strona 485 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 483
- 484
- 485
- 486
- 487
- nastepna »
-
~Aga / 2020-11-28 12:20Ocena: 5.00 / 5
Polecam firmę kurierską DPD szybka dostawa, bardzo dobry kontakt, polecam Pana Karola Z Białegostoku, kuriera z, który obsługuje Tysiaclecia -
-
~beta / 2020-11-27 20:56Ocena: 1.33 / 5
Brak słów ...najgorsza firma kurierska na ziemi .Kurier ma w głęboko w d...e dostarczanie przesyłek .Nie chce mu się rozwozić to w w druczki wpisuje odmowę przyjęcia przesyłki przez klienta ,chamski i wulgarny .Skąd ta firma bierze tych pracowników ? w jakiejś sortowni z odrzutów??? Zaletysame wadyWadywady i to jeśli chodzi o kuriera i o infolinię -
~Emilia / 2020-11-27 19:22Ocena: 1.00 / 5
Całkowity brak dotrzymywania terminów i szacunku do klienta, gdy podaje się szacowany czas dostawy to powinno się go trzymać... A jeśli nawet nie jest się w stanie tego zrobić wypadałoby chociaż poinformować klienta zamiast robić z ludzi idiotów. Miałam już otrzymać paczkę, tymczasem ostatnia o niej informacja to przyjęcie w oddziale i dalej cisza... Po prostu dno i wodorosty... -
~Kaśka / 2020-11-27 15:16Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam mylą adresy najgorsza firma kurierska .Nawet nie radzą zadzwonić kurierzy co pracują w tej firmie mają widać wolną rękę gratuluję pomysłu aby zatrudniać takich leni. -
~Xxwxx / 2020-11-27 12:02Ocena: 1.33 / 5
Nie polecam nikomu jeśli nie chce się miec nadszarpanych nerwów. Czekam na paczke od 5 dni roboczych . Paczka jest ciągle magazynowana w oddziale . Dzwoniąc na infolinie jestem zbywana cyt."paczka powinna być jutro" ... "prosze zadzwonić jutro napisaliśmy meila w sprawie Pani paczki" ... "prosze zadzwonić za godzine .Nadal czekamy na odpowiedź." A paczka jak była tak jest magazynowana . ZaletyBRAK JAKICH KOLWIEK ZALETWady-Długi czas oczekiwania
-Brak konkretnej informacji kiedy będzie paczka
-Paczka przez 4 dni jest magazynowana i nadal nie odebrana przez kuriera. -
~Karina / 2020-11-27 11:33Ocena: 1.00 / 5
Czekałam na paczkę 5 dni roboczych, dzwoniłam codziennie dowiedzieć sie co sie dzieje z paczką, która była dosyć droga i dzień w dzień mówiono mi że "jutro" przesyłka bedzie. Nie doczekałam sie, zrezygnowałam z dostawy bo to nie miało sensu. ZaletyBrak -
~Ula / 2020-11-27 11:09Ocena: 1.00 / 5
Brak słów na działanie firmy. Dwa razy mogłam się przekonać jak potrafią zostawiać się swoimi regulaminami. Zamówiłam przesyłkę na której bardzo mi zależało , Pani wysłała mi ja odrazu po zakupie jednak szanowna firma postanowią zatrzymać ja na oddziale cały piątek i weekend, bo przecież oni mają 3 dni na wysłanie przesyłki z oddziału. ZaletyBrakWadyCzas dostawy -
~Ada / 2020-11-27 04:46Ocena: 1.00 / 5
Brak słów na opisanie działania DPD. Firma jest beznadziejna i zawsze są z nią problemy. Kupiłam coś w sklepie we Francji. Kurier był dwa razy, nie zastał mnie w domu, ponieważ przychodzą w godzinach, kiedy człowiek jest w pracy. Odesłali więc paczkę do Francji. Nie dostałam żadnego powiadomienia, maila, smsa, nic na temat tej przesyłki. Link do śledzenia przesyłki był po francusku i urywał się w momencie przywiezienia paczki do Polski. Zadzwoniłam na infolinię, powiedzieli mi, że nie skontaktowali się ze mną, bo nadawca nie umieścił moich danych kontaktowych. Napisałam do nadawcy, dane oczywiście zostały umieszczone. Zadzwoniłam jeszcze raz na infolinię, wtedy powiedzieli mi, że przy przesyłkach międzynarodowych dokument się ucina (sam?!) w miejscu, gdzie są dane. A kurier nie ma obowiązku czytać danych z pudełka. Co za brak profesjonalizmu, chęci zadowolenia klienta itd, długo można wyliczać. Wystarczyło zadzwonić, telefon był podany na paczce. Inne firmy jakoś nie mają z tym problemu. Teraz muszę płacić kolejną stówę za ponowną przesyłkę i być może czeka mnie powtórka z rozrywki. Panu na infolinii jest bardzo przykro, ale nic nie może na to poradzić. Z przesyłkami krajowymi też zawsze jest problem. Kurier pisze, że paczka została dostarczona, a wcale jej nie przywiózł itd. Unikam tej firmy, jak ognia. Jak widzę, że sprzedawca ma umowę tylko z DPD, to szukam innego sprzedawcy, byle tylko nie mieć z nimi nic do czynienia. Niestety, nie wiedziałam, że przejmują paczki z Francji. Teraz już wiem i więcej tam nie kupię albo będę prosić o inne formy wysyłki. Mam nadzieję, że firma poniesie konsekwencje swego sposobu działania, gdy klienci przestaną korzystać z jej usług. ZaletyBrakWadyNierzetelność, olewanie klienta, pisanie nieprawdziwych powiadomień w historii przesyłki (np, że wysłano maila i smsa, a nic takiego nie dostałam albo, że kurier dostarczył przesyłkę, a nie dostarczył, choć siedziałam w domu cały dzień i czekałam), można by długo wymieniać -
-
~Rix / 2020-11-26 22:19Ocena: 1.00 / 5
szanowna firmo DPD regulamin to podstawa działania firmy,przekierowania przesyłek nie działają,odbiorca przesyłki podaje nr kontaktowy,dlaczego kurier z niego nie korzysta
korzystałem z firmy DHL , od nich powinniście się uczyćZaletybrakWadytylko wady -
~szlifrez / 2020-11-26 20:48Ocena: 2.00 / 5
Nie polecam, doliczają nie uzasadnione dodatkowe opłaty, nawet mając zdjęcia że przesyłka była gabarytowa, nie uwzględniają reklamacji. -
~Nick / 2020-11-26 16:49Ocena: 1.00 / 5
Tragiczny firma, złodzieje, oszukali ludzi, nie polecam, sam więcej nie skorzystam. -
~leia / 2020-11-26 15:47Ocena: 1.00 / 5
przesyłka została dostarczona do punktu odbioru - na dodatek, nie tego najbliżej mnie, a takiego do którego muszę jechać samochodem! kurier nawet nie zadzwonił by to ze mną ustalić - ja oczywiście byłam w domu przez cały czas aby przesyłkę odebrać ZaletyBRAKWadymyślimy że kurier to dostarczenie do drzwi - a dpd kurier to dostarczenie do LOSOWEGO punktu odbioru DPD - które jest tańsze, niż płacimy -
~Sandra / 2020-11-26 15:22Ocena: 1.67 / 5
Pierwszy i ostatni raz zamawiam w DPD. Kurier podjechał pod dom zatrąbił zostawił paczkę na drodze przed bramą i odjechał. Brak słów... -
~pz67 / 2020-11-26 14:59Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka nr 0000273967074U.Informacja w systemie ze kurier bedzie miedzy 15.15 a 16.45.Próbowałem rano potwierdzic godzine nie odbierał telefonu.Był o 12.30.Nawet nie zadzwonil tylko pojechał- faktycznie mnie nie było- ptóbowalem, zlozyc reklamacje - faktycznie w wersal sie nie bawiłem- konsultant sie rozłaczył .Chamstwo szczyt niekompetencji.Trzymac sie od tego burdelu z daleka -
~fazii13 / 2020-11-26 14:51Ocena: 2.67 / 5
DPD najgorsza firma kurierska . W listopadzie strat mam na 2 tysiące złotych nie licząc , zdjęć , pakowania , aukcji i wysyłki , oraz zwrotu . Wysłałem chłodziarkę do wina , dotarła pogięta , urwany zawias i oberwany silnik . Kolejna wysyłka , lampa wisząca . Dostarczona potrzaskana . Paczki były dobrze zabezpieczone i oznakowane z każdej strony. Tragedia . Kto się z tym spotkał to dobrze wie że to mafia i odzyskać odszkodowanie będzie trudne . Może zorganizować jakiś pozew zbiorowy?ZaletyBrakWadyPracownicy nie dbają o powierzony towar i tak swoje zarobią -
~Wkorwiony / 2020-11-26 12:57Ocena: 1.00 / 5
Juz raz pisalem ze kurier nawet nie dojezdza a daje info ze nikogo w domu nie bylo! Po mojej probie interwencji w BOK stawierdzili ze dzis dostarcza. Teraz dostalem SMS ze paczka dotarla gdzies do punktu odbioru a nie do mnie do domu!!!! To k. za co ja place? TO firma kurierska czy Inpost i jakies paczkomaty? Nieodpowiedzialna banda ludzi ktorzy sami nie wiedz a co robia!
Odradzam korzystania z uslug DPD !!! -
-
~kobieta / 2020-11-26 12:41Ocena: 3.67 / 5
Nikogo nie było w domu a paczka została zostawiona pod drzwiami! W bloku!
Nie polecam DPD ze względu na nie odpowiedzialne podejście do przesyłki zwłaszcza że paczka nie kosztowała 10 zł! Uważajcie na DPDZaletySzybki czas dostawy -
~Łucja / 2020-11-26 12:13Ocena: 1.00 / 5
Numer do kuriera nieaktywny. Dzwoni stojąc juz pod drzwiami, a ja w pracy w szpitalu przy pacjencie, więc oddzwaniam po ok 10 minutach. Kurier oświadcza mi że już dostarczył paczkę, do sąsiadów (których broń Boże nie chciałam upoważniać do odbioru). Odpowiadam że to niemożliwe bo przekierowalam paczkę do punktu odbioru, na co kurier że nic o tym nie wie i że on do mnie dzwonił i że ja mam go gdzieś...Pragnę zaznaczyć że rano wykonałam kilka telefonów do wskazanego kuriera, którego telefon był nieaktywny. Proszę Państwa.....to jest dno.
(Obszar: Zabrze)ZaletyBrak -
~Abc / 2020-11-26 10:14Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam. Zadzwonił raz domofonem i zwiał, nawet nie zdążyłam wybiec do drzwi. Potem ja odnalazłam nr do kuriera na ich stronie, przejeżdżał obok mnie, nie przyjechał i nie dostarczył paczki, mimo, że miał po drodze. Nonszalancją pełną gębą, wkurzyłam się i opierniczylam solidnie, dość rzadko Bienia z ludzi idiotow. W odwecie Zawiózł na magazyn i zrobił zwrot. Żenada żenady. Omijać szerokim łukiem, bo nic nie zrobicie więcej, jak padną to może pomyślą, konkurencję mają! ZaletyŻadnych!WadyPisałabym w nieskończoność. -
~Wojtek / 2020-11-25 21:51Ocena: 1.00 / 5
Masakra , kłamią w żywe oczy ,że byli a nikt się nie pokazał, piszą ,że kurier dostarczy paczkę , a kuriera nie ma nawet nie podejmuje próby , paczka wraca do nadawcy , który zapłacił ,za jej przewietrzenie a nie dostarczenie.
Ludzie omijajcie to badziewie zwane dpd szerokim łukiem , niech padnie a nie okrada klientów. Bojkotować to dziadostwo jak tylko można na zasadzie jak kuba bogu tak bóg kubie.ZaletyŻadneWadySame , to się nie powinno nazywać firma a już tym bardziej kurierska :(
strona 485 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 483
- 484
- 485
- 486
- 487
- nastepna »
