Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Sunia / 2021-01-05 17:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Moja paczka miała być dzisiaj, jechała z Bydgoszczy nagle znalazła się w Gdańsku a następnie w Warszawie gdzie dojechać miała do Torunia.://
    dzięki nie pozdrawiam DPD pa
  • ~Canari / 2021-01-05 16:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalne dno telefon kuriera wyłączony żadnej informacji kiedy dostarczy paczkę a na koniec Mam zejść sobie na dół bo on nie musi wnosić paczek Totalna porażka
  • ~Teresa / 2021-01-05 15:55
    Ocena: 1.67 / 5
    Wielokrotnie korzystałam w ciągu ostatniego roku z usług DPD. Generalnie było OK. Dzisiaj jednak to totalna porażka. BRAK KONTAKTU Z KURIEREM. NIE ODBIERA TELEFONU! Infolinia firmy również nie raczy odebrać telefonu, naliczając opłatę za połączenie! Automat jednoznacznie 'stwierdza', że nie umiem korzystać z podanych 'kanałów informacyjnych', czyli - wracamy do punktu wyjścia - z telefonu do kuriera.
  • ~Wro / 2021-01-05 15:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno po raz kolejny, o dziwo zadzwonił nugus telefonem ale stwierdził ze on nie wniesie przesyłki bo nie musi. DPD nie jest na dnie, ono puka w nie od spodu. Firma kurierska, żart ????
    Kolejny raz dałem się nabrać bo nie było innej opcji kurierskiej, odradzam współpracę z tym czymś.
  • ~Gracja / 2021-01-05 15:36
    Ocena: 1.00 / 5
    cały dzień czekam na kuriera DPD, który nie pojawił się z paczka pod podanym adresem. Paczka czeka w punkcie odbioru Dpd do którego muszę sama podjechać. Czy to normalne, że kurier zostawia tam paczki, zamiast dostarczyć do domu, mimo, że dostawa była pod adres domowy?
  • ~_nic_ci_do_tego_ / 2021-01-05 15:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dzwoni że paczka już dotarła,mając za przeproszeniem w du*ie klienta. Paczka miała dotrzeć już 3 dni temu jakoś jeszcze do tej pory nie dotarła.
  • ~jolanta / 2021-01-05 15:13
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier Michał, żle traktuje klientów. zawsze dzwoni do mnie, żebym zeszła na dół. podczas gdy dla innych przynosi pod drzwi, ja płacę i nie mam obowiązku warować przed klatką
  • ~dinozlaur / 2021-01-05 14:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Miały być dwa dni robocze, mija czwarty a ja dalej bez paczki.
    Zaletybrak
    Wadyczas
  • ~Niepolecam DPD / 2021-01-05 13:57
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie używa domofonu, nie dzwoni jakby klient miał się domyślić, że paczka już dotarła i dostawca jest pod blokiem tylko olewa sprawę odsyłając paczkę do sortowni - a żeby dostać ją z powrotem trzeba czekać wieki i to bez gwarancji, że kurier z paczką w ogóle będzie łaskawy się pojawić. Ostatnio zrezygnowałam z dostarczenia dwóch paczek bo kurier jakoś nie był w stanie dostarczyć ich w ciągu 10 dni roboczych. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM.
    Wadybrak kontaktu z kurierem. Kurier jest niemiły kiedy musi wnieść paczkę dalej niż na parter. Brak informacji o tym, że kurier jest na miejscu. Problematyczność w każdym możliwym aspekcie.
  • ~Anonim / 2021-01-05 13:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie dotarł pod wskazany adres lecz dwukrotnie zostawiał paczkę w punkcie odbioru, pomimo że ustawiane były kolejne daty doręczenia. NIE POLECAM!
  • ~Weronika / 2021-01-05 10:27
    Ocena: 1.33 / 5
    Kurier nie miły


    Miałam prośbę by byl po 15 bi do 14 30 pracuje
    To odpowiedzial mi ze to on ustala o której będzie
    I ze go to nie obchodzi czy będę




  • ~Agnieszka / 2021-01-05 09:37
    Ocena: 1.00 / 5
    31.12 dostalam wiadomosci mail i sms ze bedzie doreczenie paczki. Caly dzien siedzialam w domu i czekalam na kuriera. Kurier nie dojechal i dostalam sms ze nie udana proba doreczenia bo nie bylo nikogo w domu. Kurier nie odbieral telefonu. Dostalam mail ze nastepna proba doreczenia bedzie 4.01, niestety nie bylo takiej proby a na infolinii dostalam informacje ze przez zle sortowanie nie zostala wydana do doreczenia. Dzis dzien kolejny kiedy dalej nie mam informacji o paczce. Ciekawe kiedy laskawie mi ja dostarcza... nie ma to jak 3 dni czekac na kuriera...
    ZaletyBrak
    WadyCzas doreczenia, kontakt.
  • ~Anna / 2021-01-04 23:17
    Ocena: 1.33 / 5
    Kurierzy z DPD są niemili oraz nie punktualni a potem mają pretensie do klientuw ze nie ma ich w domu ,choc umawiają sie na daną godzine .
    I niestety doswiadczyłam bardzo nie miłej sytuacj gdzyż zostałam obgadana za plecami jaką to ja nie jestem osobą .Dlatego kurierzy DPD zrazli mnie do sfojej firmy .
    ZaletyBrak
    WadyNie mili kurierzy
  • ~Kgr / 2021-01-04 20:28
    Ocena: 1.00 / 5
    Czekam na paczkę od 26 listopada z Polski do Grecja idzie
    Do dzis nie doszła
    . Gdzieś sie niby zagubiła w Bułgarii na sortowni ????‍♀️????‍♀️30 kilo paczka. Na infolinii nie odbiera nikt. To jakaś pomyłka ta firma.
  • ~Klientka / 2021-01-04 19:15
    Ocena: 1.00 / 5
    W Toruniu dostarczają przesyłki do domu tylko od 10:00 do 14:00 chociaż większość ludzi pracuję od 8:00 do 16:00 czyli muszę być albo bezrobotna albo wziąć urlop żeby odebrać przesyłkę dostarczoną przez firmę DPD!!! skandal!!! Nie ma możliwości złożenia reklamacji wszyscy mają wywalone serdecznie odradzam nigdy więcej nie skorzystam z usług tej pseudo firmy!!!!
    ZaletyBRAK
    WadyGłównie bardzo krótki czas dostarczenia przesyłki tylko do 14:00 i bardzo niegrzeczne osoby obsługujące zarówno kurierzy jak ich przełożeni
  • ~Katarzyna / 2021-01-04 18:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Od 9-17 miała być odebrana z domu
    paczka zwrot
    Już o 15 dzwoniłam do kuriera
    Oddział Kraków
    515 431 202 I nie odbiera
    4 tel do Dpd i konsultant na infolinii też się nie dodzwonil..do Centrali tez
    Paczka leży jest godz 18.40
    Żadnego info o odbiorze.
    Totalna ignorancja klienta.
    ZaletyKulturalni konsultanci na infolinii
    WadyNie wykonana usługa zlecona
  • ~Bb / 2021-01-04 17:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka doszła uszkodzona. nie polecam tej firmy.
    ZaletyŻadnych
    WadyNie dbają o dobro klienta.
  • ~Mirosław / 2021-01-04 17:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam
    Banda nierobów, w Lublinie o godz 15,30 żaden punkt nie przyjmuje pączek ponieważ kurierzy pracują do 15h. W dupach im się poprzewracało z tego dobrobytu, ale jak podpisujesz umowę do mało w dupę nie wejdą. Banda oszołomów olać ich.
    WadyNieróbstwo, oszuści jednym słowem brak słów....
  • ~JDNCJKD / 2021-01-04 16:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka miała mi przyjść dzisiaj, ale do tej pory nie dostałam informacji co z nią jest
  • ~Klient / 2021-01-04 16:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma naliczyla dodatkowe 20zł opłaty za poprawnie nadaną zapakowaną w karton prostopadłościenną paczkę mieszczącą się w wymiarach i wadze
Dodaj własną opinię »