Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12954 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Maro / 2020-11-16 16:54
    Ocena: 1.33 / 5
    Szczyt chamstwa i lenistwa , bo jak można określić sytuację kiedy kurier obsługujący rejon Raciborza przejeżdża jak szalony przed moim domem a 5 minut później w historii przesyłki pojawia się komunikat - Przesyłka niedoręczona - odbiorca nieobecny . Debil ???????
    ZaletyBrak
    WadyNa stronie zarządzania przesyłką niema znaczenia co chcesz zrobić bo i tak DPD i tak nie zrobi nic .0
  • ~Max / 2020-11-16 15:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier obsługujący rejon Ciężkowice zostawił przesyłkę pod domem nie informując nikogo. Przesyłka (sprzęt elektroniczny) leżała w deszczu przez całą noc. Tydzień później doręczono mi zamówiony rower za kilka tyś w dezelowanej przesyłce. Folia sterczowa była do połowy zdarta oraz karton podziurawiony. Kurier w rozmowie telefonicznej opryskliwy i bezczelny.
  • ~Szymon / 2020-11-16 12:46
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier nie przyjechał po odbiór przesyłki lecz zamknął zlecenie (konsultant w call center dwukrotnie zapewniał że przyjedzie tego samego dnia).
    Natomiast podczas odbioru paczki w drugim terminie przesyłka nie została nawet wydana z magazynu zgodnie mailem informującym do dostarczeniu.
    Firma dla ludzi z dużą ilością czasu i cierpliwości.
    Zaletycena
    Wadyodbiór przesyłki przez kuriera (a raczej jego brak), dostarczenie przesyłki
  • ~Ola / 2020-11-16 11:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka totalna, kurierzy są niemili, mówią, ze byli pod domem z paczka mimo, ze ich nie było. Aroganckie zachowanie i wysoka cena za wysyłkę.
  • ~Anita / 2020-11-16 10:32
    Ocena: 2.33 / 5
    Moja paczka została otwarta przez kuriera lub na magazynie! Otrzymałam dziś paczkę, w pudełku, które były otwarte z dwóch stron. Oczywiście kurier twierdził, że tego nie widział! Pospiesznie podał mi pudełko i szybko się oddalił, gdy wybiegłam za nim stwierdził, że nie może nic zrobić bo odszedł i ja mogłam sama otworzyć paczkę. To jest niedopuszczalne! Radzę uważać i nie zamawiać kurierem drogich rzeczy bo wychodzi na to, że paczki są przeglądane przez osoby do tego niepowołane!
  • ~Tomasz / 2020-11-15 18:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Porażka zamowilem kuriera po odbior paczki w godzinach 10-14 zona siedzi w domu z dzieckiem patrzy w okno pojechał bus pod dom popatrzyl w jakies papiery i odjechal. Wracam z pracy dzwonie na biuro obslugi Pani twierdzi ze noe zastal nokogo w domu. Normalnie olewka nie chcialo wysiąść sie z auta. Oczywiście zanim tego sie dowiedzialem wykonalem 3 telefony gdzie wyczekalem sie 20min sluchajac melodi. Porazka nigdy więcej usług tego kuriera. Zresztą to nie pierwsza akcja tego typu. Odradzam każdemu i przestrzagam.
    ZaletyBrak jakichkolwiek.
    WadySame problemy i trzacenie czasu na proszenie sie na infolini.
  • ~Marzena / 2020-11-15 13:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra.Nie chciało się wysiąść z auta Konopnickiej 57 Bydgoszcz. SALON FRYZJERSKI...i najłatwiej kliknąć ODBIORCA NIEOBECNY
    ZaletyZADNYCH
    WadyW/W
  • ~Sabina / 2020-11-14 15:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam zamówiłam dwie paczki z dostawą do domu. Co to wogole ma być. Zero kontaktu ze mną tylko wiadomość o tym że mam do odebrania paczkę w innej dzielnicy kawał drogi w punkcie. Porażka za co place??
  • ~Krzysztof / 2020-11-14 00:24
    Ocena: 1.00 / 5
    KOSZMAR!!! Błagam, nigdy więcej!
    Zamówiłem paczkę od razu z odbiorem w punkcie DPD pickup, bo to była najtańsza opcja. Wtorek, trzy dni później o 8:30 rano przychodzi SMS oraz email „Twoja przesyłka dotarła do Punktu Pickup”, jestem tam ok 11:00, ale o żadnej paczce na moje nazwisko nikt tam nie słyszał! Jestem tam raz jeszcze po godzinie 18:00 i dalej nie ma mojej paczki (punkt jest czynny do 23:00), po czym o 21:31 przychodzi wiadomość „Uprzejmie informujemy, że Kurier DPD nie zastał Cię pod wskazanym adresem”!
    JAK KURIER MÓGŁ NIE ZASTAĆ MNIE POD ADRESEM PUNKTU DPD PICKUP???
    Paczka dotarła wreszcie do tego punktu trzy dni później i była do połowy przemoczona w wodzie, do tego stopnie, że karton się dosłownie rozpadał! Brak słów!
  • ~Natka / 2020-11-13 19:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dwa dni z rzędu nie dostarczył paczki pod wskazany adres. W systemie zaznaczał, że nie zastał nikogo w domu. Niestety w domu przebywam cały czas a pączki jak nie było tak nie ma
    WadyDezinformacja, nie dostarcza przesyłek
  • ~zła / 2020-11-13 18:24
    Ocena: 2.67 / 5
    Paczkę dostarczyli nie wiadomo gdzie, mail przyszedł a paczki nie było po drugim dniu i zgłoszeniu problemu na infolinii łaskawy kurier wkurzony przywiózł paczkę ale nie wiedział gdzie ona była,nie polecam DPD
    Zaletybrak
  • ~Zawiedziony klient / 2020-11-13 18:14
    Ocena: 1.67 / 5
    Beznadzieja, kurier zostawia paczke pod drzwiami pustego domu, kiedy wczesniej informuje sie go o nieobecnosci, w systemie przestawia sie czas doreczenia i maja to wszyscy centralnie w D. ŻENADA
    ZaletyBrak
    WadyPanowie kurierzy nie używają mózgu
  • ~zirytowana / 2020-11-13 18:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka była wysłana dwa razy. Za pierwszym razem teoretycznie była dostarczana dwukrotnie, ale nie jestem w stanie powiedzieć, czy kurier rzeczywiście był, bo byłam w ciągu dnia poza domem. Za drugim razem byłam w domu cały dzień, przy teoretycznie dwóch próbach dostarczenia. Ani telefonu, ani domofonu. Przekierowałam jeszcze specjalnie paczkę na konkretną godzinę na kolejny dzień (system zaakceptował), a rano następnego dnia w systemie informacja, że paczka wraca do nadawcy. Przez telefon zero informacji, a wręcz wina zwalana na mnie (dwukrotnie), że teoretycznie mnie nie było i nie odebrałam telefonu. Totalny brak profesjonalizmu. Nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło, ale pewnie dlatego, że korzystam z innych usługodawców i wiernie do nich wrócę. Naprawdę NIE POLECAM!
    Zaletyzero zalet!!!
    Wadydezinformacja, brak dostarczenia przesyłki, nie miła obsługa, okłamywanie klienta
  • ~Aga123456 / 2020-11-13 14:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier napisał, że nie ma nikogo w domu, bo nie chciało mu się wejść na 4 piętro.... Biuro obsługi tłumaczyło go że jest pandemia i ma prawo odmówić dostarczenia przesyłki.... Heh nigdy więcej nie zamówię tego kuriera!
  • ~Odbiorca / 2020-11-13 13:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Mają bałagan w systemie i wprowadzają klientów w błąd. Niby dają możliwość zmiany terminu odebrania przesyłki, ale w rzeczywistości to nie działa. Dostajesz potwierdzenie ze termin odebrania przesyłki został zmieniony, ale po fakcie okazuje się że system tego nie odnotował.
    Kurierzy chamscy, mają pretensje że kogoś nie ma w domu.
  • ~Aga / 2020-11-13 12:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Pomylone paczki,zagubione,niedostarczone w wyznaczonym terminie...DPD za każdym razem "coś"...NIE POLECAM NIKOMU
  • ~Przemek / 2020-11-13 11:29
    Ocena: 1.00 / 5
    zniszczyli moja przesylke, reklamacje odrzucili. tyle na ten temat
  • ~Tomasz / 2020-11-13 10:54
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurierowi nie chciało się wynieś paczki(15kg) na trzecie piętro.
    Tłumaczył się, że jak z każdą taką paczką ma dymał pod drzwi to by nie wyrobił.
    Trzeba było zejść po paczkę.
    Jak mu tak ciężko to niech zmieni prace.
    Przepracowałem w kurierce kilka lat, wiem że nie jest lekko, ale płace za dostawę więc proszę się z tego wywiązywać.

  • ~Michał / 2020-11-13 09:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma co po prostu pomyłka, ich standardy podobne do krajów trzeciego świata tylko atrakcyjne wyglądają na stronie internetowej. szkoda czasu aby opisywać jak traktują klienta, a złożenie reklamacji to wyprawa dookoła świata. Nie polecam ich w żadnym wypadku !!!
  • ~Karolina / 2020-11-13 09:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza, najmniej rzetelna firma na rynku. Kontakt fatalny, obsługa też. Po raz kolejny się zawiodłam i nigdy więcej korzystania z usług DPD.
    Porażka!
Dodaj własną opinię »