strona 513 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 511
- 512
- 513
- 514
- 515
- nastepna »
-
~Rene / 2020-07-09 22:00Ocena: 1.00 / 5
Rekalamacje to jakiś koszmar! Specjalnie przeciągają żądając coraz to nowych dokumentów po czym wypłata 55% od ceny netto ! Brak zwrotu kosztu wysyłki! NIE POLECAM! -
-
~zzz / 2020-07-09 17:06Ocena: 1.67 / 5
tanowczo nie polecam. Większość przesyłek pomimo wykupionej opcji ,,ostrożnie'' została zniszczona. Poniosłem straty na kilkaset złotych.
Wszystkie reklamacje DPD odrzuciło motywując, że nie jestem upoważniony do składania reklamacji. To nie wiem po co w formularzu reklamacyjnym wybiera się opcję, kto składa reklamację: nadawca czy odbiorca?
W odwecie za złożenie reklamacji po miesiącu od dostarczenia przesyłek do klientów otrzymałem wezwania do dopłat do kilku przesyłek z powodu przekroczenia wagi. Zostały doliczone 8-10 kg do kilku paczek! Traktują klientów jak intruzów: zapłaciłeś to nie waż się reklamować!
Wobec powyższych faktów i wyrządzonej mi krzywdy przez firmę kurierską DPD radzę nie korzystać z ich wątpliwej jakości usług.
-
~Adrian / 2020-07-09 15:39Ocena: 1.00 / 5
Kurier który ma rejon Lipowiec w Ustroniu jeździ jak szalony i któryś raz przywiózł uszkodzoną przesyłkę. Protokoły spisane brak odpowiedzi od strony dpd. Nie polecam firmy DPD. WadyCiągle uszkodzony towar -
~Kinga / 2020-07-09 10:26Ocena: 1.00 / 5
Zero kontaktu z kurierem. Paczka od razu oddana do punktu odbioru bez wcześniejszego telefonu ani próby dostarczenia do domu. Nie polecam. ZaletyBrakWadyBrak kontaktu
Nie wywiązanie się ze swojego obowiązku
Oddanie paczki do punktu odbioru bez próby dostarczenia -
~Ziuta / 2020-07-09 07:06Ocena: 1.00 / 5
pod nieobecność w domu domowników skacze przez płot i podrzuca paczkę pod drzwi ZaletyBrak zaletWadyPodrzucają przesyłki przez płor -
~Stefan / 2020-07-08 19:08Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma w Pl. Uszkodzona przesyłka ,firma odrzuciła reklamację 5 miesięcy przerzucania się mailami i nic.Sprawa skończy się w sądzie. ZaletyBrakWadyTylko i wyłącznie -
~Marcin / 2020-07-08 17:42Ocena: 1.00 / 5
Brak kultury osobistej od kuriera, dzwoni na minutę przed dotarciem na miejsce ZaletyBrakWadySame -
~Klient / 2020-07-08 17:28Ocena: 1.00 / 5
Absolutnie nie polecam, a szkoda bo ja miałam doświadzenia raczej ok wcześniej. Obecnie nikt nie dzwonił ani na tel ani do drzwi. Przekierowana paczka też zero odzewu. Od razu skierowana chyba do punktu odbioru bo po co jechać pod adres doręczenia. Nigdy więcej nie zamówię już żadnej dostawy przez DPD ZaletyNiestety już chyba same -
-
~Bet / 2020-07-08 16:58Ocena: 1.33 / 5
Nie polecam tej firmy kurier przyjeżdża o godzinie 8 rano gdzie każdy normalny człowiek jest w pracy po czy oznajmia że przesyłka jest dostarczana tylko raz mało tego na drugi dzień pojechałam do firmy odebrać i okazało się że paczka już odesłania.Szajs to mało powiedziane -
~M. / 2020-07-08 15:57Ocena: 2.33 / 5
Nie polecam. Któryś już raz z rzędu jest tak, że kurier oznacza nieobecnego nadawcę mimo obecności w domu i braku podjazdu kuriera. Po czym po 3 minutach po dodaniu powiadomienia na śledzeniu można dzwonić i dzwonić. Da radę dodzowinic się dopiero po wykonaniu połączenia z innego telefonu którego zapewne nie ma zapisanego. Zero profesjonalizmu! Nie polecam! -
~Izi / 2020-07-08 10:01Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam , słuchaj jeśli chcesz schodzić po paczkę pod klatkę Schodową bo kurier mam zapis ze nie musi wchodzić I dostarczyć ja pod drzwi to proszę bardzo ZaletyNie ma zaletWadyMusisz zejść po paczkę -
~Roseno / 2020-07-07 21:30Ocena: 3.67 / 5
dostawa szybka, lecz ustalenie godzin to chyba dla dpd nie istnieje coś takiego. ZaletySzybkość dostawWadybrak ustalenia godzin dostaw. -
~Klient / 2020-07-07 21:28Ocena: 1.33 / 5
Kurier zostawił paczkę o wartości 5tys zl, pod drzwiami, nie dzwoniąc wcześniej i nie informując odbiorcę. Tak nieodpowiedzialne zachowanie mogło doprowadzic do kradzieży przesyłki. Nie polecam tej firmy z taka nieumiejętnością dopilnowania swoich obowiązków WadyNieodpowiedzialnosc, brak kultury osobistej, -
~ralf / 2020-07-07 19:01Ocena: 1.00 / 5
Kolejna moja przygoda z DPD, przesyłka zgodnie z tym co było napisane w SMS-e miała do mnie dotrzeć między 16.30 a 17.30. Ucieszyłem się bo akurat zdążę do domu. Ale o 17.10 dostałem SMS że moja przesyłka jest w punkcie PICKUP. Zadzwoniłem do pana kuriera. PO 5-ciu czy 6-ciu próbach łaskawie odebrał. Pytam więc gościa o co chodzi z moją przesyłką. Na co on: że podjął próbę dostarczenia itp. -Pytam o której skoro o wyznaczonej w SMS godzinie a nawet sporo przed żona była w domu. Odesłał mnie na infolinię, jak zacząłem drążyć temat zaproponował żebym cytuję "zamkął japę" przegiął!! zwyzywałem go bo nerwy mi puściły. Potem zadzwoniłem na info. Pani oczywiście twierdzi że kurier nie ma obowiązku zadzwonić żeby zapytać czy może paczkę zostawić u sąsiada czy może wrzucić do skrzynki (spokojnie by weszła). Żenada beszczelnosć i brak jakiegokolwiek poczucia empatii w stosunku do ludzi z których przecież żyją.
Nigdy więcej DPD. TYLKO INPOST.WadyWszystko od A do Z. -
~Agnieszka / 2020-07-07 15:40Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy dzwonią z zaskoczenia, że stoją pod bramą i jak człowiek natychmiast nie odbierze telefonu to kurier wraca do auta i daje status na stronie przesyłki, że pod wskazanym adresem nikogo nie było. Brak tolerancji i brak dobrej woli w kontakcie z klientem. -
~Sas / 2020-07-07 12:00Ocena: 2.33 / 5
Uszkodzaja paczki, nie przyjmują reklamacji, kurierzy strasznie niemili -
-
~Anna / 2020-07-07 09:03Ocena: 1.67 / 5
Firma DPD to jednym słowem żenada. Uszkadzają przesyłki, nie spisują protokołów powołując się na procedury Pandemii a przy reklamacji takowych żądają. Ich podejście do obsługi klienta i szanowania cudzej wartości jest zerowe. Uszkodzili mi przesyłkę , poniosła dodatkowe koszty związane z jej wysyłką i odbiorem a oni nie poczuwają się do odpowiedzialność jakiejkolwiek.
AnnaZaletybrakWadynie szanowanie cudzej własność,
brak poczucia odpowiedzialności za powierzone mienie -
~Antek / 2020-07-06 16:58Ocena: 1.00 / 5
Standardem jest, że kurier nie dostacza przesyłki w danym terminie czy też stwierdza, że może dostarczyć 1 z 3 paczek, bo nie będzie wszystkich 3 nosił. -
~Marek / 2020-07-06 15:34Ocena: 1.00 / 5
tydzień czekałem na dostawę przesyłki niestety kurierzy z firmy DPD z Sosnowca to wyższa sfera która klientów ma za nic nie odbierają telefonów nie odpisują na SMS-y, nie ma z nimi żadnego kontaktu,nawet od swoich konsultantów którzy świecą za nich oczami też nie odbierają telefonów mówią że byli z paczką co jest nieprawdą,bo czekałem a potem dowiaduję się niby odmowa,wielka żenada przestrzegam przed korzystaniem z usług tej firmy- dla mnie dno,paczki nie otrzymałem poszła do zwrotu Zaletyżadnych zalet-mili ale bezsilni konsultanciWadybrak skuteczności -
~157693 / 2020-07-06 12:46Ocena: 3.00 / 5
Firma raczej śmieszna, już po raz trzeci jestem ignorowany przez kurierów tej firmy, mieszkam w małej miejscowości i kurierzy uważają że nie warto dostarczać jednej paczki w takie miejsce, co uważam za pewną dyskryminacje bo zdarza się to kolejny raz, a tyko ta firma ma z tym problem, jak dla mnie brak szacunku dla klientów, a po zadzwonieniu do konsultanta zostałem potraktowany jeszcze gorzej, odniosłem wrażenie że jestem nikim i nie mam prawa się odzywać.
strona 513 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 511
- 512
- 513
- 514
- 515
- nastepna »
