Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12956 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Jakub / 2020-09-22 17:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, mogą się ścigać razem z pocztą polską o pierwsze miejsce w najgorszej obsłudze klienta. Za każdym razem jak jesteśmy w domu stwierdzają że nikogo nie było. Po mimo że na monitoringu nikogo nie widać ....
    Zaletybrak
    WadyKonkurują z pocztą polska o najgorszą firmę kurierską
  • ~Katolina / 2020-09-22 12:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, najgorsza firma jaka może być, kurierzy do dupy!!! zero kontaktu, telefon nie odpowiada, brak możliwości przekazania, że paczkę można zostawić u sąsiada!! Jedna wielka porażka!!!
    ZaletyBrak
    WadyZa dużo by pisać
  • ~Edzio / 2020-09-21 21:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia koszt 25 zł paczka idzie 5 dni na poczcie 15 zł 2 dni .....
    ZaletyNie ma
    WadySame
  • ~Teresa / 2020-09-21 21:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Jestem nie zadowolona z firmy dpd i oszczegam nie korzystać firmy kurierska dpd jak i bardzo ludzie nie mili nic nie postawią zrobić kurierowi nie chce się przyjechać pod adres twierdzi że nadawca kazał spowrotem odesłać do nadawcy dzwonione było do Orange Orange twierdzi że nic nie było pisane i nic nie jest anulowane było pisane na czat dpd jak kilka razy było dzwonione nic nie mogę zrobić pisałam że będą konsekwencje do Orange było zgłoszenie i zażalenie na kuriera i na dpd nie polecam od samego rana od 7 rana do 15 czekanie na kuriera i nic nie pomogło nawet nie pomógł kontakt dpd pozdrawiam
    ZaletyZły
    WadyDpd jaki kurier
  • ~Justyna / 2020-09-21 18:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka z apteki, którą zamówiłam została odebrana przez kuriera 14 września.Według otrzymanej informacji powinna dotrzeć do mnie w 24h, przy czym 16 września otrzymałam maila, że kurier nie zastał mnie w domu.Z tego powodu jeszcze tego samego dnia przekierowałam paczkę do punktu pick up.Paczka od 16 do 21 września zalegała w oddziale w Zakopanem.Mimo moich interwencji na infolinii pracownicy nie potrafili wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje. 21 września po 8 rano wyświetlił się status, że paczka jest przekazana do doręczenia.Po godzinie 15 mimo braku powiadomienia o jej doręczeniu do punktu udałam się tam z nadzieją, że paczka tam jest. Okazało się, że została doręczona o 11 ale firma nie raczyła wysłać do mnie powiadomienia.Maila z kodem odbioru otrzymałam dopiero po godzinie 16.Brak słów.Paczka opłacona z góry za prawie 150 zł szła do mnie 8 dni.Koszt tej przesyłki 12 zł.Formularz reklamacyjny na stronie dpd wyświetla jakieś błędy więc nie można w ten sposób zgłosić skargi.Szczerze nie polecam !!!
    Zaletybrak
  • ~Lambada / 2020-09-21 18:03
    Ocena: 2.00 / 5
    DPD jest najgorszą firmą kurierską. Same problemy z nimi. Kurierzy mają w wielkim poważaniu wszystko. Moja firma ma podpisaną umowę z DPD i powinni przyjeżdżać do nas 2 razy dziennie każdego dnia. Czasami im się zdarza. A ostatnio jak się upomniałam o to, usłyszałam tekst, że za 4zł on nie będzie przyjeżdżał. Poza tym gubią paczki albo nie chce im się doręczać i piszą,że klienta w domu nie było. Dramat.
    WadyWszystko
  • ~karma / 2020-09-18 17:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Mam,niestety, takie same,czyli niedobre,doświadczenie z tą firmą. Zarówno wczoraj, jak i dzisiaj od 9 do 17 czekałam na kuriera,nie wyszłam nawet do ogrodu, po czym wczoraj o 16.54 dostałam maila, że paczki nie doręczono,bo nie było mnie w domu!Dzisiaj podobnie,tylko mail o tej samej treści już o 15.15.Zadzwoniłam do kuriera,który najpierw udawał,że to pomyłka, ale gdy powiedziałam,że ten nr otrzymałam w mailu,to stwierdził, że rzeczywiście jest kurierem i najwyraźniej dobrze się bawił.Gdy powiedziałam,że w poniedziałek i we wtorek nie będzie mnie w domu, zaproponował,że zostawi paczkę gdzieś przy drzwiach!Chodzi o buty warte 329 zł!Ale pan kurier wymyślił,że zostawi paczkę w takim miejscu, że nikt jej nie znajdzie. Ciekawe rozwiązanie, tym bardziej, że ja też mogę nigdy nie zobaczyć swoich butów. To byłoby nawet śmieszne ,gdyby nie było tragiczne.
    Zaletyżadnych
    Wadybezczelność, tupet,arogancja
  • ~SL / 2020-09-18 17:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dpd po przyjechaniu pod zły adres powiadomił klienta, że nikogo nie zastal pod podanym adresem i przesyłki nie dostarczył. Obsługa-centrala zupełnie niepomocna. Brak chęci w rozwiązaniu problemu.
    ZaletyBrak
    WadyArogancija, brak kompetencji i chęci do dostarczenia przesylki
  • ~Bb / 2020-09-18 16:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier odjechał z paczką bo nie chciał poczekać minuty na pieniądze
    Brawo dpd
    I dostałam informacje ze nie było mnie w domu
    ????????
  • ~JF / 2020-09-18 13:48
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma.
    Specjalnie wziąłem dzień wolny w pracy żeby odebrać zamówioną paczkę. o godzinie 13 dostałem informację, że "Umówiono późniejszy termin doręczenia". Telefon na infolinie skończył się tym, że dostałem informację że adres jest błędny. Zadzwoniłem do kuriera i okazało się że tak naprawdę pomylono się na sortowni i moją paczkę ma kurier z zupełnie innej części miasta. Tak czy inaczej zamiast w piątek dostanę paczkę najwcześniej w poniedziałek. NIE POLECAM
  • ~Anita / 2020-09-18 11:06
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier, który jeździ w okolicach Gdańsk-Oliwa jest tak niewyobrażalnym burakiem, że za każdym razem psuje każdemu dzień. Po szukaniu paczki przez 1min wywalił z tekstem "kto mi zapłaci za ten stracony czas". I tak prawie codziennie. Buractwo na najwyższym poziomie, jak są nagrody za bycie gburem to pan ma pierwsze miejsce.
    Zaletybrak
  • ~ByG / 2020-09-17 23:29
    Ocena: 2.67 / 5
    Firma DPD, to nie tylko dostawy.
    Ci którzy wysyłaja paczki maja wieksze problemy z DPD, która oszukuje, dodaje rózne kwoty do faktur i do tego karze czekać 30 dni na odpowiedź reklamacji, a napiszesz odwołanie , to ponownie 30 dni.
    A na każdą reklamacja nadawcy otrzymuje sie odpowiedź typu "nie, bo nie".
    ZaletyObsługa administracyjna - brak zalet
    Kurierzy - większośc ciężko pracuje
    WadyPracownicy DPD poza "kopiuj, wklej" nic nie umieją.
    Czyli same negatywy
  • ~Marysia / 2020-09-17 23:18
    Ocena: 5.00 / 5
    Dla mnie to jest lepsza firma po dostawę paczek, nie kiedy nie było żeby coś nie tak ,wszystko w czas i zawsze SMS,super obsługa w Gdynię.
    ZaletySuper i zawsze w czas
  • ~Juliet / 2020-09-17 20:04
    Ocena: 4.00 / 5
    Może nie była to ekspresowa dostawa, ale kurier był bardzo miły. Wniósł mi dwie paczki z meblami (bardzo ciężkie) na trzecie piętro! Byłam zdumiona, zwykle kurierzy dzwonią tylko na domofon i odjeżdżają. Jestem pod wrażeniem i dziękuję.
    ZaletyMiła obsługa
    WadyWysłanie wiadomości SMS o terminie dostarczenia przesyłki tego samego dnia co jej dostarczenie.
  • ~Tom / 2020-09-17 19:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierską jaką znam, jak mogę to unikam, nie wiadomo o której kurier przyjedzie, jak przekierował odmy paczkę to gdzies utknęła, na stronie i infolinia info że obsługa do 19 a o 18:25 tylko automat gada i na koniec się rozłącza
    ZaletyNic
    WadyWszystko
  • ~Nina / 2020-09-17 19:04
    Ocena: 1.67 / 5
    Szczecin kurierzy innych firm jakoś mają w zwyczaju dzwonić wcześniej przed dostarczeniem przesyłki, czy jest ktoś pod podanym adresem, w Dpd chyba nie ma takiej praktyki, dodatkowo kurier nie miły i arogancki, zero możliwości dogadania się z nim, bo chyba nie Polak, więc będzie jeździł z 1 przesyłką przez 2 lub 3 dni podrząd. Dodatko dwa razy wyłączył moje połączenie stwierdzając, że on pracuje a ja nie. Dpd nie polecam, nikt nie będzie siedział i czekał cały dzień na kuriera. Lepiej działa Poczta Polska
    ZaletyDobra obsługa na infolinii
    WadyNieprofesjonalni kurierzy
  • ~Jan / 2020-09-17 17:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Tak totalnie beznadziejnej firmy jeszcze nie spotkałem. Ich kurier przez 2 dni wpisywał , że brak możliwości odbioru przesyłki, gdy ja byłem w domu!!!Nie odbierał komórki nawet od swojej firmy!!!A firma stwierdziła , że to nie problem!!!Nie polecam!!!
    ZaletyBrak
    WadyOszuści!!!
  • ~Dominika / 2020-09-17 14:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Po raz kolejny kurier DPD pogrywa (inaczej nie można tego ująć) z klientem. Cały dzień zaplanowany pod kuriera DPD, który miał odebrać paczkę między 9 a 17, aż w pewnym momencie SMS, że kurier nie odebrał przesyłki, bo nie zastal adresata... mimo że od rana czekam cierpliwie na dzwonek/pukanie do drzwi.
  • ~Kika / 2020-09-17 13:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam nie jestem zadowolona z firmy DPD gdyż nie ma kontaktu z kurierem tylko przychodzi e-mail że paczka nie została dostarczona. I tak trzy dni . Więc po co wysyłają nr. telefonu do kuriera jak on i tak nie odbiera . Już nigdy nie będę z nich korzystać.
    WadyBrak kompetencji wszystkich pracowników.
  • ~szyk97 / 2020-09-16 17:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam, DPD doliczyło mi dodatkową dopłatę (AŻ 41,60zł) za wysłanie przesyłki która rzekomo nie była zgodna z wymiarami. Przesyłkę dokładnie zmierzyłem (dodając po kilka cm zapasu, tak aby właśnie nie doprowadzić do sytuacji, do której i tak doszło...) oraz zważyłem. Dodam że już wcześniej wysyłałem identyczne paczki, z taką samą zawartością, podając te same wymiary i wagę. Jedyne czego nie zrobiłem to zdjęć z przyłożoną miarką do paczki przez co nie mam dowodów. Firma DPD może i zarobiła na mnie NIEUCZCIWIE, dodatkowe 41,60zł, ale straciła klienta, który regularnie wysyłał paczki o sporym gabarycie. Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy kurierskiej i odradzam to też innym. Chyba że macie Państwo czas na pisanie odwołań, które i tak nie zostają uznane, albo pieniądze na prawników. Smutne jest to że firma celowo stosuje takie praktyki.. Przecież nie pójdę do sądu walczyć o swoje 40zł i pewnie 99,9% osób w podobnej sytuacji również. Pozdrawiam
    Zaletybrak
    Wadyniesłusznie doliczane dopłaty, fatalna jakość obsługi
Dodaj własną opinię »