Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12958 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Karina / 2020-04-17 16:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekałam na paczkę tydzień czasu,a gdy kurier w końcu raczył zadzwonić domofonem zeszłam na dół kuriera nie ma, a moja paczka rzucona pod blokiem jak worek śmieci. Firma jest nierzetelna, to jakaś kpina. Nie polecam.
  • ~jaca / 2020-04-17 16:28
    Ocena: 1.00 / 5
    wysyłałem paczkę w której między innymi były trzy butelki, zabezpieczyłem je grubo folią bąbelkową a dodatkowo jeszcze do kartonu wsadziłem 4 lekko nadmuchane balony. Nigdy w życiu takiej bezpiecznej paczki nie zrobiłem. No z wieżowca można byłoby ją zrzucać i nic...ale DPD potrafi. Paczka dotarła do adresata z jedną butelką zbitą. Dziady!!! wyobrażam sobie jak traktujecie przesyłki. Porażka. Nigdy więcej już u was
    Zaletybrak
    Wadybrak poszanowania mienia
  • ~ZpizganaWiwiora / 2020-04-17 16:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Wysyłka 2 dni i dostawa 5dni
    Ogólnie nie polecam DPD
    Czekałem bardzo na wymarzony rower
    A tu nagle w piątkowy dzień mówią że będzie w poniedziałek
    ZaletyNie ma
    WadyDostawa jest bardzo długa
  • ~wiktoria / 2020-04-17 14:46
    Ocena: 1.00 / 5
    kurier 3 dni z rzędu próbował mi dostarczyć paczkę i dostarczył ją tak , że wróciła z powrotem do sklepu w jakim robiłam zakupy , kurierzy nie odbierali telefonu mimo iż dzwoniłam cały dzień na stronie gdzie mogłam śledzić paczkę twierdzili , że nie zostali mnie w domu mimo iż byłam w domu cały czas , żadnego telefonu też nie miałam od nich zdecydowanie NAJGORSZA FIRMA DOWOŻĄCA PACZKI nigdy więcej nic nie zamówię przez DPD NIE POLECAM . :)
  • ~Zamawiający / 2020-04-17 13:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska i do tego pełna osób z sklerozą. Drugi raz zamówiona paczka w tej firmie i taka sama sytuacja. Trzech różnych kurierów było u mnie niby 3 razy i nie zastali adresata, ale paczki odebrali ... trzy razy tą samą, która nadal leży u mnie. Po informacji o nagraniach z monitoringu, twierdzą, że byli w innych godzinach, ale byli. Inne firmy dały radę dostarczyć/odebrać paczki, ale DPD już nie. Próby reklamacji kończyły się obwinieniem zamawiającego i poleceniem załatwienia problemu w innej firmie. Ponowny kontakt kończył się po krótkiej rozmowie rozłączeniem przez bardzo nie miłą panią z kompleksami.
    Zalety- skupiają najgorszych kurierów
    Wady- zakłamanie wśród kurierów
    - agresywna i pretensjonalna obsługa infolinii
    - kurier nie odbiera telefonu
    - w ciągu 3 dni był u mnie 3 razy tak szybko, ze nawet kamera go nie załapała. Po czym odebrał paczkę, która nadal jest u mnie :)
    - po reklamacji, nie jesteś już ich klientem
    - infolinia po kolejnej reklamacji się rozłącza
    - pieniądze za usługę lepiej przeznaczyć było na posiłek i innego kuriera


  • ~diana / 2020-04-17 13:25
    Ocena: 1.00 / 5
    najgorsza firma kurierska na rynku, jak widze ze paczka bedzie dostarczona przez dpd, to od razu wiem ze bedzie jakis problem
    Zaletyzalet brak!
  • ~PaniX / 2020-04-17 12:43
    Ocena: 2.00 / 5
    Beszczelność kuriera jak można kogoś takiego zadrudniać. Pan który mi przywiózł dzisiaj paczkę to pracuje w tej firmie za karę. Zamykanie mi przed nosem drzwi samochodu i grożenie że odmawia przyjęcia paczki !!!!!!
    Już na pewno nigdy nie skorzystam z formy kurierskiej DPD póki nie zaczną szanować klienta.
    ZaletyŻadnych jedynie szybkość dostawy
    WadyZłe traktowanie klienta
  • ~Artur / 2020-04-17 12:24
    Ocena: 1.67 / 5
    Firmą kurierską to nie powinno się nazywać.Jakaś porażka nie wiem jaki jest ich priorytet?,napewno niezadowolenie klienta.Czas dostawy makabra!!! Obsługa przez Internet średniowiecze.
  • ~Liviaaa / 2020-04-17 10:31
    Ocena: 5.00 / 5
    Moja opinia na temat tej firmy jest bardzo dobra. Zawsze dostaje rzetelne informacje na temat mojej przesyłki a dostawa nigdy nie dotrwała dłużej niż 2 dni. Zdarzyło się również że kilka przesyłek trafiło do mnie już następnego dnia po złożeniu zamówienia wiec REWELACJA!!! Zawsze jeżeli mam wybór z pośród dostawców wybieram właśnie DPD!
  • ~zniesmaczona / 2020-04-17 08:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie dostarczają przesyłek, nie maja kontaktu z kurierami, infolinia nie wiem po co jest, żadnego sensownego zachowania i kominikat " nie mogę nic zrobić w takiej sytuacji"
    2 dni siedzisz w domu, i czekasz na kuriera który nie przybywa. okazuje sie ze kurire nie ma obowiązku odbierać telefonu. Jego słowo jest ważniejsze niż słowo klienta. Strata czasu, pieniedzy i nerwów z ta firma.
    Wady-bezsensowna obecność infolinii
    -kurierzy puszczeni samopas
    -obarczają wina każego tylko nie siebie
  • ~Marcin / 2020-04-16 23:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma słaba od początku ale żeby źle przywieść paczkę i jeszcze po dostaniu informacji wyzwać starsza osobę od ku*w to dziwię się że ta firma ma 1.77/5 oceny
    To i tak za wysoko z tego co widzę
    ZaletyNiepotrzebna zakładka
    WadyChamscy kurierzy
    Można z tego zrobić listę
  • ~Mirosław / 2020-04-16 20:15
    Ocena: 2.00 / 5
    Nie ma opcji wygrania jakiejkolwiek odszkodowanie za uszkodzenia w trzansporcie
    Zaletyszybkosc
    Wadynie docierają zadne aggumenty dowody na uszkodzenia
  • ~Jus / 2020-04-16 19:22
    Ocena: 4.67 / 5
    Czytam same negatywne opinie, a kurier z DPD, który do mnie zawsze przyjeżdża jest bardzo sympatyczny, dostarcza przesyłki w nienaruszonym stanie, dzwoni zawsze wcześniej i informuje za ile będzie u mnie pod domem. Do niczego nie można się przyczepić.
  • ~Fakty / 2020-04-16 18:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Zatrudniają ukraińskich zlodzieji którzy okradają paczki.
  • ~daria / 2020-04-16 17:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Dostarczyli moje zamówienie pod zły adres, paczka była z góry opłacona. paczki najprawdopodobniej nigdy już nie otrzymam, banda idiotów.
    ZaletyBrak.
    WadyNierzetelność, lekceważenie klienta
  • ~Anka / 2020-04-16 17:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam.ostatni raz zamawiam przez tą firme.
  • ~Beretka / 2020-04-16 16:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja przesyłka otrzymała status odrzuconej, zanim dostałam informacje że dostanie doręczona do mnie tego samego dnia.
    Zaletybrak
  • ~MALINA / 2020-04-16 16:46
    Ocena: 1.33 / 5
    Co to ma być!!! Firma kurierska po
    CH..U!!! JUZ NIGDY NIE WYBIORE TEJ PORAŻKI FIRMY DPD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! płacisz za dostawę do domu a odbierasz osobiście 3 km od domu!!! czekasz w domu, dzwonisz a oni piszą że Cie nie było i zostawiaja w punkcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAk BYM CHCIAŁA ODEBRAĆ W PUNKCIE TO BYM ZAZNACZYŁA TAKA OPCJE I ZAPŁACIŁA MNIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wEŹCIE TO DO SIEBIE !!!
    Zaletybrak
    WadyKURIER KŁAMIE
  • ~Anty DPD / 2020-04-16 16:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Przestałem korzystać z usług DPD przed kurierów. To knipa paczki idą po tydzień z Polski mało tego zawsze zawsze robią jakiś problem. Do tego nie którzy kurierzy są bezczelni i hamscy. Nigdy więcej. Odradzam też znajomym i innym.
    POLECAM za to inPost. Ma się spokój, odbierasz bez problemu i kontaktu z "TYMi" kurierami.
    ZaletyNigdy nie było
    WadyZawsze robią jakieś problemy.
  • ~Klaudia / 2020-04-16 14:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy, sa okropni ponadto dzwonia ze sa na dole zostawiają przesyłki i odchodzą, dodam ze jak sa dwie paczki do jednego odbiorcy to oczywiście wezna tylko jedna bo po co dwie?!
    Porażka!
    A gdy zwrócisz mu uwagę ze cos oni pominęli to z oburzenie jak by to byla wina odbiory.
Dodaj własną opinię »