tej firmy, w innym wypadku zdecydowanie odradzam. Osobiście nigdy wiecej nie skorzystam z kuriera InPost, nie warto szkoda czsu, pieniędzy i nerwów.
    WadyNieterminowość, lekceważenie klienta,
  • ~Emer / 2020-11-09 10:35
    Ocena: 2.33 / 5
    Zawsze byłem zadowolony z InPost do dziś. Czekam na bardzo mi potrzebną część do samochodu, sprzedawca nadał ją w czwartek teraz jest poniedziałek sprawdzam status przesyłki a ona jeszcze nie została odebrana przez kuriera. Paczki dostarczane niby w dwa dni a ja czekam 4 dni na to by przynajmniej ją odebrał z paczkomatu. Masakra. Będzie tydzień nim dostanę paczkę jak nie więcej gdyż zbliża się 11 listopada i znów się opóźni, a samochód który potrzebny stoi rozebrany ????
    ZaletyKiedyś były
    WadyNiewywiązywanie się z terminu dostawy, trzeba przejść na pocztę lub paczka w ruchu
  • ~Wygi / 2020-11-09 08:04
    Ocena: 1.67 / 5
    Typowo polskie podejście do klienta. Paczka uszkodzona w transporcie ale folia stretch nie została uszkodzona, więc została odebrana z paczkomatu. Po rozpakowaniu okazało się, że towar jest połamany. O uznaniu reklamacji w tej sytuacji można zapomnieć, bo przecież nie wniosło się uwag do przesyłki przy odbiorze.
  • ~Łukasz / 2020-11-08 20:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Lampy samochodowe połamane i reklamacja odrzucona, odwołanie wisi 4 miesiące i zero odzewu na wiadomości. Ponad tysiąc złotych w plecy. A teraz kolejny przykład paczki ze szkłem
    ZaletyBrak
    WadySzkoda gadać, szkoda czasu żeby chociaż część wyliczyć
  • ~megann / 2020-11-07 22:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Zachęcają do nadawania przesyłek w weekend, pomimo, że nie pracują w soboty, ani niedziele. Skutek - przesyłka nadana w piątek o 14.45 w sobotę trafia o 5.55 do miasta docelowego, ale nie ma jej kto włożyć do paczkomatu, aż do poniedziałku rano. Co to ma być? Poczta Polska Bis?
  • ~Justyna / 2020-11-06 11:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Stoję właśnie na parkingu pod marketem w Gębicach (koło Mogilna) pan z InPost katuje pięściami paczki które nie chcą mu się zmieścić do mniejszych skrzynek..coś jest z nim nie tak..
  • ~agat / 2020-11-05 11:19
    Ocena: 2.67 / 5
    TO JEST TRAGEDIA !!!!!!! ZA MULTISKRYTKI POWINNI ICH POWIESIĆ !!!!!
    nie zmieniłam nr telefonu na nowy na allegro w 2 miejscach - nie zauważyłam że w 2 trzeba top zrobić
    i nie miałam jak dostać się bo wysyłają tylko kod smsem
    INFOLOINIA - BEZDUSZNE CYBORGI PO SZKOLENIACH ODCZŁOWIECZAJĄCYCH
    prosiłam błagałam aby podeszli inaczej bo miałam 3 odbiorców i ciężko się było od nich doprosić aby to oni napisali mailem ale w odpowiedzi cały czas metodą zdartej płyty bezdusznie powtarzane formułki
    O podejscia jak do człowieka , młodzi esesmani
  • ~Zadowolona K / 2020-11-05 10:55
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo miły kurier i szybka dostawa. Oceniam na 5*
    WadyBrak
  • ~Beata / 2020-11-04 21:58
    Ocena: 1.33 / 5
    Uwaga na przesyłki w multiskrytkach. inpost zmienił sobie niedawno regulamin gdzie informacja o umieszczeniu paczek do multiskrytki NIE JEST OPATRZONA KODEM DOSTĘPU. Jeśli dodatkowo był podany telefon stacjonarny - nie ma możliwości uzyskania kodu dostępu i paczka frunie z powrotem do nadawcy. Oczywiście za ponowną przesyłkę trzeba zapłacić.
    Zapłacę za tę i następne- ale już innej firmie.
    Pięknie dziękuję za nabicie mnie w butelkę.
    Zalety---------
    Wadyszkoda gadać
  • ~Michal. / 2020-11-04 16:47
    Ocena: 3.00 / 5
    Najpierw czekalem na paczke 3 godziny dluzej,bo serwis.Teraz juz druga godzine czekam mimo,ze paczka jest w paczkomacie, bo nie doszedl do mnie kod odbioru.ZENADA.
    ZaletyNie ma.
    WadyZa duzo by wymieniac.
  • ~Marek / 2020-11-04 12:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma jest mistrzem świata w okradaniu swoich klientów. Okradanie przesyłek nie jednej w moim przypadku i żadne próby reklamacji nie uwzględniają pomimo że są kamery w paczkomatach by wiedzieć jaką przesyłkę włozył kurier i jaką wyciągnął adresat. Manager Paczkomatów usuwa przesyłki darmowe allegro i trzeba je nadawać odpłatnie. Zatapianie przesyłek w wodzie, niszczenie i unikanie odszkodowania za wszelką cenę. Nie odbieranie przesyłek kurierskich pomimo zlecenia przed 12:00.
    Zaletyżadnych
Dodaj własną opinię »