Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12957 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Dominika / 2020-06-10 15:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier zwraca przesyłkę do nadawcy (na dodatkowy koszt nadawcy) po jednej nieudanej próbie doręczenia przesyłki (odbiorcy nie było w domu). Zero kontaktu z kurierem, brak również maila czy sms’a z wiadomością o zamiarze dostarczenia przesyłki konkretnego dnia. Obsługa przez czat jak i infolinię beznadziejna - zero pomocy. Reklamacje też na nic się nie zdają. Wydane 50 zł tylko po to by przesyłka po jednym dniu trafiła z powrotem do nadawcy... Nie polecam.
    ZaletyŻadnych
    WadyChyba wszystko co możliwe zostało wykonane nagannie
  • ~joanna / 2020-06-10 14:10
    Ocena: 2.33 / 5
    Nikomu nie polecam tej firmy!!!!!!! Kurier nie dotrzymuje umówionych godzin, nie ma terminala, jak twierdzi terminal jest na kablu i trzeba schodzić do samochodu. Pan na infolinii DPD ma klienta głęboko.... i wszystko mu jedno że klient czeka 3 godziny na umówioną dostawę.
  • ~Karina / 2020-06-10 13:29
    Ocena: 1.33 / 5
    Nie polecam firmy DPD brak informacji o dostawie towaru , kurier pod drzwiami informuje przez telefon ( kiedy nie ma nikogo w domu) ze więcej nie przyjedzie i w połowie tłumaczenia po prostu bezczelnie się rozłącza !! Drugi raz się spotkałam z nie uprzejmością przewoźników tej firmy więcej jej noe zamówię i nie polecam !!!
    WadyBezczelni Kurierzy
  • ~Elżbieta / 2020-06-10 11:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Kupiłam w sklepie z Katowic lampę podłogową,dnia:04.06.br.Sklep poinformował,że lampe wysłał tego samego dnia.Czekałam z niecierpliwością,nie wychodziłam z domu,we wtorek w związku z brakiem towaru napisałam mailla do sklepu,podali mi nr przewozowy.
    weszłam w śledzenie przesyłki i doznałam szoku,dwa razy awizowana nie zastano mnie w domu.Zadzwoniłam na infolinię,gdzie się dowiedziałam,że mam sobie sama odebrać przesyłkę,zachowanie tzw.konsultanta uświadomiło mi,że tu klient to intruz.
    Jestem starszą ,bardzo schorowaną kobietą,dobrze,że mam życzliwą sąsiadkę i zawiozła mnie na peryferie miasta.Nikomu nie polecam,a wręcz odradzam.
    Zaletyżadnych
    Wady same wady
  • ~olcia / 2020-06-10 10:33
    Ocena: 2.00 / 5
    Kompletnie nie polecam. Od kiedy to płacąc za dostawę do domu, muszę chodzić na drugi koniec ulicy zeby odebrać paczkę? Gdybym chciała odebrać paczkę w punkcie to wybrałabym tańszą opcję dostawy w punkcie. Nigdy więcej nie zamówię przez DPD. Już drugi raz muszę wychodzić z domu za paczką, kiedy zamówiłam dostawę do domu, a kurier sobie łaskawie czeka pod sklepem.
    I nie brońcie się covidem bo wczoraj też mi przyszły paczki od innych firm kurierskich i wszystkie przyszły do domu, tylko po waszą trzeba wychodzić pod sklep. Nie polecam!!
  • ~Agus / 2020-06-09 21:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam chciałam dziecku zamówić prezent pisali 24 h okazało się że doszło po 5 dniach nie polecam
    ZaletyBrak
    WadyCzas
  • ~Crun / 2020-06-09 20:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie na czas ,nie na podany adres ,wiecznie awizo nie raz nie dwa a kilka razy kontakt i reklamacja mija sie z celem bo z paczką jeszcze większy kłopot
    WadyNie na czas ,nie na podany adres ,wiecznie awizo nie raz nie dwa a kilka razy kontakt i reklamacja mija sie z celem bo z paczką jeszcze większy kłopot
  • ~kd / 2020-06-09 20:06
    Ocena: 2.33 / 5
    No niemozliwe co sie stalo
    Zamowiony telefon.Kurier mial do mnie nr tel w razie co.Nie zadzwonil bo po co jak paczkę mozna bylo zostawic pod drzwiami
    Tel wart 400 zl..Super dostawca z 9 czerwca Warszawa Wola...nigdy wiecej!
    WadyPaczka pod drzwiami
  • ~Tomasz / 2020-06-09 18:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Ocena wszystkiego mniej niż zero, najgorsza firma kurierska na świecie , chamska obsługa , kurier bezczelny , brak słów. Na szczęście są inne firmy i nigdy nie było problemów , a z DPD nie polecam !!!!!!
    ZaletyBrak
    WadyKurier i przedstawiciele przez telefon nie kompetentni
  • ~Barti / 2020-06-09 14:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Kurier chamski nie odpowiedzialny brak kultury.
    ZaletyBrak
    WadyWszystkie jakie mozliwe
  • ~Marzi / 2020-06-09 14:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Najchętniej nie dałabym żadnej gwiazdki. Tydzień czasu czekałam na paczkę wyglądając na kuriera A on nawet nie zadzwonił A o dostarczeniu paczki wgl nie ma mowy. Gdy sprawdziłam status paczki okazało się że jest zwrócona do nadawcy ponieważ nikogo nie było w domu! Nigdy więcej nie skorzystam z tej firmy. Polecam in post oni nigdy mnie jeszcze nie zawiedli lub Pocztę Polską
    ZaletyRaz przyjechał kurier na czas bardzo sympatyczny
    WadyNiestety większość moich znajomych nie dostaje zazwyczaj paczki od tej firmy kurierskiej
  • ~Edyta / 2020-06-09 11:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam w czwartek wyslalam przesyłkę dla klienta miała dojść w piątek tak zostałam poinformowana paczkę wyslalam z dostarczeniem do domu dziś jest wtorek klient nadal nie otrzymał przesyłki . Zadzwoniłam na infolinię pan łaskawie mi powiedział że paczek do domów nie rozważa a przy nadaniu takiej informacji nie otrzymałam później zapytałam dlaczego ja lub klient nie został o tym poinformowany to uzyskałam informacje że sami musimy dzwonić i pytać o przesyłkę aby odebrać przesyłkę w oddziale DPD . Ostatni raz wyslalam paczkę nieprofesjonalnej firmie kurierskiej NIE POLECAM WRĘCZ ODRADZAM klienta mają za nic
    ZaletyŻadnych zalet
    WadyMnóstwo
  • ~klient / 2020-06-09 09:39
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to wielkie nieporozumienie .Brak dostarczenia przesyłki nie jest dla nich podstawą do reklamacji.
    Na maila odpowiada ta sama osoba więc jest to strata czasu. Najlepiej ich unikać
    Zaletybrak
    WadyKompletny brak poszanowania dla klienta
  • ~Sensi / 2020-06-09 05:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Jeszcze się z takim zachowaniem kuriera nie spotkałem.Paczke miał dostarczyć teoretycznie do 15:30, powiedział że pracuje do 13, ja do 15,więc powiedziałem żeby zostawił paczkę w punkcie odbioru.
    Punkt niedaleko pracy on i ja mieliśmy podrodze,ale on stwierdził że zostawi mi paczkę w innym punkcie w innym mieście 20km od miejsca gdzie miał dostarczyć paczkę.Paczki niestety nie dostałem i raczej nie dostane. Chamstwo i dziadostwo.
  • ~Ewa / 2020-06-08 18:25
    Ocena: 2.33 / 5
    Każda inna firma kurierska tylko nie ta. Nie ma dobrej woli. Jeżeli nie podejdziesz szybko do domofonu i nie odbierzesz natychmiast telefonu czeka cię odbiór osobisty
  • ~ms / 2020-06-08 13:46
    Ocena: 1.33 / 5
    nie dostarczają paczek na czas, paczki przychodzą podziurawione, brudne a jeśli chodzi i paczki kartonowe to są zawsze wygniecione
    Zaletybrak
    Wadyopóźnienia
  • ~Klientka / 2020-06-08 13:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! Dostałam smsa o tym że otrzymam paczkę w kolejnym dniu roboczym. Podałam godzinę o której przesyłka ma być dostarczona (na stronie była to 14-16) po czym w kolejnym dniu przychodzi następny SMS że paczka będzie dostarczona w innym dniu roboczym... Facet z obsługi klienta nie wie nic, nie zna regulaminu, stwierdza tylko że paczka nie została wydana kurierowi, następnie twierdzi że w podanych godzinach kurier już nie pracuje (pomimo tego że opcja z tymi godzinami była podana na ich stronie), a na koniec stwierdza że nie może pomóc! Żenada! DPD powinno być zlikwidowane bo to jakaś jedna wielka pomyłka a nie firma kurierska. Ceny nie są niskie, a z przesylkami jest ciągły problem...
    ZaletyBRAK!
    WadyCałe DPD jest wadą samą w sobie
  • ~stokrotka / 2020-06-08 12:27
    Ocena: 1.67 / 5
    Przesyłka przyjechała uszkodzona, mimo że na opakowaniu była informacja żeby uważać. Ze względu na koronawirusa, nie było nikogo przy odbiorze, więc nie było jak spisać protokołu szkody, przez co reklamacja została odrzucona, a argumenty są śmieszne. Nie polecam.
    Zaletydość szybki czas realizacji
    Wadynieposzanowanie cudzej własności i pieniędzy przez firmę i kuriera
  • ~Olawa rejon 1 go maja / 2020-06-08 11:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Oława ulica 1 go maja ten rejon.
    Pani kurier bardzo nieprzyjemna ,opryskliwa negatywnie nastawiona do odbiorcy ,nie dostarcza paczek za pobraniem twierdząc że i tak odbiorca nie odbierze podczas rozmowy telefonicznej wyjaśniające sprawę dostawy paczki jest bardzo nieuprzejma i wylancza telefon ,zawsze może pracę zmienić jeśli jej się nie chce chodzić a za darmo chce brać wypłatę.Przez panią kurier którą nie dostarczyła paczki musiałam zapłacić za dwie przesyłki ciekawe do kogo mam się teraz zwrócić o zwrot pieniędzy.
    ZaletyBrak
    WadyOsoba na nieodpowiednim stanowisku.
  • ~PP MG / 2020-06-08 10:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Kolejny koszmar. Zamawiam przesyłkę, jako firma wskazując adres dostarczenie przesyłki i w dniu, w którym otrzymuję smsa kontaktuję się z kurierem, że jestem nieobecna (pracuję). Przekazuje tylko informacje, że jest to dzień dostarczenia przesyłki i mogę ją przekierować za pomocą systemu, co też robię. Po południu okazuje się, że przesyłka została przekierowana do pintu Pickup i mam ją sobie samodzielnie odebrać. To chyba jakieś żarty. To po to opłacam kuriera i wskazuję adres, pod który należy dostarczyć przesyłkę (za ciężką dla mnie, abym mogła ją dźwigać, abym później miała biegać po jakichś punktach Pickup i ponosić dodatkowe koszty oraz narażać swoje zdrowie? Łatwy zarobek Zarządzie DPD!. Taką politykę prowadzicie? Ale sądzę, że to ma "krótkie nogi". Ludzie wbrew pozorom są mądrzy i starają się korzystać z usług rzetelnych firm. Ja zawiodłam się po raz drugi i rezygnuję z Waszych usług, tak, jak zrezygnowałam z usług DHL lata temu. Mam nadzieję, że inni również się przebudzą i takie firmy przestaną funkcjonować.
    ZaletyŻadnych.
    Wadybrak realizacji usługi, czyli dostarczenia pod wskazany adres.
Dodaj własną opinię »