WadyBeznadziejni ignoranci klientów.
strona 443 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 441
- 442
- 443
- 444
- 445
- nastepna »
-
~A / 2021-03-09 20:12Ocena: 1.00 / 5
Pomimo oklejenia przesyłki uwaga szkło i zapisu elektronika_ szkło, uszkodzili matrycę w komputerze,po złożeniu reklamacji poprosili o rachunek za naprawę matrycy ,po dostarczeniu rachunku za naprawę stwierdzili że nie został sporządzony protokół uszkodzenia przez kuriera i nie mogą uznać reklamacji. -
-
~klient / 2021-03-09 16:53Ocena: 2.00 / 5
słabo, drugi kurier nie wie w jakim mieście ma dostarczyć pomimo adresu na przesyłce -
~kuasd sdsmadsad ksa'd / 2021-03-09 12:30Ocena: 2.67 / 5
paczka nie przyszedła w swoim czasie jd jdjdjdjd jddj djdjdjjdjj ddjdjdjjd Zaletynie maWadyelo -
~Agata / 2021-03-09 10:15Ocena: 1.00 / 5
Kpina przesyłka ze Stargardu do Szczecina idzie od 4 marca dziś 9 i jeszcze nie dotrze ZaletyŻadnychWadyWszystko -
~Krystyna / 2021-03-09 08:43Ocena: 1.00 / 5
Najgorsza firma na świecie ludzie pracujący tam są chamscy i aroganccy robią łaskę ze odbiorą telefon.Ja otrzymałam nową klatkę w częściach pierwszych pomimo naklejki która była naklejki uwaga ostrożnie przesyłka dotarła zupełnie zniszczona. Reklamacja została od razu wysłana czyli 01.02.2021 dziś jest 09.03.2021 do tej pory brak informacji wydzwaniam i pytam Ale cisza zbywaja mnie A to przecież moje stracone pieniądze przez nieodpowiedzialnych ludzi!#!!!! Obyscie splajtiwali i więcej nie podejmowali się dostaw towaru do ludzi którzy czekają a wy macie to gdzieś.nie polecam nikomu ta firma to klęska ZaletyBrakWadyWadą jest powstanie firmy DPD -
~Patrycja / 2021-03-08 20:29Ocena: 1.67 / 5
Najgorsza firma kurierska z którą się spotkałam. Kurierzy nie odbierają telefonów, zawsze się spóźniają oraz zachowują się arogancko. Miałam przykrą sytuację kurierem, który mimo próśb starszej osoby o przeniesie przesyłki, zostawił ją poza terenem posesji. -
~Teddy / 2021-03-08 17:52Ocena: 2.33 / 5
Beznadziejna firma zwkaszcza kurier ktory dostarczyl mi dzisiaj przesyłkę, bardzo hamski arogancki i opryskliwy.nie polecam -
~Bonifacy / 2021-03-08 10:59Ocena: 1.00 / 5
Beznadziejna firma ,kurier chamski i ma w d... ma klienta przyjmują jakiś z zagranicy gamoni i potem musi człowiek się martwić czy dostanie przesyłkę czy łaskawie poinformują klienta o niej,łaskę robi ze musi dostarczyć przesyłkę,omijać dużym łukiem tą firmę -
-
~Waldi / 2021-03-07 22:34Ocena: 1.67 / 5
Najgorsza firma kurierska w Polsce, co druga przesyłką jest uszkodzona o ubezpieczeniu można zapomnieć nie polecam najwiekszemu wrogowi ta firma jest gorsza od pisu. ZaletyŻadnej zaletyWadySame wady -
~Janusz / 2021-03-07 00:22Ocena: 1.00 / 5
Bez nadzieja firma zlodzieje .Dostaje wiadomosc że przesyłką doszła ale ja jej nie odebrałem. WadyZlodzieje -
~Snooki / 2021-03-06 12:54Ocena: 1.33 / 5
Paczka dochodzi z tygodniowym opóźnieniem na maila dostałem informację o tym że paczka zostanie dostraczona na następny dzień roboczy a przyszła tydzień później. -
~Tomek Atomek / 2021-03-06 01:41Ocena: 1.00 / 5
Paczka o wartości kilku tysięcy złotych została pozostawiona przez kuriera przed drzwiami nie raczył się nawet zainteresować czy jest ktoś w domu. Kompletny brak odpowiedzialności i szacunku dla czyjejś własności. -
~Michalnono / 2021-03-05 19:36Ocena: 2.33 / 5
Zamawiam i wysylam ostatnio kilkadziesiąt paczek miesięcznie. Niestety kurierzy dpd zostawiają na paczki klatkach schodowych bez dzwonienia, oznaczają jako odebrane bez informowanoa kloenta. Nie polecam zamawiać w ten sposób droższych przedmiotów, ponieważ mogą zostać ukradzione. Na reklmację dostaję od kuriera odpowiedź „jak sie nie podoba prosze nie zamawiać”, a po napisaniu skargi dostaję odpowiedź „kurier twierdzi, że umówił się z Panem na zostawianie paczek na schodach” (w sensie kto normalny chcialby znajdować niepoinformowany paczke przy wieczornym wyściu z psem). Nie polecam, nawet jeżeli najtańsi... tani bo oszczędzają na kurierach i ci widocznie są sfrustrowani ZaletyNiska cenaWadyŻenująca jakość, włąsiwie brak działu reklamacji, idnorują skargi, kurier kłamie im i akceptują -
~A / 2021-03-05 19:24Ocena: 2.33 / 5
Przekierowuję paczkę do jedynego punktu odbioru, który jest czynny w takich godzinach, żebym mogła ją odebrać. Ale nie! Właśnie, że bez konsultacji z Tobą zostawimy ją w punkcie wybranym wedle własnego uznania, czynnym wyłącznie w godzinach, kiedy jesteś w pracy i tylko w dni robocze. Gdybym chciała brać wolne w pracy z powodu przesyłki, to bym po nią sama pojechała do nadawcy. Dzięki za nic DPD. -
~EWELINA / 2021-03-05 17:36Ocena: 1.00 / 5
NIE MA SENSU WYSYŁAĆ PACZKI I TAK NIE DOSTARCZĄ ODEŚLĄ DO NADAWCY. TAK JEST W OPOLSKIEM ZaletyBRAKWadyNIE DOSTARCZAJĄ, ODSYŁAJĄ -
~Karolina / 2021-03-05 17:03Ocena: 2.00 / 5
Kurier odmówił wniesienia paczki, powiedział ze nie ma takiego obowiązku. Postawił paczkę ważąca 25 kg. Na chodniku pod blokiem, gdy wracałam z dzieckiem 5letnim z przedszkola majac w wózku drugie 2miesieczne dziecko, pomimo prośby o pomoc w wniesieniu paczki na 3 pietro- odmówił. Pierwszy raz z czymś takim sie spotkalam!! Chamstwo i bezszczelosc. -
-
~Zetelny / 2021-03-05 17:01Ocena: 4.00 / 5
Widzę że każdy o tym samym Pan kurier nie przyjemny i nigdy nie wjeżdża pod dom tylko każe wychodzić do szosy i czekać dziś już zwróciłam mu uwagę ma adres i ma dostarczyć pod dom -
~Katka / 2021-03-05 15:22Ocena: 2.33 / 5
Kurier wpisał odmowę zamiast nieobecność, przez co przesyłka została odesłana do nadawcy, zamiast ponownej próby dostarczenia.
Nie polecam.
Plus kontakt - tylko przez boota, bez komentarza. Nigdy więcej -
~Essa / 2021-03-05 15:15Ocena: 1.00 / 5
Paczka idzie latami, kurier nie ma wydać reszty i jeszcze brak kontaktu to niego ZaletyBrakWadyWiele -
~Kkkk / 2021-03-05 13:08Ocena: 1.00 / 5
Kurier bardzo nie miły wręcz bezczelny kłuci się pierwszy raz spotkałam się z tak nie miłym kurierem ZaletyZabrał paczkę bo mu się spieszyło!!
strona 443 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 441
- 442
- 443
- 444
- 445
- nastepna »
