Kurier, który jeździ w Brześciu Kujawskim, zawsze ale to zawsze wjeżdża na podwórko, trąbi i czeka aż ktoś do niego wyjdzie, nawet nie wysiada z samochodu, a jak nie wyjdę to zostawia paczkę na samochodzie na widoku...nieraz nas nie bylo w domu A paczka leżała sobie na ziemi i każdy mógł ją wziąć.Zwrocilam mu uwagę ale mnie dosłownie wyśmiał.dzisiaj zatrzymał mnie na przejściu dla pieszych, szłam z wózkiem, za nim samochody A on chce żebym przyjela paczkę za pobraniem.juz nigdy nie zamówię dpd bo mam dosyć pajaca.
ZaletyBrak
WadyKurier dpd
~Paulina / 2020-12-17 12:41
Ocena: 3.33 / 5
Nigdy w życiu nie skorzystam z tej firmy kurierskiej! Z kurierem nie dało się dogadać. Był bardzo niemiły, wręcz chamski. Ostatecznie przekierowałam paczkę na inny adres (do mojej pracy). Kurier zostawił paczkę nie dzwoniąc do mnie. Jak dowiedziałam się że jest jakaś paczka to była już zdemolowana i elementy w środku uszkodzone.
~Zadowolona / 2020-12-17 11:24
Ocena: 5.00 / 5
Jestem mega zadowolona, paczka nadana w Polsce 14.12.2020 wieczorem więc wyszła dopiero kolejnego dnia a 17.12.2020 przed południem była już dostarczona do odbiorcy w Austrii, więc dostawa wręcz ekspresowa.
ZaletyPrzesyłka ekspresowa
WadyBrak
~Ja / 2020-12-17 10:13
Ocena: 1.00 / 5
Masakra jakaś pisza o czasie dostarczeniu paczki co chcą termin dostawy nie przestrzegany, kurierzy dowozą jak im pasuje nie dzwonią a infolinia totalna porazka trzeba cały tydzień siedzieć w domu i czekać na pana kuriera to jakiś żart.......
Zaletybrak
Wadydoa
~Ana / 2020-12-17 10:10
Ocena: 2.00 / 5
Opinia dotyczy 1 kuriera tej firmy z Opoczna, który zawsze do nas przyjeżdża. Zadzwonił z informacją, że ma przesyłkę dla męża za pobraniem (mąż nic nie zamawiał za pobraniem), pytam kto jest nadawcą, usłyszałam od kuriera, że na pudełku nie ma takiej informacji. Zdziwiło mnie to, bo to ja czekałam na przesyłkę z płatnością przy odbiorze, kwota też się zgadzała z moją przesyłką. Mimo to uzgodniliśmy, że zaraz zejdę na dół (mieszkamy w bloku na 3.piętrze). Czekałam na dole ok. 7 minut. Nikogo nie było. Zadzwoniłam do kuriera, usłyszałam, że on jest już w innym miejscu, on nie ma czasu, nie było mnie na dole, on nie czekał, i że widzimy się jutro, rozłączył się. To chyba nie wymaga komentarza...
ZaletyCzas dostawy
Miła pani na infolinii
WadyNiekompetencja kuriera
Brak kultury osobistej kuriera
Niska jakość obsługi (dotyczy kuriera)
~WiteK / 2020-12-17 09:37
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecem firmy DPD, to juz 3 raz kiedy kurier nie odebra paczki ( wazne dokumenty ktore powinny byc dostarczone na czas)
~Em-jot / 2020-12-17 08:39
Ocena: 1.00 / 5
Zero kontaktu ze strony kuriera, paczki dostarczane bez wcześniejszego powiadomienia, wybór dostawy paczki w innym dniu niemożliwy. Dopiero dzwoniąc na infolinię w niezbyt miły sposób zostałam poinf9rmaowana że podobno kurier dwa razy próbował dostarczyć paczkę więc skierowano ja do zwrotu. Chciałam odebrać w magazynie jednak pan z infolinię nie potrafił przekazać informacji czy można ją odebrać.
Porażka, nigdy więcej nie zamówię przedmiotów gdzie dostawca ma być kurier DPD.
ZaletyBrak
WadyBrak kontaktu
Niezetelne podejście do klienta
Brak informacji o stanie paczki
Brak możliwości przekierowania na inny adres
~Husar / 2020-12-16 21:45
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska, bezkonkurencyjne dno !!
ZaletySame wady
WadyDługa lista , zero kontaktu , paczki rozwalone , przesyłka miała być w środę przyjechała w piątek, zero jakichkolwiek informacji z ich strony , żenada !!
~jaku / 2020-12-16 20:52
Ocena: 1.67 / 5
Kurier zamówiony z czterodniowym wyprzedzeniem. Godziny odbioru przesyłki 8-16. Dwie interwencje, trzy dni czekania. Kuriera ani widu, ani słychu. Beznadzieja.
~Joanna / 2020-12-16 18:54
Ocena: 1.00 / 5
Po raz trzeci zamawiam kuriera DPD, po raz trzeci cały dzień czekam w domu i po raz trzeci kurier się nie pojawia, Pracownik infolinii o godzinie 17.30 informuje mnie ze nie ma żadnej mozliwości połaczenia sie z kurierem SKANDAL !!! Czas rozpocząć współpracę z UPS, DHL, In Post, byle nigdy więcej DPD !!!
Zaletyabsolutnie żadne
Wadyolewanie klienta
~1234 / 2020-12-16 16:56
Ocena: 1.00 / 5
Dobór pracowników na bardzo niskim poziomie, mimo iż otrzymałam kontakt telefoniczny do Pana Krzysztofa, który dowoził moją paczkę, nie odbierał ode mnie telefonu. Napisałam wiadomość SMS z prośbą o przyjazd w godzinach popołudniowych, ponieważ z rana jestem w pracy. Po kilku godzinach kurier oddzwonił z informacją, że już tego dnia u mnie był, a jako że mnie nie zastał, tu cytuję: "mogę sobie za nim jeździć i go łapać, bo on nie zamierza do mnie więcej przyjeżdżać." Odparłam, że nie mam możliwości jeździć za nim po całym mieście i proszę o przyjazd następnego dnia. Kurier w sposób chamski i bezczelny odpowiedział, że przyjedzie o 12, kiedy i tak mnie tam nie będzie, bo tak mu pasuje, po czym rozłączył się, nie dając mi dojść do słowa. Dalsze próby kontaktu były nieskuteczne. Pomimo zmiany czasu dostawy poprzez stronę internetową, kurier ponownie pojawił się w terminie mi nie odpowiadającym. Ponadto brak możliwości dodzwonienia się do biura. Skandaliczny brak poszanowania klienta.
Zaletybrak
Wadykurierzy, strona internetowa
~Julia / 2020-12-16 15:19
Ocena: 5.00 / 5
Wbrew większości opinii mogę napisać iż moje paczki zawsze przychodziły w całości:)
Zalety-kurier zawsze dzwoni jak przyjedzie na adres
-wiadomość w dniu w którym paczka będzie dostarczona
-paczki w całości
~Klient / 2020-12-16 14:48
Ocena: 3.00 / 5
Paczka doszła i owszem ale po otwarciu okazało się, że uszkodzona. Naklejki na pudle „szkło” widocznie na osobie przewożącej wrażenia nie robią.
~Marta / 2020-12-16 14:15
Ocena: 1.00 / 5
Czekam na paczkę (prezenty świąteczne), cały czas w domu, po czym dostaję notkę, że paczka została odesłana do nadawcy z powodu mojej dwukrotnej nieobecności. Porażka.
~Alegr0n / 2020-12-16 13:20
Ocena: 1.00 / 5
Wszystko opisane w wadach, najgorsza firma kurierska
ZaletyZadne
WadyNie dzwonią
Czas dostawy
Rzucają paczkami
~Milka199941 / 2020-12-16 12:45
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma, kurierzy którzy tam pracują nawet nie dzwonią do klienta żeby poinformować że jest już paczka, chociaż że jest się w domu i wpisują odmowę przyjęcia paczki.
ZaletyNie ma żadnych zalet
WadyNie kompetencja kurierów
~Kłopotek / 2020-12-16 12:28
Ocena: 1.33 / 5
Dno i wodorosty podają numer do kuriera którego nikt nie odbiera. Kurier zostawił paczkę w bloku pod drzwiami pomimo iż nikogo nie było w domu , podpisał się za mnie że odebrałem i nawet nie zastanowił się że ktoś może ja sobie przywłaszczyć . Pani z infolini tęż nie mogla się z kurierem skontaktować w celu wyjaśnienia sprawy , poradziła tylko żeby po powrocie z pracy do domu sprawdzić czy paczka leży pod drzwiami a jeśli jej nie będzie to wtedy mogę reklamować.Na szczęście była jednak do tej pory nie sądziłem że takie coś mnie spotka a kurier będzie bezkarny choć jak czytam wpisy to nie jestem jedyny o zgrozo. Szefowie powinni się temu przyjrzeć i wyeliminować kurierów którzy tak postępują .
ZaletyŻadne
WadyRzucanie paczek pod drzwi.
~Bhjnvf / 2020-12-16 12:03
Ocena: 1.00 / 5
Dzwoni do mnie kurier, mówi że ma dla mnie przesyłkę, której ktoś nie odebrał ode mnie (pobranie) więc musze za nią zapłacić- no normalka spoko. Ale nie było mnie w domu wiec powiedział ze przyjedzie następnego dnia. Z racji tego ze nigdy nie ma przy sobie terminala (mimo ze mail przychodzi ze można karta płacić) to pytam czy jutro będzie można zapłacić karta (to był kurier który przyjeżdża zawsze do mnie z DPD) on ze oczywiście ze tak. No i przyjechał, mówię ze płatność będzie karta a on do mnie „tylko gotówka nie można karta” ja mu mówię ze wczoraj mówił że OCZYWIŚCIE ja nie mam gotówki. Po czym on do mnie „a to wczoraj, dzisiaj tylko gotówka do widzenia. I poszedł sobie ten bezczelny typ. (przypominam ze nigdy nie ma przy sobie terminala co potwierdzają moi znajomi do których tez przyjeżdża)
~Marta / 2020-12-16 11:53
Ocena: 1.67 / 5
Kurier dekalarował, że bedzie o godzinie 16, od rana czekalam na niego bo pierwotnie miał być o 13. O 21 doatalam maila, że nie bylo mnie w domu i dlatego nie doreczyl mi paczki. Zenada.
ZaletyBrak
WadyNieterminowość
Brak kontaktu z kurierem
Oszukiwanie klienta
~Sebastian / 2020-12-16 11:27
Ocena: 2.33 / 5
Rekomendują płatność kartą a kurier od 5 miesięcy nie ma terminala do płatności... Nr do kuriera błędny, totalne dno