strona 351 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 349
- 350
- 351
- 352
- 353
- nastepna »
-
~Paweł / 2020-11-27 17:12Ocena: 1.00 / 5
Niestety doświadczyłem bardzo niemiłej sytuacji w Inpost i zero proklienckiego podejścia w tych trudnych dla NAS WSZYSTKICH czasach..... z powodu awarii mojego samochodu nie dotarłem na czas do paczkomatu. Dzwoniąc na infolinię dowiedziałem się, że pomimo iż moja paczka jest w drodze do oddziału, gdzie standardowo można było ją odebrać, to obecnie z uwagi na Pandemię nie ma takiej możliwości. Wyślą ją z powrotem do Chin... Pomimo, że paczka jest w Polsce, co więcej dopiero w drodze do oddziału, w moim mieście. nie mam możliwości jej odebrania.... Jak na tak duża firmę NIKT nie zaproponował mi na infolinii żadnego rozwiązania poza, kontaktem z nadawcą z Chin i ponowną wysyłkę paczki. Uważajcie bo jak z przyczyn losowych nie uda Wam się dotrzeć do paczkomatu to nikt Wam w INPOŚCIE NIE POMOŻE....???? -
-
~Aeo / 2020-11-27 15:59Ocena: 1.00 / 5
Ja mam to samo . Paczka od swych dniu u kuriera i żadnego kontaktu z nikim totalnie mają w dupie . Po to człowiek zamawia max we wtorek aby przesyłka była do piątku . Nie polecam tej firmy .
paczkę
Śledź paczkę
Wpisz numer przesyłki
Np. 873234987612340872938732 (24 znaki)
Przesyłka nr: 425377176013324334842800
27 Lis 2020, 12:49
W doręczeniu.
Przesyłka jest już na ostatnim etapie podróży - została przekazana kurierowi w celu dostarczenia pod wskazany adres.
27 Lis 2020, 5:21
W doręczeniu.
26 Lis 2020, 5:48
W doręczeniu.
25 Lis 2020, 7:45
W doręczeniu.
25 Lis 2020, 5:11
Przyjęta w oddziale InPost.
24 Lis 2020, 16:07
Przyjęta w oddziale InPost.
24 Lis 2020, 15:41
Odebrana od klienta.
24 Lis 2020, 9:07
Przygotowana przez Nadawcę.ZaletyBrakWadyBrak kontaktu z kimkolwiek nawet nr do zgłaszania kwarantanny nie działa . -
~Marek / 2020-11-27 13:26Ocena: 2.00 / 5
Dla mnie to parodia żeby po jednym dniu od czasu dostarczenia paczki odsyłali ją spowrotem, paczka przepadła i muszę kolejny raz płacić za wysyłkę ponieważ nie byłem w stanie jej odebrać w ciągu 20h od informacji którą dostałem, nie polecam, obsługa klienta nie jest w stanie pomóc, a do kurierów numerów nie mają, kpina z klienta ZaletyBrakWadyKrótki czas na odbiór, infolinia, obsługa klienta, brak danych do kurierów, koszt -
~Kapii / 2020-11-27 13:14Ocena: 1.00 / 5
Specjalnie zamawiam do paczkomatu aby odebrać w godzinach jakie mi pasują a oni myślą że robią mi przysługę dając do punktu Avon?!! Jakbym chciała mieć z kimś styczność to zamówiłabym kurierem i już wczoraj miałabym to u siebie!!! A tak czekać kolejne dni!! ZaletyŻadnychWadySame -
~Krzysiek / 2020-11-27 12:16Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy pracujący "za kare", infolinia również. ZaletyBrakWadySame -
~DAREK / 2020-11-27 10:59Ocena: 1.00 / 5
WITAM
Nr. przesyłki 681572676058500015773959, kurier już ją wozi 4 dzień i nie może trafić do paczkomatu, tylko się zastanawiam kurier czy paczka???
Będę co dziennie opisywał drogę paczki WCZORAJ ZACZOŁEM DAREK, może do kogoś dotrze , brak nr telefonów na sortownię paczek w Jeleniej Górze , na infolini tylko z komputerem rozmawiam wciśnij 1 wciśnij 2 wciśnij 1 a ja już mam dość WCISKANIA KITU ...ZaletyJAK W OPISIEWadyWADY , JAK W OPISIE -
~JAGODA / 2020-11-27 00:35Ocena: 4.33 / 5
Witam odbieralam dziś paczek z paczkomatu
Paczka włożona do górnej skrytki do samego konca ( Nie zdziwię się jak została wrzucona) nie jestem niska ale nie mogłam jej wyciągnąć gdyby nie skrobaczka do auta nie dała bym rady jej wyciągnąć.ZaletySzybkoWadyWłożenie po cygańsku paczki -
~Piotr / 2020-11-26 19:03Ocena: 3.67 / 5
Witam dziś miałem odbiór paczki z paczkomatu mocowałem się z nią 15minut bo była wciśnięta ma styk nawet palca nie można było wsadzić w skrzynce dobrze że miałem kawałek drutu w aucie bo bym jej nie wyciągnął -
-
~Bar96 / 2020-11-26 15:34Ocena: 1.00 / 5
Paczka z nieiadomych przyczyn zaginęła i nie potrafią jej zlokaliwoać, opoznienia w dostarczeniu kilku dniowe. A na infolinini nie potrafią paczki zloklaizować czy miał ją kurier czy jednak zginała na magazynie.nigdy więcej tej firmy ZaletyChciałbym je wymienić ale nie maWadyPaczka zaginęła
Bak informacji na infolini
Bark pomysłu na rozwiązanie problemu
Nie są w stsnie dowiedzieć się czy paczka była na magazynie czy u kuriera -
~Mmj / 2020-11-26 14:08Ocena: 1.00 / 5
Dziadostwo totalne. Moja paczka jest już 3 dzień w doręczeniu i niby nie ma miejsca w paczkomacie a paczka 10x20 cm!!! Czyli mały kartonik !! Zgubili albo zniszczyli i się nie chcą przyznać!! Już z ich usług nie skorzystam. ZaletyZero zaletWadyTotalna olewka klienta -
~Natalia / 2020-11-26 08:37Ocena: 1.00 / 5
Jeśli chcecie dostać powiadomienie o drugiej próbie doręczenia oraz, że wasz towar został odesłany do nadawcy to jak najbardziej polecam zamawiać, przez tą firmę. Kurierzy jak mają wnieść coś dalej niż na parter to nagle zapominają zapukać. Na ich nieszczęście teraz dużo ludzi siedzi w domach i czeka na swoje przesyłki. ZaletyNie ma. Żadnych. Od tylu lat zero zmiany na lepsze.WadyKurierzy których przerasta podniesienie 2 kg paczki i dostarczenie jej pod drzwi. Lepiej udawać, że nikogo nie ma. -
~Mała / 2020-11-26 08:01Ocena: 1.67 / 5
Bardzo źle oceniam dostawcę ponieważ od 3 dni mialam wiadomość,że przesyłka została wydana kurierowi.Po kilku telefonach do biura obsługi dowiedziałam się,że przesyłka została uszkodzona.Nikt nie raczył mnie o tym powiadomić(nr tel na przesyłce)
Po konsultacji z nadawcą paczki też się okazalo że nic mu o tym nie wiadomo.Bardzo dużo zamawiam,czasami zdazyly się opóźnienia ale info było.A teraz nic.Raczej nie będę już przez in post zamawiać. -
~Aleksandra / 2020-11-25 20:11Ocena: 5.00 / 5
Serdecznie pozdrawiam moją Panią kurier, z którą zawsze dogadam się bez problemu. Polecam! -
~Aleksandra / 2020-11-25 18:21Ocena: 1.00 / 5
Od nadania do umieszczenia paczki w paczkomacie minely prawie 2 tyg. W śledzeniu przesyłki paczka co kilka dni rejestrowana w punkcie i wydawana do doręczenia. W koncu dostalam sms, ze pod paczkomatem stoi kurier (w aucie) i mam czas do 18:00, zeby odebrać paczke. O 17:20 nikogo nie było. Skontaktowałam sie z firmą inpost w celu wyjaśnienia sytuacji i po godzinie dostałam sms, ze paczka jest w paczkomacie. Ostatecznej odpowiedzi od konsultanta brak, żadnego przepraszam ani nic. Paczka była w strasznym stanie, wyglądała, jakby ktoś na niej stawał/siadał lub kopał ją - karton powgniatany z każdej możliwej strony, popękany itd. Zawartość uszkodzona. Zgłosiłam sprawe nadawcy i mam nadzieje, że złoży reklamację. -
~Iw / 2020-11-25 14:08Ocena: 5.00 / 5
Witajcie,
Gdybym sugerowała się opiniami, które przeczytałam, to pewnie nigdy nie skorzystałabym z tej firmy. A korzystam już od jakiegoś czasu i jestem zakochana w szybkości przekazywania przesyłek. Zawsze na czas, zawsze rzetelnie i towar póki co nigdy nie został uszkodzony. A poza tym samo nadawanie i odbieranie przesyłek jest dziecinnie proste oraz możliwość ich śledzenia jest dodatkową zaletą. Polecam !!!Zalety-szybkość w dostarczaniu,
-informacja o etapach podróży paczki. -
~Człowiek / 2020-11-25 11:45Ocena: 1.00 / 5
Pomylone numery telefonu, na mutiskrytkę w e-maili brak kodu otwarcia,dlaczego?... odpowiedź pracownika w skrócie żadna... tak bo tak i koniec . Po trzech telefonach do tych betoniarzy i po emailach ze strony sklepu od, którego była przesyłka, z prośbą o wysłanie kodu na właściwy nr tel. dalej beton, a jaśnie pan prezes tej betoniarni to kredek z najbogatszych Polaków mężuś czekoladowej pani od pogody w pewnej lewackiej tv ZaletySuper mocny beton -
-
~Irena / 2020-11-25 09:07Ocena: 1.00 / 5
RAZ i NIGDY WIĘCEJ!!!! paczkomat mam blisko miejsca zamieszkania i tak zaznaczyłam ALE !!!! odbiór miałam w paczkomacie na końcu miasta SKANDAL!!! co więcej czas odbioru to 24 godziny czy In Post działa tak szybko czy tylko odbiory mają działać expresowo -
~Mc / 2020-11-24 19:16Ocena: 1.00 / 5
InPost o. Kielce. Po raz kolejny interweniuję w sprawie przesyłki, która z nieznanych przyczyn drugi dzień leży w oddziale i nie jest dostarczona do paczkomatu. /tymczasem dostarczono do paczkomatu inne przesyłki, które dziś były przyjęte - np nr:
65229146002515500475....
Kilkakrotne rozmowy z pracownikiem biura InPost w Kielcach nie poprawiają sytuacji. Poniżej sms z inpost Kielce:
"Witam, Kurier bedzie sie wracal na magazyn Po kolejna czesc paczek,poniewaz ze wzgledu n.a. ilosc Nie byl w stanie zabrac wszystkiego na raz."
Jeśli to brak możliwości prawidłowej organizacji pracy, to może trzeba interwencji z Centrali?
Nie omieszkam również wystawić InPost odpowiedniej rezenzji w mediach społecznościowych.
M. -
~Piotr / 2020-11-24 18:59Ocena: 1.67 / 5
Inpost nie reaguje na zgłoszenie uszkodzonej przesyłki po kilku próbach najgorsza firma. -
~Ann / 2020-11-24 15:45Ocena: 1.00 / 5
Firma inpost zgubiła przesyłkę i nie odnalazła jej. Reklamacja jest ciągle rozpatrywana. Już prawie miesiąc czekam na paczkę i tracę nadzieję na odzyskanie pieniędzy.
strona 351 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 349
- 350
- 351
- 352
- 353
- nastepna »
