Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~M / 2021-03-17 14:42
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma kurierska to porażka. Kurier nie ma obowiązku przynieść mi paczki do mieszkania. Do drzwi klatki tylko. Oni chyba żartują. Niedługo będą zostawiać na ulicy pod blokiem. Jak można to trzeba omijać szerokim łukiem.
    Zaletybrak
    WadyTylko wady
  • ~Justyna / 2021-03-17 12:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska! Za każdym razem jakiś problem. Teraz przesyłka została doręczona do jakiejś innej,nieznanej mi osoby. To jest jakaś kpina!!!
  • ~JK / 2021-03-17 11:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, żenada...to tyle o poziomie świadczonych usług - kurier nie podjął próby doręczenia przesyłki, nie skontaktował się ze mną, nie odbierał telefonów...a ja zwolniłam się z pracy i czekałam w domu na przesyłkę. Przesyłka została dostarczona do jakiegoś punktu odbioru w Gdyni. Próba natychmiastowej reklamacji na infolinii niczego nie przyniosła, bo skoro status przesyłki przez dostarczenie jej w inne miejsce niż do adresata zmienił się na "dostarczona" to już nic nie da się zrobić. W takim przypadku zamiast dostarczyć ją do adresata...i w ten sposób naprawić błąd, zaproponowano mi, bym sobie ją odebrała z tego punktu inaczej zostanie odesłana do nadawcy, a ja mogę sobie jeszcze raz zamówić nową przesyłkę. NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA Z JAKĄ MIAŁEM STYCZNOŚĆ. S K A N D A L
    ZaletyBRAK
    WadyNIESOLIDNOŚĆ, OSZUSTWO,
  • ~slavko002 / 2021-03-17 11:32
    Ocena: 1.00 / 5
    nie dzwonią.....brak nie którym kultury....powinno się chociaż powiedzieć dzień dobry.....zła obsługa.....kurierowi się nie chce nawet zadzwonić domofonem to dzwoni telefonem i karze schodzić po przesyłkę....szczerze nie polecam....wolę in post....jest super....
    Zaletybrak
  • ~Dominika / 2021-03-17 10:14
    Ocena: 1.00 / 5
    Pan kurierze lubi zostawiać paczki w sklepie bo nie może dotrzeć do klienta nawet jak jest w domu bo droga jest słabej jakosci
  • ~palden / 2021-03-17 09:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Żenujący poziom świadczonych usług - kurier zwyczajnie nie raczył podjąć ujętej w regulaminie drugiej próby doręczenia przesyłki, nie skontaktował się ze mną, nie odbierał telefonów, po prostu nie chciało mu się pofatygować i paczka została zwrócona nadawcy. Poza tym procedura zgłaszania reklamacji / kontakt na infolinii jest mocno utrudniony przez skomplikowany interfejs i zawiły system wprowadzania danych. NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA Z JAKĄ MIAŁEM STYCZNOŚĆ.
    Zaletybrak
    Wadykurierzy nie przykładający się do wykonywanej pracy (ignorujący telefony oraz fałszywie zgłaszający nieudane próby doręczenia)
    beznadziejnie zawiły system obsługi klienta
  • ~Paweł / 2021-03-17 06:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Informacja "umówiono późniejszy termin doręczenia" gdy nie dzwoni i niczego nie uzgadnia. Często, bardzo często zdarza się, że człowiek czeka na przesyłkę, przesyłka wydana do doręczenia - a kurier twierdzi, że nikogo nie było w domu(!). Przesyłki często uszkodzone.
  • ~Kamil / 2021-03-16 21:30
    Ocena: 5.00 / 5
    W przeciwieństwie do większości opinii jestem zadowolony z tej firmy. Wszystkie paczki doręczane za pośrednictwem dpd dotarły szybko i w całości, a kurier pracujący w moim rejonie bardzo miły i kontaktowy:)
    ZaletyJakość usług
    WadyBrak
  • ~Arek / 2021-03-16 19:05
    Ocena: 2.67 / 5
    Wczoraj dostałem maila z powiadomieniem o wysłanej przesyłce i numerem i imieniem kuriera, dzwonię do kuriera, żeby ustalić odbiór, a nr jest niedostępny, wysłałem SMS-a, ten do dzisiaj nie odebrany, więc też nie odpisał. Przesyłki nie mogłem odebrać, więc przesunięto odbiór na dzisiaj (1 dzień później), dostałem takie samo powiadomienie, tylko inny kurier, a numeru do niego brak. Brak też godzin, w jakich kurier ma się z łaski swojej pojawić - i weź tu teraz czekaj cały dzień od rana do może nawet wieczora - kto wie, kiedy się zjawi, ani wyjść do sklepu ani nic załatwić, bo ma być w tym dniu, tylko nie wiadomo, o której! Co za bezsens! Inne firmy spedycyjne podadzą jeszcze czasami godziny, że ma być od 12 do 16 np., to jeszcze można coś zaplanować, wyjść, coś załatwić, a tu nic! Czekaj jak na "Jaśnie Pana Królewicza!" Dzwonię więc na infolinię DPD - i co się dowiaduję?? Oni wiedzą tyle, co ja! Nie mają numeru do kuriera - "niestety"! Brak słów na takie usługi! Nigdy więcej, jeśli będzie możliwość wyboru, to żadnego DPD! Chyba że zmienią tą logistykę i zaczną wysyłać kurierów w konkretnym przedziale 2 - maks. 4 godzin!
  • ~Paulina / 2021-03-16 15:42
    Ocena: 2.00 / 5
    Ogólnie trauma. Pan niemowa bez kultury i chyba pracuje za darmo bo wiecznie niezadowolony. Paczka im większa tym bardziej zniszczona bo przecież nie ma to jak porzucać sobie cudzą własnością. Koszmar a nie firma kurierska :-/
    ZaletyBrak
    WadyCałokształt
  • ~Adam / 2021-03-16 15:26
    Ocena: 2.00 / 5
    Najgorsza firma kurierska , mają w dupie klienta , kurier nie ma obowiązku kontaktu z odbiorcą jeżeli Cię nie ma cały dzień w domu jesteś wydymany nadawca zostaje obciążony kosztami podwójnie , firma gorsza niż tyfus
    ZaletyBrak
    WadyNiekompetencja , brak szacunku dla klienta
  • ~Marcin / 2021-03-16 14:41
    Ocena: 1.33 / 5
    Zamówiłem 13 sztuk TV. Przyjechał Pan kurier i zostawił mi paletę na środku plac. Po prośbie aby bliżej postawił ten pakunek, stwierdził ze nie ma wózka do przewożenia palet. I najgorsze co sie stało. Z pełnym impetem na sile wrzucił paczki z telewizorami na pakę swojego auta, rzucając kartonami z prawa i lewe. Na koniec paletę rzucił na te pudełka. Az strach pomyśleć co się stało z TV.
  • ~Tomasz / 2021-03-16 13:40
    Ocena: 1.67 / 5
    Zamówiłem myszke gamingową game-zone, pudełko rozwalone wyglądało jak by cos zostało rzucone na nią coś ciężkiego
    Miał to być prezent na urodziny, mam nadzieję że nic sie nie stało zawartości
  • ~wiesław / 2021-03-16 13:20
    Ocena: 1.00 / 5
    Witam pierwszy raz skorzystałem z usług tej firmy i ostatni.Po przyjęciu paczki nie minęły 3 dni jak nastąpił zwrot.Stwierdzili, że jest żle zapakowana. nawet o tym nie powiadomili i musiałem
    jeszcze dopłacić za zwrot.Totalna porażka.
    Zaletybrak
    Wadywszystko
  • ~Tosia / 2021-03-16 13:04
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam! W śledzeniu przesyłki kłamią, że powiadomienie wysłali mailem (brak jakiegokolwiek maila)! Po tel do obsługi klienta Pan poinformował mnie że kurier nie ma obowiązku dzwonić do klienta, że przesyłkę chce dostarczyć. Skoro nie ma to po jakiego ciu...a podaje nr telefonu? Zauważam ze inni ludzie tez pracują, nie tylko kurierzy, i nie siedzimy w domu wiec wykonanie telefonu ułatwiłoby wszystkim życie !
    ZaletyBrak
    WadyObsługa klienta - pan mógłby być bardziej uprzejmy
  • ~Piotr / 2021-03-16 12:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma zwróciła przesyłkę bez powodu tłumacząc się że było wyłudzenie i nie mogą dostarczyć przesyłki
    ZaletyBRAK
    WadyDUŻe
  • ~Artur / 2021-03-16 11:30
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam nikomu tej firmy ,zmieniają wagę przesyłek co w końcu prowadzi do wyższych opłat.
    Zakończyłem współprace z nieuczciwą firmą DPD.
    ZaletyBRAK
    WadyDUŻE
  • ~ala / 2021-03-15 19:08
    Ocena: 1.33 / 5
    Paczka miała być dostarczona w piątek, dostałam SMS od kuriera, w poniedziałek popołudniu nadal paczki nie było po tel do kuriera stwierdził on że w piątek go nie było że nastąpiła pomyłka w podaniu jego numeru, weszłam w opcje śledzenia paczki i pisze ze została dostarczona w piątek, dzwoniłam do biura obsługi klienta ale się nie dodzwonilam, czy ktoś już miał taka sytuację co robić?
    ZaletyZadnych
  • ~Klaudia / 2021-03-15 18:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Po paczce widać w środku po zawartości że była rzucana . Zamówiłam cień w kamieniu drugi raz przyszedł w proszku . Zdarzyło się to już tak drugi raz a poza tym dostawa była przesunięta o kilka dni. Gdzie potrzebowałam to na wcześniejszy czas niż ten na który dostałam. Szczerze jestem bardzo niezadowolona.
  • ~Danula / 2021-03-15 15:48
    Ocena: 1.67 / 5
    Kurier, który dostarczył paczkę to porażka. Niemiły, arogancki, bezczelny i na koniec stwierdził, że dobrego dnia nie życzy. Całkowity brak profesjonalizmu. Nie uprzedził o godzinie dostarczenia paczki. W czasach pandemii nie można zapłacić kartą. Zalecam trzymać się z daleka od tej firmy.
    ZaletyBRAK
Dodaj własną opinię »