Nie polecam tej firmy kurierskiej zawsze problem z dostarczeniem paczki, czekam cały dzień w domu po czym sprawdzam status że paczka nie została dostarczona bo odbiorca nie obecny
ZaletyBrak
WadyNie kompetencja
~Ola / 2020-06-04 13:05
Ocena: 1.00 / 5
Dramat, nie można się doprosić reklamacji. Strona nie chce się ładować, Pan na infolinii używa jednego zdania 'proszę wypełnić formularz na stronie', kurier też mało pomocni chociaż to in powinien wypełnić protokół szkody. Totalna porażka.
WadySame...
~Paulina / 2020-06-04 10:47
Ocena: 1.00 / 5
totalna porażka!!!!
Nigdy w życiu więcej DPD
Już drugi raz jak kurier oszukał ze nie ma nikogo w domu a nawet nie podjechał pod niego!!!
Jak nie wiedział gdzie to po to są nr tel żeby dzwonił!!!
Zmieńcie kurierów albo dajcie im lepszy GPS żeby trafiali na dany adres i nie oszukiwali ze nie ma nikogo w domu !!!
Porażka!!!
WadyZmieńcie kurierów bądź dajcie im lepszy GPS żeby wiedzieli gdzie podjechać a nie kłamać że w domu nie ma nikogo!!!
~Lucky / 2020-06-03 19:48
Ocena: 1.00 / 5
Jeden wielki dramat z kurierem bezczelny, arogancki, nieupszejmy Przesyłka uszkodzona. Jak można rzucać nawet pączka z elektroniką (laptopem ) nie polecam
ZaletyBrak
WadyPowyżej
~Beata / 2020-06-03 18:50
Ocena: 2.67 / 5
Kurier porzucił paczkę pod drzwiami bloku. W przesyłce powinny być dwie paczki a dostarczył tylko jedną.Zadzwoniłam wiec zapytać gdzie jest druga. Zaczął krzyczeć, stwierdził ,że nie wie bo zastępuje kolegę i się rozłączył. Nie podniósł więcej telefonu. DPD Katowice - KT3
Zaletyszybkość dostawy
WadyBardzo niegrzeczna i arogancka obsługa .
~krzysztof / 2020-06-03 15:41
Ocena: 1.00 / 5
jedyna taka firma kurierska w Polsce która nie dostarcza paczek pod drzwi odbiorcy totalne dziadostwo lekceważenie odbiorców
~Grażka / 2020-06-03 15:15
Ocena: 5.00 / 5
Przesyłki zawsze dochodziły na czas, czy to na terenie Polski czy za granicę. Plus za informacje na maila o terminie dostawy i numerze do kuriera. Dzięki temu można się dogadać i ewentualnie w trasie odebrać paczkę, co też jest pomocne dla kuriera:)
~Patka / 2020-06-03 14:40
Ocena: 5.00 / 5
Firma DPD jakoś mnie nigdy nie zawiodła .Fakt faktem są opóznienia w kwestii realizacji przesyłek ale nie trafił mi się nigdy opryskliwy kurier .Zadowolona poniewaz gdy domofon nie działa potrafią zadzwonić na nr tel a jeśli Cię nie ma w domu i jestes pare metrów od domu to idzie z kurierem się umowic gdzie mozna podejsc i odebrać przesyłkę .
ZaletyKultura,można się dogadać z kurierem,dzwonią na numer tel.
WadyBRAK
~Dominika / 2020-06-03 14:40
Ocena: 2.00 / 5
Przesyłka uszkodzona, reklamacja i próba kontaktu bardzo utrudnione. W zasadzie dla przeciętnego człowieka reklamacja prawie niewykonalna, a co najmniej bardzo utrudniona. Nie wiem czy zostanie rozpatrzona ale przypuszczam, że nie. Innym razem w ogóle nie dowożą i przesyłka trafia do centrali. Bardzo bardzo słaba firma.
Zaletyczas dostawy
Wadyuszkodzone przesyłki, reklamacja to żart, próba kontaktu i traktowanie klienta na załamującym poziomie
~wiki / 2020-06-03 14:39
Ocena: 1.00 / 5
Kurier bardzo nieuprzejmy,cały w pretensjach, pozwalający sobie na wysoce niestosowne komentarze w stosunku do klienta. W historii przesyłki powpisywane dane takie, jak było kurierowi wygodnie. Odnieść można było wrażenie, że jest po prostu złośliwy i zmierza to tego, aby przesyłki w ogóle nie dostarczyć tylko odesłać do nadawcy. Koniec końców paczka odebrana osobiście w oddziale DPD
Zaletybrak
Wadyjak wyżej
~ravena / 2020-06-03 13:56
Ocena: 1.00 / 5
Firma DPD nie szanuje klienta. Brak powiadomienia o dostarczeniu przesyłki. W dzisiejszych czasach powiadomienie to standard. Następnie kurier dzwoni, że jest już pod bramą, kiedy mówię, że nie ma mnie w domu i próbuje uzgodnić dostawę w następnym dniu roboczym, kurier odburkuję coś o odbiorze w punkcie, a następnie się rozłącza.
Następnego dnia czekam cały dzień na odbiór przesyłki, oczywiście kuriera ani śladu.
Przesyłka została odesłana do nadawcy bez żadnej próby skontaktowania się ze mną.
Żenada i brak profesjonalizmu.
Nie polecam firmy DPP, przy składaniu kolejnych zamówień będę zwracać uwagę na dostawcę, jeśli będzie to tylko DPD zrezygnuję z zakupów w danym sklepie.
Zaletybrak
WadyAroganccy kurierzy, brak możliwości porozumienia i uzgodnienia terminu, "Pan" kurier decyduje sam za klienta co zrobić z przesyłką
~Katarzyna / 2020-06-03 11:56
Ocena: 1.00 / 5
Witam jestem bardzo nie zadowolona z dostarczeniema przesyłki... Kurierzy nie wydają reszty.
~robert / 2020-06-03 11:13
Ocena: 2.00 / 5
Warszawa, Wilanów. Kurierzy zamiast dostarczyć paczki pod drzwi obdzwaniają mieszkańców z pobliskich osiedli i informują, że czekają z paczkami w "zaułku". Niczym święci mikołajowie panowie rozdają paczuszki wyskakującym po nie z mieszkań osobom. Ta szopka chyba mija się z sensem wybierania formy przesyłki za pośrednictwem kuriera? Jeśli chciałbym, żeby paczka czekała na mnie w punkcie odbioru zamawiałabym ją do żabki. Byłem pewny, że to jakiś żart, ale panowie nie są przychylnie nastawieni do wypełnienia swojego obowiązku i dostarczenia paczki pod drzwi. Musiałem się o to prosić i argumentować przez 5 minut. Totalne dno, jeśli jakimś cudem na panów nie wlatywały żadne skargi (w co wątpię) to firma kurierska dpd to najgorsza firma z jaką miałem do czynienia. Dopóki panowie nie zostaną zwolnieni nie wyobrażam sobie płacić ani grosza za to, co sie wyprawia w tym rejonie.
Zaletybrak
~Juvietta / 2020-06-03 08:52
Ocena: 3.00 / 5
Nie było mnie w domu, gdy kurier przeszedł. Postanowił zostawić paczkę w skrzynce na listy. Niestety nie zmieściła się przez otwór na listy, więc odgiał drzwiczki i zostawił. Szafka jest zepsuta.
~Nie polecam tej firmy / 2020-06-03 08:35
Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy to dramat zero jakiejkolwiek kultury chmakie i wulgarne. Tekst typu po co zamawiasz paczki jak Cię w domu nie ma na odpowiedź bo pracuje odpowiedź a H.j mnie to obchodzi prymitywne podejście klienta traktują jak Gowno zero kultury ja się zastanawiam kto takich ludzi zatrudnia teraz nagrywał rozmowy z tymi chamski bo zbliżają ludziom tylko ja się pytam gdyby nie ludzie byście pracy nie mieli. Oczywiście nie oceniam wszystkich bo z pewnością są normalni i kulturalni niestety ja na większość trafiłem tych chamow a na skargi wysyłane firma DPD ma w dupie co świadczy o tym że ta firma to dno tyle w temacie
~123 / 2020-06-02 16:24
Ocena: 1.33 / 5
Jakość równa zeru - nie poinformowano o braku obowiązku wnoszenia paczek przez kuriera, po czym kurier naskakuje, gdy proszę go o wejście z paczką na górę, a raczej wjechanie windą.
W paczce ponad 2 tys zł :)
Wadykurierzy przynajmniej w mojej okolicy
~Piotr / 2020-06-02 15:58
Ocena: 5.00 / 5
Polecam wszystko należycie ;)
:))))))))))))))))))))))))
~Daro / 2020-06-02 11:23
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska jaka znam kurierzy chamscy nieuczciwi zero szacunku dla klienta dzial reklamacji tez totalna żenadajedna osoba przyjmyje skarge telefonicznie na kuriera inna twierdzi ze takich skarg nie mozna skladac przez telefon, totalny chaos i brak profesjonalizmu
ZaletyBrak
WadyBrak profesjonalizmu
~jagna / 2020-06-01 15:30
Ocena: 1.00 / 5
Moja historia jest prosta tak mi się przynajmiej wydawało. Zrezygnowałam z usługi DPD zanim nadałam paczkę ponieważ czas doręczenia z 48h wydłużył się do 5 dni. Niestety wcześniej ją opłaciłam i okazało się że pieniądze zostaną zwrócone po około 17-18 dniach, mimo że zażądałam żeby usługa została anulowana natychmiast. Pani na infolinii powoływała się na punkt w regulaminie który nie odnosił się do mojej sprawy, natomiast prośba o rozmowę z koordynatorem w ogóle nie miał miejsca . Koordynator nie zniżył się do rozmowy ze mną bo po co, widocznie uznał że nie wart . Jestem zbulwersowana i zniesmaczona kontaktem z DPD sama więcej nie skorzystam i innym nie polecam.
Wadylekceważenie potencjalnych klientów
~jjakub / 2020-06-01 12:00
Ocena: 1.33 / 5
Kurierzy lecą w ch,., wysylaja wiadomosci o probie doreczenia paczki a nawet nie przyjezdzaja