Wykupienie ubezpieczenia nic dla tej firmy nie znaczy. Jedna na trzy przesyłki trafia do klienta w nienaruszonym stanie. Reklamacje odrzucają nawet jeśli po opakowaniu na pierwszy rzut oka nie było widać uszkodzeń.
Raz nawet wysłaliśmy małego pustaka do siedziby firmy. Doszedł, obtłuczony i popękany :D
ZaletyCena
WadyNIC
~Emilia / 2020-09-07 11:37
Ocena: 1.67 / 5
Według mnie to najgorsza firma kurierska. Doręczanie przesyłek wygląda ostatnio tak (bo jest epidemia): Przesyłka z apteki leżała nie wiem jak długo w pełnym słońcu, temperatura w cieniu 30+ i na dodatek pies ją obsikał(obcy zapach),Mieszkam w domu jednorodzinnym, kurier nie raczy podejść kilka kroków i zastukać do drzwi tylko zostawia przesyłki (wszystkie jakie otrzymałam od kwietnia) na ścieżce, na jałowcu płożącym ,wrzoścu. Próbowałam złożyć telefonicznie reklamację ale nie udało mi się bo telefonicznie nie przyjmują a mailowo tylko biznesowi,indywidualny klient nie ma takich możliwości.
Zaletyżadnych
~Iza / 2020-09-04 02:04
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Byłam zmuszona przekierowac paczkę do miejsca pracy w sąsiednim mieście. Kurier przez tel zapewnił że tak bedzie. Potwierdziłam adres, nr tel... Na drugi dzien nic się nie wydarzyło. Żadnego kontaktu. W kolejnym dniu rano okazało się że paczka została odesłana ze względu na nieprawidłowy adres. Grunt że paczkę powozili a ze nie dostarczyli - co tam. Za to kasa się zgadza
~INGA / 2020-09-03 23:20
Ocena: 2.50 / 5
Skandal, dwukrotnie składana reklamacja na brak odbioru zużytego sprzętu podczas dostawy nowego. Obiecanki, że kurier dojedzie, nie wspominam o fakcie, że ma tylko kawałek od siedziby dpd do mnie... Nierzetelność, brak odpowiedzialności i postawa totalnie antykliencka...
~Ela / 2020-09-03 18:51
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia, brak kontaktu z kurierem. Dostawa w godzinach pracy, gdyby kurier skontaktował się że mną to przyjechałabym odebrać, żadnych wiadomości gdzie mam odebrać. Paczkomaty biją was na całego. Każdy zrezygnuje z takich usług.
ZaletyBrak
WadyWw
~Mari / 2020-09-03 14:29
Ocena: 1.33 / 5
Palety są dostarczane z opóźnieniem lub w ogóle. Nie ma żadnych konkretnych informacji gdzie znajduje się paleta. Brak zmiany statusu palety nawet przez 7 dni. Brak informacji i powodów dlaczego paleta nie wyrusza z oddziału, dlaczego następuję zwrot. Wpisują w system informacje kompletnie odwrotne niż na liście przyklejonym do palety. Odysłanie na mail cc@dpd.com.pl z którego nigdy nikt nie odpisuje zwrotnie. Wymigiwanie się 14 dnioma dostarczenia palety o których brak mowy w żadnym z cenników. Tragedia!!
~Sylwia / 2020-09-03 11:05
Ocena: 1.00 / 5
Kurierzy robią co chcą, nie dostarczają przesylek, a potem trzeba samemu odbierac z punktów!
Szkoda słow. Infolinia jeszcze gorsza, nie da się digadać I nie chcą przyjąć reklamacji.
ZaletyBRAK
WadyZa duzo zeby wymieniac
~Maciej / 2020-09-03 09:02
Ocena: 1.67 / 5
Podobno dwa dni pod rząd kurier próbował dostarczyć przesyłkę i nikogo nie zastał, a ja byłem w domu! Nic dodać nic ująć! Zero kontaktu i natychmiastowy zwrot do nadawcy! ODRADZAM DPD!!!!!!!!!!!!
ZaletyBRAK
~Kjhh / 2020-09-02 18:04
Ocena: 2.33 / 5
Zadzwoniłem do kuriera o 9.20 powiedział mi że będzie za max 1.5 h 4 h po tym powiedział mi że bę dzieł umnie 15 16 też go nie było teraz jak to pisze jest 18 i jak do niego dzwonię to nie odbiera
~Anonim / 2020-09-02 15:50
Ocena: 1.00 / 5
Czekam od wczoraj na paczkę która właśnie wczoraj (01.09.2020) miała do mnie dotrzeć po czym wchodzę w śledzenie paczki i zobaczyłem że zmieniono datę na dzisiaj (02.09.2020) i żadnego telefonu nic od kuriera ani gdzie jest ani za ile i kiedy będzie.
Wystawiam firmie DPD opinie bardzo złą.
~Wojciech / 2020-09-01 23:24
Ocena: 1.00 / 5
Zrobiłem model w żarówce (praca zajęła mi ok 1 miesiąc) i wysłałem firmą kurierską DPD. Zapłaciłem za przesyłkę, ubezpieczając od wypadku. Przesyłka dotarła do odbiorcy w stanie szczątkowym, w związku z czym odbiorca odmówił odebrania kawałków szkła. Firma kurierska przetransportowała żałosne szczątki do mnie, żądając ponownie opłaty za transport. Uważam, że jeśli bierze się odpowiedzialność za transport przesyłek mogących zawierać kruche i delikatne przedmioty, należy właściwie obchodzić się z nimi. Czego w tej firmie nie ma. Zdecydowanie odradzam korzystania z usług DPD.
ZaletyBrak
WadyTotalny brak kompetencji
~Grażyna / 2020-09-01 16:10
Ocena: 1.00 / 5
Masakra. Co to za firma?!!!?? Że nikt się tym nie zainteresuje. Dwa tygodnie czekam aż łaskawie kurier zabierze ode mnie paczkę i nic!!!!! Siedzę w pracy całymi dniami i czekam, a oni tylko wysyłają wiadomości że nikogo nie zastali!!!!!!!
ZaletyBrak!!!!
WadyZAKŁAMANIE I SPYCHOLOGIA!!!!!!!
~Shott / 2020-09-01 14:05
Ocena: 3.00 / 5
Złodzieje. Ukradli mi paczkę za 379zł chcą mi oddać kwotę netto tak jakby ukradli mi tylko część paczki a reszt odparował, winnych nie ma. Reklamacja 2 miesiące i jeszcze robią problemy
Zaletydobra skutecznosć
WadyDział reklamacji to jawna kpina i oszuści
~Kaśka / 2020-09-01 08:40
Ocena: 1.00 / 5
najgorsza firma z jaką miałam do czynienia....
nie dość że czekałam 4 dni na przesyłkę która w rezultacie nie została doręczona a powróciła do oddziału z informacją że adresata nie zastano (co jest kompletną bzdurą!!!!od lat zamawiam na adres firmowy, gdzie firma jest czynna w godzinach 6-22) poza tym brak uzyskania nr tel do kuriera bo RODO!!!! z tym że ja muszę podawać swoje dane i tu RODO już nie obowiązuje
Pani na infolinii niekompetentna, powtarzająca w kółko to co samemu można przeczytać na śledzeniu przesyłki
porażka!!!!!!!w dobie takiej konkurencji nie wróżę
przyszłości
~Dar / 2020-08-31 23:17
Ocena: 1.00 / 5
Dpd dostarcz uszkodzone przesyłki i nie uznaje reklamacji,twierdząc że żle zaoakowana,tylko że fabryczne opakowanie wytrzymuje transport do sklepów a im to niewystacza
~Kg / 2020-08-31 15:43
Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno pod każdym możliwym wzgledem. Mieli odebrać paczkę podali ze niby zły adres odbiorcy a wszystko było Ok.
~Sandra / 2020-08-31 09:07
Ocena: 1.00 / 5
Dramat, dramat , dramat , dzwonią po to by powiedzieć że paczki pod dany adres nie mogą przywieść,bo to zbyt daleko od głównej drogi, bądź na wiosce w której paczka była zamawiana , zostawiają w sklepie.
~Użytkownik / 2020-08-28 21:04
Ocena: 1.00 / 5
Kurier DPD miał dostarczyć przesyłkę pod podany adres. Zadzwonił z informacją że czeka w jakimś miejscu. Po dojściu do wyznaczonego miejsca kuriera nie było. Nie odbiera telefonu. Zamiast dostarczać paczki pod dany adres czeka aż ktoś podejdzie gdzieś indziej.
~Jola / 2020-08-28 17:04
Ocena: 1.00 / 5
Nie dostarczy, nie zadzwońił, cały dzień zmarnowany. I te kłamstwo że była próba dostarczenia ale nie było pieniędzy. Zamawiałam wędlińę, nie zamierzam płaćić za wędlińę.
WadyNierzetelne, kłamią, nie dzwonią na podany numer...
~Edmund / 2020-08-28 16:44
Ocena: 1.00 / 5
firma DPD przywiozła przesyłkę (telewizor) za pbraniem żeby objrzyć przesyłkę trzeba najpierw kurjerowi zapłacić.
Po rozpakowaniu okazało się że telewizor stłuczoną ma matryce. Kurier spisał protokół reklamacyjny ze względu na uszkodzenie matrycy.Zażądałem zwrotu pieniędzy i telewizor sobie zabrał. Powiedział że niema takiej opcji.
Musiałem wejść na stroę DPD wypełnić blankiet reklamacyjny złożyłem w dniu dostawy przesyłki.
Odpowiedzieli że złozyli do działu reklamacji. Po trzech dniach dostałem odpowiedź że przyjeli reklamacje zaznaczając
że zgodnie z regulaminem mają 30 dni na rozpoznaie.mineły trzy tygodnie , zażądali uzupełnienia dokumentów zaznaczając
że mają 14 dni na podjęcie decyzji to w sumie 1,5 miesiąca i sprawa się ciągnie.
Jest to firma francuzka czy nasze państwo jest kolonią .