Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12954 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Damian / 2020-12-22 13:37
    Ocena: 4.67 / 5
    W obecnych czasach dość często korzystam z kupowania przez internet, dziś przypadło na dostarczenie przesyłki przed DHL. Niestety przy wpisywaniu adresu pomyliłem się o jedną literkę i paczka została by dostarczona do nieodpowiedniego domu, gdzie kurier się udał. Na szczęście był czujny i zadzwonił do mnie w celu weryfikacji i wszystko się wyjaśniło, podjechał do mnie i dostarczył paczkę. Imię kuriera - Marcin, jestem bardzo wdzięczny, oby więcej takich to by może tyle negatywów nie było :)
    ZaletyŻyczliwość, wyrozumiałość, człowieczeństwo
    Wadybrak
  • ~Ja / 2020-12-22 13:35
    Ocena: 2.00 / 5
    Przesyłka zniszczona podczas dostawy do odbiorcy i niedostarczona. Po probie zlokalizowania paczki okazuje ie ze kurier wpisał sobie odmowe przyjęcia nawet niekontakujac sie z odbiorca. DPD zwróciło przesyłkę uszkodzona, wiedząc ze jest uszkodzona, kurier odmówił sporządzenia protokołu szkody, a reklamacja odrzucona.
    Wszelka komunikacja z infolinia nie istnieje jakimś cudam nagrania zniknęły wiec nie ma dowodów na ustalenia odnośnie zwrotu i szkód powstałych ewidentnie po stronie DPD.
    Jeżeli juz musicie z tej firmy korzystać wszystko na piśmie , rozmowy znikają , może tez trzeba je samemu nagrywać , nie mowie juz o częstym porzucaniu przesyłek pod drzwiami przez kurierów bez wcześniejszych ustaleń.
    Zaletycoś przewożą
    Wadydla mnie więcej szkód niż korzyści
  • ~Adam / 2020-12-22 13:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Jeszcze miesiąc temu nie miałem żadnych uwag do działania DPD. Wszystko dojeżdżało w całości na czas (wysłałem około 100 paczek przez pół roku). Sympatyczny kurier zawsze odbierał paczkę w wyznaczonych godzinach.
    Czerwona lampka pojawiła mi się w głowie, kiedy kurier zaczął dosłownie wrzucać moje paczki do samochodu. Jak zwróciłem mu uwagę, powiedział, że i tak na sortowni będą rzucać i zasugerował, żebym wszystko pancernie pakował.
    Potem wróciła do mnie paczka (w dodatku uszkodzona) - kurier zadzwonił do odbiorcy z pytaniem, czy jest w domu. Człowiek akurat był w pracy 300m od adresu zamieszkania i poprosił o doręczenie po 16 albo podrzucenie do pracy. Nic się nie wydarzyło. Wg śledzenia następnego dnia też była podjęta próba doręczenia około południa, ale tym razem kurier nawet nie raczył zadzwonić.
    Dwa dni później wróciła kolejna paczka - tu kurier nawet nie próbował dostarczać, ani dzwonić, chociaż odbiorca był w domu cały czas.
    Znudzona pani na infolinii poinformowała mnie, że nie mają awizacji paczek, kurier nie ma obowiązku dzwonić do adresata, a reklamację mogę złożyć, ale to strata czasu.
    Nie wiem, co się stało. Kiedyś uważałem ich za najlepszych, teraz są na samym dnie.
    Nigdy więcej.
    Zaletyjuż nie ma
  • ~Damian / 2020-12-22 12:18
    Ocena: 1.33 / 5
    Firma spada na psy jakiś żart. Paczka nie dotarła reklamacji nie uznają i do sądu zalecają się udać. Kurier pewnie zgubił i myślał że przejdzie. Pieniadze stracone.
    WadyWszystko.
  • ~Karol / 2020-12-22 12:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Kontakt z kurierem to jakiś żart. Jednego dnia prosiłam aby poczekał minutę i już ktos otworzy, pan sobie pojechał. Kolejnego dnia roboczego w ogóle nie raczył poinformować , ze jest lub będzie , po prostu zaznaczył ze nikogo nie było na miejscu, odebranie przez niego telefonu lub odpisanie na SMS nawet nie graniczy z cudem ponieważ po prostu tego nie robi.
  • ~Ania / 2020-12-22 11:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Okropna obsługa klienta. Zamawiałam paczkę na początku grudnia, czekałam na nią 2 tyg... Po tym czasie skontaktowałam się z DPD co się dzieje z moją paczką. Okazało się że paczke donieśli pod zły adres i została ona zwrócona. Powiedziałam że chcę paczkę z powrotem bo miał to być prezent na święta. Pan z obsługi klienta powiedział że ją zawrócą, podali mi numer do kuriera.. Niestety dzisiaj (trzy dni przed świętami) okazało się że nie udało się paczki zawrócić i została zwrócona do sklepu 15 grudnia. Od tego czasu nie dostałam żadnej informacji i czekałam jak głupia. Żadnego przepraszam kompletne olanie. Teraz jedna osoba nie otrzyma prezentu ma święta bo nie zdążę już nic zamówić bardzo dziękuję...
  • ~SKRRRA / 2020-12-22 09:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam, Dzisiaj zapłaciłam ponad 350 zł za przesyłkę krzeseł i poprostu zeżarli pieniądze i nawet nie oddadzą w dodatku uszkodzili mi paczkę!!! Wielkie dno z tej firmy nie polecam!! a jeszcze lepiej! a w dodatku dla nadawcy przesyłki muszą zapłacić dodatkowe 350 zł za dowiezienie spowrotem gdzie ja też muszę zpłacić tyle!!! to jest zdzierstwo w biały dzień już nigdy nie będe brała tej firmy!!!!!!!! to jest gó***!!!!!!!!
    ZaletyNIC
    WadyWSZYSTKO
  • ~Rozczarowany klient / 2020-12-22 00:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalne dno... Kurier bez jakiegokolwiek kontaktu odznaczył w systemie, że odmowiłem przyjęcia paczki, przy tym zapewne podrabiając mój podpis... Gdy dzwoniłem później do kuriera z pytaniem gdzie jest moja paczka, stwierdził że ją odesłał bo w okresie przedświątecznym i tak ma dużo przesyłek oraz cytuję: "mogę sobie składać skargi, a i tak nikt mu nic nie zrobi". Nigdy więcej DPD...
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~lkgwh/elgjw / 2020-12-21 22:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Pracują tam psychopaci. Miałam zlecony i opłacony odbiór paczki na pewne wydarzenie. Przez dwa dni przyjeżdżał kurier, który zachowywał się podejrzanie - wszedł do mieszkania, dziwnie się rozglądał, oświadczył, że nie odbierze tej paczki i faktycznie jej nie odebrał. Wezwania były ponawiane, były skargi na zachowanie lub na brak przyjazdu kuriera, przyjeżdżał też poza umówionymi godzinami, by oświadczyć, że nie odbierze tej paczki (!!!). Tłumaczenia były za każdym razem inne kuriera i kilkorga ludzi na infolinii. Telefonowały osoby z mojej strony i ze strony instytucji zamawiajacej. Było też trzecie zgłoszenie (przy każdym było ileś kontaktów i ponowień), które było priorytetowe - również nikt się nie pojawił... Interweniowała Dyrekcja Isntytucji, ale tez ją olali i nie przyjechali.. Kurier był agresywny i działał na szkodę firmy, a firma go popiera. Tłumaczenia były od koronawirusa, po brak listu przewozowego, który miała dostarczyć firma DPD jak do każdej innej zamawianej paczki - bo i jak można wysłać paczkę daną firmą kureierską z listem przewozowym innej firmy? Tylko z moją przesyłką na to wydarzenie był problem - instytucja ma podpisaną z nimi umowę. Teraz jakaś kobieta z działu reklamacji nie raczy rozpatrzyć reklamacji, tylko kolejny miesiąc odpisuje mi, że pozostawia reklamację bez rozpatrzenia (??!), a gdy się temu dziwię, bo historia i wszystkie rozmowy z za każdym razem innym wytłumaczeniem są arcyciekawe, odsyła mnie do wysłania ponowienia reklamacji.... I tak w kółko - ograniczona jakaś? Firma DPD najwyraźniej chyba nie utrzymuje się z dostarczania paczek i przyjmuje również inne zlecenia...?
    Dodam, ze chcieli jeszcze przeciągac sprawę, żebyśmy zamawiali kuriera psychopatę nieodbierającego paczek na następne dni.... ale zrezygnowalismy. To były ponad dwie doby CIĄGłEGO kontaktu z firmą DPD. A teraz już 3-ci miesiąc nierozpatrywania reklamacji.
    ZaletyBRAK. Szkoda nerwów, bo ta firma nie odbiera paczek, za co jej się płaci.
    WadyNerzetelna o podejrzanym działaniu. Utrudnia realizację pewnych zadań wysyłając cżłowieka, co uparcie odmawia odebrania opłaconej paczki przez stałego klienta, a na infolinii za kazdym razem kto inny mówi co innego i to niezgodnego z prawda i wydarzeniami.
  • ~zawiedziony / 2020-12-21 18:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Kiedyś to był nr jeden. Teraz jedno wielkie G**** przez duże G!!! Porażka totalna.
    Zaletybrak
    Wadysporo
  • ~Monika / 2020-12-21 15:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Zadzwonił kurier, odebrałam, ale nie wiem dlaczego nagle przestałam kuriera słyszeć. Próbowałam oddzwonić 2 razy, ale on w tym samym czasie dzwonił do mnie, po czym dostałam informacja paczka niedoręczona awizo, brak dojazdu. Po raz 3 zadzwoniłam i odebrał, ale powiedział, że nie ma zamiaru się wracać, a widziałam go z okna domu, jak odjeżdża. Prawdą jest również, że sąsiad robił wjazd i nie był dojazdu, ale poprosiłam, aby zostawił tę paczkę u tych panów pracowników. Mąż dzwonił ponownie 3 razy, zanim odebrał i bardzo go prosił, aby się wrócił, bo przesyłka jest nam na jutro potrzebna, sam kurier potwierdził, iż jest od naszego domu 300m. Niestety przesyłki nie otrzymaliśmy, a jutro nas w domu nie ma...Arogancja i chamstwo w rozmowie. Wiele rzeczy zamawiamy i naprawdę CZĘSTO kurier do nas przyjeżdża, ale ten jest BEZNADZIEJNY. Od miesiąca on się zaczął pojawiać, bez przerwy ma problemy. Mieszkamy trzeci dom od głównej drogi, dosłownie 100m. To mu śnieg przeszkadza, to mu brama przeszkadza.... NIGDY z poprzednim kurierem nie było problemów, kulturalny, uczynny, wzorowy.
  • ~Natalia / 2020-12-21 12:57
    Ocena: 1.33 / 5
    Kurier DPD był bardzo niemiły oraz chamski. Moja paczka doszła do mnie pół otwarta a zawartość pootwierana, popękana i porozlewana. Kurier nie odbierał telefonów po czym zablokował mój numer. Nie polecam usługi kurierów DPD.
    Zaletybrak
    Wadybrak profesjonalizmu, fatalne podejście kurierów.
  • ~połamany_materiał / 2020-12-21 12:52
    Ocena: 1.33 / 5
    wysłałam material budowlany, wrocil calkowicie połamany mimo dobrago zabezpieczenia, po dwukrotnej reklamacji "kierownik reklamacji", specjalista od customer servis, napisał że moge isc do sadu jak mi się nie podoba. nigdy wiecej, na allegro tez nic przez nich nie bede wysyłał, zreszta widzac jaka tu maja opinie nie winszuje im dlugiej działaności
  • ~Ana / 2020-12-21 11:00
    Ocena: 3.00 / 5
    Kurier dpd przeprosił za swoje zachowanie. Paczka doręczona dziś (powinna była być u mnie 17.12.2020). Morał jest z tego taki, że warto dochodzić swoich praw, zgłaszać (infolinia / reklamacja / skarga przez formularz na stronie), jeśli nie otrzymujemy tego za co płacimy i nie jesteśmy traktowani z szacunkiem.
  • ~Noro / 2020-12-21 09:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat ,brak powiadomienia, towar niedostarczony ,
  • ~sylwia / 2020-12-20 16:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Bylam w domu a napisali ze nikogo nie bylo w domu przez 2 dni i odeslali paczke do nadawcy
    Zaletybrak
    Wadybezuzyteczny serwis
  • ~Piotr / 2020-12-20 15:08
    Ocena: 1.33 / 5
    Przesylka dostarczona ale opakowanie rozerwane. Ktos z DPD ewidentnie chcial sprawdzic co jest w opakowaniu.Mala wartosc i zawartosc goscia zniechcecila. Zawartosc byla wyjmowana na zewnatrz sadzac po wielkosci otworu w opakowaniu.
    Kurier na pytanie dlaczego opakowanie jest uszkodzone odpowiedzial: nie wiem.
    Na pewno juz nigdy nie skorzystam z DPD.
    ZaletyPrzesylka dowieziona.
    WadyMocno rozciete opakowanie.
    Zaletybrak
    Wadybrak profesjonalizmu.
  • ~Grzegorz / 2020-12-20 07:00
    Ocena: 1.33 / 5
    Tragedia.. Została mi wysłana paczka kurierem ze środka Polski do trójmiasta. Paczka szła 4 dni. Ale nie to jest najgorsze, byłem w domu cały dzień, kurier według informacji na stronie był o 14;57 i nikogo nie zastał. Bzdura kompletna. A nawet jeśli by tak było, to nie było żadnej próby doręczenia jeszcze raz, bądz jakiegos kontaktu. Paczke nadano spowrotem. Odradzam każdemu
    WadyTragiczny czas dostawy, fatalne podejsice kurierów,
  • ~Ula / 2020-12-19 17:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie doręczył przesyłki, nie próbował się nawet skontaktować, po czym na koniec dnia otrzymałam maila, że przesyłka nie została doręczona, ponieważ byłam nieobecna, a warto zaznaczyć, że cały dzień byłam w domu. Następnego dnia inny kurier zgodził się zostawić paczkę w punkcie pickup, ponieważ nie było mnie w domu. Gdy poszłam do punktu odebrać paczkę okazało się, że nie ma jej tam, a Pani w punkcie znalazła w systemie informację, że paczka ponownie została odhaczona jako niedostarczona. Dwa dni później po próbie ustalenia czegokolwiek zarówno z kurierem, jak również z pracownikiem magazynu, w którym powinna znajdować się moja paczka, nie wiem nawet co się z nią dzieje. Gdy próbuję ją zlokalizować za pomocą numeru przesyłki, w systemie nie ma absolutnie żadnej informacji na jej temat.
    ZaletyBrak
    WadyDPD składa się chyba z samych wad
  • ~boguc / 2020-12-19 14:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Tak doręczeczenie w sobotę...
    Zapłacone, a paczki nie ma :/
    Dziękuję DPD za zepsucie świąt...:(
    Oszuści, nie polecam
    ZaletyBrak
    WadySame
Dodaj własną opinię »