Żenada.. Najpierw zgubiliście moja paczę międzynarodową i przez tydzień nie mogliście znaleźć. Teraz dostałam informację na maila, że obie paczki na które czekałam, zostały dostarczone, jednak kuriera nie było. Dodzwoniłam się do konsultantki DPD, powiedziała, że nie może się dodzwonić do kuriera, po 40 minutach odebrał i powiedział, że rzucił paczki przez domem. Tak, były tam, całe mokre leżały w śniegu. Niestety towar, który zamówiłam jest do wyrzucenia. Napisze o Was wszędzie gdzie się da i będę ostrzegała przez Wami.
Lubię to!
Zaletyżadnych
Wadyobsługa infolinii, obsługa kurierska, czas dostawy, generalnie wszytsko
~Wojciech / 2021-02-17 14:23
Ocena: 2.33 / 5
Zalaną, przesiąkniętą wodą paczkę dostarczył kurier z Dpd prawdopodobnie o imieniu Bogdan tel 508 600 889(doręczał drugi młody człowiek ze wschodnim akcentem, który nie chciał się mi przedstawić) , postawił na ziemi i chciał uciec jak złodziej. Zarządałem, że chcę sprawdzić w jego obecności czy zawartość nie uległa zniszczeniu a on, że nie ma czasu i pada deszcz ze śniegiem dlatego paczka zalana i mam go nie zatrzymywać bo wezwie na mnie Policję. Bezczelny!!! Po ostrej wymianie zdań zadzwonił do swojego szefa i mogłem dzięki łaskawości, jak podejrzewam "Bogdana" sprawdzić stan zawartości MOJEJ paczki. Na szczęście nic nie uległo zniszczeniu. Wychodząc z domu spotkałem obydwu kurierów przy samochodzie i zapowiedziałem, że coś o tej sytuacji napiszę dla przestrogi przyszłych klientów. Dpd musi pękać z dumy, że ma takiego pracownika doręczyciela.
ZaletyDotarło
WadyPaczka płynęła Wisła. Chamstwo kuriera.
~Jaga / 2021-02-17 14:07
Ocena: 1.00 / 5
Firma, która w obrzydliwy sposób kłamie. Dzisiaj kurier miał odebrać paczkę. Próbowałam dodzwonić się do kuriera, wysłałam smsa, nagrałam się na pocztę głosowa,nie ruszyłam się z domu na krok. Po tych moich próbach kontaktu z kurierem dostałam maila, że z powodu braku adresata odbiór paczki został przeniesiony na następny dzień. Jest to drugi przypadek ( w ciągu miesiąca )z tą firmą gdzie omyłkowo dają zlecenie nie właściwemu kurierowi . Tak trudno jest im się przyznać do błędu, lepiej zrzucić winę na klienta.
~Natalia / 2021-02-17 14:04
Ocena: 2.67 / 5
Dzisiaj doręczono do mnie paczkę nr 0000296553761U. Paczka została pozostawiona przez kuriera na zewnątrz, na śniegu, nie informując mnie w ogóle, że została doreczona, kto wie jak długo tam leżała? . Jak mogę następnym razem zaufać takiej firmie kurierskiej? Co by było gdyby paczka została skradziona, bądź uległa uszkodzeniu? Kto by poniósł za to odpowiedzialność?
Wysłaliście mi email że została doreczona, a tak naprawdę została pozostawiona na pastwę losu na zewnątrz.
Uważam to za karygodne zachowanie kuriera, jeśli już podejmuje się takiej pracy to może troszkę więcej życzliwości z jego strony? Nie liczycie się w ogóle z klientem!!!
Mam nadzieję że moja opinia nie zostanie zignorowana tylko wyciągnięcie z tego wniosku i popracujecie nad tym, Ponieważ ludzie płacą za to pieniądze!!!!
~O.n.a / 2021-02-17 09:47
Ocena: 4.50 / 5
Paczka coprawda przyszła szybko . Ale po telefonie kuriera usłyszałam że mam sobie sama zejść ( w paczce przyszła mi szafka ) powiedziałam że ma wejść bo ja mam 2tyg dziecko , po czym stwierdził że on wchodzić nie będzie bo wczoraj dostał karę 150 zł za wejście do klatki .. całe szczęście że mąż jeszcze do pracy nie wyszedł i zszedł pytając się od kiedy nie wnoszą to usłyszał " od kiedy jest pandemia " .. jakoś w innych firmach potrafią wejść w maseczkach i przekazać paczki .. co jeśli bym była sama ? Hmm zostawiłby mi awizo? .. ????????
~Lukasz / 2021-02-16 17:59
Ocena: 1.00 / 5
Paczka miała być dostarczona dzisiaj, prosiłem telefonicznie kuriera aby do mnie zadzwonił jak będzie jechał. Cały dzień w domu zmarnowany na czekaniu na kuriera o 16:20 otrzymałem email, że mnie w domu nie było paczka nie doręczona. Nawet jego pod blokiem nie było. Kpina z klienta.
ZaletyBRAK
WadySame a w szczególności kurierzy.
~Iwona / 2021-02-16 15:57
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska . Kurierzy lenie nie zadzwonią nawet ze jadą a pisza ze nikogo nie było albo zly adres nigdy wiecej DPD
ZaletyBrak
WadyZa duzo by pisać
~Beata / 2021-02-16 13:24
Ocena: 1.00 / 5
Nie mogłam odebrać telefonu. Kiedy oddzwonilam Pan był w tej samej miejscowości ale kazał mi podejść pod wskazany przez niego adres. Wcześniej nie było żadnego smsa że w tym dniu mogę spodziewać się paczki. Z podziękowaniem dla Pana z dpd więcej takich pracowników.
~Ktos / 2021-02-16 12:13
Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna firma kurierska, przed chwilą przybył kurier z paczka. Paczka otwarta, folia cała porwana. I jak tu brać kuriera od was jak dzieją się takie cyrki. WSTYD
ZaletyBrak zalat
WadyPrzesyłka otwarta, folia rozerwana
~wściekła / 2021-02-16 12:07
Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejni kurierzy ,brak kontaktu z karierami ,nie odbierają telefonów ,nie ma możliwości aby się dowiedzieć o której można się spodziewać paczki ,zero informacji
Zaletybrak
Wadynajgorsza firma kurierska
~dżoana / 2021-02-16 08:43
Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma kurierska z jaką miałam doczynienia. Nie idzie na infolinii niczego wyjaśnić bo nikt nic nie wie. Czekam na paczkę w dniu kiedy dostałam informację że paczka zostanie doręczona i co i nikt się nie zjawił z paczką a potem zostaje wpisane że odbiorca nieobecny. Żenada. Jak się komuś nie chce pracować lub jest nieudolny to powinien się zwolnić i iść zamiatać ulice.
ZaletyBrak
~Krzysztof / 2021-02-16 08:35
Ocena: 1.00 / 5
Będę opiniował przy jakichkolwiek następnych zakupach aby nie pośredniczyła firma DPD...oczywiście firma nie jest problemem tylko ludzie którzy w niej pracują , mam na myśli kuriera który nie powinien wykonywać tego zawodu. Poprzedni pracownik który pracował na rejonie Dąbrowy Górniczej Kasprzaka był godny polecenia...ale od niedawna to sie zmieniło. Niestety.
WadyJest proste rozwiązanie....jeżeli ktoś źle wykonuje swoją pracę. To w dzisiejszych czasach już jej nie ma.
~R / 2021-02-15 18:58
Ocena: 1.00 / 5
Na paczkę czekałem cały dzień, aż do sprawdzenia statusu przesyłki a tam informacja przesyłka nie została dostarczona z powodu braku gotówki. Żenada najgorsza firma z jaka się spotkałem nawet nie było próby doręczenia. Nigdy więcej DPD.
ZaletyBrak
WadyKłamstwa kurierów nie pierwszy raz w firmie DPD.
~Klient / 2021-02-15 16:36
Ocena: 1.00 / 5
Kurier Patryk z Tychów rejon os. D najgorszy kurier w Polsce!!! Bezczelny, arogancki, cwaniak, nie dostarcza paczek, ustala własne zasady i jesy niemily,każe sobie po nie schodzić z wieżowca bo mu się nie chce winda wjechać, albo rzuca paczki drogie pod drzwi gdy wszyscy są w domu ale nie chciało się zapukać.Nie odbiera telefonu i zostawia paczki nie wiadomo gdzie. Jak mu się nie podoba praca to niech ja zmieni bo z każdym się idzie dogadać tylko nie z tym człowiekiem.
ZaletyBrak
WadyWszystkie mozliwe
~Basia / 2021-02-15 15:25
Ocena: 1.00 / 5
Ostatni raz korzystam z tej firmy. Przesyłka została dostarczona pod inny adres bo kurierowi było tak wygodniej. W trakcie rozmowy telefonicznej ze mną rozłączył się. Chamstwo i bezczelność.
~Paweł P / 2021-02-15 13:59
Ocena: 1.00 / 5
Kurier zgubił lub ukradł moja paczkę. Jak zgłosiłem do działu reklamacji że jest doręczona ale nie do mnie bo w miejscu które twierdził kurier że zostawił,poprostu jej nie było. To dział odpisał że widnieje jako doręczona. Szkoda tylko że żona była cały dzień w domu,a ja 500 metrów od domu na budowie. Mam nadzieję że ostatni raz muszę korzystać z usług tej podał się boże firmy.
WadyJak wyżej.
~Katsiaryna / 2021-02-15 13:18
Ocena: 1.00 / 5
3 razy zamawiam przez DPD, 3 razy miałam problem. Płaciłam za dowóz do mieszkania, żadnego razu przesyłka nie została doręczona i musiałam odbierać w punkcie we własnym zakresie.
Po co wtedy dawać opcje dowozu, jak firma nigdy tego nie robi, a pieniądze pobiera?
Ostatni raz, mając doświadczenie, nawet próbowałam od rana dodzwonić się do kuriera, kurier nie odbierał, później dostałam smsa, ze mam odebrać w punkcie.
Najgorszy service ever, nie polecam
Zalety——
Wady- kurier nie odbiera
- nigdy przesyłka nie dostaje doręczona
~Kadixx / 2021-02-15 09:55
Ocena: 1.67 / 5
Pakowanie paczek na dpd..porażka dostałam w przesyłce 3 worki śmieci...nie do pomyślenia taśmy sklejki porwane kartony kartki ścinki folie reklamówki, 3 razy na nie, to była ostatnia moja przesyłka przez tą firmę
ZaletyW miarę szybka dostawa
WadyŚmieci z całego magazynu ładowane do przesyłki fatalna obsługa
~Vea / 2021-02-15 09:25
Ocena: 1.00 / 5
Paczka do mnie wróci.Pani pisała i była zaskoczona ze cały tydzień czekała na paczkę,kurier nie był ani nie dzwonił.Ja płaciłam i straciłam.Wstyd kurier z Brzozowa.
~Johan / 2021-02-14 18:31
Ocena: 3.33 / 5
Pan Andrzej Pękul DPD.
Reklamacja ciągnie się już kolejny miesiąc. Pękup wciąż żąda dokumentów i oświadczeń, które już raz dostarczono. Nie potrafi znaleźć dokumentów sprawy, którą się zajmuje. Mało tego, nie zna procedur DPD, np. zażądał papierowego protokołu szkody, choć takich brak od czasów początku pandemii i działa jedynie zgłoszenie internetowe.
Twierdzi, że karton był uszkodzony, choć go na oczy nie widział a sam karton był zakryty czarna folią.
Pan Pękul Andrzej wydaje się być niekompetentny i nie sprawdza się na stanowisku Specjalisty ds. Reklamacji.
No chyba, ze DPD każe mu udawać idiotę by nie wypłacić należytego odszkodowania?