Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12954 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Hen / 2020-12-10 20:38
    Ocena: 2.00 / 5
    Paczka miała iść dwa dni a na czwarty nie wiem czy dojdzie
  • ~Ela / 2020-12-10 20:10
    Ocena: 1.33 / 5
    Arogancki i nie miły kurier, problem z wniesieniem paczki pod drzwi do domu. Kazał wyjść na zewnątrz i odebrać sobie. Chyba to jest jego praca żeby przynieść paczkę pod drzwi. Inne firmy kurierskie nie mają z tym problemu.
  • ~Klaudia / 2020-12-10 20:02
    Ocena: 5.00 / 5
    Najlepsza firma. Kurier mial wypadek wpadl w poslizg a mimo to paczke dostarczyli choc nie liczylam nawet ze przyjdzie dziś.
    ZaletyKurier zawsze dostarcza paczke.
    WadyBrak.
  • ~Kris / 2020-12-10 18:18
    Ocena: 1.33 / 5
    Tragedia zero profesjaluzmu, nie mozna wybrac godziny dostawy kurier argogancki Bielsko
  • ~Klient / 2020-12-10 14:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna komunikacja kurier- klient. Nie odbierają telefonów. Nie trzymają się ustalonych godzin dostawy , nie informują klientów o spóźnieniu ani nie odbierają telefonów. Jak dla mnie porażka
    ZaletyNie ma zalet
    WadySame wady
  • ~dpd / 2020-12-10 14:50
    Ocena: 1.00 / 5
    co za kicz, nie polecam absolutnie dpd dzialajacego w obrebie Torunia a w szczegolnosci kuriera dzialajacego na terenie miejscowosci Padniewo, totalna olewka klienta, paczki nie sa dostarczane tylko odsylane do nadawcow, kolego poszukaj innej pracy jak ci sie nie chce.
  • ~K / 2020-12-10 14:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam drapak dla kota, paczka była bardzo ciężka. Ze względu na to, że jestem w ciąży i nie mogę dźwigać zamówiłam kuriera, a nie skorzystałam np. z InPost. Kurier zadzwonił i kazał mi zejść pod blok by paczkę odebrać. Na moja prosbe czy mógłby mi chociaż wnieść ją do windy odpowiedział, że mają zakaz wchodzenia do klatek i zostawił na ochronie - cytuję „może poprosić pani sąsiada, żeby Pani wniósł”. Po dodzwonieniu się na infolinie usłyszałam, że kurier może odmówić wniesienia paczki, gdy boi się o swoje zdrowie. Kpina po prostu. Nigdy nie spotkałam się z tak nieludzkim podejściem. Podjeżdżają samochodem praktycznie pod sama klatkę, na prawdę to taki problem wyjąc paczkę z samochodu i wsadzić do windy skoro faktycznie boi się o swoje zdrowie? Brak słów. Dodam, że wcześniej gdy paczki były małe bez problemu były wnoszone pod same drzwi. Po prostu nie chciało im się dźwigać i mieli to gdzieś w jakim stanie ja jestem i jak sobie później z odebraniem z ochrony z ta przesyłka poradzę. Ostani raz skorzystałam z ich usług.
  • ~Janektwojastara / 2020-12-10 12:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam na paczkę juz tydzień a paczka miała być dostarczona 4 dni temu
  • ~dlugi159 / 2020-12-10 09:19
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka Moja miała być dostarczona do skrzynki Biedronka otwieram skrzynki skrzynka pusta firma stwierdziła że paczka się nie mieściła doręczają mi ją już 3 razy jak do dziś przesyłki nie ma był to żyrandol pewnie komuś się spodobał z firmy cały czas czekam na dostarczenie przesyłki a kurier twierdzi że to błąd systemu Pierwszy i ostatni raz skorzystałem z ich Usuń
    Zaletydlugi_159@wp.pl
    WadySzkoda słów
  • ~Łukasz / 2020-12-09 21:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma krzak !!
    Biorą pieniądze za dostarczenie paczki i wymagają abym to ja dostosował sie do nich i zamiast być w robocie mam na nich czekać aż łaskawie dostarczą przesyłkę - kpiny !
    nie polecam tej firmy kurierskiej.Robią sobie co chcą
    ZaletyŻadne
    WadyDostarczają paczki kiedy sobie chcą i trzeba czekać tydzień na zatwierdzenie paczki .....
  • ~Andrzej / 2020-12-09 19:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma krzak !!
    Biorą pieniądze za dostarczenie paczki i wymagają abym to ja dostosował sie do nich i zamiast być w robocie mam na nich czekać aż łaskawie dostarczą przesyłkę - kpiny !
    Paczki nie odbiorę niech wróci do nadawcy (znana firma RTV, AGD, itd.). Przesyłka była za pobraniem czyli niech nadający przesyłkę procesuje się z firmą DPD czyli firmą KRZAK !.
    ZaletyBRAK
    Wadyza mało miejsca na podanie wad
  • ~Gość / 2020-12-09 19:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka, która miała być dostarczona przez kuriera DPD, została dostarczona przez InPost i na dodatek uszkodzona, karton po mimo naklejek "SZKŁO" był cały porozrywany i rzecz znajdująca się w środku została uszkodzona tak,że nie nadaje się do użytku. Kurierzy wymieniają się paczkami i nimi rzucają. Reklamacji nie chcą uznać. Pieniędzy nikt nie chce zwrócić, a ja zostałam z uszkodzona rzeczą i poniesionymi stratami. Chamstwo, kurierzy zaoszczędzają sobie na kasie i paliwie.Nie polecam.
    ZaletyNie ma zalet,nieodpowiedzialność, chamstwo
    WadyChamstwo,wstyd,nieuczciwość
  • ~Gość / 2020-12-09 18:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Przesyłka została zagubiona, kurier żeby podbić statystyki odznaczył, że przesyłkę dostarczył, na złożona reklamację otrzymałam odpowiedź, że jest bezzasadna, ponieważ wnikliwie zbadali sprawę i przesyłka została dostarczona. Wstyd DPD
    ZaletyBrak wielka porażka
    WadySame wady, zgubili przesyłkę i nie mają odwagi wziąć za to odpowiedzialności
  • ~Gagula / 2020-12-09 15:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Adres przesyłki nie został zweryfikowany u nadawcy.:( Zwrócona paczkę do nadawcy pomimo nr telefonu jaki był umieszczony w danych kontaktowych do adresata (wystarczyło zadzwonić). To smutne, że ludziom tam pracującym nie chce się zweryfikować adresu, paczka dosyć ciężka i duża, więc podejrzewam brak dobrej woli i nie wywiązanie się ze swoich obowiązków :(. Bardzo zależało mi na przesyłce w określonym czasie. :(:(:(:(
    Nie polecam tej firmy
  • ~Krzysztof / 2020-12-09 15:07
    Ocena: 1.33 / 5
    Tragedia. Nigdy więcej DPD! Wszystkim odradzam! Nie szanują klientów i ich czasu.
    WadyMusisz zejść do kuriera bo nie raczy przynieść paczki. Schodzisz, paczka naruszona i nie twoja, ale kurier odjeżdża l, ma to gdzieś!
  • ~Łukasz H / 2020-12-09 12:17
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłem paczkę z Poznania, zawieźli do gdańska do sortowni, paczka powinna traic do koszalina do sortowni nastepnie do mnie czyli do adresata. DPD zawiozło paczkę z poznania do gdanska z gdańska do bielska białej (ktoś nie potrafi czytać i paczka nie trafiła do odpowiedniej sortowni, z bielska mają zawieźć do koszalina i do mnie. To jest poprostu żenada. Paczka to prezent na urodziny niestety nie dojdzie na czas, musiałem wziaść wolny dzień ze względu na oczekiwannie na kuriera. Dno Pier****** Dno taka powinna być nazwa waszej firmy.
    Zaletybrak
    Wadypzynajmniej jeden z pracowników ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem
  • ~Jan / 2020-12-09 11:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Punkt dpd, Kraków, na przeciwko IKEI. Zaprogramowani na chamstwo gówniarze odprawiają klientów z kwitkiem. Infolinia to fikcja i dziecinada. Pseudo firma zatrudnia tylko takich bo nikt przyzwoity, dojrzały psychicznie nie zgodzi się na coś takiego.
    Wczoraj przed punktem dpd, 15 osób czeka a mamy covid. Rozklekotanymi cinquecento z zeszłej epoki podjeżdżają kurierzy z niedostarczonymi klientom paczkami. A tych cała masa, godzina dopiero 16. Biorą POD PACHĘ ile wlezie. Zero skrzynki do przenoszenia, zero wózka, nic. Co spadło na ziemię to spadło! Nagrałem film. Kolejna firma do likwidacji.
  • ~Zuzanna / 2020-12-09 11:42
    Ocena: 5.00 / 5
    Kurier który dostarcza mi naprawdę bardzo często przesyłek to Anioł! Nigdy nie było problemu z niczym. A dojazd do nas do domu nie należy do najłatwiejszych jednak zawsze przyjedzie. Bardzo doceniam szczególnie teraz kiedy inna firma kurierska zachowała się bardzo nie ładnie muszę się głowic i zastanawiać czy moja paczka do mnie trafi.. Z całego serca polecam DPD i dziękuję za doręczanie pączek! JESTEŚCIE NAJLEPSI!
    ZaletyPaczki w terminie
    Nie uszkodzone
    WadyBrak!
  • ~Joanna / 2020-12-09 10:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalna porażka. Takie firmy powinni zniknąć z Polski, to całkowicie pokazuje obraz niechlujnych Polaków, którym nie chce suię pracować. Ja zawsze mam tę samą sytuację, kurier notuje, ze był 2x i w ten sposób pozbywa się przesyłki - to zwykłe KŁAMSTWO, dlaczego na całym świecie działa to normalnie w dobie zamówień on-line, a w Polsce jest takie draństwo. Dlaczego taka dranska firma sobie funkcjonuje. dlaczego tefgo niek nie weryfikuje nie sprawdza, przecież my za to płacimy. Miałam też sytuację, ze kurier DPD zadzwonił i powiedział, że mieszka blisko mnie (Kraków osiedla) i że jedzie na obiad i jak mogę to żebym podeszła pod jego blok to da mi przesyłkę - SKANDAL!!!
    Nigdy więcej nie zapłacę za przesyłkę DPD. Kurierzy to pyskacze, wiecznie źli i naburmuszeni tak jakby to tylko oni pracowali.
    Zaletynie ma zalet
    WadyPorażka, dno wstyd kłamcy
  • ~Anna / 2020-12-09 09:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! Jeszcze nigdy nie zdarzyło się aby kurier podjął próbę doręczenia paczki, od razu wiezie do punktu odbioru!
Dodaj własną opinię »