Wadykoszmarny kurier
strona 501 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 499
- 500
- 501
- 502
- 503
- nastepna »
-
~Justyna / 2020-09-16 13:41Ocena: 2.33 / 5
kurier zostawia przesyłkę przy domofonie i nie chce wejść i dostarczyć przesyłkę pod wskazany adres -
-
~daniel13m / 2020-09-16 10:34Ocena: 2.00 / 5
Unikajcie DPD szerokim łukiem. Firma strasznie nie rzetelna i nie potrafi zdyscyplinować swoich kurierów.
Od dłuższego czasu problem z odbiorem przesyłek.
Kurier albo nie podjeżdża, albo nie ma miejsca na przesyłki!!!
Skandal!!! Z Jaszkowej Dolnej od piątku do teraz (środa) nie odebrał dwóch dużych przesyłek, a najlepsze z tego wszystkiego jest to że kurier zamyka zlecenie i trzema wystawiać nowe!!!
Tylko patrzeć kiedy odejdą wszyscy klienci.WadyProblem z odbiorem przesyłek, kurier zamyka zlecenie i trzema wystawiać nowe. -
~Maya / 2020-09-15 21:45Ocena: 2.00 / 5
Porażka. Jestem niepełnosprawna. Podaje kurierowi numer telefonu aby skontaktował się ze mną przed dostarczeniem paczki a ten poszedł do sąsiada zanieść, bo mu się nie chciało!!!!!! Tragedia. Nie polecam- jak się nie chce to się proszę z pracy zwolnić. Wadynie chce się kurierowi pracować -
~Aga / 2020-09-15 19:17Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia problemy z wysłaniem paczki próba dowiedzenia czegoś graniczy z cudem -
~WOJTI / 2020-09-15 14:34Ocena: 1.00 / 5
Witam
Odradzam firmę DPD. Zamówiliśmy towar miał być dostarczony rzekomo w ekspresowym tempie. Zamówienie 06.09.2020r dostarczenie towaru 15.09.2020r. Trzykrotnie towar nie wysłany bo brakło miejsca w samochodzie?!! Ja rozumiem gabaryt bo zamówiłem pralkę ale żeby poinformować o tym że towar nie przyjedzie to jakoś nikt się nie kwapił.Sami musieliśmy dzwonić i się dowiadywać. Czekasz na opłacony towar nie wiedząc kiedy przyjedzie a nie każdy ma wolne kiedy chce. ( ja na szczęście miałem urlop ale urlop nie służy do czekania nie wiadomo ile)
Pierwszy i ostatni raz zamówiłem u nich przesyłkę.
Nie polecam!!ZaletyBRAK -
~Waldek / 2020-09-15 14:24Ocena: 1.00 / 5
DPD obecnie to najgorsza firma kurierska. Dzwoni na telefon i wymaga, żeby natychmiast zbiegiem na dół, wyciągnąć z samochodu.. "bo covid". Ale ani maseczki, ani rękawiczek. Co to za kurier? Nawet kurierzy Poczty działają ok, a DPD dalej swiruje. Trzeba omijać.. -
~tomtom67 / 2020-09-15 12:56Ocena: 5.00 / 5
Jak zawsze, wszystko ok, sprawnie i bez problemów. Polecam -
~Daniela / 2020-09-15 12:17Ocena: 1.00 / 5
Lodz - Nigdy wiecej DPD!!
Kurier nie podjal prob doreczenia przesylek, nie skontaktowal sie z odbiorca, tylko zostawil przesylki w punkcie odbioru. A punkt odbioru odeslal przesylki do nadawcy!! W systemie sledzenia wpisano "odmowa odbioru"! WTF?
Kurier nie dzwonil, nie przyjechal z przesylka, to jak moglam odmowic przyjecia?? Po co mialabym odmowic przyjecia przesylki tj. zakupow za ktore zaplacilam?!
Zlozylam skarge oraz reklamacje, powiadomilam tez nadawce przesylki (Carrefour) o wystepujacych problemachz dostawa zakupow. -
-
~Magda / 2020-09-14 20:55Ocena: 1.00 / 5
Obsługa na żenujaco niskim poziomie !Kurier odesłał bez mojej zgody paczkę do nadawcy. Nie mam ochoty już więcej się denerwować i odżałuję 28 zł które zarobili dzięki arogancji swojego pracownika. Są to ostatnie pieniądze , które zapłaciłam tej firmie. NIGDY WIĘCEJ! -
~Maniek / 2020-09-14 20:51Ocena: 1.33 / 5
Kurier puścił sygnałka i odjechał po telefonie do niego powiedział za był i że nie będzie 2 razy jezdził . Rozłączyl tel i już nie odbierał .
Kuriez dpd z pszczyny
Uwaga na niegoZaletyBrakWadyDuża -
~Elżbieta / 2020-09-14 20:47Ocena: 1.00 / 5
Z przykrością muszę stwierdzić, że z takim aroganckim zachowaniem jeszcze w życiu przez telefon się nie spotkałam. Kurier przez telefon zaczął na mnie krzyczeć, czemu nie jestem w domu, bo on jest pod drzwiami, a wcześniej nie dostałam informacji o której godz, będzie paczka dostarczona, trudno, żebym cały dzień siedziała w domu i czekała na paczkę. Zaczął sugerować, że to moja wina, że on paczki nie może dostarczyć, i żebym natychmiast zjawiła się w domu. Nie wyobrażam sobie jak można tak klienta traktować... Zaletybrak zaletWadychamstwo, brak jasnej komunikacji, -
~Eugeniusz / 2020-09-14 15:40Ocena: 1.00 / 5
Klient zapłacił niech czeka Dewizą DPD
Dwarazy powiedział że skończył pracę i mimo że paczka zamówiona na godzinę 16 to o 15 dzwoni i mówi mam pączki jest Pan w domu nie będę za 40 minut to niestety ja już skończyłem pracę
ŻENADA[WadyNigdy nie na czas -
~Jacek / 2020-09-14 09:58Ocena: 1.00 / 5
Firma tragiczna.Przesyłka zaginęła.Przy takiej konkurencji-wstyd.Nikomu nie polecam.Nigdy. -
~Maciej / 2020-09-12 16:52Ocena: 1.00 / 5
Opisana sytuacja zdarzyła się kilkukrotnie. Rano przychodzi e-mail z informacją, że kurier dziś dostarczy przesyłkę, cały dzień czekania i brak kontaktu ze strony kuriera. Na stronie statusu paczki informacja o odmówieniu przyjęcia przesyłki. Próba kontaktu z kurierem przez infolinie DPD kończy się niepowodzeniem, kurier nie odbiera telefonu. Reklamacja na kuriera poprzez oficjalny formularz strony DPD - brak kontaktu. Informacje w internecie na temat godzin otwarcia oddziału DPD w Sosnowcu inne niż faktyczne (sobota nieczynne). Serdecznie polecam tą firmę każdemu kto lubi gonić na własny koszta za swoja paczką po kraju.
-
~Joanna / 2020-09-12 15:28Ocena: 2.00 / 5
Pudełko przyszło pogięte i lampion w środku miał rozbitą szybkę. Kurier wmawiał mi że to wina sprzedawcy. Rzucał kartonem aż się pogiął. Protokół spisany na drugi dzień. Reklamacja nie uznana przez nich mimo że wysłałam zdjęcia zrobione w tym samym czasie co kurier był przy mnie z paczką. Godzina widniała na zdjęciach. Mimo to wykpili się z odszkodowania. Dziękuję serdecznie i nigdy więcej DPD!!!! Oby wam kurierzy i ludzie od reklamacji ktoś tak kiedyś zrobił. Wasza firma zniknie a wy lądujecie na bruk!!! ZaletyNie ma żanych zalet. Żadnych.WadyFirma powinna być zlikwidowana. Jedno wielkie oszustwo. -
~Kasia Kasia / 2020-09-12 09:50Ocena: 1.67 / 5
Towar który otrzymała jest połamany kurierzy zamiast układać paczki rzucają nimi na prawo i lewo To firma jest dla dostawcy a nie dostawcy dla firmy oferując waszą firmę Żądamy lojalności przede wszystkim kompetencji z waszej strony ZaletyCzas aby przeszkolić swoich kurierówWadyBrak kompetencji ze strony DPD -
-
~Andrzej / 2020-09-11 19:48Ocena: 1.33 / 5
Nie polecam. Kurier bardzo niemiły. Przesyłka nie została odebrana bo nie mozna było dogadać sie z kurierem. Przesyłka wrociła do nadawcy w stanie uszkodzonym. ZaletyŻadnych -
~Skorek / 2020-09-11 18:38Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam , kurier wzial od mojej mamy 100 zl wiecej niz miala zaplacic. -
~ADA / 2020-09-11 17:09Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam kurier umawia się na konkretną godzine i nie przyjeżdża bo jak się okazuje już skończył pracę. W punkcie odbieramy przesyłkę w kompletnie rozwalonym kartonie. Bo według osoby wydającej paczka tak została nadana. Tylko że w innych firmach nigdy w takim stanie nie przychodzila( zamawiam co miesiąc karmę i nigdy w takim stanie nie dostałam paczki). Ostatni raz korzystałam z ich usług. ZaletyŻadneWadyRozwalony karton kiepski kontakt z kurierem. -
~Joanna / 2020-09-11 14:16Ocena: 1.00 / 5
najgorsza firma kurierska jaka znam: nie powiadamiają kiedy przesyłka zostanie dostarczona, zostawiają przesykle, która miała być dostarczona do domu w jakimś miejscu otwartym od 11 do 15! W najlepszym wypadku chcą żeby klient zszedł pod blok odebrać przesyłkę (mowa o przesyłce niegabarytiwej). Skandaliczna jakość usług. Nigdy więcej. DPD Powinno zniknąć z rynku i oby tak się stało. Zaletyżadnych
strona 501 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 499
- 500
- 501
- 502
- 503
- nastepna »
