Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Mmmmm / 2021-02-03 08:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada!!!nigdy więcej! Paczka uszkodzona niedostarczona a jeszcze trzeba było dopłacić żeby wróciła do nadawcy. Zero kontaktu. Reklamacja tylko przez internet. Oczywiście nie uznana.... Nigdy więcej.
  • ~Karol / 2021-02-03 07:16
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma, brak profesjonalizmu, brak powagi, uchachane,kłamiące panienki w biurze i kurierzy nie odbierający telefonów!!!! NIE KORZYSTAJCIE Z ICH USŁUG
  • ~Fasola / 2021-02-02 20:57
    Ocena: 4.67 / 5
    Nigdy nie miałam problemu z kurierem, zawsze na czas, paczki dostarczone w takim stanie jak powinny.
    ZaletyPunktualność
    WadyBrak
  • ~Magdalena / 2021-02-02 19:39
    Ocena: 1.67 / 5
    Nie polecam.Czekam od tygodnia na paczkę i pewnie się już nie doczekam bo zaginęła. Gdzie i kiedy nikt nie wie bo nic się od nich nie można dowiedzieć, a historia przesyłki jest bardzo długa.
  • ~Amiz / 2021-02-02 18:44
    Ocena: 1.67 / 5
    Najgorsza firma na rynku, za każdym razem to samo, zero kontaktu. Przesyłki nigdy nie są na czas pomimo systemowego powiadomienia sms że w dniu dzisiejszym przesyłka będzie dostarczona. Jak tylko się okazuje że to dpd ma dostarczyć mi przesyłkę to mnie krew zalewa bo wiem że z nimi są same problemy. Za każdym razem tak samo. Firma dno totalne.
    ZaletyBrak jakichkolwiek
    WadySame wady
  • ~otoja / 2021-02-02 17:07
    Ocena: 3.67 / 5
    Sprzęt przyszedł uszkodzony, niestety nie sprawdziłam przesyłki przy kurierze, teraz już za późno, pudełko z dziurą po boku, drugi raz taka sytuacja. Nie polecam.
    ZaletyMiły kurier
    WadyPaczka uszkodzona, kilka rzeczy połamanych
  • ~Ela / 2021-02-02 17:04
    Ocena: 5.00 / 5
    Polecam. Korzystałam z usług DPD kilkakrotnie. Gdy przekazywałam paczkę przez kuriera zawsze wszystko odbywało się szybko i z pełną kulturą kuriera. Tak samo było jak nadawałam paczkę w punkcie. Paczki były wysyłane do odbiorcy w Hiszpanii i trafiały tam bardzo szybko.
    ZaletySzybkość dostarczenie, kultura osobista kuriera i pracowników punktu, możliwość śledzenia przesyłki
    WadyBrak
  • ~Mirek / 2021-02-02 16:23
    Ocena: 2.67 / 5
    Przesyłka w nocy dociera do oddziału w mieście i przez cały dzień nie wydają jej do dostarczenia.
  • ~Barbara / 2021-02-02 15:14
    Ocena: 2.67 / 5
    NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA NA RYNKU, NIE POLECAM NAGORSZEMU WROGOWI! Gdybym miała możliwość wyboru, nigdy, przenigdy nie wybrałabym kuriera DPD, jestem bardzo zdziwiona jakim cudem ta firma jeszcze działa? Kolejny raz kurier udawał Wszechmogącego i robił, co chciał - na początek straszenie, że jak nie zejdę na zewnątrz budynku po paczkę, to zostawi avizo, bo mu się nie chciało regulaminowem ustalonego ciężaru (poniżej 25kg) wnosić na 2 piętro. I pretensje, że skoro wiem, że paczka będzie ciężka to się mam przygotować, czyli siedzieć z całą męską linią rodu i 10 sąsiadami i czekać x godzin na Pana Boga, który ma kaprys i paczki wnosił nie będzie, bo nie!
    Chamstwo w najgorszym wydaniu! nigdy więcej!!!
    Zaletyjedyną zaletą jest czas oczekiwania, ale wolę zaczekać niż mieć z nimi do czynienia jeszcze raz
    Wadybrak kultury, porozumienia i chęci dogadania się, chamskie zachowanie kuriera i to nie pierwszy raz
  • ~koparka / 2021-02-02 15:00
    Ocena: 1.00 / 5
    kurierzy dpd nie dostarczają wszystkich przesyłek, nie dzwonią na nr kontaktowy.
    Zaletynic
    Wadynie wykonują swojej pracy
  • ~Niezadowolona / 2021-02-02 14:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, nie dostarczają na czas, ściemniają że dzwonili żeby się upewnić czy ktoś jest, nawet nie podjeżdżają pod dom żeby dostarczyć przesyłkę tylko od razu status do odesłania...
    Aby odebrać paczkę, chłopak musiał jechać do innej miejscowości żeby po drodze złapać kretyna który miał dostarczyć paczkę.
    Żadne zakupy nie są udane jeżeli za kuriera robi dpd..
  • ~proletariusz / 2021-02-02 12:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Skandaliczne zachowanie kuriera... To się wydarzyło u sąsiadów... Widzę DPD podjechało do sąsiadów vis a vis mnie, patrzę, idzie typ, dzwoni do drzwi, sąsiadka otwiera a ten już w połowie schodów i zmierza do fury, jednak odwraca się i najbezczelniej w świecie rzuca kobiecie paczkę pod nogi... Obelżywe, skandaliczne godne pogardy zachowanie...
    Zaletynie ma
    Wadybrak kultury
  • ~Anna / 2021-02-02 12:29
    Ocena: 1.67 / 5
    Jak za każdym razem kurier nie ma jak wydać? Wssytkich drobnych się już przez Was pozbyłam. Ale żeby nie mieć 50 zł? I oczywiscie paczka nie dostała się w moje ręce. Nie pozdrawiam
  • ~PRAWDA / 2021-02-02 12:26
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD polska musi upadać bo na odbiór przesyłki trzeba czekać 3 dni i tyle samo na dostarczenie... już nie da się korzystać z ich usług
    Zaletybrak
    Wadykurierzy nie przychodzą na umówione godziny w określonym czasie
  • ~Kate / 2021-02-02 11:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Przekierowałam paczkę do punktu pick-up. Zamiast tego została zwrócona do nadawcy. Takie błędy w systemie nie powinny mieć miejsca.
  • ~xyz / 2021-02-02 10:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia. Nie przywożą paczek tylko ustawiają od razu status, że nikogo nie było w domu. Na infolinii facet bezczelnie mówi, ze to moja wina a kurier nie ma obowiązku dzwonić. To ja sie pytam po co oni w takim razie proszą o podanie telefonu. To juz któryś raz taka sytuacja, że kurier nie przyjezdza i odsyła paczke do nadawcy bez poinformowania mnie.
  • ~Kamil / 2021-02-02 09:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Brak kontaktu z odbiorcą. Paczka odesłana do nadawcy. Wartość paczki 33 zł koszt wysyłki 23 zł. Leniwce i pasożyty. Infolinia porażka
    ZaletyŻadnych zalet
    WadyBrak słów
  • ~Izabela / 2021-02-01 17:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to tragedia. Dzis mieli ostatni dzien na dostarczenie paczki i nic.sms dzis udalo sie dostac i co paczka moja to widmo.jest kwota a gdzie znajduje sie to nie wiem nie ma nic. Infolinia to kpina nie udalo sie dodzwonic.porazka
  • ~Ona / 2021-02-01 17:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam !!!! Ta firma to jakiś dramat!!!!
    Paczka nie została dostarczona , kurier stwierdził ze nie było nikogo w domu. Paczka została zwrócona do sprzedawcy i będzie dostarczona inną firmą.
    ZaletyTa firma nie ma żadnych zalet!!!!!
    WadyWszystko nie jest tak jak trzeba. Porażka
  • ~Juizo / 2021-02-01 15:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Infolinia to tragedia, nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania. A Kurier dzwoni że ma paczkę, wychodzę do niego a on jej szuka 10 minut ( mamy zimę więc stałem nad dworze ) I jeszcze jedna sytuacja nie zdążyłem odebrać telefonu od kuriera, oddzwaniam a on mówi że już go nie ma. nawet nie zapukał do drzwi
Dodaj własną opinię »