strona 466 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 464
- 465
- 466
- 467
- 468
- nastepna »
-
~Sunia / 2021-01-05 17:15Ocena: 1.00 / 5
Moja paczka miała być dzisiaj, jechała z Bydgoszczy nagle znalazła się w Gdańsku a następnie w Warszawie gdzie dojechać miała do Torunia.://
dzięki nie pozdrawiam DPD pa -
-
~Canari / 2021-01-05 16:07Ocena: 1.00 / 5
Totalne dno telefon kuriera wyłączony żadnej informacji kiedy dostarczy paczkę a na koniec Mam zejść sobie na dół bo on nie musi wnosić paczek Totalna porażka -
~Teresa / 2021-01-05 15:55Ocena: 1.67 / 5
Wielokrotnie korzystałam w ciągu ostatniego roku z usług DPD. Generalnie było OK. Dzisiaj jednak to totalna porażka. BRAK KONTAKTU Z KURIEREM. NIE ODBIERA TELEFONU! Infolinia firmy również nie raczy odebrać telefonu, naliczając opłatę za połączenie! Automat jednoznacznie 'stwierdza', że nie umiem korzystać z podanych 'kanałów informacyjnych', czyli - wracamy do punktu wyjścia - z telefonu do kuriera. -
~Wro / 2021-01-05 15:41Ocena: 1.00 / 5
Dno po raz kolejny, o dziwo zadzwonił nugus telefonem ale stwierdził ze on nie wniesie przesyłki bo nie musi. DPD nie jest na dnie, ono puka w nie od spodu. Firma kurierska, żart ????
Kolejny raz dałem się nabrać bo nie było innej opcji kurierskiej, odradzam współpracę z tym czymś. -
~Gracja / 2021-01-05 15:36Ocena: 1.00 / 5
cały dzień czekam na kuriera DPD, który nie pojawił się z paczka pod podanym adresem. Paczka czeka w punkcie odbioru Dpd do którego muszę sama podjechać. Czy to normalne, że kurier zostawia tam paczki, zamiast dostarczyć do domu, mimo, że dostawa była pod adres domowy? -
~_nic_ci_do_tego_ / 2021-01-05 15:36Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dzwoni że paczka już dotarła,mając za przeproszeniem w du*ie klienta. Paczka miała dotrzeć już 3 dni temu jakoś jeszcze do tej pory nie dotarła. -
~jolanta / 2021-01-05 15:13Ocena: 2.33 / 5
Kurier Michał, żle traktuje klientów. zawsze dzwoni do mnie, żebym zeszła na dół. podczas gdy dla innych przynosi pod drzwi, ja płacę i nie mam obowiązku warować przed klatką -
~dinozlaur / 2021-01-05 14:44Ocena: 1.00 / 5
Miały być dwa dni robocze, mija czwarty a ja dalej bez paczki. ZaletybrakWadyczas -
-
~Niepolecam DPD / 2021-01-05 13:57Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie używa domofonu, nie dzwoni jakby klient miał się domyślić, że paczka już dotarła i dostawca jest pod blokiem tylko olewa sprawę odsyłając paczkę do sortowni - a żeby dostać ją z powrotem trzeba czekać wieki i to bez gwarancji, że kurier z paczką w ogóle będzie łaskawy się pojawić. Ostatnio zrezygnowałam z dostarczenia dwóch paczek bo kurier jakoś nie był w stanie dostarczyć ich w ciągu 10 dni roboczych. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. Wadybrak kontaktu z kurierem. Kurier jest niemiły kiedy musi wnieść paczkę dalej niż na parter. Brak informacji o tym, że kurier jest na miejscu. Problematyczność w każdym możliwym aspekcie. -
~Anonim / 2021-01-05 13:50Ocena: 1.00 / 5
Kurier nie dotarł pod wskazany adres lecz dwukrotnie zostawiał paczkę w punkcie odbioru, pomimo że ustawiane były kolejne daty doręczenia. NIE POLECAM! -
~Weronika / 2021-01-05 10:27Ocena: 1.33 / 5
Kurier nie miły
Miałam prośbę by byl po 15 bi do 14 30 pracuje
To odpowiedzial mi ze to on ustala o której będzie
I ze go to nie obchodzi czy będę
-
~Agnieszka / 2021-01-05 09:37Ocena: 1.00 / 5
31.12 dostalam wiadomosci mail i sms ze bedzie doreczenie paczki. Caly dzien siedzialam w domu i czekalam na kuriera. Kurier nie dojechal i dostalam sms ze nie udana proba doreczenia bo nie bylo nikogo w domu. Kurier nie odbieral telefonu. Dostalam mail ze nastepna proba doreczenia bedzie 4.01, niestety nie bylo takiej proby a na infolinii dostalam informacje ze przez zle sortowanie nie zostala wydana do doreczenia. Dzis dzien kolejny kiedy dalej nie mam informacji o paczce. Ciekawe kiedy laskawie mi ja dostarcza... nie ma to jak 3 dni czekac na kuriera... ZaletyBrakWadyCzas doreczenia, kontakt. -
~Anna / 2021-01-04 23:17Ocena: 1.33 / 5
Kurierzy z DPD są niemili oraz nie punktualni a potem mają pretensie do klientuw ze nie ma ich w domu ,choc umawiają sie na daną godzine .
I niestety doswiadczyłam bardzo nie miłej sytuacj gdzyż zostałam obgadana za plecami jaką to ja nie jestem osobą .Dlatego kurierzy DPD zrazli mnie do sfojej firmy .ZaletyBrakWadyNie mili kurierzy -
~Kgr / 2021-01-04 20:28Ocena: 1.00 / 5
Czekam na paczkę od 26 listopada z Polski do Grecja idzie
Do dzis nie doszła
. Gdzieś sie niby zagubiła w Bułgarii na sortowni ????♀️????♀️30 kilo paczka. Na infolinii nie odbiera nikt. To jakaś pomyłka ta firma. -
~Klientka / 2021-01-04 19:15Ocena: 1.00 / 5
W Toruniu dostarczają przesyłki do domu tylko od 10:00 do 14:00 chociaż większość ludzi pracuję od 8:00 do 16:00 czyli muszę być albo bezrobotna albo wziąć urlop żeby odebrać przesyłkę dostarczoną przez firmę DPD!!! skandal!!! Nie ma możliwości złożenia reklamacji wszyscy mają wywalone serdecznie odradzam nigdy więcej nie skorzystam z usług tej pseudo firmy!!!! ZaletyBRAKWadyGłównie bardzo krótki czas dostarczenia przesyłki tylko do 14:00 i bardzo niegrzeczne osoby obsługujące zarówno kurierzy jak ich przełożeni -
~Katarzyna / 2021-01-04 18:40Ocena: 1.00 / 5
Od 9-17 miała być odebrana z domu
paczka zwrot
Już o 15 dzwoniłam do kuriera
Oddział Kraków
515 431 202 I nie odbiera
4 tel do Dpd i konsultant na infolinii też się nie dodzwonil..do Centrali tez
Paczka leży jest godz 18.40
Żadnego info o odbiorze.
Totalna ignorancja klienta.ZaletyKulturalni konsultanci na infoliniiWadyNie wykonana usługa zlecona -
-
~Bb / 2021-01-04 17:47Ocena: 1.00 / 5
Paczka doszła uszkodzona. nie polecam tej firmy. ZaletyŻadnychWadyNie dbają o dobro klienta. -
~Mirosław / 2021-01-04 17:08Ocena: 1.00 / 5
Witam
Banda nierobów, w Lublinie o godz 15,30 żaden punkt nie przyjmuje pączek ponieważ kurierzy pracują do 15h. W dupach im się poprzewracało z tego dobrobytu, ale jak podpisujesz umowę do mało w dupę nie wejdą. Banda oszołomów olać ich.WadyNieróbstwo, oszuści jednym słowem brak słów.... -
~JDNCJKD / 2021-01-04 16:49Ocena: 1.00 / 5
Paczka miała mi przyjść dzisiaj, ale do tej pory nie dostałam informacji co z nią jest -
~Klient / 2021-01-04 16:07Ocena: 1.00 / 5
Firma naliczyla dodatkowe 20zł opłaty za poprawnie nadaną zapakowaną w karton prostopadłościenną paczkę mieszczącą się w wymiarach i wadze
strona 466 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 464
- 465
- 466
- 467
- 468
- nastepna »
