Co z tego że szybko, gdy paczki dochodzą uszkodzone, a proces reklamacji maksymalnie utrudniony i nieefektywny. Na konic i tak wykpią się od odpowiedzialności.
ZaletySerio?
WadyWszystko
~Joooo / 2020-12-30 14:40
Ocena: 1.50 / 5
po raz kolejny firma zawiodła mnie To juz kolejna paczka, którą musze odebrac z punktu, gdyż pomimo maila, w ktorym piszą, że kurier kolejnego dnia podejmie próbę dostarczenia przesyłki to się nie dzieje...nie wspomne o tym, ze nie dzwonią z informacją iż będà niebawem, należy siedziec w domu i wypatrywać przez okno...nie ma jak paczkomat!
Zaletybrak
Wadypowyżej
~Monika / 2020-12-30 14:34
Ocena: 2.00 / 5
Jestem rozczarowana, kurierka nie miała terminala chociaż w mailu powiadomiono mnie,że można płacić kartą?! Zresztą płaciłam poprzednio kartą... podobno Pani była w zastępstwie i nie miała terminala?! Tak nie powinno być. Po co zatem podaje się numer telefonu?
~Monika / 2020-12-30 14:31
Ocena: 1.00 / 5
Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług. a na złożoną reklamacje maja gdzies .twierdza że są idealni
ZaletyBrak
Wadybrak pomocy w reklamacji
~Odbiorca / 2020-12-30 13:03
Ocena: 2.33 / 5
Kurier DPD Pawel na Osiedlu Oświecenia w Krakowie o końcówkach numerów tel. 3952 i 2076 nie dostarcza paczek w deklarowanym czasie tylko po 17:00. W przypadku nie zastanie odbiorcy, umieszcza paczkę w punkcie pickup podczas gdy miał dyspozycje dostarczenia paczki następnego dnia. Innymi słowy nie obowiązują go formularze czasu dostawy DPD, robo według jego widzi mi się. Nie polecam.
~Abc / 2020-12-30 12:58
Ocena: 1.00 / 5
Kompletnie nie polecam tej firmy jako dostawcy. Paczka wyslana 16go grudnia, 3 razy kurier niby doreczal paczke(nawet w wigilie gdzie podal ze nikogo w domu nie bylo, zart totalny!), a nawet nie dzsonil do domu. Pieniadze za paczke wzieli jako firma a gdy poprosilem o zwrot paczki naliczyli kolej a oplate 13.99zl zaslaniajac sie regulaminem, co jest absurdem i zartem! Zero kultury w stosunku do klienta. Co do reklamacji pewnie tez ja odrzuca bo przeciez maja w d.... swoich klientow!
Nie polecam nikomu!
ZaletyZadnych zalet!
WadySame wady!
~Artur / 2020-12-30 12:35
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. U mnie kurier cały czas odrzuca paczkę . Po zadzwonieniu na infolinie reklamacja uznana paczka ponowiona i tak w kółko . Bardzo nie polecam
ZaletyBrak
WadyWszystko
~Furman z DPD / 2020-12-30 09:31
Ocena: 1.67 / 5
Z tego co się orrientuję to kurier ma prawo czekac przy dostarczeniu paczki, az odbiorca sobie ją ewentualnie otworzy i sprawdzi czy nie jest uszkodzona... Z reguły jest zgoła inaczej, bo sru tu tu tu szybko szybko byleby paczki rozwiesc i mam wolne im szybciej tym lepiej...
I tutaj taka sobie sytuacja w powiecie tatrzanskim w gminie Bukowina Tatrzanska...
Zamowione lustro z oprzyrzadowaniem, pani ktora mi to wysyla zabezpiecza lustro w srodku gruba warstwa foli babelkowej i nalepia naklejke uwaga szklo... No ale co z tego skoro bedac w domu, bo jestem osoba aktualnie nie pracujaca przez Covid czekam sobie i czekam, a tu nic nawet kontaktu ze stronu kuriera jak to z reguly ma miejsce... Wyxhodze po poludniu na zewnatrz, a tutaj niespodzianka dwie paczki leza na ziemi, a wlasnieta jedna z lustrem jest nienaturalnie hmm jakby to napisac nie prosta jak na lustro... Wiec otwieram ja a tam zamiast jadnego kawalka lustra mam kilkanascie jakby po nim slonie przejechaly... Wiec dawaj wypelniam firmularz ja i pani nadajaca paczke, bo takie maja procedury, jeszcze wczesniej mowie pani na infolini, ze stali sie tak i tak i ona mowi, ze zaznaczy przy formularzu przesylki, ze kurier paczje zostawil pod domem no i dobra otrzymalismy potwierdzenia na maila ja i pani nadajaca, ze formularze zostaly wyslane... Po polrora miesiacu dzwonie znow na infolinie zeby sie czegos dowiedziec, a tutaj pan mi mowi, ze tego dnia w grudniu zostala przeslana informacja na maila z odrzuceniem reklamacji... Sprawdzam poczte, spam, kosz i.... Niespodzianka nic... Pani nadajaca sprawdza rowniez i... Wiatr w polu... Wiec zostaje ze zniszczona paczka...
Wiec teraz moje pytanie brzmi: jesli khrier wie, ze ma zniszczona paczke i postapi z nia tak jak opisalem, to klient i tak jest na straconej pozycji, skoro tenze delikwent podrobi podpis i powie, ze przy dostarczeniu nie bylo zadnych warpliwosci i paczke musialem sobie zniszczyc pozniej??? W taki sposob dziala kurierska brac i procedury nie reklamacji na zasadzie mamy was gdzies???
Lustro nie bylo drogie wiec nie chce sie mi juz nigdzie ganiac z ta sprawa bo skoro nagrywaja rozmowy na infolini to po numerze znalazlby kiedy i oczym dzwonnilem, ba nawet mozna by sprawdzic jak sie podrabia podpis skoro teraz maja elektroniczne tablety do podpisu... Zamawiam wiele paczek kurierami ale taka sutuacja przydazyla mi sie z firma DPD pierwszy raz... Teraz wszysrkie paczki przy odbiorze bede sprawdzal a kurierzy beda grzecznie czekac..... No chyba, ze kolejna rozwalona paczke pod drzwiami znajde.... Pozdrawiam
ZaletyHaha dalem DPD zarobic
WadyW sumie jakby nie patrzec to dostarczyli, a w jakim stanie to juz nie warzne
~Krzysztof / 2020-12-29 19:53
Ocena: 1.00 / 5
Z Lublina do Nespoli 10 dni!!! A powiedziel 3 dni.
~Tenia / 2020-12-29 18:31
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie zastał odbiorcy. Towar zostawił u sąsiadów i nawet nie powiadomił o tym osobę zainteresowaną.
Przesyłka została uszkodzona w transporcie.
ZaletyBrak
WadyBrak dbałości o bezpieczeństwo przesyłanych produktów (brak odpowiedzialności), nieinformowanie o terminie doręczenia paczki. Nie polecam!
~th / 2020-12-29 17:18
Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie odbiera telefonu, na infolini brak możliwości pomocy, przesyłka widnieje jako dostarczona do punktu pickUp bez informacji adresowej... Tragedia pod kątem kontaktu i pomocy oraz całkowity brak profesjonalizmu.
~Beata / 2020-12-29 14:32
Ocena: 1.00 / 5
Czekałam na kuriera po odbiór przesyłki zwrotu pierwszego dnia mimo informacji o odbiorze nie pojawił dię nie odbierał telefonu nie odpisał na SMS
Kolejnego dnia anulował zlecenie a na mój SMS odpisał ze „mieszkańcy powiedzieli ze nie ma żadnej przesyłki „ a przecież czekałam na odbiór
No cóż kolejny raz zrobiłam zwrot artykułu
Drugie zlecenie odbioru przesyłki przez Kuriera
Trzeci dzień czeka màż i syn w domu na Kuriera
Idąc ze sklepu spotykam Kuriera pytam odebrał Pan paczkę on mówi TAK
Wracam do domu paczka nadal czeka nieodebrana mąż mówi Kuriera nie było
Dzwonię do firmy kurierskiej skontaktowali się z Kurierem on mówi ze był —kłamstwo za kłamstwem
Teraz czekam na odzew od Firmy DPD
WadyKurierzy nie traktują swojej pracy poważnie biorą pieniądze za nic
~MB22 / 2020-12-29 12:10
Ocena: 1.33 / 5
Kurier 3 razy pod rząd oznaczył w powiadomieniu, że nie zastał nikogo w domu. Za każdym razem w ciągu 3 minut od pojawienia się komunikatu dzwoniłem z DPD, że przecież jestem w domu i czekam. Mówiłem, że mogę paczkę nawet sam pojechać 50 km. Kurier nigdy nie odbierał, a DPD samo nie potrafiło się z nim skontaktować i tylko mówiło bym w okresie świątecznym co godzinę do nich dzwonił. Brak profesjonalizmu i wielkie rozczarowanie. Paczka wróciła do nadawcy pomimo kilkunastu telefonów, że mogę ich wyręczyć i odebrać w placówce
Zaletybrak
WadyCall Center, który nie potrafi się sam ze sobą skontaktować, kurier, kłamstwa firmy kurierskiej, brak kontaktu z kurierem
~Nati98 / 2020-12-29 10:58
Ocena: 1.00 / 5
Porażka!!
Ostatni raz coś zamówiłam!
Pod drzwiami, kurier od siedmiu boleści zostawił pobite lustro!
A byłam w domu!
Reklamacja, protokół przyjęty oczywiście I na tym się skończyło!
Po miesiącu dzwonie ile jeszcze czekać, odpowiedź nie uznali I wysłali meila, nikt nic nie dostał!
Trzymać się od tej firmy z daleka!!
~D / 2020-12-29 08:40
Ocena: 1.00 / 5
Śmiech na sali. Zamówiłam online paczki nie otrzymałam ponieważ kurier się pomylił i dostarczył paczkę pod inny adres. Paczka zaginęła tak samo jak pieniądze :)
ZaletyNie ma zalet
WadyBrak kontaktu, niedoświadczony kurier
~Dawid / 2020-12-28 20:34
Ocena: 1.00 / 5
Paczka podobno 2 razy była w doręczeniu a na koniec cofnęła się.. Kuriera nie było.. Żadnego telefonu ani awizo... Na dodatek nikt z infolini i oddziału nie może skontaktować się z kurierem z mojego terenu... Pewnie nikt nie jeździ a paczki odsyłają samoczynnie po kilku dniach
ZaletyBrak
WadyŻenada
~Bea / 2020-12-28 17:40
Ocena: 1.00 / 5
Balagan zarowno w magazynie, jak i na infolinii oraz u kuriera. Pisza w smsie ze dzis dostawa, nie przyjechali, kolejnego dnia mieli przywiezc nie przywiezli, za to trzeciego dnia, bez informacji i uzgodnienia ze mna kurier samowolnie zostawil paczke w Punkcie odbioru. To jest jakas kpina. jako jedyna firma nie wnosi pczki do drzwi tylko zostawia przed wejsciem, mimo ze paczka ciezka i starsza osoba nie moze jej wniesc na pietro.
Zaletyzero zalet.
WadyNieterminowosc, niezgodnosc z tym co przekazuja na infolinii, kurierzy zostawiaja przesylki bez potwierdszenia odbioru, sami decyduja gdzie zostawiaja.
~Dawid / 2020-12-28 15:51
Ocena: 1.00 / 5
Tragiczna firma ,podaja datę przyjazdu po przesylke gdzie pozniej nie przyjeżdżają trzymają po 3,4 dni na magazynie zenada ostatni raz
~Dariusz / 2020-12-28 12:48
Ocena: 1.00 / 5
ŻENADA !!! Gorszych usług kurierskich chyba niema !!!
Kurier dwa razy przejechał obok mojego domu nie trudząc się doręczaniem paczki, a ja jak dureń siedzę w środku i tracę czas czekając na doręczenie ! Pani z lokalnego oddziału mając numer paczki oraz adres, zamiast załatwić sprawę odsyła mnie do kuriera, Każe dzwonić osobiście bo to nie jej sprawa...
ZaletyBrak jakichkolwiek
WadyChamstwo i nieróbstwo
~pani XXX / 2020-12-28 12:38
Ocena: 1.00 / 5
Ciąg dalszy historii z paczką.
Okazało się że po rezygnacji z przyjęcia z powodu uszkodzenia paczka została jednak wydana kurierowi do doręczenia pomimo informacji o dużym uszkodzeniu opakowania.
Zawartość paczki elektronika więc nie chciałam ryzykować.
Zadzwoniłam na infolinię i konsultant zlecił anulowanie dostarczenia.
Ale dla pewności zadzwoniłam do oddziału DPD w Rawie Mazowieckiej i Pani raz mówiła że paczka może jest uszkodzona może nie jest itd. i dlatego kurier może ja dostarczyć a ja podejmę decyzję chociaż nie wiem co dokładnie z tą paczka się działo.
Ewidentnie podczas rozmowy drwiła ze mnie raz przerywając połączenie raz nie,więc zakończyłam tą rozmowę bo nie lubię gdy robi się ze mnie lub kogoś idiotę.
Uważam że ta Pani powinna zmienić rodzaj pracy bo najwidoczniej jest dla niej za bardzo skomplikowana i nie radzi sobie.
Ostatecznie choć tej pewności nie mam paczka ma wrócić do nadawcy.
CYRK!!!!
ZaletyZero zalet
WadyPani nie radzi sobie z pracą.
Jest dla niej zbyt trudna.