strona 538 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 536
- 537
- 538
- 539
- 540
- nastepna »
-
~Karina / 2020-04-17 16:28Ocena: 1.00 / 5
Czekałam na paczkę tydzień czasu,a gdy kurier w końcu raczył zadzwonić domofonem zeszłam na dół kuriera nie ma, a moja paczka rzucona pod blokiem jak worek śmieci. Firma jest nierzetelna, to jakaś kpina. Nie polecam. -
-
~jaca / 2020-04-17 16:28Ocena: 1.00 / 5
wysyłałem paczkę w której między innymi były trzy butelki, zabezpieczyłem je grubo folią bąbelkową a dodatkowo jeszcze do kartonu wsadziłem 4 lekko nadmuchane balony. Nigdy w życiu takiej bezpiecznej paczki nie zrobiłem. No z wieżowca można byłoby ją zrzucać i nic...ale DPD potrafi. Paczka dotarła do adresata z jedną butelką zbitą. Dziady!!! wyobrażam sobie jak traktujecie przesyłki. Porażka. Nigdy więcej już u was ZaletybrakWadybrak poszanowania mienia -
~ZpizganaWiwiora / 2020-04-17 16:06Ocena: 1.00 / 5
Wysyłka 2 dni i dostawa 5dni
Ogólnie nie polecam DPD
Czekałem bardzo na wymarzony rower
A tu nagle w piątkowy dzień mówią że będzie w poniedziałekZaletyNie maWadyDostawa jest bardzo długa -
~wiktoria / 2020-04-17 14:46Ocena: 1.00 / 5
kurier 3 dni z rzędu próbował mi dostarczyć paczkę i dostarczył ją tak , że wróciła z powrotem do sklepu w jakim robiłam zakupy , kurierzy nie odbierali telefonu mimo iż dzwoniłam cały dzień na stronie gdzie mogłam śledzić paczkę twierdzili , że nie zostali mnie w domu mimo iż byłam w domu cały czas , żadnego telefonu też nie miałam od nich zdecydowanie NAJGORSZA FIRMA DOWOŻĄCA PACZKI nigdy więcej nic nie zamówię przez DPD NIE POLECAM . :) -
~Zamawiający / 2020-04-17 13:26Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska i do tego pełna osób z sklerozą. Drugi raz zamówiona paczka w tej firmie i taka sama sytuacja. Trzech różnych kurierów było u mnie niby 3 razy i nie zastali adresata, ale paczki odebrali ... trzy razy tą samą, która nadal leży u mnie. Po informacji o nagraniach z monitoringu, twierdzą, że byli w innych godzinach, ale byli. Inne firmy dały radę dostarczyć/odebrać paczki, ale DPD już nie. Próby reklamacji kończyły się obwinieniem zamawiającego i poleceniem załatwienia problemu w innej firmie. Ponowny kontakt kończył się po krótkiej rozmowie rozłączeniem przez bardzo nie miłą panią z kompleksami. Zalety- skupiają najgorszych kurierówWady- zakłamanie wśród kurierów
- agresywna i pretensjonalna obsługa infolinii
- kurier nie odbiera telefonu
- w ciągu 3 dni był u mnie 3 razy tak szybko, ze nawet kamera go nie załapała. Po czym odebrał paczkę, która nadal jest u mnie :)
- po reklamacji, nie jesteś już ich klientem
- infolinia po kolejnej reklamacji się rozłącza
- pieniądze za usługę lepiej przeznaczyć było na posiłek i innego kuriera
-
~diana / 2020-04-17 13:25Ocena: 1.00 / 5
najgorsza firma kurierska na rynku, jak widze ze paczka bedzie dostarczona przez dpd, to od razu wiem ze bedzie jakis problem Zaletyzalet brak! -
~PaniX / 2020-04-17 12:43Ocena: 2.00 / 5
Beszczelność kuriera jak można kogoś takiego zadrudniać. Pan który mi przywiózł dzisiaj paczkę to pracuje w tej firmie za karę. Zamykanie mi przed nosem drzwi samochodu i grożenie że odmawia przyjęcia paczki !!!!!!
Już na pewno nigdy nie skorzystam z formy kurierskiej DPD póki nie zaczną szanować klienta.ZaletyŻadnych jedynie szybkość dostawyWadyZłe traktowanie klienta -
~Artur / 2020-04-17 12:24Ocena: 1.67 / 5
Firmą kurierską to nie powinno się nazywać.Jakaś porażka nie wiem jaki jest ich priorytet?,napewno niezadowolenie klienta.Czas dostawy makabra!!! Obsługa przez Internet średniowiecze. -
-
~Liviaaa / 2020-04-17 10:31Ocena: 5.00 / 5
Moja opinia na temat tej firmy jest bardzo dobra. Zawsze dostaje rzetelne informacje na temat mojej przesyłki a dostawa nigdy nie dotrwała dłużej niż 2 dni. Zdarzyło się również że kilka przesyłek trafiło do mnie już następnego dnia po złożeniu zamówienia wiec REWELACJA!!! Zawsze jeżeli mam wybór z pośród dostawców wybieram właśnie DPD! -
~zniesmaczona / 2020-04-17 08:58Ocena: 1.00 / 5
Nie dostarczają przesyłek, nie maja kontaktu z kurierami, infolinia nie wiem po co jest, żadnego sensownego zachowania i kominikat " nie mogę nic zrobić w takiej sytuacji"
2 dni siedzisz w domu, i czekasz na kuriera który nie przybywa. okazuje sie ze kurire nie ma obowiązku odbierać telefonu. Jego słowo jest ważniejsze niż słowo klienta. Strata czasu, pieniedzy i nerwów z ta firma.Wady-bezsensowna obecność infolinii
-kurierzy puszczeni samopas
-obarczają wina każego tylko nie siebie
-
~Marcin / 2020-04-16 23:20Ocena: 1.00 / 5
Firma słaba od początku ale żeby źle przywieść paczkę i jeszcze po dostaniu informacji wyzwać starsza osobę od ku*w to dziwię się że ta firma ma 1.77/5 oceny
To i tak za wysoko z tego co widzęZaletyNiepotrzebna zakładkaWadyChamscy kurierzy
Można z tego zrobić listę -
~Mirosław / 2020-04-16 20:15Ocena: 2.00 / 5
Nie ma opcji wygrania jakiejkolwiek odszkodowanie za uszkodzenia w trzansporcie ZaletyszybkoscWadynie docierają zadne aggumenty dowody na uszkodzenia -
~Jus / 2020-04-16 19:22Ocena: 4.67 / 5
Czytam same negatywne opinie, a kurier z DPD, który do mnie zawsze przyjeżdża jest bardzo sympatyczny, dostarcza przesyłki w nienaruszonym stanie, dzwoni zawsze wcześniej i informuje za ile będzie u mnie pod domem. Do niczego nie można się przyczepić. -
~Fakty / 2020-04-16 18:50Ocena: 1.00 / 5
Zatrudniają ukraińskich zlodzieji którzy okradają paczki. -
~daria / 2020-04-16 17:46Ocena: 1.00 / 5
Dostarczyli moje zamówienie pod zły adres, paczka była z góry opłacona. paczki najprawdopodobniej nigdy już nie otrzymam, banda idiotów. ZaletyBrak.WadyNierzetelność, lekceważenie klienta -
~Anka / 2020-04-16 17:19Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam.ostatni raz zamawiam przez tą firme. -
-
~Beretka / 2020-04-16 16:55Ocena: 1.00 / 5
Moja przesyłka otrzymała status odrzuconej, zanim dostałam informacje że dostanie doręczona do mnie tego samego dnia. Zaletybrak -
~MALINA / 2020-04-16 16:46Ocena: 1.33 / 5
Co to ma być!!! Firma kurierska po
CH..U!!! JUZ NIGDY NIE WYBIORE TEJ PORAŻKI FIRMY DPD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! płacisz za dostawę do domu a odbierasz osobiście 3 km od domu!!! czekasz w domu, dzwonisz a oni piszą że Cie nie było i zostawiaja w punkcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAk BYM CHCIAŁA ODEBRAĆ W PUNKCIE TO BYM ZAZNACZYŁA TAKA OPCJE I ZAPŁACIŁA MNIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wEŹCIE TO DO SIEBIE !!!ZaletybrakWadyKURIER KŁAMIE -
~Anty DPD / 2020-04-16 16:37Ocena: 1.00 / 5
Przestałem korzystać z usług DPD przed kurierów. To knipa paczki idą po tydzień z Polski mało tego zawsze zawsze robią jakiś problem. Do tego nie którzy kurierzy są bezczelni i hamscy. Nigdy więcej. Odradzam też znajomym i innym.
POLECAM za to inPost. Ma się spokój, odbierasz bez problemu i kontaktu z "TYMi" kurierami.ZaletyNigdy nie byłoWadyZawsze robią jakieś problemy. -
~Klaudia / 2020-04-16 14:38Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy, sa okropni ponadto dzwonia ze sa na dole zostawiają przesyłki i odchodzą, dodam ze jak sa dwie paczki do jednego odbiorcy to oczywiście wezna tylko jedna bo po co dwie?!
Porażka!
A gdy zwrócisz mu uwagę ze cos oni pominęli to z oburzenie jak by to byla wina odbiory.
strona 538 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 536
- 537
- 538
- 539
- 540
- nastepna »
