strona 476 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 474
- 475
- 476
- 477
- 478
- nastepna »
-
~Weronika / 2020-12-14 23:19Ocena: 1.00 / 5
Kurier który rozwozi paczki w Lęborku między innymi na ul. Stryjewskiego powinien zmienić pracę na taką gdzie nie będzie miał kontaktu z klientami np na magazynie. Chamskie odzywki, wycieczki personalne, brak profesjonalizmu i mogłabym tak długo wymieniać. Ciągły problem z dostarczeniem paczki pod adres, ostatnio zostawił paczkę w której był drogi telefon u sąsiadów z tekstem, że mu kazałam bo wyjechałam do Stanów co oczywiście było kłamstwem. Kazał mojej 76 letniej babci wyjść po paczkę zawierającą regał na książki gdy zwróciłam mu uwagę, że babcia nie da rady bo jest schorowana to miał wielki problem żeby tą paczkę przynieść. Dzisiaj przeszedł samego siebie: poinformował mnie, że jedzie do mnie z paczką akurat nie było mnie w domu więc zapytałam czy może dostarczyć paczkę pod inny adres odmówił z satysfakcją dodając, że to karma i, że poda jako powód nieodebrania przesyłki, że nie miałam pieniędzy. Ok nie ma obowiązku dostarczyć paczki pod inny adres niż wskazany więc zadzwoniłam do siostry z prośbą czy może podjechać i odebrać paczkę zgodziła się. Podałam jej nr telefonu i odrazu zadzwoniła gdy powiedziała, że chodzi o moją paczkę, że ma jechać kurier pod wskazany adres to powiedział, że go już nie ma w Lęborku chociaż 3 minuty wcześniej dzwonił, że do mnie jedzie. Gdy siostra poprosiła o adres gdzie aktualnie jest to nadal twierdził, że nie w Lęborku więc siostra powiedziała, że dojedzie poza Lębork i, że prosi o adres to podał jej adres oddziału w Słupsku także drogie DPD macie super szybkich kurierów bo w ciągu 5 minut kurier z Lęborka dojechał do Słupska. Pomijam fakt, że chamsko się rozłączył. Gdy zgłosiłam sprawę do głównej siedziby DPD za pierwszym razem niemiły pan próbował zwalić winę na mnie dopiero za drugim podejściem jakaś fajna babeczka pomogła wysłała skargę i przekierowała paczkę na inny adres aby ten kurier nie miał już z nią styczności. Serdecznie odradzam wysyłkę tą firmą kurierską. Brak profesjonalizmu i kontroli nad swoimi pracownikami. Szkoda nerwów. -
-
~gryficjanin / 2020-12-14 19:33Ocena: 1.00 / 5
zostal mi wysłany z dolu polski siedzenia do kanapy do sprintera, wysłany na palecie zapakowny prawidlowo, na drugi otrzymalem tel z DPD SZCZECIN ze musze sam odebrac bo wystaja ostre elementy( jak moga byc ostre siedzenia bez stelarza :-) ),i kurier nie dowiezie z szczecina do gryfic przesylki za ktora zaplacilem 110 zł. po przyjezdzie do szczecina gdy odbieralem przesylke magazynier powiedzial ze kurier nie chcial jechac z jedna paczka do gryfic bo mu sie nie oplaca.
to firma bez zasad a pracownik na trasie szczecin gryfice to smiec ktory oszukuje a taka firma DPD GO KRYJE, zenada po calosci zeby placic i jeszcze drugie tyle wydac by odebrac, to kur...a zenada!!!!zlozylem reklamacje i co nie zasadna :-))) kur...wa banda dpdZaletybrakWadyzlodzieje -
~Jolanta / 2020-12-14 18:16Ocena: 1.00 / 5
Ponoć w chwili doręczenia przesyłki nikogo nie było w domu, a czekałam kilka godzin. Drugi raz tak się dzieje.
Nie polecam DPD - Gdańsk. -
~Iwona / 2020-12-14 17:17Ocena: 1.00 / 5
Próby kontaktu z kurierem nieskuteczne. Ponoć w chwili doręczenia przesyłki nikogo nie było w domu (w rzeczywistości były obecne aż 3 osoby). Na infolinii kazano mi samej sobie odebrać przesyłkę w punkcie DPD. Nie polecam. -
~iw. / 2020-12-14 16:37Ocena: 1.67 / 5
Kurier bardzo nie uprzejmy, gdy chciałam sprawdzić przy nim paczkę to powiedział że nie ma czasu , a gdy zwróciłam mu uwagę że karton jest rozdarty, a przesyłka rozsypana odpowiedział że ma ich tysiące. Najgorsza firma brak jakiejkolwiek odpowiedzialności i poszanowania klienta. -
~Oszukana141220 / 2020-12-14 14:25Ocena: 1.00 / 5
Okłamuje się klienta aby go pozyskać a następnie firma nie wywiązuje się z umowy.Kluczowym był termin dostarczenia paczki ! Paczkę nadano 08.12.20.o.godz.13.55 -wtorek ,u odbiorcy miała być najpóźniej do piątku - 11.12.20./data zapisana na potwierdzeniu przez przyjmującego w pkt.nadań/.Dzisiaj mija 7 dni i ...paczka m in.z art.spożywczymi nie dotarła! Oszukiwanie klientów i zmuszanie odbiorców do siedzenia (kosztem urlopu ) w domu całymi dniami a następnie - bezkarnie ,miganie się od odpowiedzialności - CO DO ZASADY I DEFINICJI Z RZETELNĄ FIRMĄ KURIERSKĄ nie ma nic wspólnego.Takie firmy powinny być rugowane z rynku i branży automatycznie. ZaletyBrakWadyBrak rzetelnej informacji i zwykłej uczciwości w wywiązywaniu się podjętych usług.oszukana -
~Ula / 2020-12-14 13:04Ocena: 1.00 / 5
DPD nie dostarczyło przesyłki odsyłając spowrotem do nadawcy z powodu rzekomej niekompletnej przesyłki mimo że z informacji uzyskanych od sklepu wynika że paczka była kompletna, przy tym nie informując w żaden sposób o zaistniałej sytuacji. Przykre rozczarowanie -
~f m / 2020-12-14 11:53Ocena: 1.00 / 5
dzisiaj otrzymałem paczkę rzucona pod drzwi dostawca siedział w samochodzie w paczce znajdował się trunek który był rozbity i cala zawartość zalana paczki sa rzucane i uszkadzane dostawca powinien ni zrzuca paczki Wadyuszkodzona -
-
~Tomasz / 2020-12-14 11:28Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska dzwoniąc do kuriera w celu umówienia się odbióru przesyłki arogancko odrzuca połączenie To juz dzis! DPD Polska doreczy przesylke , kurier Jacek 514212857 . Uzgodnij z kurierem najbezpieczniejszy dla Ciebie sposob dostawy. Plac karta za COD.
Nie polecam A wręcz odradzamZaletyBrakWadyNie kompetencja -
~FP / 2020-12-14 10:09Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam paczkę,paczka podobno została doręczona, kurier podpisał się moim nazwiskiem że paczka została odebrana. Dzwoniąc do kuriera otrzymałam informację że paczka została mi doręczona, po czym informując kuriera, że paczki nie otrzymałam rozłączył się i zablokował mój numer. Dzwoniąc na infolinię DPD, od 4 dni pracownicy nie mogą połączyć się z kurierem, ponieważ kurier nie odbiera żadnych telefonów. ŻENADA ZaletyBRAK -
~Joasia / 2020-12-14 10:06Ocena: 1.00 / 5
Paczka została dostarczona, jako otwarta i brakowało części jej zawartości na kwotę 200zl. Nie polecam tej firmy -
~Bee / 2020-12-14 08:40Ocena: 1.00 / 5
Skandalicznie zachowanie kuriera, który wpisuje w system odmowę przyjęcia, mimo, iż takiej nie było. W rezultacie zakupiony, drogi towar straciłam, bo firma, do której nastąpił zwrot nie przewiduje ponownego odesłania paczki. Dla mnie to pachnie kryminałem.... ZaletyżadnychWadyoszuści i cwaniaki, którzy mogą robić, co im się żywnie podoba.... -
~dorota / 2020-12-12 19:35Ocena: 1.00 / 5
Zero, gówno i zero. Kurier odjechał mi sprzed nosa z komentarzem odmowa przyjęcia . Przesyłka opłacona i oczekiwana. Oby jakiś z firmy doświadczył dostarczenia przesyłki przez firmę. Infolinia - porażka ale nie ma co mieć pretensji do pracowników infolinii. Ryba psuje się od głowy. Nigdy więcej. Wypad z rynku . Dla mnie - zero gwiazdek - musiałam dodać jedną bo inaczej opinia o tej beznadziei nie przejdzie. ZaletybrakWadysame wady -
~Tojo / 2020-12-12 19:18Ocena: 1.67 / 5
Dpd to jest k***a żenada najpierw sami sobie zmieniają termin dostawy paczki bez konsultacji ze mną a jak przychodzi już ten dzień dostawy to kuriera nie ma nie odbiera tel. I nie odpisuje na SMS ZaletyBrak jakich kolwiek zaletWadyBrak słów -
~s / 2020-12-12 18:55Ocena: 3.00 / 5
Kurierzy z DPD to prostaki do kwadratu. Miałem do podpisania umowę, baba (nie można inaczej określić tego typu osoby) przeklinała, mówiąc, że nie obchodzi jej, że muszę poświęcić chociaż 2 minuty, aby przeczytać umowę przed jej podpisaniem, rzucała przekleństwami w moją stronę. NIE POLECAM! ZaletybrakWadychamstwo do kwadratu ze strony kurierów -
~Kaz / 2020-12-12 18:16Ocena: 1.00 / 5
Unikać jak zarazy !!!, przesyłka przyjęta w czwartek o 11 przez dwa dni robocze brak jakiego kolwiek ruch, przesyłka nadal w mieście nadania !!!, kłamstwa przy rozmowie z infolinią typu : planujemy wysłać dizsiaj , do tego ceny kosmiczne w punkcie nadawczym, ODRADZAM Z CZYSTYM SERCEM !!! ZaletybrakWadykłamstwa na infolinii np. że to nie ich punkt ( przy trzeciej rozmowie okazało się że to punkt DPD)
brak informacji o dodatkowym ubezpieczeniu
brak informacji że wypełniając dokumenty w domu poprzez stronę zapłacę dużo taniej, pomimo przyjazdu do punktu
podawanie nie prawdziwych terminów dostawy !!! -
-
~Bożena / 2020-12-12 16:53Ocena: 1.00 / 5
zamówiłam 7.12.2020 odbiór na 08.12.2020 z domu paczke za granicę , przez firme DPD w godz. 8-15 Kurier nie przyjechał.Dzwoniąc na infolinie dowiedziałam sie ze nie przyjedzie bo jest tylko jeden na ten rewir. Więc zatachałam paczke do punktu odbioru.... Zapewniono mnie że paczka dotrze w ciadu 2 dni roboczych!!!! do odbiorcy. dzisiaj tj.12.12.2020 paczka nadal jest w trasie. Jutro niedziela wiec dotrze dopiero w poniedziałęk 14.12.2020!!!!!!!! ZERO rzetelności!!!!! i prawdy ale to juz w naszym kochanym kraju tak jest...przykłąd idzie z góry!!!!!!
ORDADZAM ZAMAWIANIE USŁUGI PRZEZ DPD MAJA KLIENTÓW W GŁEBOKIM POWAŻANIU. Bardzo zalezało mi na pilnym dostarczeniu paczki bo były w niej min. leki. Gdybym wiedziała, zamówiłabym inną Firmę..Zaletyżadnych zalet!!!!!!Wadynie polecam usług przez DPD!!!!!!! -
~Kris / 2020-12-12 16:02Ocena: 1.00 / 5
Dostawa nie w terminie, brak info od kuriera, zniszczona paczka!!! Banda idiotow!!! -
~Artur / 2020-12-12 14:49Ocena: 1.00 / 5
Nigdy więcej brak przeszkolenia bardzo niemiła obsługa brak pieniędzy brak czytnika chamstwo że strony kierowcy ZaletyZadneWadyNie przygotowanie do pracy a 3,50 wołają za usługe -
~Olivia / 2020-12-12 13:01Ocena: 1.00 / 5
Problem z dostarczeniem paczki, oznaczanie adresu jako nieprawidłowy, a jak otrzymałam przesyłkę to cała zawartość zbita, reklamacji nie da się złożyć
strona 476 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 474
- 475
- 476
- 477
- 478
- nastepna »
