Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Ruda / 2021-01-25 13:29
    Ocena: 1.67 / 5
    TRAGEDIA. NIGDY WIĘCEJ. Paczka nie doręczona z powodu niewłaściwego adresu a był prawidłowy. W rozmowie z kurierem okazalo się że kurierierowi wydano paczkę do doręczenia na inny rejon. Podkresle że rejon 10 min od tego w adresie przesylki i juz nie ma możliwości dostarczenia w dniu dzisiejszym. Wiec lepiej znów jechać spowrotem z Bielska-Białej do Czechowic na bazę godzinę z towarem niż podjechać parę minut by paczka była dostarczona. Zero kompromisu ze strony kuriera w rozmowie jak również w rozmowie z konsultantem z oddzialu dpd Czechowice. A dodzwonić się tam woła o pomstę do nieba...15 min wiszenia i słuchania ofert firmy i muzyczka. NIE POLECAM!!
    ZaletyBrak
    WadyNieprofesjonalizm
    Niemiła obsługa
    Nie terminowość
  • ~Ewelina / 2021-01-25 13:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia kurier nawet nie wyszedł z auta żeby dostarczyć paczkę ...paczka na drugi dzień została odesłana za granicę ...wpisany błędny adres natomiast adres był dokładny.
  • ~n.xa / 2021-01-25 08:39
    Ocena: 2.00 / 5
    Zdecydowanie nie polecam. Jeden z kurierów zadzwonił, że ma dla mnie przesyłkę i będzie w ciągu 30 minut, powiedziałam temu Panu, że mam kwarantanne i proszę zostawić pod drzwiami. Kurier w sposób chamski powiedział, że mój podjazd stanowi dla niego zagrożenie (górka) i zostawi ją na wjedzie. Nie spotkałam się jeszcze z czymś takim, wszyscy kurierzy z innych firm nie mają problemu, żeby zanieść coś pod drzwi i tak samo Poczta Polska, kilkanaście lat wchodzą pod moją górkę i żyją.
    Wadyzostawił przesyłkę na śniegu, bo nie chciało mu się chodzić.
  • ~TADEO / 2021-01-24 21:38
    Ocena: 1.00 / 5
    to złodzieje pieniędzy wysłałem paczkę w dniu 11.01.20201 rok dziś pisze jest 24 01 .2021 nie maM PIENIĘDZY PACZKA BYŁA ZA POBRANIEM TO CWANIACTWO FIRM OSTRZEMAM UNIKAJCIE DPD NAPISAŁEM DO FIRMY O CAŁEJ SYTUACJI NIE ODPOWIEDZIELI DO TEJ PORY MINEŁO 5 DNI co za sciema OSTRZEGAM OSTRZEGAM OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ
    Zaletyzadne
    WadyCWANIACTWO FIRMY
  • ~kalijesc / 2021-01-24 09:29
    Ocena: 1.00 / 5
    Opcja przekierowania paczki na inny adres albo do punktu odbioru to kpina, 9/10 razy na stronie mimo wprowadzenia danych i otrzymania potwierdzenia, paczka i tak dostarczana pod pierwotny adres. Zmiana terminu dostawy również, paczka doręczona bądź wie kiedy, zupełnie inny termin, nawet dzień, niż wybrany, totalna olewka. Zmieniałam termin dostawy z 24.12 (kiedy i tak nie zostałaby dostarczona, bo było już po godzinach pracy kuriera, wiec info na śledzeniu "paczka zostanie dziś doręczona" to totalna bzdura), na 4.01 godz. 10-14. Doręczona 5.01 po godz. 16... Po co udostępniać opcję zmiany terminu i adres na stronie, skoro wszyscy mają to całkowicie w 4 literach.
    Zaletybrak
    Wadynieterminowość, niedziałająca opcja zmiany adresu lub terminu dostawy
  • ~Dariusz Starogard Gdański / 2021-01-22 23:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam! Kurier miał dostarczyć mi 2 telefony z Orange i niestety nie widziałem ani telefonów ani kuriera na oczy pomimo że starałem się z nim skontaktować telefonicznie. Najlepsze jest to że owy kurier oddał przesyłkę i powiedział że ja odmówiłem jej przyjęcia co jest totalnym kłamstwem. Obsługa na infolinii bardzo kiepska jeszcze raz, jeszcze raz NIE POLECAM!!!
  • ~Katarzyna / 2021-01-22 18:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada kurier nawet nie raczy odebrać telefonu nigdy więcej.....
  • ~TOMASZ POZNAŃ / 2021-01-22 15:40
    Ocena: 1.67 / 5
    OGÓLNIE NIE POLECAM NIKOMU DPD .
    TRAGEDIA ..paczka 3 dni na dostawę to u nich standard ..
    I o co panu chodzi ...błąd na SORTOWNI DPD ..to dla nich nic nowego .
    NAPRAWDĘ NIE WARTO SIĘ DENERWOWAĆ ..LEPEJ ZMIENIĆ FIRMĘ KURIERSKĄ i po problemie ..
    TOMASZ z POZNANIA .
    ZaletyBRAK ..
    NIE MIŁA OBSŁUGA NA INFOLINII , ZERO POMOCY ITD .
    WadyCZAS DOSTAWY PACZKI 3 DNI ...bo tyle mają w umowie do 3 dni i 3 dni są super .
    NIE ZALEŻY IM CZY PACZKA DOJDZIE W PIERWSZY DZIEŃ ,CZY DRUGI CZY TRZECI ...TRAGEDIA .
  • ~Ang1822 / 2021-01-22 14:28
    Ocena: 2.00 / 5
    Lubią nie doradzać paczek dodatkowo kłamać ze dzwonili czy np trąbili kiedy tak w całe nie było ...
    ZaletyBrak zalet
    WadyNiekompetwtni
  • ~Andrzej / 2021-01-22 13:21
    Ocena: 2.67 / 5
    Dostawa szybka, ale kurier to jakiś żart. Pisze SMS że zostawia paczkę na wycieraczce. Mieszkam w bloku, nie znam sąsiadów dodatkowo jest to parter a gość zostawia paczkę z moimi wrażliwymi danymi do wglądu dla każdego przechodzącego obok drzwi. Jakiś żart! Tłumaczy się że często tak robi i nie było problemów XD
    ZaletySzybka dostawa niska cena
    WadyZero bezpieczeństwa w przetwarzaniu danych osobowych
    Kurier to jakiś marny zart
  • ~. / 2021-01-22 11:16
    Ocena: 1.67 / 5
    Wasi pracownicy są tak inteligentni że nawet nie potrafią poprawnie zapisać nr tel oraz nie wiedzą co to jest awizo

    Proponowalbym zatrudniać bardziej ogarniętych dostawców
    ZaletyNie istnieją
    WadyDużo
  • ~Leszek / 2021-01-22 11:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragicznie, kilka dni przetrzymują paczki w oddziale. A jak już przywiozą za pobraniem, to musisz mieć wyliczone pieniądze co do grosza, bo kurier nigdy nie ma wydać.
    Zaletybrak
  • ~Rozczarowana / 2021-01-22 09:10
    Ocena: 2.00 / 5
    sposób dostawy tragiczny, kurier jeszcze nigdy na kilkanaście dostaw nie podjechał pod dom, ani nawet w jego pobliże, tylko zatrzymywał się dobre półtora kilometra wcześniej i "pani podejdzie, pani podjedzie". Każdy kurier z innej firmy dostawczej bez problemu podjeżdża pod dom, tak samo listonosz, więc nie ma wymówki, że dojazd jest zły i dostawczy samochód nie da rady przejechać, wyłącznie kurierzy dpd tego nie potrafią. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług, płacę za dostawę do domu, a nie za to, żebym sama po to, co kupiła, jechała.
    Zaletyjedyny plus, to że w miarę szybka dostawa
    Wadynie ma czegoś takiego jak doręczenie do domu, tragiczna dostawa
  • ~Ania / 2021-01-22 08:37
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam, paczka dostarczona ale nie pod adres i tej miejscowości, mam na to dowd a dzowiac do nich zbywają Cie i odsyłają pod numery tel które nie działają i maile gdzie nie ma żadnej informacji zwrotnej, cała paczka przepadła.
    ZaletyBrak
    WadyBardzo dużo
  • ~Xmax / 2021-01-22 07:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma nie warta zaufania i czasu. Zamówiłam juz drugi raz kuriera w przeciągu 4 dni. Za każdym razem nie przyjechal. Paczki z góry opłacone. Zenada.
    ZaletyBrak
    WadyIstnienie firmy
  • ~Sosna / 2021-01-22 07:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Dramat za każdym razem jak jakaś przesyłka szła przez nich to był jakiś problem. Czeka się cały dzień w domu na przesyłkę a kurierzy kłamią, że nikogo nie było w domu. Biuro obsługi ma to w dupie i powtarza tylko to, co powiedział im kurier. Jeszcze nie zdarzyło mi się, aby kurier z dpd dostarczył mi przesyłkę do domu do rąk własnych, zawsze robią jakieś chamskie przekręty. Nie wiem kogo oni tam zatrudniają, pewnie jakąś recydywę, która nie moze liczyć na inną robotę. Od dzisiaj będę sprawdzać z którą firmą kurierską współpracuje sklep - jeśli to dpd to po prostu będę kupować U kogoś innego.
    WadyDramat, przesyłki nie są dostarczane
  • ~Halina / 2021-01-21 22:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra, moje zakupy - opłacone niestety, nie dotarły od 5 stycznia(dziś mamy 21), nie dostałam również odpowiedzi na reklamację. Złodzieje i tyle, zdecydowanie najgorsza firma kurierska z którą spotkałam się do tej pory, a zaznaczę że zamawiam często przez internet.
    Zaletyzero
    Wadybrak dostawy, brak kontaktu z kurierem, brak odpowiedzi od firmy w sprawie reklamacji, brak zwrotu pieniędzy za niedostarczoną przesyłkę
  • ~Kala / 2021-01-21 21:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma z jaką się spotkałem nie polecam nawet najgorszemu wrogowi
    ZaletyBrak
    WadyKupa chamów nigdy nie kupię niczego jeżeli będzie miało być dostarczone przez tą firmę
  • ~Barbara Scibek / 2021-01-21 21:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Mam bardzo zle doświadczenie z DPD dostarczono mi paczke ze zbita butelka oleju. Kurier wręczył mi przesyłkę i po prostu uciekł a ja zostałam z kartonem w oleju natychmiast zlozyla reklamacje ze zdjęciami rozbitej butelki a było ich 4 ale tylko jedna rozbita! Paczka była ubezpieczona ale to była moja wina rzekomo bo nie otworzyłam paczki przy kurierze!!!! od dzisiaj bede trzymać kuriera pod kluczem by nie uciekł i dopiero po otwarciu paczki i sprawdzeniu pozwolę mu odejść liczcie na opóźnienia w dostawach i proponuje innym robc to samo by uniknąć nieuznania reklamacji !!!!!!!!
    Brak mi slow .........
  • ~Madass07 / 2021-01-21 21:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Niby firma kurierska a nie dostarczają pod wskazany adres tylko wpisują w system, że nikogo nie było więc zostawiają na mieście do odbioru osobistego. Ale opłata za dostarczenie jest pobierana. Proponuję zmienić nazwę z DPD na Poczta Polska i tylko awiza zostawiac. Absolutnie odradzam korzystania z firmy, w której pracują tak leniwi i kłamliwi kurierzy.
    WadyNie dostarczają przesyłek trzeba odbierać tam gdzie okurat zostawią. Wysyłają sms po czym nie odbierają telefonu i wpisują w system ze nikogo nie zastano. Chamstwo w czystej postaci
Dodaj własną opinię »