strona 490 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 488
- 489
- 490
- 491
- 492
- nastepna »
-
~Kinga / 2020-11-12 19:01Ocena: 1.00 / 5
Ta firma nie zasługuje nawet na tą 1 gwiazdkę,we wrześniu zagineła paczka do mojego partnera w której była kuchenka mikrofalowa nie bylejaka zresztą,wiec paczka nie mała a mimo to zagineła ,zlozylismy reklamacje lecz po 30 dniach dostalismy odpowiedz ze jako odbiorca nie jestesmy upowarznieni do reklamacji ,niestety nadawca to starsi ludzie po 70 wiec ze wzgledu na epidemie nie udali sie di punktu aby zlozyc reklamacje i tak zostalismy bez paczki ,nadawcy bez pieniedzy za zawartosc i przesylke ,przestrzegam przed firma !!!!
-
-
~Karolina / 2020-11-12 18:48Ocena: 2.00 / 5
Standard "doręczania" poniżej krytyki, przesyłki zostawiane byle gdzie bez zgody odbiorcy. Kurier nie poinformował o próbie doręczenia przesyłki i bez mojej wiedzy oddał ją kompletnie nieznanym mi ludziom mieszkającym w pobliżu. Przesyłkę udało się odzyskać dzięki informacji uzyskanej od konsultanta infolinii o lokalizacji paczki i dobrej woli sąsiada. To już kolejny przypadek kiedy kurier DPD zostawia paczki pod najbliższym, losowo wybranym adresem zamiast dostarczyć przesyłkę pod wskazany adres. ZaletyBrakWadyDostarczenie paczek pod inne adresy bez zgody odbiorcy, brak kontaktu z kurierem, brak informacji od niego o dostarczeniu paczki bądź miejscu jej dostarczenia -
~Agnieszka / 2020-11-12 17:37Ocena: 1.00 / 5
Najgorszy przewoźnik z możliwych. Nie wysyłają powiadomień ani SMS-em, ami na maila o dostawie (choć na stronie śledzenia paczek widnieje informacja, że to zrobili).
Nie otrzymałam w dniu dzisiejszym przesyłki. Kurier twierdzi, że dzwonił dwukrotnie do domofonu, co nie jest prawdą (mam problemy ze wzrokiem, nie ze słuchem).
Konsultant to też jakieś nieporozumienie, jakby odbierał telefony ludzi za karę.ZaletyBrakWadyInformacja, dostawa, komunikatywność... wszystko -
~Ola / 2020-11-12 16:48Ocena: 1.33 / 5
Przesyłka nie została dostarczona z powodu nieobecności.Kurier nie zadzwonił,a mógłby paczkę zostawić po sąsiedzku.Dzwonię więc do kuriera,on mi na to,że mogę podejść do niego po przesyłkę gdzieś w okolicy..Nie zamierzam.Dzwonię więc na infolinię,na co pan informuje mnie ,se ponoć kurierzy DPD nie dzwonią do klientów,bo to strata ok.200 minut dziennie.Nie jest za to stratą próba ponownego dostarczenia przesyłki nazajutrz..??Firma nie wychodzi w stronę klienta.W mojej sytuacji wystarczył by telefon i sprawa załatwiona,przesyłka dostarczona.Zdecydowanie nie polecam DPD.Korzystać nie będę. ZaletyZero zalet,poza tym ,że paczka była o krok od doręczeniaWadyArogancja kuriera,zero pomocy ze strony konsultanta -
~wkurzona na maxa / 2020-11-12 16:31Ocena: 1.00 / 5
Pani kurier zadzwoniła, że ma paczkę a ja byłam w pracy.Poprosiłam o przyjazd po 15tej,kurierka z nerwami wykrzyczała,że z 30kilową paczką nie będzie więcej jeżdzić i mam ją sobie odebrać w siedzibie firmy na Wspólnej.Napisałam smsa na numer telefonu z maila informującego o paczce,dostałam odpowiedż - w tym czsie/w domyśle po 15tej/ nie ma mnie w tych rejonach.Jednym słowem- chamstwo,nie liczenie się z klientem. Inni kurierzy potrafią sobie ułożyć trasę pod klienta,dzwonią rano ,aby zorientować się, o której odbiorcy są w domu.Kurierzy DPD tego nie umieją.Zero profesjonalizmu i uprzejmości.To nie pierwszy mój kontakt z tą firmą,zawsze były jakieś problemy i dużo nerwów.Zdecydowanie nie polecam. Zaletyżadnych zaletWadychamstwo ,brak profesjonalizmu, -
~Oliwia / 2020-11-12 15:47Ocena: 1.33 / 5
Chciałam dowiedzieć się o której godzinie mogę spodziewać się paczki aby być w domu ( żeby pan Kurier nie zastał zamkniętej bramki ) wiec w tym celu zadzwoniłam do kuriera pod wskazany numer, po moim pytaniu do kuriera usłyszałam tylko czy jestem księżna Diana czy królowa Elżbieta i pan się rozłączył. Brak szacunku do klientów ! Nie polecam ! ZaletyBrakWadyWszystko -
~Abc / 2020-11-12 14:06Ocena: 3.00 / 5
Poza jednym smsem, którego od nich dostałam to nic, cisza. Przekierował am paczkę na dzisiaj w godzinach DWÓNASTA - CZTERNASTA, a powiadomienie na śledzeniu było po godzinie 10.00... :)
Nie mam aż tak trudnego adresu (chyba, że dla DPD to jest już magia jak jest np. 1/2 m. 3), bo wszystko inne przychodzi normalnie. :)
W ogóle nie polecam, niestety w tym przypadku nie mogłam sobie wybrać firmy kurierskiej. :/ZaletyMożliwość przekierowania paczki.WadyWszystko inne. -
~ilona / 2020-11-12 13:40Ocena: 1.00 / 5
To jest samo dno.Himalaje arogancji. Każda inna firma tylko nie ta. ZaletyżadneWadyśmierdzące lenie -
-
~Zen-55 / 2020-11-12 13:09Ocena: 3.00 / 5
Wysyłam paczki do Irlandii z częsciami do samochodu i przy okazji dokładam kilka słoików z dżemem lub ogórkami zawsze zaznaczam że szkło ale za każdym razem coś jest uszkodzone ale ostatnia paczka to już masakra wszystko zniszczone !!! Już więcej nie skorzystam z usług DPD -
~Me / 2020-11-12 10:50Ocena: 2.67 / 5
Chamski kurier,odebrałem telefon od kuriera niestety nie byłem w domu by debrac paczkę, kurier stwierdził,ze traci nerwy do tej roboty po tłumaczeniu stwierdził ze jego to nie interesuje paczkę dostarczył ale odebrały go inne osoby -
~Żaba / 2020-11-12 07:25Ocena: 1.00 / 5
Złodzieje, krętacze a serwis do dupy. Zaginęła mi paczka i nie potrafią odnaleźć kuriera, który rzekomo ja dostarczył. Nie polecam. ZaletyŻadnych.WadyOszuści -
~klient / 2020-11-11 18:30Ocena: 1.00 / 5
najgorsza firma z jaką miałem kontakt, oszustwa, kłamstwa na porządku dziennym. Unikać tego gówna za wszelką cenę! Zaletynie ma, te patałachy nie znają takiego słowaWadywszystkie -
~Mariusz / 2020-11-11 17:44Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna firma. Brak kontaktu, Kurier nie doręcza przesyłek i pisze że doręczona lub nie było nikogo w domu. ZaletyBRAKWadyWszystkie możliwe -
~AGNIESZKA / 2020-11-11 15:16Ocena: 1.00 / 5
DPD to najgorsza firma kurierska.Już lepiej działa Poczta Polska. Czekałam na paczkę z Niemiec od 2 listopada. Dzisiaj dowiedziałam się, że paczka wróciła do nadawcy z powodu braku możliwości dostarczenia. Ponoć 4 listopada kurier próbował dostarczyć mi paczkę, a mnie nie było w domu. Akurat tego dnia byłam w domu cały czas. Nie dostałam żadnej informacji o nieskutecznej próbie dostarczenia. Żadnego telefonu od kuriera, żadnego smsa, żadnego emaila. Straciłam na tym 70zł. -
~Comalz / 2020-11-10 23:04Ocena: 1.33 / 5
Firma DPD nie dba o klientów. Kurier powiedział ze przyjedzie dostarczyć przesyłkę między godziną 18-20. Przyjechał o 23 kiedy już byłem w łóżku i karze zejść na parking, aby odebrać paczkę. Która normalna firma kurierska przyjeżdża dostarczyć przesyłkę godzinę przed północą. Nie polecam. -
~Slavek / 2020-11-10 20:53Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam, dostałem uszkodzoną paczkę i jeszcze mi tłumaczą że moja wina jestem w szoku ZaletyNie ma w ogóleWadyŹle i bardzo źle traktują klientów -
-
~Marcin / 2020-11-10 16:22Ocena: 2.33 / 5
Nie polecam firmy DPD, wczoraj o 9:00 zamówiony sprzęt. Dostawa ze Słupska do Szczecinka (coś około 120km, odległość między miastami). Dzisiaj godzina 16:00, już mam potwierdzone, że przyszła jeszcze nie dotarła do Szczecinka (oczywiście czas na stronie monitorowania zatrzymał się w nocy o 1:50, po 14 godzinach nadal nie zmienił się status. Jutro 11 listopada wolne, jak przesyłka dotrze w czwartek, to pokonanie 120km z przesyłką zajmie firmie DPD 4 dni. Szybkiej bym rowerem to przewiózł.
To już moja druga negatywna przygoda z firmą DPD. Pierwsza była taka, że kurier z uporem maniaka dostarczał przesyłkę przed południem kiedy byłem w pracy. Na noc były telefony z informacją, że ja zawsze pracuje w tych godzinach i nie wezmę urlopu, żeby odebrać przesyłkę od kuriera. Skończyło się tak, że sam wsiadłem w samochód i zrobiłem ponad 10km, żeby osobiście w drodze wyjątku odebrać przesyłkę z siedziby DPD.
Nie polecam.ZaletyBrakWadyOpisane w opinii -
~Karolina / 2020-11-10 15:44Ocena: 1.00 / 5
Potrzebowałam przesłać ważne dokumenty na określony czas, firma DPD zrobiła błąd, traktując moją przesyłkę jako normalną, a nie zwrotną (która była droższa o normalnej), po wielokrotnych interwencjach i kilku dniach dzwonienia na infolinię, zostałam fałszywie zapewniana, że sprawa będzie naprawiona, po 4 dniach czekania,
nic się nie zmieniło, a moja reklamacja została odrzucona. Jestem w szoku, bardzo zawiodła mnie ta firma, nie polecam. -
~Patrycja / 2020-11-10 13:38Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam tej firmy. Moja przesyłka (a był to laptop) została pozostawiona obcej osobie, bo kurierowi nie chciało się skontaktować ze mną i uzgodnić czasu dostawy. Wcześniej dwukrotnie rozmawiałam z pracownikami infolinii, którym próbowałam bezskutecznie przekazać informację, że pracuję do 15 i w związku z tym nie mogłam odebrać przesyłki pod adresem dostawy. Niestety nikt z tym niczego nie zrobił (być może ze względu na organizację pracy w firmie). Adresu do pracy nie podawałam podczas zamawiania, bo nie uzyskałam informacji na temat dokładnych godzin pracy kuriera. A z kurierem nie mogłam się skontaktować, bo najpierw nie odebrał jeszcze przesyłki, więc nie widziałam jego nr tel (tak mi powiedziano na infolinii), a jak już odebrał, to pozostawił ją bez uzgodnienia i kontaktu ze mną obcej osobie. Smsa z numerem telefonu do kuriera otrzymałam mniej więcej w tym samym czasie, w którym moja przesyłka została już pozostawiona. Mogą sobie Państwo wyobrazić, jak wyglądał wówczas mój dzień w pracy w stresie, że nie mogę skontaktować się z kurierem właśnie po to, by zapobiec temu, co zrobił. Wszystko zadziało się bez współpracy z zamawiającym, czyli ze mną oraz bez poszanowania dla faktu, że jestem w pracy i nie mogę spędzać tyle czasu na infoliniach. Państwo z DPD nie dali mi czasu na reakcję, wszystko zadziało się w ciągu kilku godzin, w czasie których byłam w pracy, a wcześniej nie udało się skontaktować z infolinią, z uwagi na godziny pracy. Niemniej jednak, gdy już udało mi się dodzwonić na infolinię, nie zmieniło to mojej sytuacji, która była w gestii kuriera. WadyBrak kompetencji i ignorowanie klientów, brak możliwości zaznaczenia konkretnej godziny, od której można odebrać przesyłkę; brak możliwości kontaktu z kurierem zanim doręczył przesyłkę pozostawiając ją obcej osobie. -
~Paula001 / 2020-11-10 11:28Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam tej firmy. Widać że kurierzy nie szanują tej pracy, a w szczególności paczek. Po stanie w jakim przychodzi dana paczka widać, że robią z nimi co im się tylko podoba. Dwa razy paczka zawierająca szklaną butelkę przyszła z pobitą zawartością i była to cała zalana. Przez to była cała zniszczona i pozaklejana taśmą. Czas dostawy wynosił ponad 3 tygodnie. WadyDługi czas dostawy
Nieposzanowanie paczek
Pobita zawartość
strona 490 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 488
- 489
- 490
- 491
- 492
- nastepna »
