Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Sylwia / 2021-01-13 16:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Już któryś raz z rzędu są problemy z tą firmą kurierską jakoś z innymi nie ma żadnych problemów. Kurier nie umiał dotrzeć pod wskazany adres to napisał że podałam zły adres jak to jest bzdura wiem co pisze i sprawdziłam na wszelki wypadek i co jest mój dobry adres podany. Czyli piszą co chcą kurier nie umiał trafić to napisali niepoprawny adres, zwalić winę na klienta. Taki nieprofesjonalizm tej firmy że szok, wszędzie tylko nie z tej firmy zamawiajcie.
  • ~amelka77 / 2021-01-13 16:26
    Ocena: 3.00 / 5
    podczas zamawiana w mailu wszędzie było zapisane iż możliwość jedynie płatności karta,gdy kurier przyjechał do mnie okazało się ze ma zepsuty terminal,nie miałam jak zapłacić i paczka wróciła do siedziby dpd do której jechać nie będę,nie po to zamawiałam kuriera.Nie polecam
    Wadybrak organizacji
  • ~Aga / 2021-01-13 15:44
    Ocena: 2.00 / 5
    Słabo u was z kontaktem z klientem . Nie dostałam żadnego maila ani smsa że w tym dniu kurier podejmie próbę dostarczenia paczki ...
    Słabo z waszej strony że myślicie że człowiek siedzi w domu cały dzień tylko po to żeby kurier łaskawie przywiózł paczkę nie dając informacji chociażby ze w tym dniu do tej godziny dostarczy ją.
    Ustalić konkretnych godzin też się nie da.
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia . A wcześniej myślałam że warto u was zamawiać wysyłkę
    ZaletyChyba jedynie to że szybko dowozicie
    Wady0 kontaktu z klientem.
  • ~Piotr / 2021-01-13 13:19
    Ocena: 1.00 / 5
    paczka zwrócona , DPD nie potrafi ustalić powodu i do tego naliczają za zwrotną dostawę. Nie można uzyskać powodów zwrotu.
  • ~Kris / 2021-01-13 12:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Niestety po dwóch dniach zrezygnowałem, ponieważ nikt nie potrafił określić, czy kurier dojedzie po przesyłkę, czy nie. Panie na infolinii próbowały się dodzwonić do kierowcy, jednak bez skutku, i te obiecanki, że ktoś oddzwoni. Nie polecam odradzam, potwierdzam inne negatywne opinie.
    WadyBrak odbioru przesyłki
  • ~Justyna / 2021-01-13 12:10
    Ocena: 1.50 / 5
    Usługi w porównaniu do usług innych firm kurierskich są fatalne wręcz, czas oczekiwania strasznie długi
    Zamawiając przez inpost czy gls dwa dni paczka u mnie tutaj 5 dni roboczych paczki nadal nie ma
  • ~Karolina / 2021-01-13 11:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Każdy inny kurier dostarcza paczkę pod drzwi, tylko kurier z dpd nie wchodzi na klatkę, bo rzekomo boi się koronawirusa chociaż w regulaminie mają zapis, że paczki do 30 kg mają dostarczyć pod drzwi. Gówniana firma.
  • ~Mani / 2021-01-13 10:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo bardzo zla firma moja paczka zostala dostarczona pod inny adres mimo ze zostala dobrze zaadresowana firma nic z tym nie robi a 1000zl poszlo sobie. Zaznacze ze mialem udokumentowane wysylke i potwierdzenie porazka. Paczki do dzisiaj nie widze
    WadyBrak dostawy paczki
  • ~Aga / 2021-01-13 10:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka została dostarczona ale nie do odbiorcy. Pod adresem pod który miała dotrzeć paczka była osobą oczekujący kuriera, nikt się nie pojawił a jest informacja że paczka została dołączona a teraz nikt nic nie wie. Masakra nie firma, zdecydowanie odradzam
    ZaletyŻadne
    WadySame wady
  • ~Kama / 2021-01-12 22:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka przybyła zniszczona, a w niej zniszczony sprzęt elektroniczny. Reklamacja jest skandaliczna, cały dzień byłam.w domu, żeby wieczorem otrzymać maila, że nie było mnie w domu.
    ZaletyPóki co brak
  • ~Krzysztof / 2021-01-12 22:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka rozkradziona. Złożona reklamacja żadnej odpowiedzi. Brak słów, nigdy już nie skorzystam z tej pseudo firmy!
  • ~Krys. / 2021-01-12 22:04
    Ocena: 5.00 / 5
    Dla mnie firma jest najlepszą w kraju kurierzy bardzo mili przynoszą paczkę pod podany adres szybko i sprawnie szkoda że sklepy internetowe nie dają wyboru co do kuriera ,kurierzy z innych firm dzwonią żeby zejść po paczkę co nie jest zawsze komfortowe.
    ZaletySzybkie dostarczenie
    Wadybrak
  • ~DOMINIK / 2021-01-12 21:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam !!! Kurierowi nie chciało się wnosić 20 kg paczek na 3 piętro. Zadzwonił domofonem, otworzył klatkę, rzucił paczki i poszedł. Bez słowa.
    Nigdy więcej DPD. Najgorsza firma z jaką się spotkałam!!!
    Zaletyhamstwo
    Wadyarogancja
  • ~Piotr / 2021-01-12 19:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Caly dzien bylem w domu zeby odebrac paczke, a czekalem na nia 3 dni, a tak to zobaczylem ze odbiorca byl nieobecny, najgorsza firma kurierska...
  • ~JJ / 2021-01-12 17:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska
    Wysylaja maile w ktoryx jeat informacja, o zmianie np daty dorecznia a nigdy sie nie stosuja tylkk bez zgody dostarczaja do punktów odbioru. Nie po to płace za distarczenie by chodzić i odbierać
  • ~Agnieszka / 2021-01-12 15:41
    Ocena: 2.33 / 5
    Kolejna wysyłka i kolejna uszkodzona , nie ma znaczenia czy oznaczysz ze szkło czy nie , rzucają paczkami jak talerzami , ciuchy można wysyłać , nic poza tym , składam reklamacje dwa razy, nie mam już sił , przekierowują innej osobie sprawę i od nowa procedura , która kończy się fiaskiem , poza tym kurier mówi ze nie będzie czekał aż sprawdzisz zawartość prz , a potem ci piszą ze to Twoja wina bo nie sprawdziłeś , dno i wodorosty, nigdy więcej !!
    ZaletyCzas dostawy
    WadyWiele
  • ~Aleksandra / 2021-01-12 15:36
    Ocena: 1.67 / 5
    Tragedia !!!
    Kurier nie zastał mnie w domu więc najlepsze co mógł zrobić to podrzucić gdzieś paczkę do jakiegoś punktu i mieć w d**** mimo że parę godzin wcześniej ja przekierowałam tak żeby sąsiadka mogła ja odebrać w dniu jutrzejszym . Kurier zrobił co chciał jak zwykle.. oni się wfl z nikim nie liczą. Najpierw żeby człowiek siedział w domu cały dzień i czekał bo może kurier z dpd przyjechać ... MASAKRA !!!!! NIHDY WIECEJ DPD TYM BARDZIEJ ZE NIE JEST NAJTANSZE
    Zaletyżadne
    WadyŻadne
  • ~Konrad999999 / 2021-01-12 14:47
    Ocena: 1.00 / 5
    dramat .Kurier uszkodził przesyłkę - reklamacja nie uwzględniona, mimo że nikt inny przesyłki nie dotykał oprócz pracowników dpd. Kurier nieuprzejmy, zostawił bałagan przed posesją. Ngdy więcej nie skorzystam z tej firmy kurierskiej.
  • ~klientka / 2021-01-12 14:26
    Ocena: 2.67 / 5
    Kurier bardzo nieuprzejmy. Nie interesują go uwagi pisane przez klienta o konieczności skontaktowania się na minimum pół godziny przed dostawą. Będę unikała na przyszłość tej firmy, bo nie odpowiada moim potrzebom. Nie każdy siedzi uwiązany do furtki 24/7.
    ZaletyWzględnie szybka dostawa, szkoda, że pod płot.
    WadyNieuprzejmy kurier
  • ~Gość / 2021-01-12 13:24
    Ocena: 2.00 / 5
    Zaleta jest, że paczki dostarczane są szybko, noe uszkodzone, ale praca kuriera ma dużo do rzeczenia,po paczkę muszę biegać po osiedlu, zostawia w punkatach odbioru. Przesyłka jest zamowiona z dostawą do domu, a nie w punkcie odbioru, nie mogę dźwigać ze względów zdrowotnych, a tu muszę biegać szukać paczki, i jeszcze prosić znajomych o przyniesienie paczki od drzwi, czesto jestem w Warszaeie tam nie ms takiego problemu, dzwoni kurier do drzi i wszysyko jest bardzo dobrze, a na terenie Chełma tragedia, kurier nie wykonuje swojej pracy jak potrzeba,. Zamawiam przesyłkę do domu, a nie do punktów odbioru
Dodaj własną opinię »