Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Kasia / 2021-01-15 11:33
    Ocena: 5.00 / 5
    Mieszkam w Cieszynie i jak tylko widze opcje dostawy przez dpd to wlasnie to wybieram. Pan Artur ktory dostarcza paczki w moim rejonie jest przemily. Zawsze moge sie z nim dogadać co do zmiany czasu dostarczenia paczki, nawet jesli chodzi o późniejsze godziny popołudniowe. Zawsze wejdzie z paczką na górę i zawsze jest uśmiechnięty. Ja bardzo polecam i pozdrawiam! Panu nalezy sie premia:)
  • ~Mis2a / 2021-01-15 10:38
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska zarówno w kraju jak i zagranicą. Niekompetentni kurierzy oraz pracownicy biura i infolinii.
  • ~Były klient / 2021-01-14 20:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Szkoda mi czasu i zdrowia, aby opisywać szczegóły. Z większą bandą nieudaczników nie miałem jeszcze do czynienia.
    ZaletyZe co?
    WadyMarna imitacja firmy kurierskiej
  • ~Ola / 2021-01-14 16:30
    Ocena: 2.33 / 5
    Dziaj przyjechał kurier -cwaniak z DPD o imieniu kamil zażadal by do niego wyjść do samochodu nawet dupy nie ruszył na klatkę tylko w aucie jak hrabia siedział...nigdy więcej dpd!!!

    Ola
  • ~Magda / 2021-01-14 16:22
    Ocena: 5.00 / 5
    Najlepsza firma, szybko, sprawnie, wszystko w porządku. W porównaniu z innymi firmami kurierskimi wypada na plus.
    ZaletySzybkość dostarczenia
  • ~Zakupoholiczka / 2021-01-14 13:36
    Ocena: 5.00 / 5
    W ostatnich latach bardzo dużo zamawiam przesyłek z udziałem różnych firm dostawczych i mogę stwierdzić że dpd to jedna z moich ulubionych. Paczki zawsze przychodzą w świetnym stanie, kurierzy są bardzo mili i uprzejmi, zawsze czekają aby przekazać paczkę do rąk, jednym słowem super!
  • ~Ania / 2021-01-14 13:25
    Ocena: 5.00 / 5
    Zamowilam paczke z DPD - z odbiorem w punkcie przy ul. Sobieskiego w Grudziadzu (osiedle Rzadz). Bardzo mila i rzetelna obsluga. Moja mama paczke wysylala, byla bardo podenerwowana, ale personel i kierowca, ktory przyjechal po paczki byli naprawde mili i pomocni. Bardzo polecam - naprawde rzetelna firma! Paczka przyszla na czas, bez opoznien.
    Zaletyprofesjonalizm
    Wadyzadne
  • ~Jack / 2021-01-14 10:41
    Ocena: 1.67 / 5
    Towar dojechal uszkodzony, ale kurier (opryskliwy) stwierdzil, ze nie będzie spisywał protokołu bo nie ma czasu. Poza tym, nie jestem jego szefem. Dno dna. Nie polecam. Gdyby to jeszcze byl jednorazowy wypadek. Ale tak jest zawsze.
    ZaletyBrak, skoro paczki przyjeżdżają w drzazgach.
    WadyKazda możliwa i to nie pierwszy raz.
  • ~Syla / 2021-01-14 10:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma jedno wielkie nieporozumienie! Przesyłka nie dotarła i została zwrócona do nadawcy. Próba dostarczenia paczki 18.12.2020 po 10 rano kiedy odbiorca jest w pracy, żadnej informacji o próbie doręczenia, następne doręczenie 21.12 - zero informacji. Przesyłka została zwrócona. Po telefonicznym kontakcie usłyszałam, że doręczyciel nie ma obowiązku powiadamiać telefonicznie ani sms. natomiast na stronie podają opcję sms/mail. Więc mówię, że mail jest podany nadawcy a telefon odbiorcy...usłyszałam, że mail wpisany był w złą rubrykę.... Poprostu kpina ze strony DPD! Zero zaangażowania! Nie polecam tego "kuriera"!
    Zaletyżadnych
    Wadybeznadziejna firma kurierska
  • ~maja / 2021-01-14 10:11
    Ocena: 1.33 / 5
    Niestety znów się zawiodłam. Zamowienie doszlo tyle że pod dom podjechał kurier nie wysiadl nie zadzwonił i paczka zostala cofnieta do nadawcy. Szkoda ze firmie nie zalezy na tym aby byli najlepsi. A na infolini dowiedzialam sie ze kurierzy nie mają obowiazku dzwonić .
    Nie pierwszy raz ale mam nadzieje ze ostatni .
  • ~Iwona / 2021-01-14 09:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczki nie dostarczone, jak człowiek nie zadzwoni to jej nie dostanie. Inne firmy nie mają problemu.A oni albo adres zły albo nie zdążyli dowieść.Raz po telefonie paczka została dowieziona ale oczywiście zostawiona za płotem bez jakiegokolwiek poinformowania odbiorcy gdyby nie to że przez przypadek wyjrzałam przez okno...
    Iryrujace jest też nie powiadamianie SMS czy e-mail co się dzieje z przesyłką... Beznadzieja nie polecam...!!!
  • ~Beata / 2021-01-14 08:37
    Ocena: 1.33 / 5
    Od dwóch miesięcy czekam na paczkę, najpierw została uszkodzona przez kuriera, później kurier napisał że mu nie po drodze i że kolega dostarczy paczkę, podpisał się za mnie że dostarczono i kolejny tydzień minął. Na infolinii DPD powiedzieli że się tym zajmą. Kolejny SMS wysłał ze smutną emotikonką że już paczka będzie, no i dalej nic, dzisiaj znowu SMS że dzisiaj na pewno dostarczy paczkę.
    Nie polecam, kilka dni straconych na siedzeniu w domu i oczekiwaniu paczki, dzisiaj nie czekam, bo na pewno nie dotrze, a z zamówienia rezygnuje.
    ZaletyNie ma zalet
    WadyNiszczenie towaru, opóźnienie, zmienianie statusu paczki na dostarczona gdy nie jest dostarczona.
  • ~Kris / 2021-01-14 06:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Mieszkam pod tym samym adresem ponad 20 lat . DPD piąty raz w ciągu miesiąca nie dostarcza przesyłki twierdząc , że błędny adres.
    Na reklamację nie odpisują . Totalne dno , nie polecam.
  • ~Misiu / 2021-01-13 22:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Debile Paczki Dostarczają .DPD LegnicaSzkoda słów.Dno nie firma kurierska.
    ZaletyBrak
    WadyMnóstwo
  • ~ik / 2021-01-13 21:31
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier zaznaczył, że przesyłka została doręczona a wrzucił ja po prosto do skrzynki. Nie znając zawartości po prostu pozbył się jej i ... po problemie praca zaliczona. Ciekawe jak miałabym złożyć reklamację na zakup jeśli sprzedający zaznacza, że opanowanie należy sprawdzić przy kurierze a ja paczkę wyciągam na drugi dzień :( Skąd pewność, że paczka jest cała i trafia pod wskazany adres, w końcu kurier to człowiek, który adres może pomylić :(
    Zaletyszybkość
    Wadybrak logicznego myślenia i dbałości o klienta
  • ~Beti / 2021-01-13 20:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Raz to w 3 dzień przywieźli mi paczkę. A zazwyczaj to koło 20 dostarczają. Niech biorą sobie mniej paczek to rozwożenia bo masakra.
  • ~Nie zadowolony / 2021-01-13 19:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma jaka znam szczególnie ta z legnicy.Brak jakiego kolwiek kontaktu z odbiorcą,paczka nie dostarczona (odmowa przyjecia) i w szybkim tempie zrobiony zwrot do nadawcy. Czy już tylko ułomni ludzie tam pracują co nie umieją posługiwać się telefonami?
    WadyDno nie firma kurierska!!!!!!!
  • ~Kuba / 2021-01-13 19:34
    Ocena: 3.00 / 5
    nie pozdrawiam kuriera debila który dostarczał moje buty do punktu i tak rzuciła paczka ze karton na gorze jest rozerwany w pół
  • ~K. / 2021-01-13 19:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka nie dostarczona, żadnej informacji, smsa. Kurier telefonu odebrać nie zamierza. Może niech sobie biorą mniej paczek, to się wyrobią do 19:00. Najgorzej, kiedy zależy odbiorcy na czasie. Albo niech sobie przesortują kurierów razwm z paczkami.
  • ~ELZBIETA / 2021-01-13 17:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Warte śmiech????????????po ośmiu dniach roboczych dzisiaj zjawił się KURIER DPD po odbiór przesyłki, a przesyłka już dwa dni temu wysłana Pocztą Polską dotarła do odbiorcy????. DOSTAWCY Z DPD WPISYWALI PRZEZ TE DNI ZE ADRES NIE TEN, ZE PRZESYŁKA NIE PRZYGOTOWANA, JAK KTOŚ CHCE PREZENT NA URODZINY TO SPOKOJNIE 3, TYGODNIE Z DPD, POZDRAWIAM DPD MIŁEGO DNIA BEZ WASZYCH USŁUG????????????????????
    ZaletyBez zalet
    WadySame wady
Dodaj własną opinię »