ZaletyMiły kurier
strona 459 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 457
- 458
- 459
- 460
- 461
- nastepna »
-
~Marcin / 2021-01-20 09:40Ocena: 5.00 / 5
Nie myślałem, że będę wstawiał dobre opinie, ale nie mam zastrzeżeń - Katowice, Centrum - 2 kurierów tu jeździ, konkretnie, mili, dogadać się można do odbioru. W porównaniu do innych kurierów Fedex, UPS, to DPD, DHL zasługuje na miano TOP1 -
-
~Anna / 2021-01-20 09:27Ocena: 1.00 / 5
Fatalna obsługa. Nigdy nie spotkałam się z gorszą.
Zamówiłam kuriera po odbiór przesyłki na poniedziałek. W poniedziałek nikt się nie zjawił ani nie zadzwonił. Wieczorem otrzymałam maila z informacją, że kurier nie zastał adresata w domu i że przesyłka zostanie odebrana w następnym dniu roboczym.
We wtorek ponownie nie została odebrana ode mnie przesyłka.
Firma DPD i tym razem podaje fałszywy powód, że nie zastała adresata pod podanym adresem.
We wtorek, po kontakcie telefonicznym, kurier Krzysztof najpierw skłamał, że był pod naszym domem. Po czym spytany o szczegóły, posłużył się informacjami oznakowania domu, które niedawno zostały zmienione (najprawdopodobniej pamiętał je z poprzednich tras).
Po przyłapaniu kuriera na kłamstwie, wymusiłam od niego odebranie przesyłki. Powiedział, że będzie w ciągu dwóch minut i oczekuje żeby ktoś czekał przy bramie z przesyłką. Syn z przesyłką czekał przy bramie około 5 minut. Po czym z powodu panującego w tym dniu mrozu, wszedł do domu i wyczekiwał kuriera z oka. Kiedy zobaczył, że kurier podjeżdża pod dom natychmiast wyszedł z domu z przesyłką (trwa to kilkanaście sekund). Jednak kurier nawet się nie zatrzymał i odjechał. Natychmiast wykonałam do niego telefon i otrzymałam odpowiedź, że nikogo nie było przy bramie i że do mnie dzwonił (po historii połączeń, łatwo sprawdzić że nie). Powiedział również, że nie zawróci, bo ma innych klientów, którzy czekają na przesyłki.
Kurier Krzysztof był przy tym bardzo arogancki i bezczelny. Podkreślał, że ktoś powinien wyczekiwać na niego przy bramie i nie ma czasu czekać, aż ktoś wyjdzie z domu.
Przed tym zdarzeniem, że w czasach wolnej konkurencji możliwe są takie sytuacje. Mam nadzieje, że DPD szybko zastąpią inne, profesjonalne firmy. -
~Małgorzata / 2021-01-20 09:01Ocena: 1.67 / 5
Zadnej informacji o tym ze chce dostarczyc przesylke.Podobno mnie nie zastał.Nie zadzwonil.nie xostawil awizo.Nic.Dzien po rzekomej probie dostarczenia przesylki okazało się że firma moja opłaconą przesyłkę odeslala do nadawcy.Skandal!!!A gdzie czas aby klient zgłosil sie osobiscie po swoją opłaconą przesylke???? ZaletyZadnychWadyNiekompetencja,ignoriwanue klienta -
~Mariusz / 2021-01-20 00:25Ocena: 1.00 / 5
Kpina .Podawane numery do kuriera to przypadkowe numery infolinia zlewa sprawe niedostarczonych przesylek .Drat kurierzy robią co chcą .Urządzili sb firmę w firmie .Bezkarni.Pieniądze w błoto ZaletyBrakWadyPod każdym względem -
~Natalia / 2021-01-19 21:56Ocena: 1.00 / 5
Porażka czekałam cały dzień za paczka . Otrzymałam ją o 22 no ludzie bez przesady ! -
~Tylko / 2021-01-19 21:27Ocena: 2.33 / 5
Jeśli chcecie otrzymać brak szacunku, olanie klienta zarówno przez kuriera jak i dział obsługi, to powinniście wybrać DPD. Kurier zostawił paczkę za 4 tysiące pod drzwiami, nie dając żadnego znaku i poszedł w długą, mimo wcześniejszego umawiania się, żeby został. Mam nadzieje, że inpost ich w końcu wykolei z rynku. Zaletybrak -
~Andrzej / 2021-01-19 20:35Ocena: 1.00 / 5
Takiej fatalnej obsługi ze strony DPD to ja nie pamiętam,a Pani kurier obsługująca Grochów (Warszawa) to jest porażka,chce do dostarczy przesyłkę, jak nie chce to nie dostarczy. Wadykurierzy -
~Grażyna / 2021-01-19 13:37Ocena: 1.00 / 5
Absolutny brak szacunku do klienta. Ocena najniższa z możliwych ZaletyBrak -
-
~ryswie / 2021-01-19 13:26Ocena: 1.67 / 5
To się nie mieści w głowie! Takiego chamstwa nigdzie nie spotkałem. Wyjątkowo durny i chamski kurier! Nigdy więcej! ZaletyBrakWadyWyjątkowe chamstwo kuriera. Widocznie firma to dopuszcza. Coś koszmarnego. -
~klu sprawy / 2021-01-19 12:43Ocena: 1.00 / 5
paczka nadana jednego dnia ok 11 w południe nie wychodzi do miejsca przeznaczenia jest trzymana w oddziale paczka z zywnościa popsuta nie polecam!!!!! ZaletybrakWadynie wywiązuja sie z umowy! -
~Agata / 2021-01-19 11:26Ocena: 1.00 / 5
Zdecydowanie to jest najgorsza firma przewozowa Kierowca ubzdurał sobie że jestem niebezpieczny dla niego i moje przesyłki odsyła spowrotem do nadawcy Bo kiedyś miał do mnie pretensję ze do mnie przychodzą za cięzkie paczki i on nie będzie ich do mnie dostarczał to powiedziałem mu żeby sobie zmienił pracę jak jest mu za ciężko i to był powód ze jestem nie bezpieczny piszę o kurierze z Ełku który obsługuje Augustów i co jest ciekawe niema gdzie złożyć reklamacji na takiego pracownika Ale jaka firma tacy pracownicy -
~Stanisław / 2021-01-18 22:43Ocena: 1.00 / 5
Oszuści nie polecam.Zniszczyli mi kurtkę ukradli wędline.Chamstwo nie polecam. ZaletyBrakWadyOszukują klientów -
~Anna / 2021-01-18 20:04Ocena: 1.00 / 5
W piątek nadaję przesylkę do Warszawy(koszt 36zł).W poniedziałek kurier zostawia przesyłkę pod moim domem..adresat i nadawca dobrze wpisany,ale cos przeskoczylo w kodzie..tłumaczy pan na infolini..I moglabym to zrozumieć...zdarza się,ale paczka jest zgnieciona i uszkodzona.Rozpakowuję,a w srodku moja przesylka.. tylko w kawałkach!!!!!Nie ma spisanego protokołu...tłumaczę,bo nie było kuriera..(paczka zostawiona na płocie)...trzeba bylo zglosic do godziny...wrocilam z pracy po 3godz.zglosilam na infolinii(nagrana rozmowa!!) napisalam reklamację...niestety to wszystko Za mało!!!...Zaplacilam 36zl za paczkę wyslaną do samej siebie...no i za uszkodzenie przesylanego towaru(wartosc ok.300zł),czy to nie jest PORAŻKA.... ZaletyZalety???????????BRAKWadyObsługa..Uszkodzenie towaru..Głupie tłumaczenie i totalne zlekcewazaenie klienta.... Porażka... -
~Użytkownik / 2021-01-18 17:45Ocena: 1.00 / 5
Jedna wielka porażka , nie po to człowiek płaci za kuriera żeby otrzymać paczkę szybciej żeby kurier nie dotarł w ciągu całego dnia . Do tego przekierowują paczki na następny dzień .. masakra jakaś , to już nie pierwszy raz gdy jest taka sytuacja . Nie polecam zamawiać kuriera z dpd lepiej chyba zamówić do paczkomatu lub pocztą . ZaletyBrak zaletWadyNie dostarczenie przesyłki lub duże jej opoznienie -
~Tomasz / 2021-01-18 17:37Ocena: 1.00 / 5
Tragedia. Żadnego kontaktu. Niby kurier podjął próbę dostarczenia przesyłki - tylko nie wiadomo kiedy i gdzie. Przez cały czas był ktoś obecny w domu. Okazuje się że SMSa też nie wysłano, bo zasłaniają się tym że nadawca wpisał na początku numeru 0 i to już powoduje brak możliwości wysłania SMS a. Totalnie debile i bezmózgii -
~Juz nigdy więcej / 2021-01-18 15:22Ocena: 1.00 / 5
Kolejny raz niezrealizowana pilna dostawa do klienta, przez opóźnienia w dostarczeniu paczki! Czas dostarczenia paczki jako 3 dni robocze w tych czasach to żenada i absurd. Już nigdy więcej nie skorzystam z usług tej nierzetelnej firmy, mam już dość nerwów i tłumaczenia się klientowi. Dodatkowo Pani na infolinii nawet, palcem nie kiwnie żeby pomóc. ZaletybrakWadyopóźnienia w przesyłkach
Przesyłka 3 dni krąży w granicach jednego miasta
brak jakiejkolwiek pomocy na infolinii -
-
~Była klientka / 2021-01-18 15:13Ocena: 1.00 / 5
Pan Tomasz kurier na terenie Przemętu bardzo źle traktuje swoją pracę, nie dostarcza pączek i nie wydaje reszty, do tego jest arogancki i chamski!!!
Nawet nie polecam tej firmy!!!
Inni kurierzy nie robią wcale problem co kurier z dpd!!! -
~Łukasz / 2021-01-18 15:05Ocena: 3.67 / 5
Paczka z Reserved dojechała do mnie odpieczętowana i zmasakrowana jakby TIR po niej przejechał. Kupa dziada!!! ZaletybrakWadyzero standardów -
~Ddd / 2021-01-18 13:21Ocena: 2.33 / 5
Bardzo niemila obsługa , przy zapłacie mówi że nie ma wydać i oczernia mnie ZaletyCzasWadyObsługa -
~bieliu08 / 2021-01-18 12:47Ocena: 2.00 / 5
Dpd wybieram tylko wtedy kiedy nie mam innego wyboru (np. na stronie NA-KD). Kurier podrzuca paczki do punktów odbioru mimo ze w domu ktoś jest. Mało przejrzysta strona - niewielka da się z niej wyczytać, tak samo jak z śledzenia paczki. Kody SMS do odbioru paczek oraz informacje na maila przychodzą późno WadySłaby kontakt
Nieuczciwi kurierzy
Cena
Wszystko
strona 459 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 457
- 458
- 459
- 460
- 461
- nastepna »
