Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

Ecco Travel opinie

Ocena na podstawie 13 opinii

2.95 / 5

 • Cena/Jakość
  2.55
 • Obsługa klienta
  2.50
 • Oferta
  3.23

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
strona 1 z 1
 • ~Elzbieta / 2024-05-08 16:34
  Ocena: 5.00 / 5
  Wróciłam z wyjazdu RPA+Zimbabwe+Botswana .Wyjazd bardzo udany . Hotele bardzo dobre. Opieka pilotow bardzo dobra i tutaj pochwaly dla pani Marioli Pawelczyk ,świetnie zorganizowana ,profesjonalna pilotka z dużą wiedza .
  ZaletyDobry program ,świetni piloci ,cena adekwatna do programu .
 • ~Adam / 2023-12-26 10:24
  Ocena: 3.33 / 5
  Wietnam-Kambodża- program szybki ale może być ale nie wykupujcie wyżywienia pod żadnym pozorem- EccoTravel kasuje 300 € za 6 obiadokolacji a na miejscu w tych samych restauracjach zapłacicie 10- 18 € za kolacje a w Street Food-ach 2 do 6 €.
  ZaletyAtrakcyjny program
  WadyTrzeba samemu zwiedzać żeby poczuć Azje.
 • ~Krzysztof i Ela / 2023-10-31 15:46
  Ocena: 2.67 / 5
  Wróciliśmy pełni wrażeń z wycieczki "Magia Jordanii", które niestety popsuł nam pilot Michał, brak zaangażowania w przekazywanie nam informacji na temat Jordanii i zwyczajów tam panujących, pilot spał podczas długich przelotów - nie chciałbym go więcej spotkać na mojej turystycznej drodze. Negatywne wrażenia spotęgował zepsuty mikrofon w autobusie oraz źle wyregulowana klimatyzacja. Uczestnicy musieli zakładać kurtki i zasłaniać zasłonką wyloty klimatyzacji. Jednak mimo wszystko zobaczyliśmy nie tylko wspaniałe zabytki Jordanii, ale mieliśmy trochę czasu na wypoczynek nad Morzem Martwym i Czerwonym - polecam tą wycieczkę ale z innym pilotem. Niestety absolutnie nie polecam wycieczki fakultatywnej "Amman Nocą" - za 30 USD herbata z torebki i kawałek placka z owczego sera i godzinny spacer to jakaś porażka. Fatalny hotel Fanar w Ammanie, natomiast hotele nad morzem Martwym i Czerwonym bardzo przyzwoite.
  ZaletyPrzyzwoite hotele nad morzem Martwym i Czerwonym, trochę czasu na odpoczynek
  WadyFatalny pilot Michał - mam nadzieję nigdy go więcej nie spotkać. Zbyt mało czasu w Petrze oraz na pustyni. Tragiczny hotel Fanar w Ammanie. Generalnie przeznaczeniu czasu na zwiedzanie Ammanu to porażka, a już wycieczka fakultatywna "Amman nocą" za 30 USD to jakiś dramat - proszę się nie dać na nią nabrać.
 • ~Di / 2023-09-26 12:22
  Ocena: 5.00 / 5
  Z ecco travel byliśmy na Islandia - kraina żywiołów i była to jedna z lepszych naszych wycieczek. Bogaty program wycieczki plus super piloci Karlina i Michał, którzy dodali sporo fajnych bonusów od siebie (również tych mniej obleganych miejsc przez turystów). Dodatkowo warto wspomnieć, że w ciekawy sposób potrafią przedstawić życie i zwyczaje panujące na Islandii.
 • ~Anna / 2023-04-26 19:26
  Ocena: 5.00 / 5
  Witam
  Właśnie wczoraj wróciliśmy w nocy z Jordani.super organizacją hotele bardzo czyste,jedzenie dobre.nie można było narzekać, bardzo fajna grupa chociaż mieszana to znaczy młodzi i starsi, wszyscy się fajnie dogadywali poprostu fajna atmosfera. A w szczególności mieliśmy Super opiekuna Pana Sławka który od wejścia na lotnisku w Poznaniu do odbioru ostatniej walizki z lotniska poznań był z nami.super człowiek,miły, sympatyczny,takiego opiekuna życzę wszystkim grupom.pozdrawiamy Ania i Marek
  ZaletyPolecam w 100 %
  WadyZero
 • ~podróżnik / 2023-04-23 11:19
  Ocena: 1.67 / 5
  14. IV br zarezerwowałem wycieczkę Gruzja od A do Z za 3086 zł. Czekałem na umowę. 18.IV pani z biura firmy zadzwoniła i powiedziała, że dokumentów nie wyśle, gdyż wycieczka podrożała do prawie 3800 zł. Trzeba bardzo uważać na tę firmę i ich oferty.
 • ~Podróżnik / 2023-04-18 17:13
  Ocena: 2.33 / 5
  Firma często zmienia ceny wycieczek. Ma kilka stron internetowych, aby zwerbować większą ilość klientów. Niestety, nie umie stworzyć algorytmu, który zmienia ceny na wszystkich jej stronach jednocześnie. To powoduje problemy.
  Zarezerwowałem na ich stronie wycieczkę za 3086 zł i czekałem na dokumenty. Otrzymałem odpowiedź, że na stronie jest błąd i wycieczka kosztuje już prawie 3800 zł.
  Trudno uwierzyć, że tak jest naprawdę. Skoro firma nie umie sobie poradzić z prostym algorytmem, to jak ma sobie poradzić z organizacją dużej wycieczki?!? Licho...
 • ~Owhar / 2023-01-05 18:33
  Ocena: 1.33 / 5
  Zarezerowałam pokój 3-gwiazdkowy na Cyprze z dodatkowymi obiadokolacjami.

  Nie był to żaden hotel, co najwyżej robotniczy. Brud, zdezelowane meble, wanna pozlepiana gipsem, masakra. Jedzenie było totalnie niejadalne.
  Ecco mi odpisują, że wszystko jest ok i nie mieli żadnych skarg nigdy (co jest nieprawdą, bo rezydent od razu przyznał, że wszyscy narzekają)
 • ~Ola / 2022-12-18 22:34
  Ocena: 5.00 / 5
  Z wycieczki Magia Izraela w grudniu jesteśmy bardzo zadowoleni, organizacja tak jak w opisie, hotel też w porządku, cała grupa to fajni ludzie.Nasza pilotka Zosia posiada ogromną wiedzę i jest super. Cała wycieczka odbyła się bez najmniejszego problemu. Polecam.
 • ~Marta / 2022-10-14 20:50
  Ocena: 4.00 / 5
  Właśnie wróciliśmy z wycieczki organizowanej z Ecco Travel do Jordanii. Hotel ogólnie w porządku, z gododnie z opisem, piękny widok oraz dostęp do wielu miejsc. Niespodzianka były animacje dla dzieci. Jedzenie w hotelach natomiast dramat spodziewaliśmy się lepszej oferty za taka cenę. Generalnie nie było co jeść, dodatkowo za napoje trzeba było dopłacić. Przewodniczka kasuje za bilety dla dzieci mimo iż maja one wstęp za darmo. Wycieczka bardzo ciekawa chodź dużo jeżdżenia i mało czasu wolnego.
 • ~Kamil / 2022-09-03 12:41
  Ocena: 1.00 / 5
  3 tygodnie przed planowanym terminem wczasów zadzwonili, że odwołują wczasy z powodu odwołania lotów, gdzie przysyłają nam ofertę alternatywną o wiele droższą też w pierwotnym kierunku.Omijajcie szerokim łukiem. Ewidentny wałek.
 • ~Adam / 2022-07-23 07:40
  Ocena: 1.00 / 5
  Kompletne dno i dramat! Trzy lata nas zwodzili z wyjazdem do Ziemi Świętej. W dowolnej chwili odwoływali sobie terminy. Planowane urlopy i przygotowania. Zero odpowiedzialności i brak profesjonalizmu. Teraz zwracają pieniądze, lecz bez słowa "przepraszamy". Teraz już z żoną polecimy do Izraela na własną rękę. Taniej i bez łaski. UWAŻAJCIE NA TO PSEUDOBIURO TURYSTYCZNE!
  ZaletyBrak.
  WadySame
 • ~Gabriela / 2021-07-31 08:36
  Ocena: 1.00 / 5
  Zdecydowanie nie polecam Ecco Travel/Ecco Holiday!
  Gorszego biura podróży, który w ogóle nie dba o klienta i jego interesy nie widziałam. Biuro prezentuje totalnie sprzeczne informacje odnośnie hotelu i stanem faktycznym- nie działająca klimatyzacja przy ponad 30 stopniach na zewnątrz, problemy z bieżącą wodą, robaki w pokoju, woda lejąca się z sufitu tak że trzeba było co chwila zmieniać ręcznik na podłodze, sypiący się tynk z sufitu, uszkodzone szafki w pokoju, zatrucie pokarmowe spowodowane jedzeniem w hotelu, nie działające drzwi do pokoju przez "błąd" karty, plaża cała zagloniona pełna rozkładających się stworzeń morskich, wszędzie smród zgniłych jaj z uwagi na rozkładające się organizmy, nie działający telefon w pokoju, nie działająca spłuczka w kibelku gdzie ciągle ciekła woda, dwa łóżka pojedyncze w pokoju małżeńskim na miesiącu miodowym.....nie chcieli nam wymienić pokoju chociaż połowa hotelu była wolna, hałas na plaży przez buldożery próbujące zbierać glony, pomimo zapisu do restauracji ala carte na miejscu okazuje się iż jest zamknięta i nikt nas nawet nie poinformował, konieczność dopłaty na miejscu do all inclusive które i tak było zawarte w ofercie, przeprowadzka do innego pokoju i końcowo obsługa hotelowa pracująca jak za karę, gdzie w ogóle nie mogliśmy liczyć na ich pomoc bo przecież "Everything is fine"- tak odpowiadali na większość problemów....Numer alarmowy tak naprawdę jest zwykłym numerem i jakakolwiek pomoc zależy od "widzimisię" osoby mającej dyżur przy tym numerze. Wiedząc, że od nich zależy jakakolwiek pomoc na miejscu za granicą każą "sobie" pomóc we własnym zakresie, a dodatkowo rezydent to człowiek widmo, którego raz widzieliśmy dzień po przyjeździe, a w razie potrzeby kontaktu nie odbiera telefonów i nie odpowiada na smsy na Whatsappie. W dniu wyjazdu nawet nie wiedzieliśmy, czy ktokolwiek po nas przyjedzie zawieźć nas na lotnisko gdyż z rezydentem nie było żadnego kontaktu, nie wiedzieliśmy też o której mamy się wymeldować także doszedł kolejny stres. Sprawa została zgłoszona do Izby Turystyki. Radzę omijać Ecco Travel z daleka!!!
  WadyJw
strona 1 z 1
Dodaj własną opinię »

Zobacz również

ITAKA
Ocena: 2.47, ilość opinii: 1028
TUI
Ocena: 2.15, ilość opinii: 913
Rainbow Tours
Ocena: 2.24, ilość opinii: 517
Eximtours
Ocena: 2.21, ilość opinii: 188
Funclub
Ocena: 2.80, ilość opinii: 158
Grecos
Ocena: 2.72, ilość opinii: 47
VECTRA
Ocena: 1.61, ilość opinii: 4333
Play
Ocena: 1.39, ilość opinii: 4259
Orange
Ocena: 1.40, ilość opinii: 3801
UPC Internet
Ocena: 1.81, ilość opinii: 3473
Netia Szybki Internet
Ocena: 2.02, ilość opinii: 3190
Plus
Ocena: 1.43, ilość opinii: 2842