Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12957 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~GG / 2020-07-27 15:16
    Ocena: 5.00 / 5
    A ja chcę bardzo pochwalić kuriera z DPD (Włoszczowa). Chyba wszystko zależy od ludzi. Zawsze w terminie, uśmiechnięty. Jak mam wybór zawsze wybieram DPD
    ZaletyKurier
    WadyBrak
  • ~Klientka / 2020-07-27 12:51
    Ocena: 2.33 / 5
    Powiem tak. Jeśli będę musiała coś zamówić przez internet i sklep będzie miał w opcjach tylko kuriera dpd to nic w tym sklepie nie kupię. Od czterech dni system w dpd przetwarza moje przekierowanie paczki na nowy adres. Nadal widnieje w dostawie stary adres. Paczka jeszcze nie doszła, ale rozumiem opóźnienia- kurierzy mają ciężka pracę i pełne ręce roboty. Natomiast niedziałający system do przekierowywania paczek i innej obsługi związanej z paczką to już wstyd w tych czasach, wystarczy zatrudnić dobrych fachowców po polibudzie to wam to ogarną. Więcej się nie właduje w takie nerwy.
  • ~Anka / 2020-07-27 10:01
    Ocena: 5.00 / 5
    Jestem zadowolona z usług DPD. Nigdy żaden kurier mnie nie zawiódł. Z każdym kurierem jest bezpośredni kontakt, zawsze są mili i uprzejmi.
    ZaletyDobry kontakt, szybkość dostawy
  • ~Grzegorz / 2020-07-26 12:28
    Ocena: 1.67 / 5
    Brak możliwości przekierowania przesyłki. Mimo, że taka opcja na ich stronie jest dostępna, to jednak nic na niej nie działa. Brak jakichkolwiek powiadomień, które w historii przesyłki widnieją. Nierzetelny kurier. Przy pierwszej próbie dostarczenia zadzwonił z samochodu z zapytaniem, czy zastanie mnie w domu, kiedy poprosiłem by zostawił paczkę u sąsiada, od razu w historii przesyłki pojawił się komunikat "Brak odbiorcy ...". Następnego dnia już nawet nie zadzwonił, a komunikat ten sam. Podsumowując, przesyłka nie dotarła i nie dotrze. Firma tragedia!!! Nie chcę już słyszeć o dpd!
    ZaletyBrak
    WadyNiedziałający system.
    Nierzetelny kurier.
    Ogólnie - lekceważenie klienta.
  • ~MEG / 2020-07-25 20:59
    Ocena: 1.33 / 5
    DPD należy omijać szerokim łukiem.

    W transporcie zniszczyli zawartość paczki dodatkowo ciągnęli ją po chodniki i szarpali do windy, co sprawdziłam na monitoringu. DPD twierdzi, że nie ma sobie nic do zarzucenia i sama uszkodziłam zawartość paczki.Przed wysyłką otrzymałam zdjęcie towaru od Nadawcy.
    Profesjonaliści-ciągnęli 48 kg po ziemi!
    Nie spisałam przy kurierze protokołu szkody, panował koronowirus, zadzwonili, zostawili w progu i poszli.
    Elektroniczny protokół szkody wysłałam w środę rano, paczkę odebrałam w poniedziałek ok.17.00. WG DPD minęły aż 3 dni w trakcie których to ja dokonałam zniszczeń.
    Infolinia-totalna dezinformacja! Szkoda czasu i nerwów!
    ZaletyBRAK
    Wadybrak profesjonalizmu, brak odpowiedzialności, działanie na szkodę klienta, złodziejstwo,
  • ~Kaliber / 2020-07-24 18:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Kiedyś szanowałem i lubiłem firmę DPD, ale teraz DPD postanowiło pójść w model biznesowy pt "traktuje swoich klientów jak frajerów". Poniżej kilka dowodów:
    1) Mechanizm przekazywania paczki na podstawie nr paczki i kodu sms nie działa - nie otrzymuje smsa :)
    2) Firma DPD nie zna numerów kontaktowych do swoich kurierów - zarówno ten ze strony odczytywany z bazy danych, jak i drugi, podany mi przez infolinię - NIE KIERUJE DO WŁAŚCIWEGO KURIERA :)
    3) Kurierzy DPD (podobnie jak dziadowski UPS) nie próbują nawiązać kontaktu telefonicznego - zamiast tego łatwiej wpisać "odbiorca nieobecny", mimo, iż kurier pojawia z paczką 4-5h niż w podanym terminie na stronie

    Jednym słowem, omijać z daleka!
    Zaletybrak
  • ~Ola / 2020-07-24 16:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety porażka kolejny Firma DPD nie jest w stanie zrealizować w terminie dostarczenie przesyłki. Wiele negatywnych opinii jest i mimo to nic nie robią w zakresie poprawy jakości usług. Na infolinii podają sprzeczne informację dotyczącą dostarczenia paczki. To istna żenada.
    ZaletyŻadnych
    WadyNierzetelność
  • ~slav / 2020-07-24 15:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Wyslalem paczke do Holandii. Na stronie dpd sledzilem przesylke. Pomimo, ze pojawila sie informacja o doreczeniu paczki, przesylka nie dotarla do adresata. Na infolinii pan powiedzial, ze musze albo dzwonic do Holandii (ale wylacznie z holenderskiego numeru!!!), albo mailowo zlozyc reklamacje w jezyku angielskim i czekac na odpowiedz. A jak ktos nie ma holenderskiego nuneu i nie zna angielskiego to co? Placilem za usluge dpd polska, teraz mam sam szukac paczki w Holandii? Bzdura! Stanowczo odradzam. Jest duzo innych firm kurierskich.
    Zaletyżadnych
    Wadywyłącznie
  • ~Emil / 2020-07-24 11:34
    Ocena: 2.00 / 5
    Dwa razy wysłałem silniki elektryczne za każdym razem silniki miały powyłamywane łapy. Najgorsza firma kurierska.
    ZaletyBrak
    WadyJakość obsługi. Rzucają paczkami
  • ~J / 2020-07-24 11:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Żal. Najgorsza firma. Kurierowi nawet nie chce się podejść pod drzwi. Najłatwiej zostawić w punkcie odbioru...
  • ~Mm / 2020-07-24 09:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakryczne obsługa. Wytrzymali paczkę tydzień a po trzech kontaktach okazało się ze paczka jest uszkodzona
    ZaletyBrak
    WadyJak wyżej nie polecam
  • ~silos / 2020-07-23 13:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Kompletna porażka. Numer paczki wygenerowany w poniedziałek, kurier miał przyjechać we wtorek między 10 a 14. Zero kontaktu. Dzwonię w środę na infolinię i okazało się, że zlecenie zostało anulowane! Pani na infolinii ponowiła zlecenie, kurier miał dotrzeć dzisiaj (czwartek) więc znów dzwonię na infolinię i usłyszałem, że zlecenie zostało ponownie anulowane bo UWAGA: BRAKOWAŁO MIEJSCA W SAMOCHODZIE! Ludzie, ta firma to jest jakiś kiepski żart...
    Zaletybrak
  • ~Max / 2020-07-23 13:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy najgorsza jaka jest z możliwych 2 razy czekałem na paczkę iicały czas wracała do nadawcy.Kurier nawet nie zadzwonił nie podszedł do drzwi.Raz zadzwonił do mnie jakiś grubasek wiec poszedłem po paczkę poprosił mnie o dowód wiec mu dałem a on na to „ skąd mam wiedzieć ze to napewno pan” ???? tam chyba pracują ci wszyscy co za dziecka dzwonili domofonami i uciekali
  • ~Grażyna / 2020-07-23 12:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Dpd nie dostarcza przesyłek na czas, a na infolinii codziennie mówią że przesyłka będzie jutro bo jest duza i nie zmieściła się na samochód . Po czym po prośbie o kontakt z koordynatorem słyszę że teraz nie może rozmawiać ale oczywiście oddzwoni. Koordynator nie oddzwania więc podjęłam próbę ponownego skontaktowania się i wtedy poinformowano mnie, że prawdopodobnie odkleiła się naklejka i nie mogą jej zlokalizować. To jest ię profesjonalne zachowaniedlatego oceniam na 0
  • ~Danuta / 2020-07-22 22:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam moja przesyłka do Anglii z Wrocławia szła 9 dni. Nie dość że długo to jeszcze przecięta nożem na górze paczki i okradzioa w paczce wszystko porozwalane. A teraz z firmą przesylarka i dpd walczę o odszkodowanie i myślę że tracę czas i nerwy bo zadają ode nie rachunków za skradziony towar.
  • ~Lol / 2020-07-22 22:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo ciężko odebrać paczkę, zero powiadomień, kurier nie raczy odbierać tel. mimo 10-prub dodzwonienia się, i to nie pierwszy raz, ogulnie zamawiam kilka pączek w miesiącu i najgorzej wypada dpd
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~Arek / 2020-07-22 14:50
    Ocena: 1.33 / 5
    Ta firma to totalna masakra, kurier ma telefon do kontaktu ale i tak nie dzwoni, dwa dni próbuję odebrać przesyłkę i umawiam się z nim na odbior a ten kłamie i nie odbiera telefonu. Lepiej skorzystać z Paczkomatu niż z tej firmy. Ludzie to totalna amatorszczyza.
    ZaletyBrak,
    WadyOszuści, dodatkowo reklamację składasz tylko maile a i tak mają cię w duoie.
  • ~anonim / 2020-07-22 10:24
    Ocena: 1.67 / 5
    W moim przypadku to był brak jakiegokolwiek kontaktu z klientem. Poprzedni kurier dzwonił przed dostarczeniem paczki natomiast od tego nie było żadnej informacji. Na przesyłkę czekałam 2 dni. Kurier nigdy nie pojawił się przed moimi drzwiami, a przynajmniej nie w godzinach w których było szacowane jego pojawienie się. Podobno przyjechał po 10 a planowany przyjazd był miedzy 16 a 18 oczywiście nie byłam poinformowana, żeby godzina przyjazdu zmieniła się aż tak drastycznie. Przy zgłoszeniu problemu obsługa klienta powiedziała mi tylko tyle, że paczki wysłać nie mogą i proszę się kontaktować ze sprzedawcą. Paczki nie dostanę, jedyny plus jest taki, że zwrócą mi pieniądze.
    Zaletyzdążają się spoko kurierzy
  • ~Marek / 2020-07-21 20:20
    Ocena: 2.50 / 5
    To już przekracza ludzk8 pojęcie. Dostaje informację, że kurier u mnie był lecz nikogo nie zastał, na usłudze Śledź Przesyłki jest informacja, że towar oczekuje na kuriera, ktoś dzwoni późnym wieczorem i ma pretensje i mówi że jak mi się nie podoba to mogę zmienić dostawcę. Najlepszy kawał jaki słyszałem, bo dostawcę wybiera sprzedawca a jakbym w życiu DPD nie wybrał, teraz nie mogę zasnąć, bo jeszcze nerwy mnie biorą. Gratuluję usługi. Marek.
    ZaletyBrak
    WadySzkoda pianiny
  • ~ANGELA / 2020-07-21 15:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier DPD jako jedyny , a dostawy mamyod DHL, UPS,GLS ,i inne nie wnosi paczek i to od 01. 2020 przed pandemią .
    Zostawia przesyłki na skrzynce ogólnodostępnej . Jako jedyna firma DPD dostarcza przesyłki do 72 h , a nie jak inne firmy do końca następnego dnia roboczego .
    Podsumowując najgorsza firma kurierska jak jest na rynku.
    Zaletybrak
    Wadybrak terminowości, brak kultury i rzetelności kurierów
Dodaj własną opinię »