Beznadziejna firma ! Nie dostarcza przesyłek na czas a potem podaje ze uzgodniła inny termin doręczenia ?! Z kim uzgodniła ?..chyba sama ze sobą bo napewno nie z odbiorcą! Nie polecam !
Zaletyżadnych
Wadyterminy!
~Karolina / 2021-01-04 10:40
Ocena: 1.00 / 5
To jakas kpina, ze czekam za paczka ,bo trafila do zlego oddziału? Z mojej winy tam trafila? Zapomnijcie ze Wam zaplace za dostawę. Nie po to place za kuriera zeby czekac tydzien na paczke. Nigdy wiecej DPD. Kontakt z siedzibą marny
ZaletyBrak
WadyDuzo by pisac
~niezadowolona / 2021-01-04 09:31
Ocena: 1.00 / 5
Paczka przez 4 dni przeleżała w samochodzie kuriera ponieważ w Sylwestra telepatycznie uznał on, że nie ma mnie w domu i opóźnił termin jej dostarczenia do dnia dzisiejszego. W związku z tym, wszystkie płynne rzeczy, które znajdowały się w paczce ZAMARZŁY.
ZaletyBRAK
WadyOpóźniają termin wysyłki
Kłamią, że nie ma nikogo w domu
Niekompetentna obsługa klienta
~kazek / 2021-01-03 21:32
Ocena: 2.00 / 5
Już nigdy więcej nie skorzystam z ich usług. Ceny mają z wyższej półki ale usługi poza czasem w opłakanym stanie. Przesyłki są traktowane jako zło konieczne i bardzo żle się z nimi obchodzą . Raczej nie radzę czegoś reklamować gdyż i tak będzie odmowa - strata czasu i zdrowia. Ogólnie zła firma - ja będę omijał szerokim łukiem.
~UNIKAJ DPD / 2021-01-03 20:36
Ocena: 1.00 / 5
Wysłałam 2 paczki jednocześnie na jeden adres do Wielkiej Brytanii. Jedna dotarła bez problemu, druga się rozpłynęła w powietrzu, choć ważyła 29kg. W śledzonej przeze mnie historii przesylki brakowało punktu "Wydanie do doręczenia za granicą " ale ostatni punkt" Przesyłka doręczona" oczywiście widniał tam. Inna sprawa że rzekome doręczenie odbyło się o 2.58 w nocy. A kurierzy pracują, z tego co się udało mi zorientować od 6. 30 najwcześniej. Oczywiście odbiorca nie otrzymał drugiej paczki, nikt się z nim nie kontaktował w sprawie rzekomo zniszczonej przesyłki. Na polskiej infolinii Pani z wyraźnym wschodnim akcentem nie od razu potrafiła mi powiedzieć gdzie jest moja przesyłka. Dowiedziałam się w końcu w czym może tkwić problem: albo paczka zawierała rzeczy nielegale typu papierosy, alkohol , żywność, albo została uszkodzona. Tyle że obydwie wysylane przeze mnie paczki zawierały żywność. Obydwie przeszły przez granicę, nie zostały zatrzymane przez celnikow. Jedna , lżejsza dotarła. Druga cięższa wzbudziła zainteresowanie nie celników, bo obydwie paczki przez granicę przeszły, tylko pracowników firmy kurierskiej w oddziale w Wielkiej Brytanii.
Kontakt z nimi był bardzo utrudniony, dodzwonienie się na infolinię w Wielkiej Brytanii też wymagało cierpliwości. A odpowiedź tam uzyskana brzmiała:totalnie zniszczone, trafiło do kosza. Zastanawiajace tylko jest czemu tej paczce nadano status "doręczona" skoro odbiorca jej nawet nie zobaczył.
Oszuści i złodzieje !!!!
Nigdy więcej dpd!!
ZaletyNa terenie Polski nie spotkałam się z problemami
WadyOSZUŚCI, żerują na nieubezpieczonych zagranicznych przesylkach.
Status "Dostarczona " A potem się okazało że TOTALNIE zniszczona, co było niemożliwe
~Tomasz / 2021-01-03 20:15
Ocena: 1.00 / 5
Przesyłka została zwrócona do nadawcy z powodu błędnego adresu ale adres jest prawidłowy zarówno w rzeczywistości jak i w systemie DPD. Ponadto już w przeszłości wielokrotnie na wskazany adres doręczane były przesyłki przez DPD. W dniu planowanego doręczenia skontaktowałem się z kurierem telefonicznie tyle że ten powiedział, że jest już w domu po pracy i że nie mógł z naleźć adresu, który jest prawidłowo oznakowany. Zobowiązał się dostarczyć przesyłkę w dniu 31.12.2020r. Aby ułatwić mu pracę wysłałem mu linka z pinezką adresu doręczenia na google maps. Pomimo to przesyłka zamiast zostać doręczona, została zwrócona do nadawcy z adnotacją o błędnym adresie. Mam nadzieje, że w 2021r. kontrahenci DPD będą ich tak samo olewać jak oni olewają klientów swoich kontrahentów.
ZaletyJakie zalety????
WadyNotoryczne kłamstwa i wybiórcze doręczanie przesyłek
~duduś / 2021-01-03 17:34
Ocena: 1.00 / 5
Kurier, który doręczał mi sprzęt AGD dnia 31.12.2020 zachowywał się jak cham i prostak. Było widać, że jest w pracy za karę, nie umożliwił sprawdzenia czy SZKLANY sprzęt jest w całości, powiedział, że to nie jego problem jeśli coś jest cytuję "za przeproszeniem rozpierdolone". Pan nie nadaje się do tej pracy. Totalny brak szacunku do klienta, nie polecam, dramat
Zaletybrak, DRAMAT!
Wadychamski kurier, nienależycie wykonujący swoje obowiązki, kiepskie obchodzenie się z przesyłką
~yyy / 2021-01-03 15:53
Ocena: 1.00 / 5
Oszusci! i tyle! Napisali ze paczka została nie doreczona bo nikogo nie bylo w domu , a caly czas ktos byl w domu, to sa nieroby i tyle! tylko kase za przysylke by brali i nic wiecej nawet nie potrafia odebrac telefonu ! najgorsza dostawa !!!
Wadysame wady
~tasiu29 / 2021-01-02 23:31
Ocena: 1.00 / 5
Ta firma to tragedia. Już PP lepiej działa. Od razu gdy dostałem powiadomienie o nadaniu przesyłki odmówiłem jej przyjęcia poprzez stronę DPD i złożyłem dyspozycję jej zwrotu do nadawcy. Mimo to następnego dnia pod moją nieobecność kurier zostawił mi paczkę. Na infolinii usłyszałem, iż skontaktują się z oddziałem w Opolu gdzie paczka trafiła a po trzecim telefonie dowiedziałem się, iż przesyłki nie zabiorą gdyż paczkę odebrałem i jak chcę to mogę ją nadać na własny koszt.
Zaletyżadnych
Wadysame
~GW / 2021-01-02 16:16
Ocena: 1.00 / 5
Zamówiłam paczkę, która miała przyjść na następny dzień czyli w sylwestra. Niestety na stronie DPD mój adres jest zupełnie w innej części mojej miejscowości. Gdy weszłam na pocztę pokazuje mail ze jest błędny adres i mam czas do 04.01 na zmianę adresu lub rezygnację. Oczywiście nie można się dodzwonić a co najlepsze do dziś 02.01 usługa aby zmienić cokolwiek jest niedostępna. A Pan kurier zamiast zadzwonić że coś jest nie tak z adresem lub zobaczyć na dowolną inną mapę prawidłową lokalizację ( tylko na mapie DPD jest zła lokalizacja) stwierdził że nie przyjedzie. I po prezencie na nowy rok. Nie polecam
~Marcin / 2021-01-02 13:33
Ocena: 1.00 / 5
Z bardziej niekompetentna firma nigdy sie nie spotkalem. W skrocie: paczka nadana w lodzi do londynu 21.12(z informacja ze dojdzie w przeciagu 4dni roboczych i pobrane 99zl). Po enigmatycznych informacjach na stronie sledzenia przesylki ktora kursowala lodz-zgierz-strykow wreszcie 31.12 dodzwonilem sie do firmy by otrzymac info ze przesylka nie zostala i nie zostanie wyslana...We're sorry...i zostanie zwrocona po nowym roku.nie wiedza tez dokladnie kiedy. Bez zadnego tlumaczenia. Nis bo nie. No rece opadaja. W glebokim "poszanowaniu" maja klienta. Szkoda ze opinii nie poczytalem przed jakimkoleiem kontaktem z ttmi oszustami
WadyNie starczy miejsca wiec krotko..WSZYSTKO
~Justyna / 2021-01-02 12:23
Ocena: 1.00 / 5
Totalna porażka. Zamówiłam kuriera, aby odebrał paczkę w godzinach 15-17 (nasza firma jest otwarta 9-19). Kurier nie odebrał paczki. Na drugi dzień zadzwoniłam na infolinię z pytaniem gdzie kurier. Pan kazał mi zaczekać, po czym się bezczelnie rozłączył. Myślałam, że oddzwonią, ale nie. Zadzwoniłam ponownie. Okazało się, że kurier o 15.41 nie zastał nas w firmie (byliśmy do 19). Niekompetencja, arogancja, bezczelność i klamstwo to wizytówka pracowników tej firmy.
ZaletyBrak
WadyPracownicy
~Magda / 2021-01-02 11:14
Ocena: 1.67 / 5
Paczka miała być dostarczona w czwartek. Kurier miał ją ze sobą, ale że Sylwester i pewnie jeździć mu się nie chciało to bez mojej wiedzy i zgody przekierował sobie dostawę na 4 dni później. Rozpacz kilkulatki bezcenna. Cały dzień czekała za paczką, a leniwemu kurierowi dostarczyć się jej nie chciało to sobie olał klienta i zadowolony. Beznadziejna firma zatrudnia nierobów. A najgorsze jest to, że w każdym sklepie internetowym, w którym kupuje dostawa kurierska jest tylko przez te dziadowskie dpd.
ZaletyDarmowa dostawa przez allegro smart
Wadysame
~Magda / 2020-12-31 22:55
Ocena: 3.67 / 5
Do kuriera nie mam zastrzeżeń. Zawsze dzwoni i ewentualnie przyjeżdża po raz drugi.
Natomiast przekierowanie nie spełnia swojej roli.
Z dzis: Rano sms z numerem przesyłki i możliwością przekierowania. Przekierowuje ja. Popołudniu dzwoni kurier i nie wie że nie ma do mnie przyjeżdżać. Mówi że odda do magazynu, a nazajutrz przesyłka trafi do punktu. Nazajutrz mojej przesyłki nie ma.stracilam 2 dni na podróż mojej paczki wcte i Z powrotem. Z racji świąt może dostanę ja w poniedziałek.
ZaletyKurierzy ok w mojej okolicy. Elastyczni.
~Jan / 2020-12-31 21:51
Ocena: 1.00 / 5
Żadnych zalet. Zatrudniają zza wschodniej granicy i nie dostarczają paczek w terminie
ZaletyZalety ? Nie ma takich
WadyNie dostarczają w terminie przesyłek. Kurierzy nie znają naszego języka i są niegrzeczni.
~Bartek / 2020-12-31 18:54
Ocena: 2.33 / 5
Komputer za 10 tysięcy oklejony w naklejki uwaga szkło i sprawdzenie zawartosci przy kurierze. Kurier przyjechał postawił paczkę pod drzwiami nawet nie raczył zadzwonić na dzwonek i odjechał, w srosku oczywiscie zastałem uszkodzony sprzęt. Kontaktu do kuriera zero nawet zablokował mój numer. Gdy sprawdziłem w aplikacji ktoś podpisał się jako ja. Nie polecam
ZaletySzybka dostawa
WadyNiekompetencja kurierów
Niedbałość o sprzęt
Podrabianie podpisu
Mimo przesyłki ze sprawdzeniem zawartości nie szanują woli klienta
~Ewa / 2020-12-31 18:27
Ocena: 1.00 / 5
Rano [9,34] informacja o tym, że dzisiaj będzie doręczona przesyłka [reklamacja z allegro, więc nic nie trzeba płacić]. czekanie na kuriera, dodzwonić się nie można bo zaraz jest poczta głosowa. Jakież zdziwienie gdy po 14 pojawia się wpis z godziną 13,31 o niedoręczeniu przesyłki z powodu braku gotówki. Żart i to niezły, 3 osoby dorosłe w domu, jedyny kurier który był to dhl i bez problemu doręczył przesyłkę.
Rozumiem, że to po pierwsze złożenie nieprawdziwego oświadczenia przez kuriera a po drugie próba wyłudzenia pieniędzy. Nie znam gorszej firmy-poza jednym jedynym kurierem dpd, który doręcza na adres zakładu pracy. chyba przestanę robić zakupy jeżeli dostawcą ma być ta firma, bo od lat jest źle i nic nie robią by zmienić.
Zaletybrak
Wadywszystkie możliwe - łącznie z plagami egipskimi
~Henry / 2020-12-31 16:57
Ocena: 2.00 / 5
W dniu dzisiejszym miałem otrzymać paczkę, czekałem przez cały czas w domu, nikt nie powiadomił mnie że paczka nie zostanie doręczona, gdy zacząłem szukać przesyłki wygenerowane do mnie informację ,że przesyłka ma być prawdopodobnie doręczona w dniu 04.01.2021 roku.
Firma nie szanuje klienta.
~Adam / 2020-12-31 16:05
Ocena: 1.00 / 5
Kurier klamie ze nie bylo nikogo w domu. Nie dostarczyl paczki z tego powodu mimo ze w domu bylem i czekalem. Kurier ani nie dzwonil ani nie oddzwonil kiedy probowalem sie z nim skontaktowac.
NIE POLECAM!!!
WadyNiedostarczanie przesyłek
Kłamią ze nie ma nikogo w domu
~Wewewe / 2020-12-31 15:49
Ocena: 1.00 / 5
Cały dzień siedziałam w domu i nagle na maila otrzymałam wiadomość, że kurier nie zastał mnie pod wskazanym adresem, a ponowna próba dostarczenia odbędzie się 5 dni później. 3-krotnie próbowałam się dodzwonić do kuriera, ale NIE ODBIERA. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!