strona 510 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 508
- 509
- 510
- 511
- 512
- nastepna »
-
~Elsia / 2020-07-27 16:47Ocena: 4.00 / 5
Nie jestem zadowolona z kuriera z DPD. Zostawił przesyłkę w punkcie (sklep Lewiatan) nie przyjeżdżając wogole pod adres pod który miał doręczyć paczkę. Nie chciało mu się najwidoczniej. -
-
~GG / 2020-07-27 15:16Ocena: 5.00 / 5
A ja chcę bardzo pochwalić kuriera z DPD (Włoszczowa). Chyba wszystko zależy od ludzi. Zawsze w terminie, uśmiechnięty. Jak mam wybór zawsze wybieram DPD ZaletyKurierWadyBrak -
~Klientka / 2020-07-27 12:51Ocena: 2.33 / 5
Powiem tak. Jeśli będę musiała coś zamówić przez internet i sklep będzie miał w opcjach tylko kuriera dpd to nic w tym sklepie nie kupię. Od czterech dni system w dpd przetwarza moje przekierowanie paczki na nowy adres. Nadal widnieje w dostawie stary adres. Paczka jeszcze nie doszła, ale rozumiem opóźnienia- kurierzy mają ciężka pracę i pełne ręce roboty. Natomiast niedziałający system do przekierowywania paczek i innej obsługi związanej z paczką to już wstyd w tych czasach, wystarczy zatrudnić dobrych fachowców po polibudzie to wam to ogarną. Więcej się nie właduje w takie nerwy. -
~Anka / 2020-07-27 10:01Ocena: 5.00 / 5
Jestem zadowolona z usług DPD. Nigdy żaden kurier mnie nie zawiódł. Z każdym kurierem jest bezpośredni kontakt, zawsze są mili i uprzejmi. ZaletyDobry kontakt, szybkość dostawy -
~Grzegorz / 2020-07-26 12:28Ocena: 1.67 / 5
Brak możliwości przekierowania przesyłki. Mimo, że taka opcja na ich stronie jest dostępna, to jednak nic na niej nie działa. Brak jakichkolwiek powiadomień, które w historii przesyłki widnieją. Nierzetelny kurier. Przy pierwszej próbie dostarczenia zadzwonił z samochodu z zapytaniem, czy zastanie mnie w domu, kiedy poprosiłem by zostawił paczkę u sąsiada, od razu w historii przesyłki pojawił się komunikat "Brak odbiorcy ...". Następnego dnia już nawet nie zadzwonił, a komunikat ten sam. Podsumowując, przesyłka nie dotarła i nie dotrze. Firma tragedia!!! Nie chcę już słyszeć o dpd! ZaletyBrakWadyNiedziałający system.
Nierzetelny kurier.
Ogólnie - lekceważenie klienta. -
~MEG / 2020-07-25 20:59Ocena: 1.33 / 5
DPD należy omijać szerokim łukiem.
W transporcie zniszczyli zawartość paczki dodatkowo ciągnęli ją po chodniki i szarpali do windy, co sprawdziłam na monitoringu. DPD twierdzi, że nie ma sobie nic do zarzucenia i sama uszkodziłam zawartość paczki.Przed wysyłką otrzymałam zdjęcie towaru od Nadawcy.
Profesjonaliści-ciągnęli 48 kg po ziemi!
Nie spisałam przy kurierze protokołu szkody, panował koronowirus, zadzwonili, zostawili w progu i poszli.
Elektroniczny protokół szkody wysłałam w środę rano, paczkę odebrałam w poniedziałek ok.17.00. WG DPD minęły aż 3 dni w trakcie których to ja dokonałam zniszczeń.
Infolinia-totalna dezinformacja! Szkoda czasu i nerwów!ZaletyBRAKWadybrak profesjonalizmu, brak odpowiedzialności, działanie na szkodę klienta, złodziejstwo, -
~Kaliber / 2020-07-24 18:05Ocena: 1.00 / 5
Kiedyś szanowałem i lubiłem firmę DPD, ale teraz DPD postanowiło pójść w model biznesowy pt "traktuje swoich klientów jak frajerów". Poniżej kilka dowodów:
1) Mechanizm przekazywania paczki na podstawie nr paczki i kodu sms nie działa - nie otrzymuje smsa :)
2) Firma DPD nie zna numerów kontaktowych do swoich kurierów - zarówno ten ze strony odczytywany z bazy danych, jak i drugi, podany mi przez infolinię - NIE KIERUJE DO WŁAŚCIWEGO KURIERA :)
3) Kurierzy DPD (podobnie jak dziadowski UPS) nie próbują nawiązać kontaktu telefonicznego - zamiast tego łatwiej wpisać "odbiorca nieobecny", mimo, iż kurier pojawia z paczką 4-5h niż w podanym terminie na stronie
Jednym słowem, omijać z daleka!Zaletybrak -
~Ola / 2020-07-24 16:16Ocena: 1.00 / 5
Niestety porażka kolejny Firma DPD nie jest w stanie zrealizować w terminie dostarczenie przesyłki. Wiele negatywnych opinii jest i mimo to nic nie robią w zakresie poprawy jakości usług. Na infolinii podają sprzeczne informację dotyczącą dostarczenia paczki. To istna żenada. ZaletyŻadnychWadyNierzetelność -
-
~slav / 2020-07-24 15:26Ocena: 1.00 / 5
Wyslalem paczke do Holandii. Na stronie dpd sledzilem przesylke. Pomimo, ze pojawila sie informacja o doreczeniu paczki, przesylka nie dotarla do adresata. Na infolinii pan powiedzial, ze musze albo dzwonic do Holandii (ale wylacznie z holenderskiego numeru!!!), albo mailowo zlozyc reklamacje w jezyku angielskim i czekac na odpowiedz. A jak ktos nie ma holenderskiego nuneu i nie zna angielskiego to co? Placilem za usluge dpd polska, teraz mam sam szukac paczki w Holandii? Bzdura! Stanowczo odradzam. Jest duzo innych firm kurierskich. ZaletyżadnychWadywyłącznie -
~Emil / 2020-07-24 11:34Ocena: 2.00 / 5
Dwa razy wysłałem silniki elektryczne za każdym razem silniki miały powyłamywane łapy. Najgorsza firma kurierska. ZaletyBrakWadyJakość obsługi. Rzucają paczkami -
~J / 2020-07-24 11:06Ocena: 1.00 / 5
Żal. Najgorsza firma. Kurierowi nawet nie chce się podejść pod drzwi. Najłatwiej zostawić w punkcie odbioru... -
~Mm / 2020-07-24 09:49Ocena: 1.00 / 5
Masakryczne obsługa. Wytrzymali paczkę tydzień a po trzech kontaktach okazało się ze paczka jest uszkodzona ZaletyBrakWadyJak wyżej nie polecam -
~silos / 2020-07-23 13:53Ocena: 1.00 / 5
Kompletna porażka. Numer paczki wygenerowany w poniedziałek, kurier miał przyjechać we wtorek między 10 a 14. Zero kontaktu. Dzwonię w środę na infolinię i okazało się, że zlecenie zostało anulowane! Pani na infolinii ponowiła zlecenie, kurier miał dotrzeć dzisiaj (czwartek) więc znów dzwonię na infolinię i usłyszałem, że zlecenie zostało ponownie anulowane bo UWAGA: BRAKOWAŁO MIEJSCA W SAMOCHODZIE! Ludzie, ta firma to jest jakiś kiepski żart... Zaletybrak -
~Max / 2020-07-23 13:48Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam tej firmy najgorsza jaka jest z możliwych 2 razy czekałem na paczkę iicały czas wracała do nadawcy.Kurier nawet nie zadzwonił nie podszedł do drzwi.Raz zadzwonił do mnie jakiś grubasek wiec poszedłem po paczkę poprosił mnie o dowód wiec mu dałem a on na to „ skąd mam wiedzieć ze to napewno pan” ???? tam chyba pracują ci wszyscy co za dziecka dzwonili domofonami i uciekali -
~Grażyna / 2020-07-23 12:50Ocena: 1.00 / 5
Dpd nie dostarcza przesyłek na czas, a na infolinii codziennie mówią że przesyłka będzie jutro bo jest duza i nie zmieściła się na samochód . Po czym po prośbie o kontakt z koordynatorem słyszę że teraz nie może rozmawiać ale oczywiście oddzwoni. Koordynator nie oddzwania więc podjęłam próbę ponownego skontaktowania się i wtedy poinformowano mnie, że prawdopodobnie odkleiła się naklejka i nie mogą jej zlokalizować. To jest ię profesjonalne zachowaniedlatego oceniam na 0 -
~Danuta / 2020-07-22 22:58Ocena: 1.00 / 5
Witam moja przesyłka do Anglii z Wrocławia szła 9 dni. Nie dość że długo to jeszcze przecięta nożem na górze paczki i okradzioa w paczce wszystko porozwalane. A teraz z firmą przesylarka i dpd walczę o odszkodowanie i myślę że tracę czas i nerwy bo zadają ode nie rachunków za skradziony towar. -
-
~Lol / 2020-07-22 22:12Ocena: 1.00 / 5
Bardzo ciężko odebrać paczkę, zero powiadomień, kurier nie raczy odbierać tel. mimo 10-prub dodzwonienia się, i to nie pierwszy raz, ogulnie zamawiam kilka pączek w miesiącu i najgorzej wypada dpd ZaletyBrakWadySame -
~Arek / 2020-07-22 14:50Ocena: 1.33 / 5
Ta firma to totalna masakra, kurier ma telefon do kontaktu ale i tak nie dzwoni, dwa dni próbuję odebrać przesyłkę i umawiam się z nim na odbior a ten kłamie i nie odbiera telefonu. Lepiej skorzystać z Paczkomatu niż z tej firmy. Ludzie to totalna amatorszczyza. ZaletyBrak,WadyOszuści, dodatkowo reklamację składasz tylko maile a i tak mają cię w duoie. -
~anonim / 2020-07-22 10:24Ocena: 1.67 / 5
W moim przypadku to był brak jakiegokolwiek kontaktu z klientem. Poprzedni kurier dzwonił przed dostarczeniem paczki natomiast od tego nie było żadnej informacji. Na przesyłkę czekałam 2 dni. Kurier nigdy nie pojawił się przed moimi drzwiami, a przynajmniej nie w godzinach w których było szacowane jego pojawienie się. Podobno przyjechał po 10 a planowany przyjazd był miedzy 16 a 18 oczywiście nie byłam poinformowana, żeby godzina przyjazdu zmieniła się aż tak drastycznie. Przy zgłoszeniu problemu obsługa klienta powiedziała mi tylko tyle, że paczki wysłać nie mogą i proszę się kontaktować ze sprzedawcą. Paczki nie dostanę, jedyny plus jest taki, że zwrócą mi pieniądze. Zaletyzdążają się spoko kurierzy -
~Marek / 2020-07-21 20:20Ocena: 2.50 / 5
To już przekracza ludzk8 pojęcie. Dostaje informację, że kurier u mnie był lecz nikogo nie zastał, na usłudze Śledź Przesyłki jest informacja, że towar oczekuje na kuriera, ktoś dzwoni późnym wieczorem i ma pretensje i mówi że jak mi się nie podoba to mogę zmienić dostawcę. Najlepszy kawał jaki słyszałem, bo dostawcę wybiera sprzedawca a jakbym w życiu DPD nie wybrał, teraz nie mogę zasnąć, bo jeszcze nerwy mnie biorą. Gratuluję usługi. Marek. ZaletyBrakWadySzkoda pianiny
strona 510 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 508
- 509
- 510
- 511
- 512
- nastepna »
