Firma DPD, to nie tylko dostawy.
Ci którzy wysyłaja paczki maja wieksze problemy z DPD, która oszukuje, dodaje rózne kwoty do faktur i do tego karze czekać 30 dni na odpowiedź reklamacji, a napiszesz odwołanie , to ponownie 30 dni.
A na każdą reklamacja nadawcy otrzymuje sie odpowiedź typu "nie, bo nie".
ZaletyObsługa administracyjna - brak zalet
Kurierzy - większośc ciężko pracuje
WadyPracownicy DPD poza "kopiuj, wklej" nic nie umieją.
Czyli same negatywy