strona 528 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 526
- 527
- 528
- 529
- 530
- nastepna »
-
~Ewa / 2020-05-07 14:27Ocena: 5.00 / 5
Świetny kontakt z kurierem,przesyłka dotarła szybko i bez problemów -
-
~Zdzisiek / 2020-05-07 14:17Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy firmy DPD nie chcą dostarczać przesyłek do mieszkań. Każą wyjść przed klatkę. Jeżeli ktoś nie może to odsyłają przesyłkę z adnotacją "odmowa odbioru". Jak to nazwać: wygodnictwo? bezczelność? brak profesjonalizmu?
Inne firmy kurierskie jakoś potrafią dostarczać do mieszkań. Najgorsza firma kurierska!!!WadyNie dostarczają przesyłek pod podany adres -
~Jakubiak / 2020-05-07 12:10Ocena: 1.67 / 5
Piszą od dwóch dni, iż kurier dostarczy mi paczkę, a kuriera jak nie było tak nie ma -
~Karolina / 2020-05-07 10:54Ocena: 1.00 / 5
Przyznam, że pierwszy raz spotkałam się z taką niekompetencją. Telefon z nieznanego numeru o 8.50, po odebraniu głucho w telefonie, tylko po SMS-ie z godziny 8.54 zorientowałam się, ze chodzi o kuriera. Próba oddzwonienia - nieodebrane. Kurier pojawił się dosłownie 5 min po SMS-ie. Dwie ogromne paczki kurier dosłownie położył na chodniku przed blokiem, zanim zdążyłam zejść przed bramę, kurier praktycznie siedział już w samochodzie i odjeżdżał. Obie części paczki uszkodzone z każdej możliwej strony, karton zmiażdżony, zwłaszcza na rogach, dziurawy, porozrywany, praktycznie zawartość przesyłki na wierzchu. W środku dramat - zniszczone elementy, zarówno zawartości, jak i elementów ochronnych - połowa zawartości połamana, obita, porysowana (zawartość przesyłki – komoda). Koszt przesyłki 70zł, zawartość przesyłki nadająca się praktycznie do wyrzucenia, obsługa kurierska poniżej wszelkiej krytyki. NIE POLECAM. ZaletyBRAKWadyUszkodzone opakowanie, uszkodzona zawartość przesyłki, brak kontaktu z kurierem, brak kultury dostawy. -
~Tomasz / 2020-05-07 08:08Ocena: 1.33 / 5
Dno kompletne olewka klienta totalna przesyłka niedostarczona z powodu nieobecności klienta w domu kłamstwo kurier był wyczekiwany wogule nie dotarł a napisali że nie było nikogo w domu z tej firmy już nie pierwszy raz i cwaniaczek kurier dno -
~Miaa / 2020-05-06 20:41Ocena: 1.67 / 5
Jest 06.05.20. godzina 20:30. Dostałam meile i smsy że paczka zostanie dzisiaj dostarczona. Nie mam paczki a kurier nie zadzwonił. ZaletyNie maWadyMasakra -
~Geześ / 2020-05-06 20:28Ocena: 1.67 / 5
Dramat, totalny dramat. Nie ma gorszej firmy kurierskiej niż ta banda cyganów i oszustów. Tydzień temu szedł do mnie tv, czekałem cały dzień na kuriera po czym na stronie trackera informacja ze kurier nie zastał klienta w domu. Dzwonie na infolinię pierdziela głupoty ze mnie nie było. Gdy powiedziałem prawdę nagle okazało się, że poprostu nie wiadomo czemu moja przesyłka w ogóle nie wyjechała z magazynu i zmienili dzień dostawy. Pojechałem odebrać sobie sam osobiście. Wczoraj kurier miał odebrać 2 paczki, oczywiście się nie zjawił. Dzwonie na infolinię, pan okłamał mnie ze ktoś przyjedzie, nie przyjechał nikt. Dziś zamiast przyjechać po paczki anulowali zamówienia. Kom btarz pozostawiam Wam ;) WadyFirma kpina -
~Ona / 2020-05-06 17:37Ocena: 1.00 / 5
Zatrudniają "kurierów " z łapanki;
Zlecony odbiór przesyłki ,
Dostaję sms-a z tel.do kuriera, ( w mailu info, że dostarczenie, nastąpi w godz.9-17-ta)
Próbuję się skontaktować kilkukrotnie telefonicznie, piszę sms-sa z zapytaniem, o przybliżoną godzinę odbioru,
Cisza, pełna olewka
Piszę sms-sa na nr tel. ,z którego przyszło info o nrze tel.do kuriera,
Cisza , pełna oliwka
W końcu sama pojechałam do tej pożal się Boże firmy (nawet nie mają reklamy, jak do nich trafić, trzeba się
Dopytywać)
Za przesyłkę nie płaciłam , zwrot zamówienia internetowego,
Ale "jakość " "usług " poznałam,
Radzę omijać szerokim łukiem, co też sama uczynię ( przesyłka 0000013064910T zwrot do Venezia)ZaletyBrakWadyJak wyżej ona -
-
~Marta / 2020-05-06 13:47Ocena: 4.00 / 5
Z kurierem, który obsługuje Kraków Krowodrza jest bardzo trudny kontakt, jeśli chce się dopytać w jakich godzinach się pana spodziewać - to nie reaguje, tak samo jak się deklaruje, że jest się gotowym podjechać gdzieś, jeśli ma się zajęcia, które uniemożliwiają tkwienie w gotowości. A wystarczy, żeby pan krótko odpisał czy odebrał - a nie odbiera telefonu. -
~Tomek / 2020-05-06 12:40Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska. informują że przesyłka bedzie dostarczona konkretnego dnia- sleczysz cały dzień - a następnego dnia informuja cie że klient zazyczył sobie odbioru osobistego w punkcie co jest kłamstwem
-
~Maria / 2020-05-06 10:07Ocena: 1.00 / 5
30.04.2020r. otrzymałam SMS z informacją, że tego dnia zostanie doręczona przesyłka. Pracuję zdalnie, więc cały dzień byłam w domu. O godz. 17 dostałam SMS, że w związku z nieobecnością klienta przesyłka do odbioru w punkcie. Sprawdzałam w „śledź paczkę” – a tam informacja z godz. 16:18 ustalono nowy termin doręczenia na 04.05.2020r. (oczywiście nikt ze mną nic nie ustalał) i kolejna informacja z godz. 17, że adresata nie zastano.
Zadzwoniłam na infolinię, pracownik chciał sprawę wyjaśnić z kurierem. Kurier miał wyłączony telefon, więc pracownik infolinii wysłał e-maila do przełożonego kuriera z prośbą o wyjaśnienie sytuacji.
Oczywiście w dniu 04.05.2020r. oczywiście paczki nie dostarczono. W dniu 06.06.2020r. zadzwoniłam ponownie na infolinię. Pracownik poinformował mnie, że paczka jest nadal w punkcie odbioru i nie ma już możliwości jej dostarczenia. Po prostu kpina!! Powiedziałam, że zamówiona była usługa z dostarczeniem do domu, więc jak to nie ma możliwości. Zapytałam też dlaczego nie dostałam odpowiedzi na pierwsze zgłoszenie na infolinię. Otrzymałam odpowiedź – „no widocznie oddział nie zareagował”. – Świetny argument! Powiedziałam konsultantowi, że skoro przesyłka zamówiona była z dostawą do domu, to proszę o zrealizowanie usługi. Konsultant powiedział, że napisze maila do punktu odbioru, żeby przesyłka była dostarczona, ale on jednocześnie nie obiecuje, że tak będzie.
Firma ewidentnie robi ludzi w balona i nie realizuje zleceń.ZaletyzeroWadyOszukiwanie klientów -
~chanka / 2020-05-06 08:23Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka została dostarczona pod zły adres i do dzisiaj jej nie mam a DPD twierdzi, ze sprawa jest załatwiona. Złożyłam reklamacje, wszystko wyjaśniłam dokładnie, ze poprzez infolinie został zmieniony adres doręczenia, ale DPD ma to w nosie, a co najśmieszniejsze przesyłka składała się z dwóch paczek, jedna doręczyli pod zły adres z drugą odesłali do nadawcy. Kosmos!! A teraz jak mantrę powtarzają, ze wszystko zgodnie z Regulaminem, ręce opadają!! Stanowczo odradzam tę firmę kurierską!! ZaletyŻacnychWadyDostarczanie pod zły adres, ignorowanie dowodów i Klienta -
~Sebastian / 2020-05-05 19:36Ocena: 1.00 / 5
Problem z dostarczeniem paczki przez rzekomo błędny adres, który był potwierdzony kilkukrotnie mailem oraz telefonicznie.
Nawet po zapewnieniach przez ludzi z infolinii, że paczka zostanie wydana do doręczenia wciąż jest magazynowana w oddziale (dzisiaj minęły DWA tygodnie).ZaletyBRAKWadyNiekompetentni (bywa że bezczelni) ludzie udzielający informacji o przesyłce -
~mateusz / 2020-05-05 17:37Ocena: 1.33 / 5
Kurier zamówiony po odbiór przesyłek , 2 tygodnie temu. Do dziś się nie zjawił. Z każdym ponowieniem zlecenie odbioru - kurier sam odrzuca zlecenie i tak cały czas. Infolinia nic nie może zrobić , oddział milczy. Nie polecam absolutnie -
~Sunshine / 2020-05-05 15:40Ocena: 1.33 / 5
Przesyłka miała być dostarczona w 24h, 6 dni później dowiaduję się, że jest w Niemczech jak adres doręczenia czarno na białym polski. Czy aż tak trudno rozróżnić polskie znaki od niemieckich? ZaletyOdbierają linie obsługi klientaWadyDługi czas oczekiwania -
~annnonim / 2020-05-05 15:33Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, kurier twierdził ze nie ma nikogo w domu i nie odbierał gdy się do niego dzwoniło po czym się okazało, że paczka została położona na płocie u sąsiada ZaletyBrakWadySame -
-
~KOlega / 2020-05-05 14:59Ocena: 1.00 / 5
Ta firma nie ma odpowiednich ludzi do pracy jako kurier dostałam w czoraj polcerane i była zbita nie chcial jej przyjac kurier podziekowałam i szukam przewaznie innej firm nie polecam tej firmy ZaletyBrak kurtury osoby do starszych ludziWadynie zdolnosc do pracy -
~Wiktoria / 2020-05-05 14:17Ocena: 1.00 / 5
Oczekiwanie na paczkę przekroczy 48h co wiąże się z negatywna opinia wystawiona przeze mnie na DPD Polska. Firma z której zamawiałam czyli cozaherbata.pl wysłała mi powiadomienie że paczkę otrzymam dziś więc więc wstawię też skargę o fałszywe przekazywanie danych. Nie pozdrawiam i nie polecam -
~mortalia / 2020-05-05 14:12Ocena: 2.67 / 5
Ostatnio zamówiłam szafę z dostawą przez DPD oraz wniesieniem paczki do domu. Kurier przyjechał, wystawił na ulicę i chciał odjechać. Powiedziałam, że mam z opcją wniesiena do domu, na co pan z DPD odpowiedział mi "ale ja nie mogę, mam chore kolano". Gdyby nie sąsiedzi nie wniosła bym tego do domu. W dodatku szafa została uszkodzona ewidentnie w podróży, były uszkodzone rogi paczki, niestety nie tylko karton.To jakiś żart! -
~Marti / 2020-05-05 13:28Ocena: 1.00 / 5
masakra. Konsultanci kłamią że przesyłka będzie jutro przez 8 dni pod rząd, kurierzy nie odbierają, robią co chcą. Nikomu nie polecam. Dodatkowo pani nie umie sprawdzić co się stało z przesyłką. Ogólnie tragedia, najgorsza firma kurierska.
strona 528 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 526
- 527
- 528
- 529
- 530
- nastepna »
