30 września tego roku 2020 zamówiłem paczkę z sieci play kurierem dpd i to był ogromny bład do dzis paczka nie dotarła do mnie firma ma klienta w dupie nie dostałem zadnego numeru listu przewozowego nic jaak dla mnie ta firma ma w dupie klienta jest obojetna
Zaletyżadne
Wadyobojętność do klienta
nie informowanie klienta o tym ze paczka juz jest
bark telefonów od kurierów
~GOGO8 / 2020-10-06 09:39
Ocena: 2.00 / 5
Wyslalam paczkę za granice. Siostra czekala kilka dni po czym sama zainteresowala sie czemu paczka nie przychodzi dostala informacje ze paczka jest uszkodzona i nie zostanie dostarczona. Siostra wyrazila chec osobistego odbioru z rozdzielni spod swojego miasta. Kazali jej pisac jakies maile bo oni maja procedury.Napisala maila z prosba o osobisty odbior. Dzisiaj dowiedziala.sie ze paczka wraca do nadawcy...serio?? Pare kilometrow nie moga jej przywiezc paczki a do Polski zwrocic moga?? Co to k..jest!Mam nadzieje.ze.paczka.do mnie dojdzie w calosci a nie rozkradziona...ŻENADA!!
ZaletyBRAK
WadyZERO profesjonalizmu i obojetn podejscie do klienta
~Robert / 2020-10-06 00:07
Ocena: 3.67 / 5
Druga pod rząd solidnie zapakowana paka z potrójnej tektury została przez złodziejów częściowo wyszabrowana, na szczęście przekazana odbiorcy, niestety straty materialne są. Aż żal. Człowiek wkłada tyle wysiłku w ułożenie i zabezpieczenie zawartości a bandziory to rozwalą, żeby sobie trochę przywłaszczyć.
~Marek / 2020-10-05 21:43
Ocena: 1.00 / 5
Paczek wysłałem odebrali w tym samym dniu po kilku dniach pisze do mnie z terminala jak wyglada paczka i co jest w niej. Zapytałem co się stało to odpisali ze zaginęła . Reklamacje odrzucone bo trzeba mieć dokument potwierdzający zawartość paragon lub faktura . Zaznaczyłem ubezpieczenie przesyłki ale to i tak nie podlega
Powinno pisac ze osoby fizyczne wysyłając paczkę mogą ja stracić bezpowrotnie
ZaletyBrak
~Monika J / 2020-10-05 15:40
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia, tydzień prosiłam się o odbiór przesyłki, co innego na infolinii mówią co innego robią.
Jeszcze trochę to sklep gdzie zwracalam przesyłkę nie przyjął by mi reklamacji w kwocie 250 zł.
Nie polecam!!!!.
Aha nie mówię to o kurierach a firmie DPD infolinia itd.
ZaletyŻadne
WadyKlamcy
~Ayq / 2020-10-05 15:33
Ocena: 1.67 / 5
Od długiego czasu korzystam z różnych firm kurierskich, ale tak jak DPD działa to już nikt. Mają w systemie moją paczkę, ale w oddziale nic więcej nie wiedzą. Kontaktu z Kurierem nie ma(mimo, że podał nr tel). Tydzień mija a paczki nie widać i czeski film - nikt nic nie wie.
~Niezadowolona klientka / 2020-10-05 09:05
Ocena: 1.00 / 5
DPD czy Wy zatrudniacie niepełnosprawnych kurierów, że kobiecie w 8 miesiącu ciąży każą schodzić na dół po paczkę? Jakoś inne firmy dostarczają przesyłki pod drzwi, dostawcy jedzenia też bez problemu wszystko wnoszą. Jesteście najgorszą firmą kurierską z jaką miałam nieprzyjemność współpracować!!
~Ania / 2020-10-04 16:01
Ocena: 5.00 / 5
Mieszkam w Budzyńu jestem zadowolona z kurjera oddzwania jeśli nie pasuje umawiam się na mieście zawsze mieści się w czasie pozdrawiam Pana Piotra
ZaletyPunktualnie mile
WadyNie ma
~Jan / 2020-10-04 10:27
Ocena: 1.00 / 5
Czekałem na dwie paczki osobno doręczone w ciągu jednego tygodnia.
Miałem włączony telefon i domofon.
Kurier nie zadzwonił do mnie na mój numer telefonu,ani nie zadzwonił do mnie domofonem.
W śledzeniu paczki zobaczyłem,że była odmowa dwóch paczek ode mnie.
Co jest nieprawdą.
Paczki zostały zwrócone do nadawców.
Nadawcy musieli wysłać paczki jeszcze raz inna firmą kurierską na mój koszt około 120 zł.
Paczki dotarły.
Więcej nie zamawiam z DPD.
WadyLekceważenie klienta i mylne informacje.
~Jacek / 2020-10-03 21:01
Ocena: 1.00 / 5
Ukraińska przemądrzała arogancka hołota. Wydają przesyłki komu im pasuje byle sie pozbyć i odhaczyć. Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi.
NIGDY WIĘCEJ DPD.
~Łukasz / 2020-10-03 18:58
Ocena: 1.33 / 5
2 razy obity laptop, telefon przyszedl w szczatkach, reklamacja odrzucona, nigdy wiecej nie skorzystam z uslug dpd. Wydanie towaru osobie postronnej. Najgorsza firma kurierska z jaka mialem do czynienia.
ZaletyBrak
WadyAroganckie wrecz glupie odpowiedzi na reklamacje.
~Irena / 2020-10-03 09:19
Ocena: 1.00 / 5
Oddział kowale kurierzy Kosakowo w Dpd dramat !!!!! Bezczelni młodzi niedoświadczeni !!! Specjalnie nie przywozi paczki miałam sytuacje ze jedna przywiózł a drugiej nie chciało mu się i dostałam e maila ze nie zastal mnie pod wskazanym adresem potem nie przyjeżdżał i walka z wiatrakami kiedy dzwoniłam do centrali zgłoszenie przyjęto ale na kuriera nie ma rady !! Dwa dniu mi zniszczył i tak zdenerwował ze ostatni raz
ZaletyNigdy wiecej nie przez te firmę
WadyCentrala nie ma władzy nad zachowaniem kurierów dramat
~muzanka / 2020-10-03 02:34
Ocena: 3.00 / 5
Kupiłam towar na Allegro z dostawą kurierską. Przez 2 dni czekałam w domu na przesyłkę, bo miałam maile i smsy, że zaraz będzie dostawa. Z kurierem nie ma kontaktu. A kiedy już przybył, to musiałam wyjść pod blok i sama dźwigać ciężary. Pan odmówił wniesienia towaru. Dziękuję bardzo za takie usługi kurierskie. Paczkomat jest lepszy.
ZaletyW tej chwili nie ma.
WadyLekceważenie klienta i mylne informacje.
~Kris / 2020-10-02 21:36
Ocena: 1.00 / 5
Firma dpd jest fatalna. Brak informacji. Czas dostarczenia jest zdecydowanie opóźniony. Dziury na kartonach po dostarczeniu.
WadyDziury na kartonach, spóźniony czas dostarczenia i brak info.
~Ona 11225346 / 2020-10-02 16:00
Ocena: 2.00 / 5
Pomimo oczekiwania na paczkę w domu paczka cofnięta (zaginięcie paczki/ nikogo nie było w domu) dwie różne odpowiedzi.. Mija ocena DPD Grudziądz wielkie 1!!!!!
~Marcin / 2020-10-02 14:36
Ocena: 1.00 / 5
Paczka bezposrednio przekazana przez kuriera do punktu pomimo mojego oczekiwania w mieszkaniu. Pewnie dlatego ze szlaban na osiedlu i nie chcialo sie podejsc paru metrow albo chociaz zadzwonic na komorke. Kiepsko.
~Monika / 2020-10-02 13:30
Ocena: 1.00 / 5
Złodzieje i tyle! Dostałam dzisiaj paczkę dla dzieci były słodycze od dziadków i kartka urodzinowa z pieniędzmi w środku, moje rodzinne zdjęcia.. Paczka przepakowana - Słodycze pootwierane!! Koperty z kartka brak! Zdjęć rodzinnych również!! Brak kilku paczek słodyczy!!! Jak tak można?? NIGDY WIĘCEJ!!!
ZaletyBRAK!!!!
WadyKradną!!! I to jeszcze dziecia!!!
~Venga / 2020-10-02 10:52
Ocena: 1.00 / 5
DPD zagubiło przesyłkę. Na infolinii konsultant chyba jadł posiłek w trakcie rozmowy, albo był nietrzeźwy, nic nie można było zrozumieć z tego, co mówi. W efekcie kurier po moim telefonie przyznał, że "oni panie tam taki bajzel mają, że ..."
ZaletyZaletą jest to, że mają same wady, więc nie trzeba się wahać, tylko rezygnować z usług DPD.
WadyMają tylko wady.
~Piotr / 2020-10-01 23:12
Ocena: 3.67 / 5
Totalna porażka. Zero kontaktu telefonicznego, przybycie pod wskazany adres i w momencie odjazd. A na koniec wiadomość email,że kurier był i nie zastał nikogo w domu. Nieroby.
ZaletyBRAK
WadyTOTALNA PORAZKA
~Kamil / 2020-10-01 15:55
Ocena: 1.00 / 5
Już nigdy nie skorzystam z usług tej firmy kurierskiej.Wczoraj dostałem wiadomość że kurier przyjedzie do mnie z paczką.Czekałem na kuriera cały dzień w domu a jego nie było.Weszłem na poczte i widze że dostałem wiadomość że byłem nieobecny i dzisiaj to samo.