Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Dziś / 2021-02-11 14:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenada. Kurier nie przyjeżdża pod wskazany adres, nie dzwoni a mówi że był i awizuje paczkę.
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~Adam Otulak / 2021-02-11 13:41
    Ocena: 1.33 / 5
    Paczka uszkodzona,odebrała osoba postronna(nie odbiorca) ,reklamacja nie uznana. Nie polecam
    Zaletybrak
    Wadycała usługa dPD to wada
  • ~vinnu / 2021-02-11 12:49
    Ocena: 2.00 / 5
    Kurierzy nie dojeżdżają pod dom, dzwonią i mówią, że będą czekać kilometr dalej bo nie wjadą między domy. I mogę podejść inaczej odmawiają dostarczenia paczki tylko dlatego. Kontakt z infolinią celem wyjaśnienia sprawy - mogę złożyć reklamację, bo oni nie mogą kazać nic kurierowi. Paczka przekierowana na kolejny dzień, kurier ten sam...
  • ~Nat / 2021-02-11 12:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalnie nie kompetentna firma pozwalająca kuriera na samowolkę . Place za przesyłkę czekam kurier nie przyjeżdża z paczką pod adres tylko zostawia ja gdzieś sobie w punkcie bez większych informacji co i dlaczego i gdzie. 0kontaktu z kurierem nie odbiera nie odpisuje jakby ludzie mieli całe dnie tylko dla nich czekając na ich decyzję czy wogle przyjedzie . Nie polecam .
  • ~Leo / 2021-02-11 11:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Odradzam kazdemu! Przyjmujaca paczkę w Zamościu zamienila etykiety z unnej paczki. Zamiast ksiazek dostalam zderzak samochodowy. Udostepnili moje dane osobowe osobie trzeciej (panu ktorego paczkę dostakan przypadkowo) chcesz poznac numer do kuriera? Pan opryskliwie rzucil mi słuchawka. Pytasz czy przestrzegaja RODO? Druga osoba rzuca słuchawka. Traktuja klienta jak idiote. Pani w Zamościu poinfornowaka ze narnuje jej czasbi nic jej nie zrobiem
  • ~Julia / 2021-02-11 11:11
    Ocena: 1.00 / 5
    Największy bubel z jakim sie spotkałam, 0 informacji ze danego dnia przyjdzie kurier, 0 maila ze została do mnie nadana paczka, obsługa infolini zAchowuje sie jakby jej sie nie chciało i w sumie jaki ty babo masz problem sama go rozwiąż. Często zamawiam różne rzeczy z internetu i każdy dostawca coś za uszami ma, ale no tutaj jest po prostu wszystko na raz. Jako bonus dodam ze pan z infolini uznał ze mam zadzwonic do nadawcy jak chce wiedziec kiedy będzie kurier
    Zaletybez jaj ani 1
    Wady0 kontaktu, niemiła obsługa, trzeba sie naklikac zanim ktokolwiek cię połączy z konsultantem a na koniec i tak potraktują cię z góry jak idiote,
  • ~A. / 2021-02-11 11:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Kontakt z kurierem to jakaś masakra. Kurier stał chwilę pod domem i gdy zdążyłam dojść do domofonu, wsiadał już do samochodu. Jedna próba doręczenia. Dostałam informację, że teraz muszę odebrać przesyłkę osobiście.
  • ~Getin Bank / 2021-02-11 11:05
    Ocena: 5.00 / 5
    Kurier w Warszawie Galeria Północna - świetna obsługa, miły zawsze na czas. Rewelacyjna współpraca
    ZaletyPunktualność, dostępność
    Wadybrak
  • ~Ania / 2021-02-11 09:21
    Ocena: 5.00 / 5
    Rzetelni pracownicy, bok bardzo pomocne, szybki czas dostawy, polecam
  • ~Agnieszka / 2021-02-10 19:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Brak wczesniejszego kontaku przed odbiorem paczki. Jak firma kurierska nie zapewnia telefonow firmowych swoim pracownikom. jezcze daleko nam do zachodu w dbaniu o klienta.
  • ~Tyu / 2021-02-10 17:45
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier nie miał czasu by poczekać aż sprawdzę czy szkło jest całe, bo ,,syn na niego czeka,, poza tym zachowywał się dziwacznie i z ironią. Motto tej firmy chyba brzmi ,,nie szanuj klientów, to oni tylko muszą Cię szanować,, po raz kolejny chamstwo. Niestety niektóre firmy tylko nimi wysyłają, chyba ze względu na cenę. Nie polecam
  • ~x / 2021-02-10 17:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Specjalnie zmieniłam datę przybycia paczki na dogodny dla siebie termin, tak jak to możnabyło zrobić na stronie. Paczka przyszła w zupełnie innym terminie.
  • ~Bambi / 2021-02-10 17:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam! Przesyłka niedostarczone z przyczyny błędnego adresu, na infolinii okazało się że podany adres był prawidłowy. Jeżeli komuś nie odpowiada praca kuriera to niech znajdzie inna pracę!
  • ~Fires / 2021-02-10 13:14
    Ocena: 5.00 / 5
    Polecam, przesyłka błyskawicznie dostarczona, zero opóźnień pomimo niesprzyjających warunków na dworze.
  • ~piotr / 2021-02-10 11:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie miły obsługa poniżej krytyki
    Kurier nie wyda mi paczki ponieważ nie ma wydać
    ZaletyBrak
    WadyCbamstwo
  • ~Kamila / 2021-02-10 10:23
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierom z tej tzw. "firmy kurierskiej" nie jest po drodze, żeby odbierać paczki z naszej firmy. Kurier ciągle odrzuca zlecenia o czym nie jesteśmy informowani, a jak już to mail, że nie dojechał z "powodu problemów technicznych". Czyżby za każdym razem psuły im się samochody jak mają do nas dojechać? Nie polecam. Najgorsza firma kurierska, obsługa fatalna, paczka nadana 2.02 odebrana przez kuriera 8.02 i to dopiero po moim telefonie do tej pseudofirmy kurierskiej!!!
    Zaletybrak
    Wadyjw
  • ~Krokiecik / 2021-02-10 10:10
    Ocena: 5.00 / 5
    Moja ulubiona firma kurierska zawsze na czas szybko kurier bardzo miły kontakt super. Zawsze dostaje SMS 30 min szybciej że będzie.
    ZaletyBardzo dobry kontakt
    Szybko
    Miła obsługa
    WadyBrak
  • ~XxX / 2021-02-10 10:05
    Ocena: 2.00 / 5
    Żenada zero kontaktu z kurierem kultury mniej niż zero paczki rzucane przez płot w zaspę jak najdalej od tej firmy
  • ~Sylwua / 2021-02-09 23:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Wybierajcie zawsze inna firmę. Nigdy dpd. Jak najdalej od dpd. Kurierzy z przypadku. Brak kultury, zaangażowania i przyzwoitości. Nie polecam i przestrzegam.
    ZaletyBrak
    WadyBrak kontaktu z kurierem.
    Jeśli już się uda skontaktować to i tak nie da się dogadać.
  • ~aaaa / 2021-02-09 20:18
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka wysłana, DPD ją odebrało i nie wie gdzie teraz jest. Firma porażka. Poziom obsługi żenada totalna.
    Wadyta firma do największa wada
Dodaj własną opinię »