Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Kasia / 2021-02-13 15:15
    Ocena: 3.33 / 5
    przy zamówieniu nie wskazalismy pełnego adresu. dostaliśmy w związku z tym informację od dpd o możliwości uzupełnienia tego adresu, do określonego dnia.
    mieszcząc się we wskazanym terminie uzupełnilismy dane w rozmowie z konsultantem dpd. niestety mimo to, nasza paczka została zwrócona.
    gdy po kilku dniach oczekiwania na paczke, zadzwoniłam z prośbą o wyjaśnienie, dostałam śmieszne wytłumaczenie, że co prawda uzupełnilismy dane w terminie ale oni nie przesłali ich w odpowiednim czasie do jakiejś innej swojej komórki.
    Wadywadliwa procedura uzupełniania danych przesyłki.
  • ~Nr.Mróz / 2021-02-13 14:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Używam różnych firm dostarczających paczki, ja rozumiem że może coś się na magazynie popsuć bo było kiepsko zabezpieczone, ale system informacji od ponad 3 lat nie usprawniony, paczka według informacji krąży po Polsce, i jest odebrana, albo i nie, mail też niby wysłany ale go nie ma, jest u kuriera, tylko tego przewożącego paczki między sortowniami.
    Dodatkowo zamówiony aparat i obiektyw za 5000, dostałem tabletki do zmywarki które miały być na inny adres (paczkę odebrała moja żona, nieświadoma co zamawiałem).
    Opony zamówione, trafiły do sortowni w zielonej górze, teraz widnieje status "Odebrane" w firmie Deitschmann (nie Deichmann) firmy takiej znaleźć nie mogę, status "Doręczone" informacji brak, ale jak poszła do Deichmanna bo na paczce było napisane "Deutschland" to piękne ze śmiechu, na szczęście za pobraniem więc co mnie to.
    ZaletyBrak
    WadySame
  • ~Hsbxhucudj / 2021-02-13 14:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamowilem paczke z przyspieszonym terminem dostawy doliczyli mi dodatkowo 8zl z czego paczka spoznila sie 3 dni dodatkowo zniszczona.. A kurier zaznaczal ze nie bylo nikogo w domu... Jasne jasne czekalem niecierpliwie caly dzien w domu bo to byla mega wazna paczka ale na kurierow z DPD nie ma co juz liczyc
    WadyWszystko co sie tylko da
  • ~Ch0i w5m w d0pe / 2021-02-12 22:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy wcześniej nie miałem kłopotu lecz od tego roku masakra jakaś kuriezy nie dostarczają pączek po czym dają na zawrót moja paczka utknela w sortowni jestem stratny chajs po czym przyszła totalnie zniszczona
    ZaletyBrak
    WadyOszuści i złodzieje
  • ~Wiktoria / 2021-02-12 17:16
    Ocena: 2.67 / 5
    Paczka przyszła po terminie, ponieważ kurier, jak powiedział, gdy TO JA do niego zadzwoniłam zapytać gdzie się podziewa, zapomniał jej z magazynu. Kurier też człowiek, ale wypada zadzwonić i o tym poinformować, bo straciłam cały dzień. Wybrałam dostawę na adres,a paczka bez konsultacji ze mną została dostarczona do punktu odbioru, na dodatek jej stan był opłakany - opakowanie zniszczone, zamówiony produkt wystawał z opakowania, był narażony na zniszczenia. Nie pierwszy, ale na pewno ostatni raz, kiedy wybrałam te firmę kurierską.
  • ~Sebek / 2021-02-12 16:19
    Ocena: 1.00 / 5
    To jakaś porażka. Paczka miała być między 10 a 14. Po kontakcie z kurierem otrzymałam informacje że będzie po 15 jest już po 16 a kuriera ani widu ani słyvhu, cały dzień zmarnowany.????
  • ~Mandalorianin / 2021-02-12 15:55
    Ocena: 2.67 / 5
    Czekam na dostawę już 2 tygodnie a na poczcie piszę że paczka już została wysłana do dpd i nadal nie przyszła.
    Zaletymili ludzie
    WadyDługa dostawa
  • ~Szymon / 2021-02-12 15:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Największe gówno jakie może być.
    Paczka przez tydzień krąży od oddziału do oddziału bo mają syf w firmie
    ZaletyBrak
    WadyCała ta firma to wada
  • ~SYLWIA122 / 2021-02-12 15:33
    Ocena: 2.00 / 5
    Zastałam paczkę przysypaną śniegiem przed drzwiami.. zaznaczam że kurier musiał ją przerzucić przez płot bo innego wyjścia nie widzę.
    Nie rozumiem takiego zachowania!
    Byłam w domu cały czas więc nie jest możliwe to żebym komuś nie otworzyła.
    Najwidocznej kurier miał inne rozwiązanie ???? MASAKRA
  • ~Ola / 2021-02-12 14:31
    Ocena: 1.33 / 5
    Najgorsza forma jaka jest na polskim rynku. Panowie kurierzy nie kompetentni zostawiaja paczki u nie znanych mi sąsiadów, przez telefon bardzo nie mili.
    ZaletyNie ma żadnych
    WadyKurierzy i panie na infolini.
  • ~Marta / 2021-02-12 14:31
    Ocena: 2.33 / 5
    Firma jak firma szkoda że sobie nie radzi z debilnymi kurierami ,np w Stanowicach jeździ taki idiota że brak słów ,za każdym razem kiedy niestety muszę zamówić przez DPD to ten debil daje odmowa przyjęcia .Powinien się leczyć ,chłopczyk dupek .Jak firma dostanie parę reklamacji to może zrobi z tym porabancem porządek.
    ZaletyBrak przez niedorozwiniętego kuriera
    WadyKurier idiota
  • ~Marceli / 2021-02-12 14:02
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma jaka może być oszuści i złodzieje uważajcie na tą firmę ludzie
    ZaletyZłodzieje
    WadyNiesłowni
  • ~Dawid Serwata / 2021-02-12 13:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczki przychodzą (jeśli dojdą) otwarte chamsko ktoś łapa grzebal w środku a teraz wisienka na torcie paczka z zabawka dla dziecka nie dotarła do mnie na ich stronie widniało jako doręczona zareklamowaliśmy usługę dostaliśmy wiadomość że dostarczono paczkę odwołaliśmy się to napisali ze brak dowodów z naszej strony że paczka nie dotarła żenada zawsze było coś odwalone nigdy od nich nie dostałem zamkniętej paczki zawsze rozerwane aby zobaczyć co w środku a teraz paczka zniknęła i brak jakiej kolwiek rekompensaty... Omijać szerokim łukiem ludzie straciłem tylko 80zl ale strach pomyslec co by było gdybym zamówił coś droższego
    ZaletyBrak
    WadyOtwarte przegrzebane paczki
    Paczki nie docieraja a niby dostarczone
  • ~Wioletta / 2021-02-12 13:07
    Ocena: 1.67 / 5
    Firma kurierska - SKANDAL!!! Za każdym razem przy dostawie wycięty jakiś numer - do tego stopnia, że już na wstępie rezygnuję z zakupów u sprzedawców mających ich obsługę. Najczęściej: brak informacji o zamiarze i terminie dostarczenia przesyłki, wpisywanie nieobecności odbiorcy 'z automatu', nawet gdy siedzi w domu (np. na sedesie), brak kontaktu telefonicznego "bo korona Panu z głowy spadnie" - lepiej wpisać co się chce i sp* dalej. O uszkodzeniach i poszukiwaniach przesyłki pomiędzy kurierami a magazynem już nie wspomnę.
    Jak najdalej od NICH! Na dodatek można sobie pogadać.... z robotem
    ZaletyZero
    WadyMnóstwo. Same wady, niestety.
  • ~Wanesa / 2021-02-12 12:19
    Ocena: 3.00 / 5
    Paczka uszkodzona, produkt prawie na wierzchu i mógł wypaść. Uszkodzenie paczki niby zaklejone taśmą, ale ona tez była rozerwana. Brak słów.
    ZaletySprawna i szybka dostawa
    WadyUszkodzona paczka
  • ~Edyta / 2021-02-12 11:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierowi się nie chce wejść po schodach , dostaję powiadomienie rano że paczka będzie dostarczona od 9-11 czekam po tej godz pisze sms i pytam kiedy ktoś u mnie będzie i dostaję sms zwrotny że paczka jest do odebrania w jakimś punkcie to po płacić za usługę kurierską skoro i tak muszę chodzić po punktach i odbierać paczki
    Zaletyżadne
  • ~Anna / 2021-02-12 10:45
    Ocena: 1.00 / 5
    Dpd to jakaś pomyłka.
    Czekalam na przesyłkę, której nie otrzymałam, a dzwoniąc na drugi dzień do firmy kurierskiej otrzymałam informację, że kurier nikogo nie zastał co jest niemożliwością bo wszyscy domownicy byli i paczka wróciła do nadawcy...
    Porażka.
    ZaletyŻadne
    WadyWszystkie
  • ~Marek / 2021-02-12 07:18
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD (odział w Ciechanowie), a konkretnie kurier, który czterokrotnie nie dostarczył przesyłki tylko zwracał z adnotacją odmowa. Nie mieszkam na Alasce natomiast DPD powinna zatrudniać ludzi, którzy umieją czytać (ze zrozumieniem).Oczywiście złozyłem reklamację pomimo tego, ze na infolinii otrzymałem informację, że reklamacje może złozyć jedynie nadawca.
    Dotyczy:
    IN/20/373599
    DPD Polska uprzejmie informuje, że Pana skarga została rozpatrzona. DPD Polska każdą interwencję dotyczącą nieprawidłowości w świadczeniu usług traktuje poważnie i wyjaśnia z należytą starannością. Uwagi i spostrzeżenia naszych Klientów są dla nas bardzo cenne i pozwalają na doskonalenie świadc
    zonych przez nas usług.
    Uprzejmie informuję, że treść zgłoszenia dotycząca doręczenia paczek o numerach 0000302626121W ,0000301968870W została przekazana do osób odpowiedzialnych za pracę serwisu kurierskiego na terenie oddziału. W przypadku konieczności wobec pracownika winnego opisanego zdarzenia zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje służbowe.
    Jeżeli podczas realizacji usługi, obsługa oraz czynności jej towarzyszące zostały przez Pana negatywnie odebrane, uprzejmie przepraszamy za zaistniałą sytuację oraz wynikłe przykrości. Przekazując niniejsze wyjaśnienia pozostajemy w przekonaniu, że dalsze korzystanie z usług świadczonych przez DPD Polska będzie przebiegać bez zakłóceń, w sposób spełniający Pana oczekiwania.
    W przypadku dodatkowych pytań dotyczących zgłoszenia pozostajemy do dyspozycji.
    Tutaj podpis Pani Weroniki.

    Reasumując DPD normalnie kpi sobie z ludzi. Skoro to firma kurierska , która zajmuje się dostarczaniem przesyłek powinna te przesyłki dostarczać. Tymczasem na odczepnego wysyłaja takie coś jak powyżej i bezczelnie zachęcaja do korrzystania z ich usług, a przesyłki JAK NIE BYŁO TAK NIE MA.
  • ~Nigdy więcej DPD / 2021-02-11 19:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier to tragedia. Nie zdążysz podejść do domofonu a już z systemu jest info, odbiorca nieobecny. I UDOWODNIJ, ŻE NIE JESTEŚ WIELBŁĄDEM. I widzisz tylko przez okno jak odjeżdża. Facet agresywny, chamski.
    Mówi, że mam odebrać przesyłkę z dworu, choć jedynie ktoś ma pomóc mu wnieść. Zresztą pierwszy raz spotykam się z tym, że to nie kurierzy wnoszą. -30kg i problem?
    Pytam kuriera o której będzie następnego dnia bo będzie ktoś do pomocy, słyszę, że nie wie ,czy w ogóle dostarczy, bo już był 8 odbierać trzeba na czas.
    Sąsiad na jutro zamówiony do pomocy, już się boję jak historia się skończy.
    To jakiś absurd.
    NIGDY WIĘCEJ DPD!!!!
    ZaletyBrak
    WadySame. Brak w systemie informacji, że ktoś będzie musiał pomóc kurierowi
    wnieść przesyłkę .
  • ~Karo / 2021-02-11 17:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorszy przewoźnik z jakiego miałam przyjemność korzystać! Kurierzy cwaniacy, robią sobie co chcą nie dostarczają paczek w terminie! Nie polecam absolutnie nikomu z korzystania z usług tego przewoźnika!!!
    ZaletyBRAK!
Dodaj własną opinię »