PRZESylka nadana do pktu pickup z jakiegos nieznanego powodu - konsultant twierdzi ze uszkodzenie urzadzenia odbierajacego- TERAZ wraca na moj koszt DODATKOWY z powrotem do mnie.
tragiczna firma, konsultant pracujacy na infolinii tylko przeprasza -taka pomoc.
A ja mam za to tzw ROZRYWKE I pisanie reklamacji.
Wadytragedia niewykonanie uslugi, narazanie nadawcy na dodatkowe koszty zaplata za zwrot przesylki z niewykonanej uslugi
~Weronka / 2021-01-12 12:31
Ocena: 4.00 / 5
Jedyną zaletą jest czas dostawy. Jej jakość to już niestety zazwyczaj porażka. Ja nie wiem jakie zarobki mają kurierzy DPD, ale albo niech im więcej płacą, albo premiują za dobre opinie od klientów. Po pierwsze, pomimo obecności domowników dostarczają paczki do punktów odbioru...Specjalnie wzięłam wolne w pracy, czekałam na ważną przesyłkę - o 17.30 dostałam informację, że paczka jest w punkcie odbioru. Do kurierów nie można się dodzwonić - jeśli odbierają, to coś burczą pod nosem, niezadowoleni, zamiast dzień dobry - ADRES??? Dogadać się z nimi to koszmar. Złych opinii się nie boją absolutnie. Jakby pracowali tam w ramach jakiejś surowej kary...
Zaletyczas dostawy
Wadypoziom obsługi kurierskiej
~Acik / 2021-01-12 11:50
Ocena: 1.33 / 5
Pierwszy i ostatni raz korzystam z tej firmy kurierskiej,chciałem wysłać paczkę zamówiłem kuriera po odbiór paczki miał być do godziny 12:00,po całym dniu oczekiwania nie otrzymałem żadnej informacji że dziś go nie będzie,zadzwoniłem na infolinię z zapytaniem kiedy będzie i poinformowano mnie że dziś już nie i że mogę sam dostarczyć paczkę do punktu wysyłkowego,namolnie pan mnie namawiał żeby to dostarczyć do punktu pomimo że miałem zapłacony odbiór paczki przez kuriera,na drugi dzień dopiero późnym popołudniem kurier odebrał przesyłkę.Totalne dno i bałagan!
ZaletyBrak zalet
WadyBałagan,brak kontaktu z kurierem,nie liczą się z klijentem.
~f0rest / 2021-01-12 11:49
Ocena: 4.67 / 5
W porównaniu z firmą kurierską DHL, to DPD jest porządną firmą. Zdarzyły się jakieś opóźnienia raz czy dwa, ale nigdy nie miałem problemów z dostarczeniem mojej przesyłki. Kurier który do mnie jeździ jest bardzo miłym gościem, na nic nie narzeka dostarczając paczkę i za takiego pracownika oraz za w miarę szybkie dostarczenie do mnie przesyłek daję wysoką opinię.
ZaletySympatyczny kurier, szybka dostawa
~Radosław / 2021-01-12 11:48
Ocena: 2.00 / 5
Żenada 2 dni telefonowania i obiecanki cacanki że przesyłka będzie następnego dnia zero oddzwonienia wyjaśnień przeprosin nie polecam inne opinie si3 potwierdzają omijać!!
ZaletyZero
WadyCałokształt
~Frydek / 2021-01-12 10:07
Ocena: 1.33 / 5
Kurier tak bezczelny że szkoda słów starszy gość jeździ i zawsze narzeka, tym razem nie było szwagierki w domu mówię kurierowi że idę zobaczyć ile mam gotówki że jak będę miała odbiorę paczkę niestety nie miałam takiej kwoty i odrazu oburzenie z jego strony że miałam mówić odrazu A nie że on musi czekać, czekał jakieś 2 minuty przez tego właśnie pana nie zamawiam już przesyłek dpd bo zawsze są z nim problemy
ZaletyBrak
WadyBezczelny kurier
~Ja / 2021-01-11 21:05
Ocena: 1.67 / 5
Najgorszy dostawca, 5 zł tańszy od innych, a czuja się jakby za karę pracowali. Bezczelnie oszukują straszysz ludzi, często moje paczki odbiera moja mama (starsza kobieta), nigdy taki dostawca nie mówi dokładnej ceny przesyłki tylko zaokrągla do pełnej kwoty np. Dzisiaj przesyłka kosztowała 144,80 to on bezczelnie powiedział 150. Złodzieje, kilka takich osób dziennie i super dniówka wychodzi, tylko czy im nie wstyd. Jeśli byłby w porządku taki ktoś to bez oszustwa i kłamstwa mógłby dostać napiwek????
ZaletyBrak
WadyOszuści, kłamcy
~—— / 2021-01-11 16:26
Ocena: 2.33 / 5
Jedyne co mogę pochwalić, to czas dostawy. Dostałam powiadomienie ze paczka doręczona, a jej nie ma, dzwonię na infolinie i okazuje się, że kurier wrzucił ją do skrzynki na listy, bo nawet nie chciało mu się winda wyjechać na 1 piętro. Nie mam możliwości otworzeni tej skrzynki. PORAŻKA
WadyDużo
~Anisia 21 / 2021-01-11 15:42
Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam to jakaś żenada i kpina czekałam cały dzien w domu na paczke dwa dni i kurier twierdzi że byl i nie zastal nas w domu to skoro tak twierdzi to mogl zadzwonic na moj nomer ktory jest na paczce a tego nie zrobil poprostu taki bezczelny kurier i juz nie skorzystam z uslug tej firmy i zloze oswiadczenie na tego kuriera bo to nie pierwszy raz ze tak robi z serca nie polecam
Zaletyzadnych
Wadybezczelny
~Magdalena / 2021-01-11 14:21
Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Kurier nie odbiera telefonu cały dzień, mimo, że numer jest podany w sms, aby móc się z nim skontaktować. Infolinia nic nie może pomóc, oprócz propozycji wysłania paczki na magazyn, z którego sama mogę ją odebrać ( nie za to płaciłam). Jest godzina 14, od 8 próbuję się skontaktować z kurierem, ponieważ 14:30 jadę do pracy i chciałabym ustalić za ile będzie. Pani na infolinii niesympatyczna. Ja rozumiem, że zdarzają się sytuacje losowe, ale z DPD jest zawsze problem. Gorąco nie polecam. Gdyby sklep, z którego zamawiam miał inną opcję niż DPD chętnie bym skorzystała.
Wadykontakt z kurierem, infolinia która nie potrafi pomóc
~Michal / 2021-01-11 12:43
Ocena: 1.00 / 5
Totalna zenada , wyslalem 2 lustra dla klienta i 2 zbite . DPD ma to gdzies. Kiedy kurier przyniosl mi rozbite lustra bo moi klienci nie chcieli ich przyjac , powiedzialem ze dam im zla opinie to po prostu wzruszyl ramionami. Maja wszystko gdzies . Omijac szewrokim lukiem !!!!
~Beata / 2021-01-11 09:38
Ocena: 1.00 / 5
Rano dostałam maila, że paczka będzie doręczona w godzinach wieczornych. Kurier nie podjął próby doręczenia paczki, nie zadzwonił tylko zgłosił, że jest błędny adres i oddał do sortowni...Adres oczywiście jest prawidłowy a paczka krąży po świecie.
ZaletyŻadnych zalet, miał to być prezent dla koleżanki dostarczony w czwartek a dziś jest poniedziałek i nadal nic
WadyKłamstwa kuriera,
~maja / 2021-01-09 22:06
Ocena: 3.00 / 5
paczki przychodzą uszkodzone, kurier nawet nie zadzwonił tylko rzucił paczkę przez ogrodzenie i pojechał dalej.
Zaletyczas dostawy
Wadyuszkodzone paczki
kurier nie dzwoni przed dostarczeniem paczki
~dzik / 2021-01-09 18:25
Ocena: 2.33 / 5
Paczki przychodzą uszkodzone i kurierzy kradną. nie polecam
Zaletynawet ok dowóz
Wadypaczki w złym stanie oraz kurierzy kradną
~Zofia Pastelska / 2021-01-09 17:48
Ocena: 1.00 / 5
Odradzam tego przewoźnika! Porażka ! Nie kompetentni kurierzy ! Jedna wielka patologia ! Nie POLECAM!!!!!
ZaletyBrak zalet
WadyWszytkie jakie istnieją
~Oburzona / 2021-01-09 12:41
Ocena: 1.00 / 5
Okropna firma kurierska. Mimo obecności domowników przesyłki nie doręczone. Po telefonie na infolinię obsługująca nie chce poczekać na załadowanie strony z nr przesyłki 30 s. Mimo długirlej kolejki upiera się żeby zadzwonić ponownie, bo jest długa lista oczekujących. Bardzo nirzetelna firma i niemiła obsługa. Nie skorzystam nigdy z ich usług.
ZaletyŻadnych
WadyNierzetelność i opryskliwoś
~Naj / 2021-01-09 10:49
Ocena: 1.00 / 5
Zniszczyli mi przesyłę, kurier zaznaczył że towar odebrany,miałem kupę nerwów przez nich. Do tej pory nie odyskałem pieniędzy, bo ociągają się ze zwrotem. Stanowczo odradzam kooperację z tą firmą. Jedyna rzecz jaką mają zrobić to dowieźć przesyłkę na miejsce w całości, a Oni nie dość, że próbują wciśnąć człowiekowi traktowaną jak piłkę paczkę, to jeszcze robią to po ciemku, i jak zglaszasz nieprawidłowość to próbują zrzucić winę na Ciebie. Obornika do przewozu bym im nie dał bo bałbym się, żę go rozrzucą... Jeden wielki kombajn do rozpierdalania cudzej wląsności. to zdaje się jest karaklne...Przecież takie firmy mają zabezpieczenie finansowe jeśli coś sięzniszczy w transporcie. Takie szachrajskie zrzucanie winy na innych to objaw małoprofesjonalnego podejścia do klienta, niedbałości o niego, oraz stosunku do wykonywanej przez siebie pracy. Gównofirma poprostu.... Szkoda słów.
Wadywszystko
~Joanna / 2021-01-09 10:27
Ocena: 3.00 / 5
Niestety po raz kolejny przyszła paczka uszkodzona, prawdopodobnie przez rzucanie. Paczka była dość ciężka, ok. 4-5 kg, więc tym bardziej można podejrzewać, że jest to coś droższego, ważnego. Kurier zostawia paczkę na ogrodzie na koszu na śmieci, bo nie było mnie akurat w domu... Już wolałabym sama odebrać gdzieś w punkcie...
Zaletyczas w miarę szybki- 4 dni
Wadynieostrożny transport przesyłek, zostawianie paczek pod płotem
~Kasia / 2021-01-09 10:01
Ocena: 1.00 / 5
nie polecam. Kurwier nie przyszedl i jeszcze chamsko napisal, że nie bylo mnie w domu (w domu poza mna byla jeszcze siostra). POtem przesylka trafila do punktu odbioru i wredna baba na infolinii powiedziala, ze nikt mi jej juz nie dostarrczy. Gdybym chciala odebrac z punktu, zamowilabym do kiosku, ktory mam duzo blizej i zaplacilabym połowę tego. NIE POLECAM
Zaletynic
Wadywszystko
~Marek / 2021-01-09 07:57
Ocena: 1.67 / 5
Kolejny raz spotkała mnie sytuacja gdzie pomimo mojej obecności w domu przesyłka nie zostala dostarczona. Próbowałem się skontaktować z kurierem celem wyjaśnienia sytuacji oczywiście nie odbiera tel. Zadzwoniłem do DPD i miły pan poinformował mnie że porozmawia z kurierem i dowie się co i jak Po chwili poinformował mnie żeby zadzwonić do kuriera który odbierze tel. Dzwoniłem nie odebrał. Dostałem infformację na maila że ''Umówiono późniejszy termin doręczenia
Nowy termin doręczenia: 2021-01-09'' bez uzgodnieniea ze mną . To jakas masakra i to nie pierwszy raz. Zeby odebrać paczkę trzeba wziąć urlop na cały dzień a i tak nie ma pewności że kurier w swojej łaskawości dostarczy przesyłkę. Nie polecam tej nieodpowiedzialnej firmy
Zaletyżadnych
Wadynierzetelna firma kurierzy arogancja chamstwo i brak słów