strona 462 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 460
- 461
- 462
- 463
- 464
- nastepna »
-
~Sylwia / 2021-01-13 16:59Ocena: 1.00 / 5
Już któryś raz z rzędu są problemy z tą firmą kurierską jakoś z innymi nie ma żadnych problemów. Kurier nie umiał dotrzeć pod wskazany adres to napisał że podałam zły adres jak to jest bzdura wiem co pisze i sprawdziłam na wszelki wypadek i co jest mój dobry adres podany. Czyli piszą co chcą kurier nie umiał trafić to napisali niepoprawny adres, zwalić winę na klienta. Taki nieprofesjonalizm tej firmy że szok, wszędzie tylko nie z tej firmy zamawiajcie. -
-
~amelka77 / 2021-01-13 16:26Ocena: 3.00 / 5
podczas zamawiana w mailu wszędzie było zapisane iż możliwość jedynie płatności karta,gdy kurier przyjechał do mnie okazało się ze ma zepsuty terminal,nie miałam jak zapłacić i paczka wróciła do siedziby dpd do której jechać nie będę,nie po to zamawiałam kuriera.Nie polecam Wadybrak organizacji -
~Aga / 2021-01-13 15:44Ocena: 2.00 / 5
Słabo u was z kontaktem z klientem . Nie dostałam żadnego maila ani smsa że w tym dniu kurier podejmie próbę dostarczenia paczki ...
Słabo z waszej strony że myślicie że człowiek siedzi w domu cały dzień tylko po to żeby kurier łaskawie przywiózł paczkę nie dając informacji chociażby ze w tym dniu do tej godziny dostarczy ją.
Ustalić konkretnych godzin też się nie da.
Najgorsza firma kurierska z jaką miałam do czynienia . A wcześniej myślałam że warto u was zamawiać wysyłkęZaletyChyba jedynie to że szybko dowozicieWady0 kontaktu z klientem. -
~Piotr / 2021-01-13 13:19Ocena: 1.00 / 5
paczka zwrócona , DPD nie potrafi ustalić powodu i do tego naliczają za zwrotną dostawę. Nie można uzyskać powodów zwrotu. -
~Kris / 2021-01-13 12:50Ocena: 1.00 / 5
Niestety po dwóch dniach zrezygnowałem, ponieważ nikt nie potrafił określić, czy kurier dojedzie po przesyłkę, czy nie. Panie na infolinii próbowały się dodzwonić do kierowcy, jednak bez skutku, i te obiecanki, że ktoś oddzwoni. Nie polecam odradzam, potwierdzam inne negatywne opinie. WadyBrak odbioru przesyłki -
~Justyna / 2021-01-13 12:10Ocena: 1.50 / 5
Usługi w porównaniu do usług innych firm kurierskich są fatalne wręcz, czas oczekiwania strasznie długi
Zamawiając przez inpost czy gls dwa dni paczka u mnie tutaj 5 dni roboczych paczki nadal nie ma -
~Karolina / 2021-01-13 11:51Ocena: 1.00 / 5
Każdy inny kurier dostarcza paczkę pod drzwi, tylko kurier z dpd nie wchodzi na klatkę, bo rzekomo boi się koronawirusa chociaż w regulaminie mają zapis, że paczki do 30 kg mają dostarczyć pod drzwi. Gówniana firma. -
~Mani / 2021-01-13 10:47Ocena: 1.00 / 5
Bardzo bardzo zla firma moja paczka zostala dostarczona pod inny adres mimo ze zostala dobrze zaadresowana firma nic z tym nie robi a 1000zl poszlo sobie. Zaznacze ze mialem udokumentowane wysylke i potwierdzenie porazka. Paczki do dzisiaj nie widze WadyBrak dostawy paczki -
-
~Aga / 2021-01-13 10:03Ocena: 1.00 / 5
Paczka została dostarczona ale nie do odbiorcy. Pod adresem pod który miała dotrzeć paczka była osobą oczekujący kuriera, nikt się nie pojawił a jest informacja że paczka została dołączona a teraz nikt nic nie wie. Masakra nie firma, zdecydowanie odradzam ZaletyŻadneWadySame wady -
~Kama / 2021-01-12 22:40Ocena: 1.00 / 5
Paczka przybyła zniszczona, a w niej zniszczony sprzęt elektroniczny. Reklamacja jest skandaliczna, cały dzień byłam.w domu, żeby wieczorem otrzymać maila, że nie było mnie w domu. ZaletyPóki co brak -
~Krzysztof / 2021-01-12 22:15Ocena: 1.00 / 5
Paczka rozkradziona. Złożona reklamacja żadnej odpowiedzi. Brak słów, nigdy już nie skorzystam z tej pseudo firmy! -
~Krys. / 2021-01-12 22:04Ocena: 5.00 / 5
Dla mnie firma jest najlepszą w kraju kurierzy bardzo mili przynoszą paczkę pod podany adres szybko i sprawnie szkoda że sklepy internetowe nie dają wyboru co do kuriera ,kurierzy z innych firm dzwonią żeby zejść po paczkę co nie jest zawsze komfortowe. ZaletySzybkie dostarczenieWadybrak -
~DOMINIK / 2021-01-12 21:11Ocena: 1.00 / 5
Nie polecam !!! Kurierowi nie chciało się wnosić 20 kg paczek na 3 piętro. Zadzwonił domofonem, otworzył klatkę, rzucił paczki i poszedł. Bez słowa.
Nigdy więcej DPD. Najgorsza firma z jaką się spotkałam!!!ZaletyhamstwoWadyarogancja -
~Piotr / 2021-01-12 19:44Ocena: 1.00 / 5
Caly dzien bylem w domu zeby odebrac paczke, a czekalem na nia 3 dni, a tak to zobaczylem ze odbiorca byl nieobecny, najgorsza firma kurierska... -
~JJ / 2021-01-12 17:30Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska
Wysylaja maile w ktoryx jeat informacja, o zmianie np daty dorecznia a nigdy sie nie stosuja tylkk bez zgody dostarczaja do punktów odbioru. Nie po to płace za distarczenie by chodzić i odbierać -
~Agnieszka / 2021-01-12 15:41Ocena: 2.33 / 5
Kolejna wysyłka i kolejna uszkodzona , nie ma znaczenia czy oznaczysz ze szkło czy nie , rzucają paczkami jak talerzami , ciuchy można wysyłać , nic poza tym , składam reklamacje dwa razy, nie mam już sił , przekierowują innej osobie sprawę i od nowa procedura , która kończy się fiaskiem , poza tym kurier mówi ze nie będzie czekał aż sprawdzisz zawartość prz , a potem ci piszą ze to Twoja wina bo nie sprawdziłeś , dno i wodorosty, nigdy więcej !! ZaletyCzas dostawyWadyWiele -
-
~Aleksandra / 2021-01-12 15:36Ocena: 1.67 / 5
Tragedia !!!
Kurier nie zastał mnie w domu więc najlepsze co mógł zrobić to podrzucić gdzieś paczkę do jakiegoś punktu i mieć w d**** mimo że parę godzin wcześniej ja przekierowałam tak żeby sąsiadka mogła ja odebrać w dniu jutrzejszym . Kurier zrobił co chciał jak zwykle.. oni się wfl z nikim nie liczą. Najpierw żeby człowiek siedział w domu cały dzień i czekał bo może kurier z dpd przyjechać ... MASAKRA !!!!! NIHDY WIECEJ DPD TYM BARDZIEJ ZE NIE JEST NAJTANSZEZaletyżadneWadyŻadne -
~Konrad999999 / 2021-01-12 14:47Ocena: 1.00 / 5
dramat .Kurier uszkodził przesyłkę - reklamacja nie uwzględniona, mimo że nikt inny przesyłki nie dotykał oprócz pracowników dpd. Kurier nieuprzejmy, zostawił bałagan przed posesją. Ngdy więcej nie skorzystam z tej firmy kurierskiej. -
~klientka / 2021-01-12 14:26Ocena: 2.67 / 5
Kurier bardzo nieuprzejmy. Nie interesują go uwagi pisane przez klienta o konieczności skontaktowania się na minimum pół godziny przed dostawą. Będę unikała na przyszłość tej firmy, bo nie odpowiada moim potrzebom. Nie każdy siedzi uwiązany do furtki 24/7. ZaletyWzględnie szybka dostawa, szkoda, że pod płot.WadyNieuprzejmy kurier -
~Gość / 2021-01-12 13:24Ocena: 2.00 / 5
Zaleta jest, że paczki dostarczane są szybko, noe uszkodzone, ale praca kuriera ma dużo do rzeczenia,po paczkę muszę biegać po osiedlu, zostawia w punkatach odbioru. Przesyłka jest zamowiona z dostawą do domu, a nie w punkcie odbioru, nie mogę dźwigać ze względów zdrowotnych, a tu muszę biegać szukać paczki, i jeszcze prosić znajomych o przyniesienie paczki od drzwi, czesto jestem w Warszaeie tam nie ms takiego problemu, dzwoni kurier do drzi i wszysyko jest bardzo dobrze, a na terenie Chełma tragedia, kurier nie wykonuje swojej pracy jak potrzeba,. Zamawiam przesyłkę do domu, a nie do punktów odbioru
strona 462 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 460
- 461
- 462
- 463
- 464
- nastepna »
