Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~A / 2021-03-09 20:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Pomimo oklejenia przesyłki uwaga szkło i zapisu elektronika_ szkło, uszkodzili matrycę w komputerze,po złożeniu reklamacji poprosili o rachunek za naprawę matrycy ,po dostarczeniu rachunku za naprawę stwierdzili że nie został sporządzony protokół uszkodzenia przez kuriera i nie mogą uznać reklamacji.
    WadyBeznadziejni ignoranci klientów.
  • ~klient / 2021-03-09 16:53
    Ocena: 2.00 / 5
    słabo, drugi kurier nie wie w jakim mieście ma dostarczyć pomimo adresu na przesyłce
  • ~kuasd sdsmadsad ksa'd / 2021-03-09 12:30
    Ocena: 2.67 / 5
    paczka nie przyszedła w swoim czasie jd jdjdjdjd jddj djdjdjjdjj ddjdjdjjd
    Zaletynie ma
    Wadyelo
  • ~Agata / 2021-03-09 10:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Kpina przesyłka ze Stargardu do Szczecina idzie od 4 marca dziś 9 i jeszcze nie dotrze
    ZaletyŻadnych
    WadyWszystko
  • ~Krystyna / 2021-03-09 08:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma na świecie ludzie pracujący tam są chamscy i aroganccy robią łaskę ze odbiorą telefon.Ja otrzymałam nową klatkę w częściach pierwszych pomimo naklejki która była naklejki uwaga ostrożnie przesyłka dotarła zupełnie zniszczona. Reklamacja została od razu wysłana czyli 01.02.2021 dziś jest 09.03.2021 do tej pory brak informacji wydzwaniam i pytam Ale cisza zbywaja mnie A to przecież moje stracone pieniądze przez nieodpowiedzialnych ludzi!#!!!! Obyscie splajtiwali i więcej nie podejmowali się dostaw towaru do ludzi którzy czekają a wy macie to gdzieś.nie polecam nikomu ta firma to klęska
    ZaletyBrak
    WadyWadą jest powstanie firmy DPD
  • ~Patrycja / 2021-03-08 20:29
    Ocena: 1.67 / 5
    Najgorsza firma kurierska z którą się spotkałam. Kurierzy nie odbierają telefonów, zawsze się spóźniają oraz zachowują się arogancko. Miałam przykrą sytuację kurierem, który mimo próśb starszej osoby o przeniesie przesyłki, zostawił ją poza terenem posesji.
  • ~Teddy / 2021-03-08 17:52
    Ocena: 2.33 / 5
    Beznadziejna firma zwkaszcza kurier ktory dostarczyl mi dzisiaj przesyłkę, bardzo hamski arogancki i opryskliwy.nie polecam
  • ~Bonifacy / 2021-03-08 10:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Beznadziejna firma ,kurier chamski i ma w d... ma klienta przyjmują jakiś z zagranicy gamoni i potem musi człowiek się martwić czy dostanie przesyłkę czy łaskawie poinformują klienta o niej,łaskę robi ze musi dostarczyć przesyłkę,omijać dużym łukiem tą firmę
  • ~Waldi / 2021-03-07 22:34
    Ocena: 1.67 / 5
    Najgorsza firma kurierska w Polsce, co druga przesyłką jest uszkodzona o ubezpieczeniu można zapomnieć nie polecam najwiekszemu wrogowi ta firma jest gorsza od pisu.
    ZaletyŻadnej zalety
    WadySame wady
  • ~Janusz / 2021-03-07 00:22
    Ocena: 1.00 / 5
    Bez nadzieja firma zlodzieje .Dostaje wiadomosc że przesyłką doszła ale ja jej nie odebrałem.
    WadyZlodzieje
  • ~Snooki / 2021-03-06 12:54
    Ocena: 1.33 / 5
    Paczka dochodzi z tygodniowym opóźnieniem na maila dostałem informację o tym że paczka zostanie dostraczona na następny dzień roboczy a przyszła tydzień później.
  • ~Tomek Atomek / 2021-03-06 01:41
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka o wartości kilku tysięcy złotych została pozostawiona przez kuriera przed drzwiami nie raczył się nawet zainteresować czy jest ktoś w domu. Kompletny brak odpowiedzialności i szacunku dla czyjejś własności.
  • ~Michalnono / 2021-03-05 19:36
    Ocena: 2.33 / 5
    Zamawiam i wysylam ostatnio kilkadziesiąt paczek miesięcznie. Niestety kurierzy dpd zostawiają na paczki klatkach schodowych bez dzwonienia, oznaczają jako odebrane bez informowanoa kloenta. Nie polecam zamawiać w ten sposób droższych przedmiotów, ponieważ mogą zostać ukradzione. Na reklmację dostaję od kuriera odpowiedź „jak sie nie podoba prosze nie zamawiać”, a po napisaniu skargi dostaję odpowiedź „kurier twierdzi, że umówił się z Panem na zostawianie paczek na schodach” (w sensie kto normalny chcialby znajdować niepoinformowany paczke przy wieczornym wyściu z psem). Nie polecam, nawet jeżeli najtańsi... tani bo oszczędzają na kurierach i ci widocznie są sfrustrowani
    ZaletyNiska cena
    WadyŻenująca jakość, włąsiwie brak działu reklamacji, idnorują skargi, kurier kłamie im i akceptują
  • ~A / 2021-03-05 19:24
    Ocena: 2.33 / 5
    Przekierowuję paczkę do jedynego punktu odbioru, który jest czynny w takich godzinach, żebym mogła ją odebrać. Ale nie! Właśnie, że bez konsultacji z Tobą zostawimy ją w punkcie wybranym wedle własnego uznania, czynnym wyłącznie w godzinach, kiedy jesteś w pracy i tylko w dni robocze. Gdybym chciała brać wolne w pracy z powodu przesyłki, to bym po nią sama pojechała do nadawcy. Dzięki za nic DPD.
  • ~EWELINA / 2021-03-05 17:36
    Ocena: 1.00 / 5
    NIE MA SENSU WYSYŁAĆ PACZKI I TAK NIE DOSTARCZĄ ODEŚLĄ DO NADAWCY. TAK JEST W OPOLSKIEM
    ZaletyBRAK
    WadyNIE DOSTARCZAJĄ, ODSYŁAJĄ
  • ~Karolina / 2021-03-05 17:03
    Ocena: 2.00 / 5
    Kurier odmówił wniesienia paczki, powiedział ze nie ma takiego obowiązku. Postawił paczkę ważąca 25 kg. Na chodniku pod blokiem, gdy wracałam z dzieckiem 5letnim z przedszkola majac w wózku drugie 2miesieczne dziecko, pomimo prośby o pomoc w wniesieniu paczki na 3 pietro- odmówił. Pierwszy raz z czymś takim sie spotkalam!! Chamstwo i bezszczelosc.
  • ~Zetelny / 2021-03-05 17:01
    Ocena: 4.00 / 5
    Widzę że każdy o tym samym Pan kurier nie przyjemny i nigdy nie wjeżdża pod dom tylko każe wychodzić do szosy i czekać dziś już zwróciłam mu uwagę ma adres i ma dostarczyć pod dom
  • ~Katka / 2021-03-05 15:22
    Ocena: 2.33 / 5
    Kurier wpisał odmowę zamiast nieobecność, przez co przesyłka została odesłana do nadawcy, zamiast ponownej próby dostarczenia.
    Nie polecam.
    Plus kontakt - tylko przez boota, bez komentarza. Nigdy więcej
  • ~Essa / 2021-03-05 15:15
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka idzie latami, kurier nie ma wydać reszty i jeszcze brak kontaktu to niego
    ZaletyBrak
    WadyWiele
  • ~Kkkk / 2021-03-05 13:08
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier bardzo nie miły wręcz bezczelny kłuci się pierwszy raz spotkałam się z tak nie miłym kurierem
    ZaletyZabrał paczkę bo mu się spieszyło!!
Dodaj własną opinię »