Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12954 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Witold z Krakowa / 2020-12-02 19:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Od wczoraj czekam na paczkę wysłaną w poniedziałek prze Nadawcę, Wczoraj kurier się skontaktował, ale zażądał gotówki (pomimo, że zapłaciłem z płatność kartą 20PLN) i na moją uwagę, że nie odbiorę, bo nie będę przepłacał (płatność gotówką to 10PLN), odpowiedział, że oni w całym oddziale Kraków nie mają terminali do płatności kartą. Kazałem kurierowi czekać do następnego dnia. Dzisiaj zadzwoniłem do nadawcy i ustaliliśmy, że w przypadku ponownego żądania zapłaty gotówką zapłacę kurierowi, a Nadawca mi skoryguje fakturę i odda kasę za pobranie przez terminal, ale przesyłka już nie dotarła - kurier samowolnie zdecydował, że odsyła do nadawcy z powodu odmowy przyjęcia przesyłki (sic !!!). Co za palanty !!! Ja pilnie czekam na przesyłkę, a oni takie numery wycinają. Jak zadzwoniłem do kuriera, to coś bąkał o SMS (który oczywiście nie dotarł - kłamca wstrętny), a na infolinii, konsultant od siedmiu boleści powiedział, że przesyłka jest w drodze do Nadawcy i pomimo moich żądań nie potrafił wykrztusić nic, poza zdaniem "Bardzo przepraszam, za zaistniałą sytuację, ale przesyłka jest w drodze do Nadawcy. Proszę się skontaktować z Nadawcą." Powtarzał to jako odpowiedź na każde moje żądanie (kontakt z kierownikiem w Krakowie, kontakt z jego przełożonym itd itp). No, jak w komedii Barei, tylko że mnie szlag trafia!!!!
    DPD - ja dotrę do Waszego zarządu i dam Wam popalić. Zobaczymy, jak się to skończy (najwyżej złoże skargę do rzecznika Praw konsumenta, bo tak tego nie zostawię). Jesteście firmą do zaorania, nie wiem, dlaczego ktoś z Wami pospisuje umowy na dostarczanie przesyłek. Ale spokojnie, do czasu.
    ZaletyŻadne
    WadyTylko one:
    niekompetencja,
    obiecywanie usług, których się nie realizuje (patrz płatność kartą),
    kłamstwa,
    brak kontaktu z klientem,
    nieuprzejmość ,
    i brak chęci pomocy klientowi.
  • ~Ola / 2020-12-02 18:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Szkoda, że nie można dać zero gwiazdek...nawet na jedną DPD nie zasługuje. Nie potrafią paczki dostarczyć, nie potrafią SMS wysłać, nie potrafią wysłać maila...nic nie potrafią. Ostatni raz cos zamówiłam kurierem dpd
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Jagoda / 2020-12-02 18:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Od 30 . 11 śledzę moją paczkę i cały czas wisi w sortowni .żenada
    Zaletybrak
    Wadydpd to jedna wielka wada
  • ~ANONIM / 2020-12-02 16:43
    Ocena: 3.00 / 5
    Kurier wrzucił paczkę (wartościową) do skrzynki , mimo że byłem w domu. Telefon do kuriera nieaktywny, brak informacji o (idiotycznym) sposobie dostawy do skrzynki na klatce
    WadyBRAK PROFESJONALIZMU
  • ~Katarzyna / 2020-12-02 16:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie wierzę dzwoniąc do głównej siedziby i zgłaszają reklamację i opisując sytuację Panowie konsultanci się rozłączają.Najgorsza firma z jaką się spotkałam.
    WadyKurier kłamie że próbował dotrzeć z przesyłką (w domu czekała osoba na odbiór) W dodatku dzwoniąc do głównej siedziby Panowie konsultanci się rozłączają. Zero podejścia do klienta. Przy takim postępowaniu firma długo na rynku nie przetrwa bynajmniej ja z całą pewnością będę omijała ją z daleka
  • ~Lord Wader / 2020-12-02 16:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma DPD omijaj z daleka mimo korzystnej ceny, nie zawieraj z nią umów- przeklną cię klienci.
    Kłamcy, kłamcy, komunikaty o przesyłce, przesyłka pojawia się po 2-ch tygodniach, lub jest odesłana do nadawcy.
    Uszkodzone, niekompletne paczki.
    Wulgarni i ordynarni kurierzy, nic ująć tylko więcej dodać.
    Kielce City
  • ~Katarzyna / 2020-12-02 15:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia. Brak jakiejkolwiek informacji o wysylce e-mail, telefonicznej lub SMS. W domu przez dwa dni czekała osoba na odbiór paczki kurier twierdzi że był co jest kłamstwem. W dodatku okazał się bardzo opryskliwy i nie przyjemny telefonicznie .
  • ~andrzej / 2020-12-02 15:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałem do czynienia. Notoryczne zmiany terminów doręczeń, przekazywanie paczek do punktu odbioru i konieczność odbierania osobistego z punktu DPD (mimo obecności w mieszkaniu w dniu doręczenia podawanym przez DPD), brak kontaktu ze strony kuriera. Dwukrotnie zdarzyło mi się że przesyłka została odesłana do nadawcy, BEZ PODANIA INFORMACJI ŻE TAKA AKCJA NASTĄPI. Dziś nawet list ekonomiczny poczty polskiej wydaje się być lepszą alternatywą (a przypominam, że to jedna z najgorszych usług doręczycielskich na terenie kraju).
    Zalety- paczki zazwyczaj są dostarczane w dobrym stanie
    Wady- brak kontaktu ze strony kuriera
    - przekładanie terminów dostawy, bez informowania o tym
    - nieprawdziwe daty dostaw w komunikacji SMS / mail
    - notoryczne odkładanie paczek w punktach dpd i konieczność samodzielnego odbioru
    - odsyłanie paczek do nadawcy, bez żadnej informacji
  • ~Ja / 2020-12-02 14:18
    Ocena: 2.33 / 5
    Od 2 dni czekam na kuriera, aby zwrócić paczkę. Dziś dostałam wiadomość rano, że Kurier przyjedzie po paczkę, a potem, że nie przyjedzie z powodu nieobecności (czyli mnie) w domu pomimo, że czekam od rana.
  • ~Ja / 2020-12-02 13:06
    Ocena: 2.33 / 5
    Witam, obsługa przez firmę Dpd A właściwie przez jej pracowników pozostawia wiele do życzenia. Kurier opryskliwy, nieuprzejmy. W ogóle nie szanują czasu klientów, stwierdzenie że odbiór paczki nie jest pilny mimo umowionego terminu jest co najmniej nie na miejscu, tym bardziej że to klient wybiera termin taki jaki odpowiada klientowi A nie zeby klient mial dostosowywać się do kurier
    ZaletyBrak
  • ~xyz / 2020-12-02 13:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Potwierdzam nw. opinie dpd to żenada. Kurierzy nie odbierają telefonów, albo są chamscy. Powinni brać przykład z konkurencji.
    Zaletybrak
    Wadygłównie
  • ~Zawiedziona Klientka / 2020-12-02 13:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie wiem czy nawet to zasługuje na choćby jedna gwiazdkę... Czekalam na zamówienie, które złożyłam, zalezalo mi na paczce jak na niczym dawno i w momencie kiedy nie ma mnie w Polsce miała dotrzeć do mnie wlasnei ta paczka, osoba które poprosiłam o odbiór dogadywała się z kurierem o dotarcie następnego dnia gdy wyszedł mały problem gdzie kurier sam proponował możliwa z opcji, na drugi dzień co się stało z paczka? Nie wiem jak Kurier ja odesłał z powrotem? Czy to jest zbyt dużo? Czemu wy nie umiecie takich spraw załatwiać, zbyt duże trudności? Może naprawdę roboty zamiast niektórych osob poradziły by sobie lepiej bo jak widać niektórzy w pracy ciężko się spisują.
    ZaletyChyba nie ma żadnych
  • ~Szymon / 2020-12-02 12:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Strona nie zapisała poprawnie adresu dostawy w związku z czym dostawa się opóźniła. Jest to przykre że z powodu błędów paczka nie dotarła na czas.
  • ~Angelika / 2020-12-02 12:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Po kontakcie z nim ma totalnie gdzieś klienta, zero zaangażowania w pracę.
    Nikomu nie polecam.
    ZaletyBrak
  • ~Bartek / 2020-12-02 10:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalne dno drugi dzień czekam na odbiór paczki pomijając urlop który musiałem wziąć ponieważ przesyłka ciężka.Inikt z bliskich nie dał by rady dali zlecenie na odbiór kurierowi z innego rejonu który nie przyjechał zero informacji jak ktoß ma słabe nerwy odradzam trzymajcie się z daleka od nich nawet do rozwożenia posiłków się nie nadają chyba że ktoś ma djete
    Zalety00000
    WadySame
  • ~Gosia / 2020-12-02 10:24
    Ocena: 3.33 / 5
    Proszę o poprawę zawsze jak mam kuriera z firmy DPD to nie mogę zapłacić kartą wiecznie zepsuty terminal
    WadyBrak zapłaty kartą wiecznie zepsuty terminal
  • ~Grażyna / 2020-12-02 09:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka miała być dostarczona do mnie wczoraj czyli 1 grudnia. Czekałam cały dzień umówiłam się z kurierem że będzie przed 13. Nie pojawił się. Wpisał tylko w papiery że paczka nie odebrana ponieważ nikogo nie zastał. Dzisiaj znowu dostałam wiadomość o paczce że powinna być dostarczona. Mieszkam w bardzo małej miejscowości. Wszędzie jest blisko. Boję się że zmarnuję kolejny dzień. A kurier znowu napisze że nikogo nie zastał. Nigdy więcej nie popełnię tego błędu.
    ZaletyBrak
    WadyKupa nerwów
  • ~klient / 2020-12-02 01:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy nie przyjeżdżają, nie wykonują swojej pracy, a w systemie wpisują, że klienta nie było pod wskazanym adresem. Taka sytuacja jest nagminna. Zmuszają do oczekiwania na kuriera nawet przez 3 dni. Nie odbierają telefonów. A jak się zdarzy kurierowi odebrać, to potrafi powiedzieć, że on nie wie kiedy przyjedzie, może jutro, a może nie. DPD to najgorsza firma kurierska, która powinna zniknąć z rynku. To skandal jak oni traktują klientów. Wszystkie firmy, które zlecają stałą obsługę przez DPD powinny natychmiast zaprzestać z nimi współpracy. To by ich wyeliminowało na zawsze z rynku. Ostrzegam wszystkich przed DPD. Nie korzystajcie z ich usług!
    Zaletybrak zalet
    Wadykilkudniowe opóźnienia, kłamstwa wpisywane do systemu, kurierzy nie odbierają telefonów, lekceważenie klienta, bezczelność obsługi
  • ~A. / 2020-12-01 23:28
    Ocena: 5.00 / 5
    czytając komentarze obawiałam się w jakim stanie może dotrzeć do mnie przesyłka - telewizor...
    Jestem jednak mile zaskoczona, ponieważ Pan Kurier Szymon, mam nadzieję, że nie obrazi się za wymienienie imienia - odebrał rano telefon, ustaliliśmy czas odbioru, zadzwonił do mnie będąc pod blokiem i czekał z przesyłką (ok, 10 min.), bo to ja wracałam z pracy spóźniona po odbiór. Pan Szymon obsługuje okolice Wejherowa.
    Pozdrawiam tego młodego człowieka, oby więcej takich osób w DPD!
    Zaletybezpiecznie, dobra komunikacja, miło i sprawnie
  • ~Aleksandra / 2020-12-01 22:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Kurier miał dziś w godzinach popołudniowych dostarczyć mi przesyłkę,ale niestety nie otrzymałam jej. Bez żadnego kontaktu ze mną kurier sam zmienił sobie termin dostawy,na kolejny dzień. Dziś byłam cały dzień w domu,więc nie rozumiem dlaczego nie raczył nawet przyjechać pod podany adres,tylko samowolnie zmienił datę dostarczenia
    WadyBrak kontaktu
    Kurier nie przyjeżdża pod podany adres
Dodaj własną opinię »