Siedzę w domu, cały dzień. Nie mam nawet info, że została wysłana, przekazana kurierowi cokolwiek. Dostaję wreszcie maila o 15, że nie było mnie w domu i nie udało się dostarczyć, a kurier był w godzinach 15-18, to miałam minutę na odebranie chyba. Dzwonię do kuriera, nie odbiera. Następnego dnia widzę, że status przesyłki zmienił się na odbiór osobisty. Mieszkam w centrum Poznania, to uznałam, że ok, to podejdę. Piszę pół godziny z jakimś botem nim łaskawie dostaję link do konsultanta. Na co konsultantka mi mówi, że mogę odebrać w komornikach. Nie mam samochodu, a kurier miał wywalone. Mówię, że mają mi ją dostarczyć znowu, a kurier powinien zadzwonić. Otrzymałam tylko, że kurier nie ma obowiązku dzwonienia (jak widać odbierania telefonu też nie). Wysłali niby wiadomość do Komornik i kazała mi czekać pół godziny. Chciałam by chociaż przekazała kurierowi numer do bramki, skoro nie dostał się to może domofon nie działa. Rozłączyła się. Łączę znowu z czatem, inny konsultant wykładam grzecznie problem, że chcę by kurier wpisał sobie numer do bramy. Pojawiła się poprzednia konsultantka, że przecież już mi wszystko powiedziała i mam się kontaktować za 30 minut i znowu się rozłączyła.
Zaletybrak
Wadychamstwo, obsługa na poziomie dna, niekompetencja, strata mojego czasu i pieniędzy
