strona 347 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 345
- 346
- 347
- 348
- 349
- nastepna »
-
~Anber57 / 2020-12-07 22:30Ocena: 4.33 / 5
Do tej pory raczej wszystko było dobrze,ale ostatnia paczka przyszła szybko,natychmiast też otrzymałem wiadomość o umieszczeniu w paczkomacie ale bez kodu do odbioru.zadzwoniłem na infolinię i KOD otrzymałem.Ale ani słowa przepraszam -
-
~Bogdan / 2020-12-07 22:12Ocena: 2.00 / 5
czas dostawy daremny , nigdy już nie chcę korzystać z ich usług , nie przywożą przesyłek na czas , nie odzywają się w sprawie reklamacji , badziewie i żenada !! nie polecam Zaletymiły kierowca co nie ma wpływu na kiepskie działanie firmyWadydziadostwo -
~Sebabmw1 / 2020-12-07 21:04Ocena: 1.00 / 5
4 dni próbują dostarczyć przesyłkę do paczkomatu i im to w żaden sposób nie wychodzi.Obsługa to jakieś niedokształcone dziunię z pod remizy które same nie wiedzą co mówią.Tragedia i żenada. ZaletyBrak zaletWadyWszelkie możliwe -
~Nienawidzący InPost / 2020-12-07 19:25Ocena: 3.00 / 5
Paczka była tydzień w paczkomacie po czym dostałem ją po 2 tygodniach ZaletyPaczka nie uszkodzonaWadyPaczka była tydzień w paczkomacie a dostałem ja po 2 tygodniach -
~Hdjdhe / 2020-12-07 17:34Ocena: 1.00 / 5
Pisze mi ze paczka zostanie dostarczona w nablizgm dniu roboczym. Nie dość ze przesyłki nie ma to jeszcze napisali beszczelnie ze kurier był ale nikogo nie bylo w domu. -
~111 / 2020-12-07 16:41Ocena: 1.00 / 5
Wysłałem paczkę i dostałem wiadomość, że jest dostarczona a tak nie jest, paczka zaginęła a do kuriera nie da się dodzwonić. ZaletyBrakWadyBrak kontaktu z kurierem
Gubią paczki -
~Zet / 2020-12-07 15:20Ocena: 1.33 / 5
Przesyłka wędruje pomiędzy oddziałami lub jest notorycznie skanowana/przyjmowana w tym samym punkcie. Czas planowanej/deklarowanej dostawy minął. Infolinia nie może zrobić niczego poza wysłanie "ponaglenia" do oddziału, które nie przynosi żadnego efektu. ZaletyBrakWadyDługi czas oczekiwania na paczkę, beka realnego wsparcia na infolinii -
~bb / 2020-12-07 14:41Ocena: 2.33 / 5
Już któryś raz z rzędu zdarza się,że zamiast w paczkomacie paczka jest umieszczana w paczkopunkcie, który jest oddalony od wybranego przeze mnie paczkomatu o ponad kilometr i czynny tylko w określonych godzinach (jak się okazuje błędnie podawanych w wiadomości). Ponieważ nie mogę odebrać paczki w godzinach otwarcia tego punktu(sklepu), paczka leży tam przez trzy dni, a dopiero wtedy trafia do mojego paczkomatu. Czas dostawy wydłuża się w ten sposób do tygodnia, czyli w zasadzie nie odbiega od czasu oferowanego przez Pocztę Polską. Być może warto byłoby znaleźć punkt położony bliżej paczkomatu i czynny przez całą dobę, wówczas miałoby to sens. W obecnym układzie InPost przestaje być atrakcyjną alternatywą dla poczty. -
-
~Marzena / 2020-12-07 14:31Ocena: 1.50 / 5
NIE POLECAM, kurier robi łaskę, że przyjdzie po odbiór przesyłki chodź biorą za to pieniądze. Sam odbiór przesyłki to kolejna porażka trwa dwa dni robocze. Złożyłam zamowienie w piątek o 12, a kurier po wielokrotnej mojej interewncji z obsługą pojawił się w poniedziałek po 18-tej. Zalety
Nie maWadyDługi czas oczekiwania na odbiór paczki, nieprzyjemny kurier, czas oczekiwania jeszcze nie wiem, bo paczka nie dotarła do odbiorcy -
~Ania / 2020-12-07 13:54Ocena: 1.00 / 5
W piątek miałam 4 przesyłki w doręczeniu. Dostałam w sobotę wieczorem informację, że 2 są w multiskrytce. Śmiech normalnie. 2 można było dać a tych kolejnych dwóch już nie. Dzisiaj jest 7 grudzień i cisza. Nie zamówię już do końca grudnia nic przez in post. Totalna katastrofa. Najlepsze jest to, że weszłam na ich stronę a tam same pozytywy. Poczytajcie sobie. Wierzyć mi się nie chciało, że takie opinie są wystawiane a wiem, że problemy mają z doręczeniami. WadyOpóźnienie w doręczeniu. Do miltiskrytek nie pakują wszystkich paczek od klienta jak ma więcej w doręczeniu. -
~longj4ck / 2020-12-07 13:03Ocena: 1.67 / 5
I ja przekonałem się na własnej skórze po raz kolejny jakie to dziadostwo...zatem OSTRZEGAM!
Skorzystałem z opcji w aplikacji aby wysłać paczkę BEZ ETYKIETY. I co? I paczkę przyjął paczkomat po podaniu kodu, odebrał kurier, tylko chyba nie dalej kurier nie ogarnął...i nie wie co dalej z nią zrobić bez etykiety (do kogo ona jest, od kogo ona jest)...i już kolejny dzień leży u kuriera i nic się z nią nie dzieje. Program pilotażowy? Już rozumiem, raczej testowy. Uważajcie i nie korzystajcie z opcji wysyłki be etykiety, chyba że chcecie żeby Wasza przesyłka nie dotarła do celu. Niezła rewolucja! (tylko trzeba było najpierw kurierów przeszkolić)...PORAŻKA.
Oczywiście na infolinii Pani potrafi jedynie powiedzieć, że można złożyć reklamację i czekać 30 dni...kolejny DRAMAT.ZaletyZalety? -
~kasiap-f / 2020-12-07 13:01Ocena: 1.00 / 5
4 przesyłki zamówione pod koniec listopada, podczas zakupu na allegro informacja o czasie dostarczenia 1-2.12. Do dzisiaj 2 przesyłki nie dostarczone, na stronie w piątek rano pojawił się status przekazana do dostarczenia, następnie status usunięty i info, że przesyłka jest w oddziale. @ przesyłko dostarczane do paczkomatu, po czym nie mogły być odebrane z powodu awarii paczkomatu, a status zmienił się na odebrane. Jestem zdruzgotana poziomem obsługi i jakości usług, nie dotarły prezenty na Mikołajki, dodzwonienie się na infolinię graniczy z cudem, pracownik przyjął interwencję, która nie przyniosła żadnego efektu. Nie skorzystam nigdy więcej!!!! Zaletybrak -
~jaroslaw / 2020-12-07 13:00Ocena: 1.33 / 5
Opóźnienia kilkudniowe, zero reakcji na reklamację -
~Jacek / 2020-12-07 13:00Ocena: 2.33 / 5
Jeszcze do końca listopada wszystko szło sprawnie i szybko. Ale to co się dzieje od początku grudnia to beznadzieja. Paczki leżą po kilka dni w oddziale albo u kuriera w samochodzie, albo wracają z powrotem do oddziału, albo paczkomat przepełniony. Niestety sytuacja ta powtarza się co rok o tej porze. Inpost kompletnie nie radzi sobie ze wzmożonym ruchem.
Sama idea paczkomatów jest rewelacyjna.Zaletycoraz więcej paczkomatówWadyIm więcej przesyłek tym gorzej -
~Eli92 / 2020-12-07 10:53Ocena: 1.00 / 5
Zamawiałam dwie paczki do paczkomatu pod koniec listopada, miały dotrzeć do 1 grudnia. Dzisiaj mamy 7 grudnia i dalej nic. Dzwoniłam na infolinię 3 razy ponieważ zależało mi żeby paczka doszla maksymalnie do 6 grudnia bo był to prezent na Mikołaja. Odniosłam wrażenie że ta infolinia to jest tylko po to by zbyć klienta pani prosi o cierpliwość i każe czekać nic nie robią !!! To jest ostatni raz kiedy korzystałam z usług InPost i każdemu będe odradzać. Nie pozdrawiam! ZaletyBrakWadyNie wywiązywanie się ze swoich obowiązków!!! -
~Rozczarowana klientka / 2020-12-07 08:57Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam inpostu! Zawiodłam się na nich! Przesyłka - prezent na mikołajki dla dzieci, którą zamówiłam tydzień wcześniej, nie dotarła! Znajduje się cały czas na sortowni, od 4 dni! Przy czym inne przesyłki które zamówiłam później, przeszły przez tą samą sortownię, w której były 1 dzień i dotarły do paczkomatu! Pojechaliśmy osobiście do sortowni z prośbą żeby nam wydali przesyłkę, gdyż jest tam prezent na mikołajki dla dzieci, ale nie chcieli wydać! Przykra sprawa, przykra firma! Brak zrozumienia. ZaletyBrak!WadyMnóstwo! -
-
~Damianos / 2020-12-06 13:56Ocena: 2.00 / 5
Witam, dziś czyli w niedzielę podjechałem pod paczkomat odebrać przesyłkę, jak podjechałem na miejsce, okazało się że dosłownie 5 minut wcześniej wziął mi ją kurier, więc zadzwoniłem na infolinię, tam okazało się, że niby nie mają nr do kuriera i że względu na COVID też nie mogę pojechać do ich punktu, żeby odebrać przesyłkę i że musi wrócić do nadawcy. Moim zdaniem powinni mi ułatwić jakoś odebrać tą przesyłkę, a nie tak traktować człowieka ZaletyW miarę szybko przechodzą paczkiWadyBrak kontaktu między infolinią byłem kurierem -
~Paula / 2020-12-06 00:24Ocena: 1.00 / 5
Masakra jakas inpost stal sie zmorą od kiedy kurierka jezdzi i dostarcza paczki po 00:00 , I o 2:45 w srodku nocy ZaletyWady masakraWadySzok -
~elwira / 2020-12-05 21:22Ocena: 1.00 / 5
moja paczka idzie od 23 listopada, w poniedziałek będzie 2 tygodnie,cały tydzień, dzień w dzień dzwonię na infolinię, najpierw miał być zepsuty Paczkomat, potem niewłaściwy oddział, paczka była wysyłana z oddziału 8 razy, przyjmowana 20, 3 razy wydana do dostarczenia ani razu nie była umieszczona w paczkomacie, nie wiem co to ma być, nie rozumiem ZaletybrakWadynieokreślony czas dostarczania paczki
brak bezpośredniego kontaktu z oddziałem lub kurierem -
~Robn / 2020-12-05 18:48Ocena: 1.33 / 5
Moja paczka od 30 godzin przebywa w magazynie w Poznaniu gdzie docelowym miejscem był paczkomat w Poznaniu i zaczyna się wekend kolejne 2 dni.Tragedia!!! ZaletyBrakWadyBardzo dużo coraz gorzej sie dzieje.
strona 347 z 425
- « poprzednia
- 1 ...
- 345
- 346
- 347
- 348
- 349
- nastepna »
