Zaletybrak
strona 354 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 352
- 353
- 354
- 355
- 356
- nastepna »
-
~watson carlos / 2020-11-12 15:14Ocena: 1.00 / 5
Nie otrzymałem powiadomienia SMS o dostarczeniu paczki do paczkomatu. Do teh pory nie było takich sytuacji. W rezultacie paczka wróciła do nadawcy i muszę płacić ponownie za wysyłkę. -
-
~AlwinZPS / 2020-11-12 15:13Ocena: 1.00 / 5
Zero jakiej kolwiek komunikacji miałem dwie paczki które nie dotarły w wskazanym terminie zero odpowiedzialności.... -
~Kwiat / 2020-11-12 14:30Ocena: 5.00 / 5
Bardzo fana firma kurierska tylko ja polecam. ???????? ZaletyPlisWadyNie ma wad. -
~klient / 2020-11-12 13:07Ocena: 1.00 / 5
Kurier InPost zawiózł paczkę pod inny adres i wysłał sms, że tam ją zostawił i mimo, że opłaciłem, żeby paczka przyszła pod mój adres to kurier przez telefon miał pretensje "czy mi jest tak trudno tam po nią pójść" i "mogę ją stamtąd zabrać na magazyn jak pan chce". Już nigdy nie zamówię przez InPost. Nowa firma na rynku a już nie dba o klienta. -
~MAR / 2020-11-11 20:07Ocena: 1.00 / 5
INPOST NAJGORSZA FIRMA JAKA MOZE BYĆ NIE POMAGAJĄ KLIENTOWI W ŻADEN SPOSÓB.PACZKA W PACZKOMACIE A KOD ODBIORU NIE PRZYSZEDŁ A NA INFOLINI BABA Z INPOST MOWI ZE TO NIE JEJ PROBLEM.NIE ZAMAWIAJCIE PRZEZ INPOST ZaletyŻADNEWadySAME WADY -
~Sandra / 2020-11-10 22:48Ocena: 1.00 / 5
Od 4 listopada nie mogę dowiedzieć się co stało się z moją przesyłką... ????♂️ Dostałam tylko maila, że paczka ODEBRANA i tyle, a nie otrzymałam osobiście żadnej przesyłki ???? Bez żadnej próby kontaktu/telefonu ze stro y kuriera. Siosyrze udało się raz dodzwonić do kogoś tam z "centrali" i dowiedziała się, że paczka została pozostawiona W PORTIERNI LUB OCHRONIE ????♂️???????????????? Mieszkam w 40letnim prl-owskim bloku gdzie nie ma mowy o portierni, a tymbardziej ochronie ???? Ale tyle sie dowiedziała z tej rozmowy... ???? Następnie po kilku moich próbach kontaktu z "centralą" w Bydgoszczy w formie smsów otrzymałam info, że MAM SPRAWDZIĆ SKRZYNKĘ, BO KURIER UMIEŚCIŁ TAM PRZESYŁKĘ, ALE NIE POINFIRMOWAŁ I PRZEPRASZAJĄ I ŻE MAM POTWIERDZIĆ ŻE PRZESYŁKA JEST W SKRZYNCE ????????♂️. No to lecę do swojej skrzynki, plus obczajam 4 sąsiednie skrzynki "przez okienko" i wszędzie pusto ????♂️ Piszę do centrali smsa zwrotnego, że nie ma żadnej przesyłki i co dalej?? Odpowiedź od nich: "Czekamy na wyjaśnienia kuriera co zrobił z przesyłką". Potem oczywiście zero kontaktu więc następnego dnia piszę do nich smsa "Jak sytuacja z naszą przesyłką?" Odpowiedz, że nadal czekają na wyjaśnienia kuriera.????♂️ W międzyczasie udalo się nam dodzwonić do pani kurier odpowiedzialnej za dostarczenie naszej przesyłki i najpierw mówiła, że nie pamięta, potem, że chyba w skrzynce zostawiła przesyłkę, ale po tym jak jej uświadomiłam, że nie ma opcji, żeby przesyłka się zmieściła przez okienko skrzynki, to stwierdziła "OCH, NO FAKTYCZNIE" ????♂️ I zero konkretów. Poza tym powiedziała, że centrala nie kontaktowała się z nią w sprawie tek przesyłki, więc ich smsy, że czekają na "wyjaśnienia kuriera" mogą sobie wsadzić w d... Totalna zlewka i ściema w stosunku do klienta, kompletny bałagan i zero jakichkolwiek informacji co się stało z opłaconą paczką, dosłowbie zapadła się pod ziemię. Po tych paru wymienionych z nimi smsami próbowałam 4 razy dzwonić i nikt nie odebrał telefonu. Napisałam kolejnego smsa dlaczego odpisują na smsy i klamią w nich, a nie odbierają telefonu w tym samym czasie. Było to dziś około 14:30. Od tamtej pory zero odzewu. Będziemy się starać o zwrot kosztów za przesyłkę i zagubiony towar, nie zostawimy tego tak. Kompletna amatorka i olewka w stosunku do klienta. ZA CO BIERZECIE PIENIĄDZE??!????♂️ FIRMA KRZAK???? NIE POLECAM !!!!! ZaletyBrakWadyZero informacji ze strony kuriera, to samo ze strony centrali, wręcz kłamią w "żywe oczy" że "INWESTYGUJĄ"???????? sprawę, a nie robią nic, OPŁACONA PRZESYŁKA ZNIKNĘŁA I NIKT NIC NIE WIE????♂️ -
~Michał. / 2020-11-10 22:40Ocena: 1.00 / 5
Status „wydana do doręczenia” od godz. 11 do 22 nie odebrałem przesyłki z paczkomaty. Prawdopobnie otrzymam przesyłkę jutro czyli czwartego dnia od nadania przez nadawcę.
-
~maku79 / 2020-11-10 11:07Ocena: 1.00 / 5
Kurier kłamie, że był i zostawił avizo (2 Razy), nie ma możliwości odbioru z oddziału. Oddział nawet nie próbuje rozwiązać problemu. Postawa dupą do klienta. -
-
~PiotrW / 2020-11-09 19:14Ocena: 2.67 / 5
Niestety Firma InPost ma w głębokim poważaniu klienta. Do paczkomatów kody odbioru przychodziły na telefon i e-mail. Było zbyt dobrze. Teraz tylko na telefon. Karta telefonu uszkodzona i nie ma jak odebrać przesyłki. Na dodatek firma robi sobie odzczędności na kliencie pakując kilka przesyłek do jednej skrytki. A opłata tego nie uwzględnia. Kasują normalnie. Infolinia to jak rozmoea z kretynami. Zero pomocy. Szkoda zatrudniać ludzi, bo tyle potrafi najprostszy automat. -
~Joan / 2020-11-09 15:48Ocena: 1.00 / 5
Firma poniżej wszelkiej krutyki, gduby mozna bylo dałabym ocene poniżej zera. Cena moze i przystepna ale obsługa fatalna. Paczka po prawue tugodniu nie dostarczona ppd wskazany adres. Jak się klient zaczyna się na wszystkie możliwe sposoby dobijać i interesować co się dzieje z przesyłką to nagle pojawia się im w systemie komunikat że paczka uszkodzona i jej nie dostarcza. Jakoś sami z siebie nie potrafią się skontaktować z kloentem. Jak ktoś ma stalowe nerwy i masę czasu na czekanie na przesyłkę to może korzystać z usług tej firmy, w innym wypadku zdecydowanie odradzam. Osobiście nigdy wiecej nie skorzystam z kuriera InPost, nie warto szkoda czsu, pieniędzy i nerwów. WadyNieterminowość, lekceważenie klienta, -
~Emer / 2020-11-09 10:35Ocena: 2.33 / 5
Zawsze byłem zadowolony z InPost do dziś. Czekam na bardzo mi potrzebną część do samochodu, sprzedawca nadał ją w czwartek teraz jest poniedziałek sprawdzam status przesyłki a ona jeszcze nie została odebrana przez kuriera. Paczki dostarczane niby w dwa dni a ja czekam 4 dni na to by przynajmniej ją odebrał z paczkomatu. Masakra. Będzie tydzień nim dostanę paczkę jak nie więcej gdyż zbliża się 11 listopada i znów się opóźni, a samochód który potrzebny stoi rozebrany ???? ZaletyKiedyś byłyWadyNiewywiązywanie się z terminu dostawy, trzeba przejść na pocztę lub paczka w ruchu -
~Wygi / 2020-11-09 08:04Ocena: 1.67 / 5
Typowo polskie podejście do klienta. Paczka uszkodzona w transporcie ale folia stretch nie została uszkodzona, więc została odebrana z paczkomatu. Po rozpakowaniu okazało się, że towar jest połamany. O uznaniu reklamacji w tej sytuacji można zapomnieć, bo przecież nie wniosło się uwag do przesyłki przy odbiorze. -
~Łukasz / 2020-11-08 20:51Ocena: 1.00 / 5
Lampy samochodowe połamane i reklamacja odrzucona, odwołanie wisi 4 miesiące i zero odzewu na wiadomości. Ponad tysiąc złotych w plecy. A teraz kolejny przykład paczki ze szkłem ZaletyBrakWadySzkoda gadać, szkoda czasu żeby chociaż część wyliczyć -
~megann / 2020-11-07 22:42Ocena: 1.00 / 5
Zachęcają do nadawania przesyłek w weekend, pomimo, że nie pracują w soboty, ani niedziele. Skutek - przesyłka nadana w piątek o 14.45 w sobotę trafia o 5.55 do miasta docelowego, ale nie ma jej kto włożyć do paczkomatu, aż do poniedziałku rano. Co to ma być? Poczta Polska Bis? -
~Justyna / 2020-11-06 11:22Ocena: 1.00 / 5
Stoję właśnie na parkingu pod marketem w Gębicach (koło Mogilna) pan z InPost katuje pięściami paczki które nie chcą mu się zmieścić do mniejszych skrzynek..coś jest z nim nie tak.. -
~agat / 2020-11-05 11:19Ocena: 2.67 / 5
TO JEST TRAGEDIA !!!!!!! ZA MULTISKRYTKI POWINNI ICH POWIESIĆ !!!!!
nie zmieniłam nr telefonu na nowy na allegro w 2 miejscach - nie zauważyłam że w 2 trzeba top zrobić
i nie miałam jak dostać się bo wysyłają tylko kod smsem
INFOLOINIA - BEZDUSZNE CYBORGI PO SZKOLENIACH ODCZŁOWIECZAJĄCYCH
prosiłam błagałam aby podeszli inaczej bo miałam 3 odbiorców i ciężko się było od nich doprosić aby to oni napisali mailem ale w odpowiedzi cały czas metodą zdartej płyty bezdusznie powtarzane formułki
O podejscia jak do człowieka , młodzi esesmani -
-
~Zadowolona K / 2020-11-05 10:55Ocena: 5.00 / 5
Bardzo miły kurier i szybka dostawa. Oceniam na 5* WadyBrak -
~Beata / 2020-11-04 21:58Ocena: 1.33 / 5
Uwaga na przesyłki w multiskrytkach. inpost zmienił sobie niedawno regulamin gdzie informacja o umieszczeniu paczek do multiskrytki NIE JEST OPATRZONA KODEM DOSTĘPU. Jeśli dodatkowo był podany telefon stacjonarny - nie ma możliwości uzyskania kodu dostępu i paczka frunie z powrotem do nadawcy. Oczywiście za ponowną przesyłkę trzeba zapłacić.
Zapłacę za tę i następne- ale już innej firmie.
Pięknie dziękuję za nabicie mnie w butelkę.Zalety---------Wadyszkoda gadać -
~Michal. / 2020-11-04 16:47Ocena: 3.00 / 5
Najpierw czekalem na paczke 3 godziny dluzej,bo serwis.Teraz juz druga godzine czekam mimo,ze paczka jest w paczkomacie, bo nie doszedl do mnie kod odbioru.ZENADA. ZaletyNie ma.WadyZa duzo by wymieniac. -
~Marek / 2020-11-04 12:18Ocena: 1.00 / 5
Firma jest mistrzem świata w okradaniu swoich klientów. Okradanie przesyłek nie jednej w moim przypadku i żadne próby reklamacji nie uwzględniają pomimo że są kamery w paczkomatach by wiedzieć jaką przesyłkę włozył kurier i jaką wyciągnął adresat. Manager Paczkomatów usuwa przesyłki darmowe allegro i trzeba je nadawać odpłatnie. Zatapianie przesyłek w wodzie, niszczenie i unikanie odszkodowania za wszelką cenę. Nie odbieranie przesyłek kurierskich pomimo zlecenia przed 12:00. Zaletyżadnych
strona 354 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 352
- 353
- 354
- 355
- 356
- nastepna »
