strona 477 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 475
- 476
- 477
- 478
- 479
- nastepna »
-
~klient / 2020-12-12 10:39Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska bez jakichkolwiek standardów obsługi klienta. Po około trzech tygodniach okazało się, że zgubili moją paczkę. Miałem wiele razy z nimi do czynienia i za każdym razem było coś nie tak. -
-
~Małgorzata / 2020-12-12 10:21Ocena: 5.00 / 5
Pan Mateusz który jeździ w miejscowości Mrozy, był ostatnio 12.12 w sobotę przesympatyczny młody człowiek a przesyłka zawsze na czas i bardzo dobry kontakt z kierowcą -
~Jbk / 2020-12-12 08:38Ocena: 1.00 / 5
Odradzam!!! Przez dwa dni nosił paczkę. Telefonicznie kurier powiedział ze w „w dupie mam pani paczkę i nie interesuje go mogą paczka” w sumie będę gnała do DPD 20 km żeby odebrać w Oddziale. Chamstwo, brak kultury.
P.S interwencja w DPD nic nie dała bo kurier ma racje -
~Tomasz / 2020-12-11 22:33Ocena: 1.00 / 5
Kurier umawia się telefonicznie i się nie pojawia. Następnego dnia dowiaduje się ,że odmówiłem przyjęcia przesyłki! To jest chore !!! Nie polecam !!! -
~Marcin / 2020-12-11 21:42Ocena: 1.00 / 5
Tragedia, to już chyba 10 paczka nie odebrana bez żadnej przyczyny, po prostu kurierowi się nie chce ZaletyBrakWadyNie odbierają paczek -
~Magda / 2020-12-11 21:23Ocena: 1.00 / 5
Cały dzień czekania w domu na kuriera. Kontakt z kurierem tragedia. Pierwszy i ostatni raz skorzystałam z tej firmy kurierskiej. Totalne dno. Nie polecam!!!! ZaletyTragedia. Totalne dnoWadyTotalne dno. -
~Aga / 2020-12-11 19:46Ocena: 1.00 / 5
Do dupy siedzę cały dzień w domu a tu ani kuriera ani kontaktu
Kurier ma w dupieninfolinia też. Nigdy w zyciu już przez nich nie zamówię dostawy. MASAKRAZaletyDo dupyWadyDo dupy -
~Andrew / 2020-12-11 15:47Ocena: 1.67 / 5
KURIERZY NIE DOSTARCZAJĄ PACZEK - WYSTAWIAJĄ AWIZACJĘ PACZKI. NIE JEST TO MOJE JEDYNE DOŚWIADCZENIE Z DPD TEGO TYPU STAD OPINIA BY PRZESTRZEGAĆ INNYCH>> LEPIEJ WYBRAĆ INNEGO DOSTAWCĘ... Zaletynic szczególnegoWadyNie dostarczają przesyłek - zamiast tego awizują. Mimo że czekaliśmy w domu (żeby nie było: domofon sprawny itp..) -
-
~Mat / 2020-12-11 14:54Ocena: 1.00 / 5
DNO
CHAMSTWO
BURACTWO
NIEKOMPETENCJA LUDZI NA INFOLINI
6 osób od każdej inna odpowiedźZaletybrakWadyDNO
CHAMSTWO
BURACTWO -
~Aneta / 2020-12-11 14:51Ocena: 1.00 / 5
TA firma to porażka ....3 dni oczekiwania na kuriera, 3 razy drukowany list przewozowy w końcu zrezygnowałam z usług tej firmy -
~obywatel / 2020-12-11 14:30Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma ever! Zwracałam towar do sklepu, a więc zlecającym odbiór paczki jest sklep. Nie mam żadnego listu przewozowego, tylko etykietę zwrotna, która umieszczam na paczce. Przy zamówieniu kuriera dowiedziałam się, ze na prośbę kurier wystawia potwierdzenie odbioru wysyłki. Kurier odmówił odbioru paczki, bo poprosiłam o potwierdzenie odbioru. Poprosiłam więc o przedstawienie się i pokazanie legitymacji, zwracany towar troszkę kosztuje, a tu niespodzianka: kurier zadecydował, że paczki nie zabiera. A jak ja udowodnię , że nadałam paczkę?!! KOSZMAR! W dodatku zachowanie kuriera pozostawiało wiele do życzenia, ale cóż jaki kurier taka firma! W końcu kurier to wizytówka firmy. Brawo DPD! Zaletynie maWadybłędne informacje podawane przez pracowników infolinii, bezczelność kuriera -
~oszukany klient / 2020-12-11 13:57Ocena: 2.00 / 5
Jedyną zaletą przewoźnika są umiarkowane ceny, bo jakość obsługi, czas przesyłki i jakość informacji jest żenująco słaba. Pytanie konsultanta z działu obsługi klienta to jest loteria - dotychczas tylko raz trafiłem na pracownika, któremu się chciało mi pomóc! Zaletyumiarkowana cena usługiWadyCzas przewozu przesyłki dwa, trzy razy dłuższy niż przewidywany, jakość obsługi - notoryczny brak aktualizacji historii przesyłki i graniczące niemal z cudem uzyskanie wiarygodnej informacji, co dzieje się z przesyłką -
~Brydzia / 2020-12-11 13:53Ocena: 2.67 / 5
Centrala wysyła SMS z nr do kontaktu z kurierem celem dogadania się z nim co do dostarczenia przesyłki. I po co?
Z nimi nie da się dogadać.
Jak dla mnie niekompetentni ludzie.
Wredni, opryskliwi.
Nie jeden raz korzystałam z usług, dostarczając przesyłkę, nic, ani "dzień dobry" ani "pocałuj mnie w d..... "
Zresztą po co to forum i możliwość wystawienia opinii skoro widzę negatywnych jest mnóstwo a firma nic sobie z tego nie robi -
~janek / 2020-12-11 11:47Ocena: 1.00 / 5
Jeden to i tak za dużo na tą firmę . Dno i dwa metry mułu ZaletybrakWadysame -
~Palinulina / 2020-12-11 11:41Ocena: 2.33 / 5
Paczka która została wysłana za granicę przyszła w opłakanym stanie. Produkty w niej zawarte były połamane, pokruszone, zgniecione. Nie wiem czy oni ta paczką rzucali czy co robili. Ale kurierzy mogliby się jednak postarać i dowieźć paczkę w jak najlepszym stanie. Ja wiem ze przez okresem świątecznym jest nawał pracy ale można się postarać. ZaletyCenaWadyPaczki są pogniecione -
~Zuza / 2020-12-11 11:33Ocena: 1.67 / 5
Zamówiłam kilka tygodni temu wozek dla dziecka, który został wysłany w dwóch osobnych kartonach. Jeden karton przyszedł po ponad tygodniu a drugi jak się okazało gdzieś zaginął. Próbowałam dowiedzieć się coś na ten temat oraz pani która ten wózek wysłała, cały czas każą nam czekać, ponieważ karton jest poszukiwany. Wozek jest duzy wiec to nie jest kartonik od zapałek, że można go łatwo zgubić... -
-
~Aaaa / 2020-12-11 10:08Ocena: 1.00 / 5
Zadaniem kuriera jest doręczenie paczki. Nie w dpd. Ciężko jest się dostosować do kuriera. Ale na infolini dają dobre rady, ze można samemu odebrać (do przejechania 22km 42min :-D -jestem z Łodzi,nie z okolic podmiejskich, gdzie dojad może być utrudniony. Porażka ZaletyBrakWadyBrak chęci współpracy -
~Lord / 2020-12-11 08:40Ocena: 1.00 / 5
Dzis dostalam informacje ze przesylka im zginela. Bardzo tania przesylka za 2tys zl. I ani przesylki ani pieniedzy. I jeszcze lepsze ze maja 30 dni na poszukiwanie. Ta firma to dmo i 7 metrow mulu!!!!! ZaletyBrakWadyWszystko od poczatku do konca -
~Anita / 2020-12-11 07:37Ocena: 1.00 / 5
Ja kupilam termomixa. Od 4grudnia paczka utchnela gdzies w jakiejs sortowni. Na infolinii niby maja paczke a nie maja. Pozatym obsluga bardzo srednia baaardzo. Wiec napisalam 2 maile na 2 rozne adresy to samo. Sprzedajacy umywa rece bo paczka wyszla od niego. Ja to poprostu zglosze to na policje i do rzecznika prae konsumenta bo ani kasy ani robota nie mam tylko sobie nerwy psuje!!!! Pozatym ponad miesiac temu zhlaszalam ze kurier przywiozl mi uszkodzone paczki w ktorych bylo lozko i rowniez bylo uszkodzone. 2 protokoly spisalam. Do dzis zero odzewu od nich. Sam producent mi zwrocil część pieniedzy za nie. Ta firma to dno. Tylko moge powiedziec ze kurier ktory do mnie przyjezdza to porządny chlop bo jestem w 9mies ciazy i jak poprosze zawsze mi paczke wniesie. Wiecej plisow nie ma. Burdel niesamowitu!!! ZaletyKurier LukaszWadyObsluga telefoniczna i meilowa przeplyw informacji -
~Natalia / 2020-12-10 21:45Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to totalna poraszka czekam na paczke od poniedzialku dzwonilam do kuriera 10 razy obiecal ze przywiezie paczke a potem przestal odbierac telefon nie polecam!
strona 477 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 475
- 476
- 477
- 478
- 479
- nastepna »
