Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

InPost opinie

Ocena na podstawie 8481 opinii

1.74 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.47
  • Cena
    4.00
  • Oferta
    4.00
  • Cena/Jakość
    1.85
  • Czas dostawy
    1.94

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Wieloletni zwolennik szybkich przesyłek / 2020-12-09 19:27
    Ocena: 3.67 / 5
    Zamawiałam dostawę do najbliższeego paczkomatu, na który zawsze odbieram przesyłki. Ale ostatnia przesyłka z 4 grudnia zamiast do paczkomatu, to kazano mi w SMS odebrać z z prywatnego punktu kurierskiego PAKERSI w innym odległym punkcie miasta, z twierdzeniem,że mój paczkomat jest załadowany. Następnęgo dnia byłam w pobliżu mojego paczkomatu, obserwowałam go ok godziny. Okazakło się że nikt nie odbierał paczek a niemal wszystkie skrytki,były wolne, tylko po to aby nadawcy mogli wkładać po 10 do 12 paczek od jednego nadawcy. Podjeżdzali nadawcy i wypakowywali po pół samochodu do skrytek. WNIOSEK: Paczkomat zarezerwowany wyłącznie dla nadawców, po to by zgarnąć jak nawięcej opłat za przesyłki,a odbiorcy już zapłacili, więc będą biegać za odbiorem swoich paczek choćby na koniec miasta. I o to w tym chodzi, liczy się kasa do zarobienia a nie klient który ma do odbioru przesyłkę. W moim przypadku odbiór zawsze następował najdalej po 2, 3 godzinach, bo właśnie po to wybieram paczkomat jak najbliżej mojego. zamieszkania. POCZTA przywozi paczki do domu a jeśli nie zastanie dzwoni i umawia się na konkretną godzinę lub proponuje zostawienie u sąsiada, pyta u którego. I to nazywa się profesjonalna usługa.
    WadyRezewacja skrytek dla przyszłych nadawców, a odbiorcy mogą biegać za swoimi paczkami, bo nie pozostawia się im wyjścia.
  • ~Iwona / 2020-12-09 18:39
    Ocena: 1.33 / 5
    Towar zakupiony został dostarczony w opłakanym stanie. Zamówiony grzejnik czyli blacha była powyginana pudełko uszkodzone,podrzucone pod drzwi i tyle, kurier nie miał czasu czekać na mnie. Próba kontaktu z kurierem niemożliwa( nie odbierał telefonu)
  • ~Paweł / 2020-12-09 16:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Zdecydowanie odradzam. Pierwszego dnia brak kontaktu od kuriera, a w statusie przesyłki że była próba doręczenia. Kurier nie odbiera telefonu. Drugiego dnia informacja o ponownej nieudanej próbie doręczenia i odesłanie paczki do nadawcy. To jest jakiś absurd!
  • ~Iwona / 2020-12-09 16:09
    Ocena: 2.33 / 5
    Co do firmy, nie mam zastrzeżeń, bo firma ma dużo do zaoferowania.Jedynym problemem są kurierzy. Bardzo niekulturalni, bez kompetencji, paczkę 30, kg każe mi z samochodu zabierać, bardzo to było niemiłe, bo jestem kobietą.
    ZaletyFirma ok!
    WadyKurierzy, totalna porażka!
  • ~Kasia / 2020-12-09 15:43
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam przesyłek impostem do paczkomatu. Po raz drugi w tym tyg. Podobna sytuacja. Brak powiadomienia SMS, brak powiadomienia w aplikacji, brak maila, że paczka dotarła. Wczoraj po 22:30 otrzymałam tylko informacje ze moja paczka czeka jeszcze 12h (do folderu SPAM). Brak możliwości przedłużenia terminu odbioru i żadnej pomocy w Rej sprawie na infolinii. Odradzam wysyłki inpostem szczególnie jak chcecie dostać prezenty na święta we właściwym czasie.
    ZaletyKiedyś były teraz brak
    WadyBrak powiadomień o dostarczeniu przesyłki
  • ~Tajemnicza / 2020-12-09 12:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam firmy InPost a zwłaszcza kuriera z Opola Lub. Bo pomimo że nikogo nie było w domu i poproszono go żeby paczkę przywiózł kolejnego dnia to w odpowiedzi usłyszałam że nie będzie przyjeżdżał drugi raz bo mu się nie chce. Z takim podejściem powinien wylecieć z chukiem!!!
  • ~A.D. / 2020-12-09 12:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka paczkomatowa trafiła do paczkomatu odbiorcy. Przy nadaniu przesyłki w paczkomacie został podany telefon kontaktowy do odbiorcy, jednakże Inpost nie powiadomił odbiorcy poprzez sms, tylko na wysyłając email na stary, adres mailowy odbiorcy, który posiadał w swojej bazie. Odbiorca nie odebrał przesyłki ( nie wiedział o jej nadejściu ) i została przesłana do magazynu przesyłek niedoręczalnych ( 16.11.2020 ). Do dzisiaj tj.09.12 jest tam przetrzymywana mimo wielu maili wyjaśniających sprawę, z podaniem adresu odbiorcy, na który należy ją przesłać. Na każdy email w tej sprawie odpowiada inna osoba , nie zadając sobie trudu by przeczytać wcześniejszą korespondencję. Osoby zajmujące się reklamacjami w INPOST są niekompetentne, nie potrafią podjąć decyzji o wydaniu przesyłki odbiorcy.
    Jedyne co potrafią to podziękowanie za kontakt i informacja , że w razie wątpliwości zapraszają do ponownego kontaktu. TOTALNA PORAŻKA !!! Oprócz obfitej korespondencji mailowej składałam również dwukrotnie reklamacje telefoniczną oraz pisemną na stronie INPOST . W żadnej firmie nie spotkałam się z takim brakiem kompetencji. Pracownicy firmy powinni pilnie przejść kurs nauki czytania ze zrozumieniem !
    Przestrzegam przed ta firmą
    WadyTOTALNA NIEKOMPETENCJI OSÓB ZATRUDNIONYCH W BIURZE OBSŁUGI
  • ~MAGDA / 2020-12-09 10:02
    Ocena: 3.67 / 5
    Przesyłki docierają szybko. Jedyny problem to kurier. Zawsze nie uprzejmy i zawsze chce więcej pieniędzy niż jest faktycznie do zapłaty.Uważam , że napiwki daje się za miłą obsługę a nie dlatego że ktoś tak chce. Codziennie widzę na mieście przynajmniej 3 samochody inpost a zawsze trafia się ten sam nie uprzejmy.
    Wadynieuprzejmy kurier
  • ~длорил / 2020-12-09 09:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Абсолютно отвратительный сервис. Курьер, вместо того, чтобы позвонить по телефону, просто сделал отметку о том, что адрес не соответствует. Видимо, бедный, не смог найти телефон.
    Консультанты не отвечают вообще никак, даже по телефону на разговор с консультантом не переключается, через один работают команды, о которых они сообщают.
  • ~Magda / 2020-12-08 18:26
    Ocena: 5.00 / 5
    Bardzo polecam i dziękuję za pomoc Pani z Opola którą bardzo pomogła mi w pomyślnych paczkach
    ZaletySzybka odpowiedź pomocni
  • ~Mariola / 2020-12-08 17:44
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurierzy to totalne dno!
    Robią łaskę, że dostarczą paczkę, oglądają się za napiwkiem(bo on mało zarabia).
    Ostatnio paczki dostarcza mi jakiś gnojek, bez kultury, brudny, z tekstami jak do małolatów, a mam swoje lata i jestem kobietą.
    Jak firma dobiera pracowników, na łapu capu, bez kompetencji i deka kultury!
    ZaletyBez zalet
    WadyCwaniakarstwo, brak kultury, łaska, że dostarczy paczkę
  • ~Elżbieta/elta / 2020-12-08 17:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Odradzam korzystanie z usług tej firmy i gorąco nie polecam. Firma sms poinformowała mnie, że dzisiaj będzie dostawa paczki. Dzwonię do kuriera aby określić czas i od razu słyszę " przekazałem paczkę pomocnikowi, nie znam jego numeru telefonu nie wiem kiedy będzie dostawa" i koniec rozmowy, bo się rozłączył.Cóż to za traktowanie klientów !!!!! Przed godziną 15 dzwoni do mnie "pomocnik" i informuje, że jest pod moim domem i chce przekazać paczkę. Zdziwiony jest, że jestem w pracy. A wystarczyło pomyśleć i nawiązać kontakt wcześniej. Wieczorem nie dowiezie, bo już nie pracuje. Skończyło się tak, że paczka zostanie zostawiona w sklepie zaprzyjaźnionym z "pomocnikiem" a zamawiałam dostawę do domu. Korzystałam z usług tej firmy po mój dostawca miał taką w pakiecie. Czy ta firma prowadzi działalność z nakazu pracy pod groźbą karabinu ? Jeśli praca nie odpowiada można ją zmienić i nie znajduje tu tłumaczenie, iż są to sporadyczne przypadki. Czytając opinie mam wrażenie, że taka zasada panuje we wszystkich oddziałach, widać jest to tolerowane przez właścicieli. Buta, arogancja i zwyczajny brak kultury a głównie myślenia kurierów poraża. W tej firmie widać obowiązuje zasada, że odbiorca paczki jest dla firmy a nie odwrotnie.
    Po co to w takim razie to robią skoro nie mogą zapanować nad prawidłowym funkcjonowaniem? Dla pieniędzy?
    Zaletyżadne
    Wadyjak wyżej
  • ~Klientka / 2020-12-08 16:40
    Ocena: 3.33 / 5
    Zawsze lubiłam in post. Moja ulubiona firma kurierską. Ale jak widać wszystko do czasu. Ostatnio dojeżdża do mnie nowy kurier. Pan ma w nosie telefon do mnie i nie uprzedza że będzie z paczką. Co tam że robi tym problem nie tylko mi, bo dodaje też pracy sobie. Kiedyś kurierzy dzwonili do mnie rano albo chociaż z godzinę dwie wcześniej i pytali czy będę w domu. W końcu po co jeździć na marne i tracić czas. Ale ten pan woli przyjeżdżać z nienacka i zawsze jest zdziwiony że czeka pod drzwiami a mnie nie ma w domu! No szok, że raczylam wyjść. Cały dzień odłożyłam wszystko i siedziałam w domu bo czekałam na kuriera. No ale życie życiem, mój pies już bardzo musiał wyjść. No to poszłam z nim na spacer na dosłownie 40 minut. Zgadnijcie kiedy przyjechał kurier :D akurat byłam w najdalszym punkcie domu. Jutro drugie i ostatnie dostarczenie paczki a ja się boje. Bo jak nie odbiorę to odeślą do nadawcy a tam jest prezent urodzinowy który mam dać za dwa dni. Jutro psu chyba założę pampersa a dziecko nie pójdzie do przedszkola, żebym mogła nie wyjść nawet na chwilę z domu i czekać na kuriera łaskawcę. Bo tak trudno być miłym i zadzwonić..ba, nie obraziłabym się nawet na smsa " będę za około godzinę.kurier". A ja mogłabym zadzwonić i oszczędzic mu fatygi gdyby miało mnie w tym domu jednak nie być.
    ZaletyTeraz już chyba brak. Biorę opcje kurier tylko dlatego że nie ma innej dostępnej
    WadyBrak kontaktu z klientem.
    Uważanie się za Pana i władcę paczki i robienie łaski że wykona się prace i dostarczy paczkę.
    Chyba brak mózgu że uważa się że ktoś będzie czekał od 6 rano do 21 w domu bo nie wiadomo kiedy kurier może się zjawić
  • ~Joanna / 2020-12-08 15:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam.Zaplacilam 35zl za kuriera by dostarczyl kuchenke dla dziecka byla zapakowana w orginalnym opakowaniu i zabezpieczona folia babelkowa.Nie dotarla do celu byla tak rzucana i poniewierana ze powstala wielka dziura a elementy polamane.Reklamacje odrzucono w calosci twierdzac ze nie byla zabezpieczona do czego -rzucania skakania i kopania.Zaplacilam 35zl zeby sobie porzucali nia i nie dostane nawet zwrotu za przesylke.
    ZaletyZadnych
    WadyNienalezyte traktowanie przesylek
  • ~Aly / 2020-12-08 14:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam! Dostałam uszkodzona zawartość paczki. Kurier nie potrafił się określić o której można się go spodziewac,nie odpowiadał na smsy totalne dno. Nigdy więcej nie zamówię przez in posta kuriera.
  • ~Ula / 2020-12-08 14:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy nie informują o przybyciu. Jak nie potrafią wybrać numeru na domofonie to nawet nie zadzwonią na numer telefonu . Jestem niezadowolona !!!
    Zaletybrak zalet
  • ~rafi / 2020-12-08 11:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka bez konsultacji wydana komuś innemu, nie wiadomo komu. Kurier dodatkowo złamał procedury, bo powinien wydać przesyłkę po potwierdzeniu kodu odbioru.
  • ~Krzysztof / 2020-12-08 09:35
    Ocena: 1.00 / 5
    paczka 3/TRZY/ dni czeka na przekazanie kurierowi w docelowym oddziale
  • ~Jo_ana / 2020-12-08 07:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Średnio co 2 paczka reklamowana; umieszczana w paczkomacie bez przesłania kodu odbioru. Ostatnia
    wyłapana w "śledzeniu paczek", 6 razy reklamowana : 3 maile do Biura Obsługi, 2 Formularzem i telefon.
    W odpowiedzi całostronicowy tekst w języku angielskim z 3o dniowym terminem realizacji. W odpowiedzi na ostatnią reklamację info o zwrocie do nadawcy i instrukcja co powinien Nadawca (a reklamował Adresat).
    ZaletyBrak
    WadyŁącznie z podwyższaniem ceny - multum
  • ~Monika / 2020-12-08 07:26
    Ocena: 4.67 / 5
    Z wszystkich opcji dostawy najbardziej lubię Inpost. Przede wszystkim za to że mam go pod domem ale też za to że działa szybko i ma bardzo sympatyczną oprawę graficzną i hasła powiadomień. Dziękuję:)
Dodaj własną opinię »