Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Roksana / 2021-03-02 15:54
    Ocena: 2.33 / 5
    Do niedawna lubiłam ta firmę bo nie byli drodzy ... ale od jakiegoś czasu strasznie się pogorszyło paczki przychodzą z opóźnieniem pomimo maili o konkretnej dacie doręczenia... nie ma tam porządku który da się zauważyć nie polecam tragedia człowiek planuje sobie dzien według wiadomości o odbiorze paczki i traci czas bo kurier nie dojezdza ... tragedia ...
    Zaletybrak
    Wadywiele
  • ~M. / 2021-03-02 15:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza forma kurierska w kraju.
    Utrudniony kontakt z kurierem bo nie łapie co się do niego mówi
    Bezczelny i komentujący wszystko, pretensje ma ze kogoś nie ma w domu
    Trzeba jeździć i szukać go po mieście bo podobno jak raz pojedzie do klienta to wrócić do niego nie może
    Dramat firma
    ZaletyŻadnych zalet
    WadySame wady
  • ~Hejter dpd / 2021-03-02 14:43
    Ocena: 1.33 / 5
    Totalnie nie polecam. Paczki przychodzą bardzo późno albo wcale.
    Zaletybrak zalet
    WadyBardzo długi czas dostawy w porównaniu z innymi
  • ~Robert / 2021-03-02 12:52
    Ocena: 2.33 / 5
    Brak poszanowania dla klienta oraz nieodpowiednie traktowanie dostarczanych przesyłek przez kuriera.
    Zaletybrak
  • ~Pati / 2021-03-02 10:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Totalny burdel. Paczka zamiast trafić do właściwego oddziału trafiła gdzie indziej, bo przecież dla tych ćwiećinteligentów odróżnić Wrocław od Opola to prawdziwa sztuka. Po jakiego... deklarują jakiś czas dostawy, a potem ktoś musi zmieniać swoje plany. Najgorsza firma kurierska na rynku!!!
    Zaletychyba żartujecie
    Wadywszystkie możliwe
  • ~Wiktoria / 2021-03-02 09:27
    Ocena: 5.00 / 5
    Wszystko zawsze przebiega bezproblemowo. Kurier bardzo sumiennie wykuje swoją prace.
    Zalety-Szybki czas doręczenia
    -Paczki w dobrym stanie
    WadyBrak
  • ~JAN / 2021-03-02 08:44
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD najgorsza firna kurierska przesyłki nie dostarczane na czas kurierzy zmieniają terminy doręczebia według własnych uznań zostawiają przesyłki w innych miejscach nieodpowiedzialna niepriwesionalna nieuczciwa oszuści nadają się do gnoju a nie di rozworzenia przesyłek
    ZaletyBrak orzuści
    WadyNieuczciwi
  • ~GM / 2021-03-02 06:52
    Ocena: 1.00 / 5
    Uwaga na zawieranie umów abonamentowych z dod. Przez 2 lata nie można wypowiedzieć umowy. Firma stosuje nieuczciwe praktyki. Szantażuje zapisami nie istniejącymi w regulaminie oraz bezprawnie wpisuje do krd.
    ZaletyBrak
    WadyNieuczciwe praktyki
  • ~KWKT / 2021-03-01 17:53
    Ocena: 1.00 / 5
    Zamówiłam przesyłkę. Kurier nie podjął żadnej próby doręczenia pod adres. Sam wybrał sobie punkt pickup, nie koniecznie najbliższy adresowi dostarczenia. Musiałam jeździć z jednej części miasta na drugą żeby odebrać przesyłkę.
    ZaletyBrak
    WadyKurier wrzuca paczkę gdzie popadnie, klient musi jeździć po całym mieście żeby odebrać przesyłkę, bo sami wybierają punktu pickup.
  • ~Kinga / 2021-03-01 17:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to tragedia. Oferują zmiane daty i godziny. No to logiczne, że zmieniam na taką żeby mnie pasowało... 18-20!!! Gość dzwoni o 7:30 i pyta czy ktoś jest w domu.... Nie ma. Czy moze zostawić u sąsiadów? Nie może. Że najpóźniej może być o 15:30. Nie może bo jestem w pracy...Mówi, że w takim razie odwozi paczke do punktu i tam ja sobie odbiore,żegna się z kpiącym głosem. A ja wybucham serią przekleństw. Dzwonie na infolinie a tam wesoły bot, który gówno ci pomoze. Wkoncu laczy z konsultantką. Na dzien dobry slysze, że kurier nie musi się stosować do zmiany godziny. Szlak mnie trafia!!!!! To jest poważna firma? Pozniej dowiaduje się, ze kurier zwraca paczke do nadawcy bo na niego nabluznilam....(a podobno skonczył ze mna rozmawiać)jak tu sie nie wkur... Stracony czas i pieniadze.
    ZaletyJedyna zaleta jest bot który się nie rozłacza tak jak Wasi konsultanci w chwili w której nie potrafią rozwiązać problemu
    WadyWadą jest istnienie takiej firmy jak DPD
  • ~Janusz / 2021-03-01 13:21
    Ocena: 1.33 / 5
    Ta firma ma zawsze jakiś problem z dostarczeniem przesyłki piszą na maila że dostarczom przesyłkę a się okazuje że trzeba samemu odebrać w punkcie nie polecam
    ZaletyNie żadnych zalet
    WadyBardzo dużo wad
  • ~Nikola / 2021-03-01 11:54
    Ocena: 5.00 / 5
    Pan który pracuje w rejonie Zgorzelec kim bardzo miły i pomocny, idzie się dogadać i zawsze pomoże. :)
    Nie wsadzajmy wszystkich do jednego worka
  • ~Weronika / 2021-03-01 11:49
    Ocena: 1.00 / 5
    DPD to najgorsza firma kurierska na krajowym rynku.
    Kilkukrotnie miałam różne problemy z nimi.
    Tym razem nad ranem śledzenie przesyłki zniknęło,status przesyłki zmieniono po 11 godzinie jako nie doręczona - odmowa odbioru i 30 min później kolejny status - zwrot do nadawcy.
    Odradzam każdemu korzystanie z usług DPD,nie ma gorszej firmy kurierskiej,ja jak coś zamawia kurierem zawsze proszę o nie wysyłanie mi nic za pośrednictwem DPD.
    Mówiąc w skrócie szczyt chamstwa i kompletny brak rzetelności.
    ZaletyBRAK
    Wadynieterminowe dostawy,fałszowanie statusu (odmowa doręczenia),uszkodzone produkty
  • ~Tomasz / 2021-03-01 11:39
    Ocena: 1.00 / 5
    NIKOMU NIE POLECAM!!!!
    Pomimo informacji, iz paczka dziś do mnie dotrze o będę mógł zapłacic karta, kurier mi odmówił, nie przyjął także gotówki. CHAMSTWO I TYLE.
  • ~Zosia / 2021-03-01 10:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Zwykli oszuści człowiek płaci za przesyłkę a kurier Daniel zawozi do punktu bo mu się nie chce paczek dostarczać jeszcze wmawia ze może sama sobie tam przekierowałem...
    Totalny brak szacunku.
    Oszuści i jeszcze raz oszuści
  • ~Klient / 2021-03-01 09:50
    Ocena: 1.00 / 5
    Zniszczyli przesyłkę, następnie wprowadzili mnie podczas rozmowy telefonicznej celowo w błąd czyli powiedzieli co mam wypełnić żeby po prawie 2 miesiącach od rozpoczęcia sprawy wpierać mi że nie wypełniłem tego co było trzeba i zwalić winę na mnie. Oszuści pełną gębą.
    ZaletyBrak
    WadyNiszczą przesyłki i nie ponoszą odpowiedzialności
  • ~Fabian / 2021-02-27 12:06
    Ocena: 1.67 / 5
    Pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją, że kurier zasłaniając się pandemią nie chodzi po klatkach i zostawia pod blokiem paczki. Rozumiem i nie miałbym z tym problemu gdyby firma INFORMOWAŁA o tym przed zamówieniem. Robi się to szczególnie problematyczne kiedy kurier każe zejść po paczkę 20kg z 3-ego piętra kobiecie w ciąży!!. Będę omijał szerokim łukiem DPD, a szczególnie tego kuriera. NIE POLECAM.
  • ~Pietrek 154 / 2021-02-27 09:09
    Ocena: 2.00 / 5
    Witam chciałam ocenić pracę naszego kuriera DPD. Jest to osoba nie uczciwa, nie kompetentna. A prawdziwą wadą jest jego kłamstwo. Nie polecam tego Pana. Szkoda że tacy ludzie psują reputację całej firmy.
    WadyNie uczciwy KŁAMCA
  • ~Madzik / 2021-02-26 21:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Dwa dni pod rząd paczki przychodzą rozwalone. Nigdy nie miałam problemów, a tu nagle takie rozczarowanie.
  • ~Agnieszka / 2021-02-26 19:45
    Ocena: 3.00 / 5
    Kurier wrzucił paczkę przez bramę nie informując mnie telefonem bądź dzwonkiem na bramie. Paczkę dorwał mój pies wypuszczony z domku i rozerwal mi ja ma strzępy.
    Ja chętnie tego kuriera bym rozerwala na strzępy.
    Debili w tej firmie nie brakuje.
    WadySame wady
Dodaj własną opinię »