Punkt przyjęć porażka, wprowadzenie mnie w błąd co do punktu odebrania, plus za obsługę na infolinii Pani stanęła na wysokości zadania żeby paczka jednak dotarła, mimo zawalenia wszystkiego przez punkt wysyłki. ZaletyOsoby na infolinii solidni, super.
WadyNiektóre punkty powinny zostać zamknięte bądź doszkolone.