Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Klopsik / 2021-03-11 17:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie zadzwonił do mieszkania żeby przekazać przesyłkę!!!! Zadzwonił tylko na numer telefonu, a że nikt nie odebrał, bo nie było słychać bo był w torebce, odjechał nie dostarczając przesyłki. A ja zmarnowałam dzień urlopu żeby odebrać przesyłkę. Tragedia!!!!!!!
    ZaletyŻadne.
    WadyKłamcy, lenie, nie wykonują tego co do nich należy!!!!
  • ~Zed / 2021-03-11 17:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie miał maseczki. Umówiona była płatność kartą, ale nie posiadał czytnika. Dał mi kilka minut na zorganizowanie gotówki i marudził, że trudno mu wydać resztę. Arogancki typ oburzony na mogę uwagi.
  • ~Alex K / 2021-03-11 16:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Курьер полный идиот, перепутал номера квартир. Не Рекомендую!!!
  • ~Sławek / 2021-03-11 16:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurierzy jak i cała ta firma o kant tyłka obić. Gorsi od poczty polskiej
    WadyBrak dostaw, opóźnienia, kłamstwa, w dupie mają klienta. Allegro płaci za ich błędy
  • ~Malwina / 2021-03-11 15:44
    Ocena: 1.33 / 5
    Usługa możliwości śledzenia swojej paczki i zmiany daty dostarczenia to fikcja. Z informacji z systemu wynikało że dostałam automatycznego maila z informacją o wysyłce, a nic nie dostałam.
    Chwalą się że mogę samodzielnie zarządzać przesyłka np. zmienić adres dostawy lub datę dostarczenia. Próbowałam robić to trzykrotnie, za każdym razem informacja że przetwarzają moje żądanie, po czym po kilku godzinach znów zaplanowana dostawa na wtedy kiedy nie chciałam (czyli tak jak pierwotnie ustalili). Znów zmieniałam i tak trzy razy, a kurier i tak przyjechał w tym niechcianym pierwotnie terminie. W porównaniu z innymi formami kurierskimi, gdzie takie przekierowania robi się łatwo i w 2 minuty (a przede wszystkim są skuteczne) to ten system i pseudo zarządzanie przesyłka to jakaś kpina.
    WadyNie działa zarządzania przesyłka.
    Nie przychodzą rzekome automatyczne maile.
  • ~Krzysztof / 2021-03-11 14:34
    Ocena: 1.00 / 5
    Pomimo dwukrotnego odnawiania zlecenia odbioru, przesyłka nie została odebrana. Wyjaśnienie "kurier nikogo nie zastał" i "kurier potwierdził odbiór". Krótko mówiąc, realizacja usługi w DPD zależy od dobrej dyspozycji kuriera.
    Zaletybrak
    Wadyzerowa gwarancja realizacji usługi
  • ~Marcel / 2021-03-11 14:00
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier mało mnie busem nie rozjechał na parkingu, jeszcze się awanturował na zwróconą uwagę. DPD - to jakość Waszych usług?
  • ~Fifi / 2021-03-11 12:23
    Ocena: 2.33 / 5
    Paczka przyszla dobrze zapakowana, ale oczywiscie jezeli chodzi o zawartosc paczki polamane. Kurierzy rzucaja paczkami zawartosc zniszczona a pozniej nie ma winnych. W tym tygodniu juz druga firma kurierska dostarczyla uszkodzony towar a czlowiek z pospiechu nie sprawdzil zawartosci i nie sporzadzil protokolu. Placac tyle za przesylke oczekuje zeby towar przyjechal caly. Szkoda gadać.
    ZaletySzybka dostawa
    WadyTowar uszkodzony kurierzy umywaja rece.
  • ~Ja / 2021-03-11 08:46
    Ocena: 2.33 / 5
    Dpd pickup to kpina. Płacę za kuriera a paczka leży 2-3 dni na punkcie pickup i nie wiadomo na co czeka.
    Wadydpd picku[
  • ~Elizabeth / 2021-03-11 01:49
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam.Moja przesyłka doszła w makabrycznym stanie.złożyłam reklamację alejeszcze nie wiem jak się sprawa potoczy. Karton był tak strasznie porozrywany że wszystko wyglądało jak wysypisko śmieci. Nie dość że brakowało rzeczy to większość była pobita, pognieciona, brudna, polamana itp. Na dodatek kurier rzucił mi rozwalona paczkę przed drzwiami i sobie poszedł i mimo mych próśb o spisaniu wspólnie raportu odmówił ale nalegał abym zrobiła reklamację. Będę naglasniac swoją sprawę bo uważam że mam swoje prawa i nie odpuszczę tak złego traktowania i dyskryminacji mnie, moich pieniążków i moich dóbr. To istny skandal!!!
    ZaletyŻadnych zalet tylko problemy i straty.
    WadySame wady i straty moralne i ekonomiczne.
  • ~Karola / 2021-03-10 20:59
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier twierdzi że odbiorcy nie było w domu ponieważ w ogóle go tam nie było.Dodzwonić się pod wskazany numer telefonu do kuriera graniczy z cudem.Stanowczo nie polecam!
  • ~aga / 2021-03-10 20:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka została wysłana 16 grudnia do Irlandii, szła dwa miesiące po czym wróciła do Polski. ZOostała zatrzymana w UK przez Brexit - tak się tłumaczono telefonicznie. Przy odbiorze paczki trzeba było zapłacić kolejne 14zł za odbiór!! KPINA!
    Kolejna paczką - Aktualnie osoba do której została nadana paczka jest w CIĄŻY i nie może wychodzić za bardzo z domu ze względów zdrowotnych i ogólnego zagrożenie epidemiologicznego.
    KURIER DPD NIE PRÓBOWAŁ dostarczyć przesyłki na podany adres. Była to godzina około 8 -9 rano i na pewno wszyscy byli w domu.
    Kurier z wygody zostawia pewnie paczki w Żabce do której wcale nie mamy blisko.
    Zaletymasakra
    Wadytragedia
  • ~Adam / 2021-03-10 18:01
    Ocena: 1.00 / 5
    Dnia 10 marca 2021 07:10 Kurier DPD napisał(a):
    Dostałem powiadomienie i co dalej - to jakieś żarty
    Około godz. 8.00 rozmawiałem z kurierem (Kurier Łukasz - 573428026) stwierdził że nie wie kiedy dostarczy przesyłkę, miał zadzwonić - ani telefonu, ani przesyłki, (dostawa gwarantowana 24 godz.)
    Zaletybrak
  • ~berka96 / 2021-03-10 16:05
    Ocena: 4.67 / 5
    Jestem bardzo zadowolona z pracy kuriera dpd. Paczki dochodzą szybko, zawsze jest informacja z wyprzedzeniem. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
    ZaletySzybko, bez uszkodzeń
    Wadybrak
  • ~Dorota / 2021-03-10 15:17
    Ocena: 3.00 / 5
    Nie polecam!!! Kurier przeżucił paczkę przez ogrodzenie. Na szczęście byłam w domu, nic się nie uszkodził,ale na podwórku był pies,który zaczął się do niej do bierać. Po co kurierzy mają tel odbiorców? Chyba po to żeby poinformować, że podjechali!!!
  • ~MMilimetr / 2021-03-10 12:44
    Ocena: 2.33 / 5
    Jestem zbulwersowany nie tylko zachowaniem kuriera, ale i infolinii, która mnie olała i kazała zgłosić reklamację! Nie mam co reklamować, bo na szczęście towaru mi nie uszkodzono, ale kurier zadzwonił do furtki, odczekał dokładnie 40 sekund po czym wrzucił paczką za płot! W tym momencie ja wyszedłem z domu, ale on nie oglądając się odjechał... Żadnego wcześniejszego kontaktu, żadnego uprzedzenia, nawet nie poczekał. To kolejny towar, ale już OSTATNI tą firmą, wcześniejsze towary były uszkodzone (szkło) i nie przyjęto reklamacji, bo też wrzucono za płot, a mnie nie było w domu, potłukły się butelki z oliwą. Czas podany dokładnie, bo mam monitoring i wszystko się nagrało.
    NIE POLACAM< a wręcz ODRADZAM tę firmę!!!
    WadyGorsza nawet od Poczty Polskiej!
  • ~Kaczy / 2021-03-10 11:33
    Ocena: 1.00 / 5
    Dziadostwo na MAXXXA !!! Nie polecam wysyłanie czegokolwiek tym pośrednikiem
    ZaletyZero zalet
    WadyKurierzy oszuści
  • ~Sylwia / 2021-03-10 11:08
    Ocena: 1.33 / 5
    Tragedia, dostaje emalia że dnia następnego będzie paczka, po przeczekaniu całego dnia dostaje kolejnego emalia że paczka będzie jutro.. kiedyś zmieniłam dzień dostawy, oczywiście kurier nie dostał żadnej informacji i czekał pod drzwiami.
  • ~ptaszek / 2021-03-09 23:13
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska, kurierzy nie słowni umawiają się na odbiór , a potem nie pojawiają sie o ustalonej porze, wrzucają przesyłki za ogrdzenie posesji, nie interesuje ich czy przesyłka trafi do adresata.
  • ~Art / 2021-03-09 20:32
    Ocena: 2.00 / 5
    Złożyłem przez formularz kontaktowy reklamacje na usługe dostawy paczki. Reklamacja złożona w dniu 6 lutego 2021 roku. Na rozpatrzenie DPD ma 30dni. W dniu dzisiejszym mija 33dni od chwili złożenia reklamacji i brak odzewu. Kurierzy DPD nie chronia danych osobowych klientów, przekazujac paczki osobom trzecim nie zamieszkującym pod jednym adresem z odbiorcą docelowym przesyłki.
Dodaj własną opinię »