WadyZa dużo żeby wymieniać
strona 473 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 471
- 472
- 473
- 474
- 475
- nastepna »
-
~Sas / 2020-12-19 14:13Ocena: 1.33 / 5
Moja paczka wyładowała pod innym adresem u sąsiadki która sobie ja otworzyła.... Nawet nie dostałam SMS ze kurier będzie -
-
~mati385 / 2020-12-19 13:30Ocena: 1.67 / 5
Zamówiłem dostawę wanny za pomocą dpd. Niestety wanna dodam że nie tania, przyszła poźno i to jeszcze uszkodzona i to w takim stopniu że nie nadawała się do montażu. Kurier odmówił spisania protokołu i oznajmił że można to zrobić online. Tak też zrobiłem ale po 2 miesiącach przyszła odpowiedź że wypełnilem reklamacje i że czas na złożenie protokołu już minął. To nic że w ciągu tego czasu nikt się że mną nie skontaktował aby poprawić moją pomyłkę. Olewacze straszne tam pracują. Minęło juz pół roku od tamtego zdarzenia i ciągle nic chyba uznali sprawę za zakończoną. Jeszcze dodam że chcieli mi wcisnąć że towar był źle zabezpieczony i dlatego tak się stało. Tylko reasumując kurier jeśli stwierdza że towar był źle zabezpieczony to mógł odmówić jego zabrania, tylko że jeśli chodzi o wzięcie kasy to jest dobrze,a jeśli o oddanie to jest źle. Podsumowując jedyne co może dostarczać ta firma to żwir bo nawet pustaki mogli by połamać. ZaletyŻadnychWadyIch istnienie -
~Pati / 2020-12-19 06:08Ocena: 3.33 / 5
Zamówiłam prezent dla dziecka- mata edukacyjna. Folia jest rozerwana w kilka miejsca w znacznym stopniu przez co karton uległ zniszczeniu i jest zgnieciony. Teraz wstyd w takiej formie dać prezent ZaletyCzas dostawyWadyJakość usługi -
~Lola91 / 2020-12-18 21:50Ocena: 1.67 / 5
Paczka wysłana 7grudnia2020 z Katowic dostarczona DO Francji 18grudnia2020. Pierwsza przewidziana dostawa była na 14 Grudnia (przeniesiona) następna była na 14 Grudnia (przeniesiona) i w końcu dzisiaj 18 grudnia po 5 telefonach do DPD i ładnie mówiąc opieprzeniu ich ruszyli swoje 4litery i dostarczyli moją paczkę. Firma nieprofesjonalna i niekompetentna. Konsultanci jak i w Polsce tak i we Francji nic nie wiedzą i nic nie robią oprócz obietnic! Strasznie dużo nerwów kosztowała mnie ta wysyłka!
Nie polecam!ZaletyŻadnychWadyWyżej wymienione -
~Johny / 2020-12-18 19:20Ocena: 1.00 / 5
Szczecin . Kurier nr.5 chamski i kłamliwy typek . mimo oczekiwania na kuriera w wyznaczonych godzinach dostaje informacje ze próba doręczenia paczki nieudana po ponownej próbie ustalenia terminu i godzin oczywiście nie zjawił się a paczkę zostawił w sklepie. po skontaktowaniu sie z nim twierdził że nikogo nie było w domu. to nie jest pierwszy taki przypadek z tą firmą i tym kurierem. -
~aga / 2020-12-18 19:07Ocena: 1.00 / 5
Kurier Warszawa Czerniaków - chamski gbur. Nie można z nim ustalić nawet przybliżonej godziny dostawy. Rzuca słuchawką. (!!!) Dzwoni sprzed bloku, z nieznanego numeru (nie tego podanego w mailu), kiedy oddzwoniłam po 5 minutach (po wyjściu z łazienki), odmówił wejścia na górę z szafką, bo uznał, że miałam już swoją szansę, a on jedzie dalej i mogę sobie za nim pobiec 3 bloki dalej gdzie dostarcza kolejne paczki, i swoją też odebrać. SKŁAMAŁ, ŻE NIE BYŁO MNIE W DOMU, chociaż nawet nie zadzwonił do drzwi. Pomimo, że miał obowiązek jeszcze raz spróbować dostarczyć paczkę odwiózł ją do punktu odbioru. W dziale reklamacji DPD małe zainteresowanie sprawą. DZIWI MNIE, ŻE TAKIE ZACHOWANIA KURIERÓW SĄ TOLEROWANE. Cały czas jest mowa o bezrobociu - jakoś tego nie widzę w usługach kurierskich, skoro takie zachowania pozostają bez reakcji. UNIKAĆ JAK OGNIA!! ZaletybrakWadywszystko -
~Aga / 2020-12-18 16:26Ocena: 1.33 / 5
Pan Kurier z Bydgoszczy proszę o zabranie swojego pustego kubka po kawie którego zostawiłeś u mnie pod bramą !!! P.S. proszę podejść pod bramę a nie trąbić z daleka mam dzionek!! ZaletyBrakWadyNiesympatyczny -
~DonKamillo / 2020-12-18 14:43Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłem paczkę z House'a która miała przyjść w środę 16 grudnia, jednak mimo obecności kilku osób w mieszkaniu kurier stwierdził, że nikogo nie ma i nie doręczył paczki. Przełożenie terminu na 17 grudnia również nic nie dało bo paczka do dziś, 18 grudnia nie przyszła. Na czacie dowiedziałem się, że paczka może być do odbioru osobistego dziś w oddziale bądź w poniedziałek dostarczona na adres zamieszkania. Oczywiście wybrałem drugą opcję bo za daleko mam do oddziału. To jest jakaś kpina, że przez cały tydzień DPD ma problem z dostarczeniem paczki. Najlepsze jest to, że w środę kurier nawet nie zadzwonił na mój nr telefonu. Po prostu oznaczył paczkę jako niedoręczona i tyle a mógł po prostu zadzwonić jeśli np. nie mógł odnaleźć adresu. Ostatni raz zamawiam przez tę firmę. ZaletyBrakWadyKurier niby nikogo nie zastał w mieszkaniu, mimo że przez cały dzień były tam 2 osoby
Podawanie kolejnych terminów doręczenia które zostaną kilkukrotnie przekładane bez żadnych informacji mailowych na ten temat. -
-
~marko / 2020-12-18 14:27Ocena: 1.33 / 5
Firma kurierska DPD zagubuła część mojej przesyłki (składała się z 2 kartonów), żadnej informacji, sam musiałem w sprawie interweniować. Sprzedający z własnej inicjatywny po uzyskaniu ode mnie informacji wysłał ponownie 2 część przesyłki. Omijać z daleka taką firmę kurierską. Kiedyś uszkodzili mi 2 krotnie paczki jakie wysyłałem, ponieważ zażądałem ich zwrotu mogłem na własne oczy (nie wierzyłem w to, co zobaczyłem), zapoznać się z ich stanem. Wyglądały jakby przejechał po nich samochód. To porażka, nigdy więcej... -
~Hari Krishna / 2020-12-18 13:06Ocena: 1.33 / 5
Nie wiem na jakiej zasadzie firma zatrudnia kurierów oraz jak weryfikuje ich kompetencje i pracę ale, pan Z. jeżdżący w okolicach Krakowa to kpina i żart! Przesyłka nie dostarczona, pan kłamał że dzwonił gdzie nie było żadnego połączenia. Zresztą to nie pierwszy raz gdzie pan nie wywiązał się ze swojego obowiązku. NIE POLECAM! Zalety...Wadyniekompetentny personel -
~nat / 2020-12-18 10:47Ocena: 1.00 / 5
Piszę do Pana Kuriera, który opisał tu swoją pracę i narzekał na zarobki oraz atmosferę, nazywając przełożonych dyktatorami. Szanowny Panie, to że macie beznadziejne warunki pracy, nie oznacza, że Pan i Pana koledzy mogą zachowywać się w tak arogancki sposób. Proszę powiadomić należyte organy, a nie wyładowywać się na Waszych klientach, klientach dzięki, którym pracę macie. Nie wyobrażam sobie sytuacji takiej, że z powodu słabych zarobków mam się wyładowywać na osobach, z którymi współpracuję. To moja decyzja jak i na jakich warunkach pracuję, Pana również. Proszę podać branżę, w której jest na to przyzwolenie, chętnie się dowiem.
Co do samej firmy, pierwszy raz w ogóle wystawiam komentarz, ale jestem na skraju. Pomijając aroganckiego kuriera, to samo zarządzanie wydaje być się poniżej jakiejkolwiek krytyki. Proszę szanowne DPD o chwilę refleksji, nie dostarczacie tylko i wyłącznie setnej kiecki czy dziesiątego Iphona. To często paczki z lekami, środkami czystości dla niepełnosprawnych ludzi, dokumentami, które są ważne, prezentem, który ktoś zamówił, bo odkładał na to cały rok! A nawet jeśli jest to setna sukienka - ktoś za to zapłacił swoimi pieniędzmi i normalna dostawa się po prostu należy.
Chciałabym dodać, aczkolwiek zdaje sobie sprawę, że na nic to się zda, ale nigdy nie zamówię nic, co wiąże się z dostawą firmy dpd.ZaletyżadnychWadywszystko! -
~Mariusz / 2020-12-18 10:01Ocena: 1.00 / 5
Nigdy więcej nie skorzystam z DPD, kolejna przesyłka uszkodzona i zawartość urządzenie mogę wyrzucić na złom, DPD odpisało, że towar był źle zapakowany i nie poczuwają się do odpowiedzialność, poprzednia przesyłka szafka na buty była solidnie zapakowana nawet wewnątrz owinięta grubo folia bo belkowa i tak dotarła szafka uszkodzona narożnikami WadyNiedbaluchy -
~Agnieszka / 2020-12-18 09:15Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam firmy, kurierom nie chce się doręczac paczek,zawsze jest to samo tłumaczenie "nikogo nie zastano w domu".Firma tragedia,omijać szerokim łukiem. -
~Marek / 2020-12-18 08:37Ocena: 2.00 / 5
Beznadzieja.Zeszli na dno. Brak zainteresowania poprawnym doręczeniem przesyłek. Dziwi mnie tylko dlaczego kurierzy prowadzą taką politykę. Przeciesz za chwilę będą na zasiłkach a DPD się na nich wypnie. Róbcie tak dalej, Urzędy Pracy czekają. ZaletyBrakWadyTotalne lekceważenie klienta. -
~Zuza / 2020-12-18 08:30Ocena: 1.00 / 5
Paczka wogle nie doręczona kurjejra wogle nie było paczka do zwrotu po trzech dniach. Kurirj wogle nawet nie dojechał ZaletyBrakWadyWszystkie -
~wdrscz02 / 2020-12-17 23:14Ocena: 1.33 / 5
Firma pobiera pieniądze za dostawę przesyłki pod podany adres, a następnie żąda aby odebrać ją osobiście z punktu. ZaletyBrakWadyWydane pieniądze za dostawę i jeszcze za taksówkę która dowiezie 6 kg przesyłkę z pkt odbioru do domu -
-
~renata / 2020-12-17 22:16Ocena: 5.00 / 5
DPD oddział Płock kurier Marcin 664214110 zawsze sprawnie ,zawsze na czas .Bardzo miły, sympatyczny pięć a nawet sześć gwiazdek dla tego kuriera. -
~kristov1983@tlen.pl / 2020-12-17 20:56Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna firma, dostawy o godzinach nierealnych dla osoby pracującej. Nie będę brał urlopu, bo kurier ma przyjechać. ZaletyBrakWadyWszystkie możliwe. -
~Nikola / 2020-12-17 18:59Ocena: 2.67 / 5
Otrzymałam paczkę cała zgniecioną i rozwaloną na boku, cudem że zawartość była cała. ZaletyBrakWadyUszkodzone opakowania i niemiła obsługa -
~Krzysztof / 2020-12-17 18:37Ocena: 1.00 / 5
Kurier Daniel, dostarczający na terenia Krakowa jedynie nadaje się do... zwolnienia.
Zero szacunku do ludzi i rzeczy które przewozi. Jeśli waszą paczkę ma dostarczyć kurier Daniel posiadający nr telefonu 501 042 774 to już teraz współczuję...ZaletyBrakWadyZero profesjonalizmu, prostactwo, połowa Krakowa ma niedziałające domofony, nr telefonu tylko na sztukę, bo nikt nie odbiera.
strona 473 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 471
- 472
- 473
- 474
- 475
- nastepna »
