Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12953 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~Ja / 2021-03-25 09:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dostarczył moją paczkę pod inny adres gdzie pracuje moja mama bo jak to powiedzial: Nie bylo mu do mnie po drodze. Nastepnym razem chciałabym dostac paczke na adres który podałam a nie na adres który ten typ sobie wymyslil.
  • ~Siwa / 2021-03-25 09:15
    Ocena: 1.67 / 5
    Brak dostarczenia paczek gabarytowych, bo jak to kurier stwierdził nie będą tego nosić. Dostawa gwarantowana w 3 doby i to za mało. Oczywiście infolinia umywa raczki, bo nic nie da się zrobić dzisiaj paczka nie wyjdzie i tak codziennie.
    ZaletyZadnej
  • ~Marta / 2021-03-24 13:27
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam. Przez błędne informacje z infolinii paczka z wrażliwą zawartością utknęła w magazynie. Pani na infolinii jest "przykro". Brak pomocy.
  • ~Andrzej / 2021-03-24 12:58
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam kurier ma swoje godziny pracy mimo że ja pracuję żeby odebrać paczkę muszę brać urlop bo PAN kurier po południu nie przyjedzie bo mu nie pasuje.Za co ja płacę napewnoza dostarczenie przesyłki a nie za ofbi9r osobisty.Kurier jest dla mnie czy ja dla kuriera ????Nigdy więcej DPD Częstochows
    ZaletyBrak
    WadyZłośliwość
  • ~Tomek / 2021-03-24 12:36
    Ocena: 1.00 / 5
    Zapłaciłem kuriera, który nawet nie przyjechał. NIE POLECAM!!!
  • ~Ada / 2021-03-24 11:44
    Ocena: 1.00 / 5
    Nigdy więcej dpd , pan kurier dzisiaj u mnie byl kiedy chciałam zapłacić stwierdził że nie ma jak wydac mimo tego ze wycinał plik pieniędzy z czego widac bylo ze mial z czego wydac ale tego nie zrobił, byl bardzo nie mily powiedział ze dzwonil 10 razy gdzie zadzwonił tylko raz , wizal paczkę i odjechał
    WadyNie polecam
  • ~Brakk / 2021-03-24 09:03
    Ocena: 1.67 / 5
    Najgorsza firma kurierska z jaką miałam w ostatnim czasie styczność, kurierzy w ogóle nie są pomocni i nie można się z nimi w jakikolwiek sposób dogadać. Ostatnia sytuacja po długiej rozmowie przez telefon aby Pan kurier przyniósł paczkę pod drzwi, nie chciał tego zrobić i zarządał opłatę za wniesienie. zaznaczam że jestem w koncowce ciąży i mieszkam na 4 piętrze, gdzie wniesienie ciężkiej paczki graniczy u mnie z cudem, ewentualnie przedwczesnym porodem mimo prośby Pan kurier stwierdził że to nie jego problem. dopiero zgodzenie się na opłatę która zaproponował poskutkowało wniesieniem paczki pod drzwi. Ja się pytam czy to nie ich praca aby wnosić przecież oni za to dostają swoją pensje dlaczego ja jako osoba w ciąży mam jeszcze dodatkowo płacić. Oczywiście Pan powiedział że covid i oni już nie wnoszą ale za opłatę już tego covida nie ma, gdzie tu sens i logika.
    ZaletyBrak
    WadyBarak zrozumienia, najgorsza firma kurierska
  • ~Nie polecam / 2021-03-24 07:10
    Ocena: 1.00 / 5
    Firmie w ogóle nie zależy na dostarczeniu przesyłki, otrzymałam informację że w moim rejonie kurier jeździ tylko w godz. od 11 do 13, w innych godzinach dostarczenie przesyłki pod wskazany adres jest niemożliwe.
    Nigdy więcej DPD !
  • ~Arek / 2021-03-23 18:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Uwaga nigdy więcej za paczki do 30kg za małe zniekształcenia (opis nieregularne kształty) doliczyli 360zł
    WadyNaciągacze
  • ~Miet / 2021-03-23 15:25
    Ocena: 1.67 / 5
    Czas dostarczenia ustalony z kurierem nie przyjechał zostawił w jakimś punkcie.
    Nie dostarczają pod zgłoszony adres w czasie nadania
    ZaletyBrak
    WadyNie dostarczają pod wskazany adres
  • ~Angela / 2021-03-23 14:32
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier po przekierowaniu ważnej i pilnej dla mnie paczki postanowił jej nie odebrać z oddziału :)Cóż za profesjonalizm :)Nie pozdrawiam
  • ~Kinga / 2021-03-23 11:58
    Ocena: 1.00 / 5
    4 godz. przed dostawą informacja na maila, że do odbioru własnego w oddziale. Przez telefon informacja, że paczka nie zmieściła się na auto i będzie dostarczona następnego dnia, ale nie wiadomo o której.
  • ~Aniaaaaa / 2021-03-23 10:55
    Ocena: 1.00 / 5
    Masakra, wyobraź sobie że zaczynasz dzień, przegapiłeś chwilę temu połączenie więc oddzwaniasz i na dzień dobry słyszysz szereg pretensji i wielce zawiedziony kurier łaskawie obwieszcza, że paczka będzie jutro, nO Bo NiE odEbRAłEś tElEfoNu.
    Okej, chcę tylko paczkę. To może odbiorę gdzieś na mieście? Gdzie Pan będzie za 10 minut. Muszę dojechać autobusem.
    'ja nie wiem gdzie ja będę za 10 minut', niby jest nadal na moim osiedlu, ale teraz nie, jeszcze mam do niego wydzwaniać żeby on się ZGODZIŁ żeby PRZYJECHAĆ DO NIEGO odebrać MOJĄ PACZKĘ + co się nasłuchałam o mnie to niestety moje
    ZaletyBrak
    WadyNiemiła, pretensjonalna obsługa, nie realizują usługi, trzeba się za nimi uganiać i się do nich dopasowywać jakby samemu się nie miało swojego życia, żart
  • ~Minionek96 / 2021-03-22 19:56
    Ocena: 2.00 / 5
    Niestety nie mam dobrej opinii o tej firmie. Miała przyjść do mamy paczka z zagranicy i nie dotarła do niej a jak dzwonilam do firmy kurier zaznaczył że jest odebrana. Dzwoniłam parę razy do Dpd i ani razu nie udało się dodzwonić do tego kuriera który rozwoził paczki i było tłumaczenie że on rozwozi tyle paczek dziennie że nie pamięta co tydzień temu rozwoził. Chciałam prosić poprostu o potwierdzenie kto odebrał paczkę w takim razie ale firma mnie ciągle zbywała i paczki nie ma. Nie rozumiem jak firma może nie mieć w systemie zapisane gdzie ten kurier ja zostawił skoro nie u moje mamy. Wychodzi na to że ukradł a firma ma to w nosie. Proszę uważać na kurierów w tej firmie.
  • ~Ambrozy / 2021-03-22 19:09
    Ocena: 1.00 / 5
    Syf kila i mogila
    Bezpieczniej wyslac golebiem pocztowym
    ZaletyBrak
    WadyWszystko
  • ~Szatanek1987 / 2021-03-22 18:54
    Ocena: 1.00 / 5
    Paczka wysłana w środę do Holandii w poniedziałek ślad po niej zaginął już nigdy więcej. Brudasy jak by śmieci odbierali to świat by w nich utonął. Nie polecam
  • ~Anna / 2021-03-22 15:55
    Ocena: 1.67 / 5
    Ciągły problem z kurierem - nie chce wnieść pączek, dzisiaj w przesyłce był telefon. Poprzednio były to 3 wywarzone paczki i wyrzucil je na klatce przy przeszklonych drzwiach na ulicę. Sama musiałam je wnosić - w efekcie omal nie straciłam dzieci byłam w zaawansowanej ciąży i kurier o tym wiedział. Chamstwo na wysokim poziomie. Cena zdecydowanie za wysoka za taką jakość usług a raczej jej brak. Po co w ogóle trzymają takich ludzi i im płacą?
    ZaletyBrak
    WadyPersonel nie znający swoich obowiązków
  • ~Paweł / 2021-03-22 13:43
    Ocena: 1.00 / 5
    Trochę więcej szacunku do czyjejś paczki. Zamówiłem plotno malarskie. Jakie przyjechalo? USZKODZONE. Oczywiście bo po co uważać. Teraz z tym płótnem co mogę zrobić? W d**e sobie wsadzić. I kto mi pieniądze za to zwróci teraz? Najgorsza firma kurierska... brak słów. Dramat i porażka. Moze pracownicy magazynu i kurierzy powinni swoimi paczkami tak porzucać?
    ZaletyJakby jakiekolwiek były..
    WadyO wadach książkę mozna napisać
  • ~Rafal / 2021-03-22 13:34
    Ocena: 1.33 / 5
    Banda oszustow,po wyslaniu przesylki zostaly naliczone koszty b o niby nie standardowa
    ZaletyBrak
    Wadynieuczciwosc
  • ~Mirek / 2021-03-22 13:24
    Ocena: 2.33 / 5
    Aleksandrów łódzki
    Generalnie Pan kurier pomylił się z powołaniem. Brak terminala płatniczego to standard.Wychowanie i kultura osobista porażka(w razie co mogę podarować maszynkę do golenia ).
    Kłamie w żywe oczy to już kolejny raz z rzędu kiedy kurier myśli że jest kimś więcej jak Kurierem.
Dodaj własną opinię »