strona 434 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 432
- 433
- 434
- 435
- 436
- nastepna »
-
~Tofik112 / 2021-04-08 15:03Ocena: 3.00 / 5
Mam od niedawna taką sytuację że kurier który pracuję w dpd nie informuje mnie że jest paczka do dostarczenia sam się podpisuję że odebrałam przesyłkę do drzwi nawet nie dzwoni tylko jak są otwarte to wrzuca przesyłkę a jak nie są to zostawia ją w przed drzwiami. Skandaliczne a jak by ktoś ukradł to co wtedy? Na szczęście jeszcze tak się nie stało. Pewnie jak by nie było opłacone to by dzwonił że ma przesyłkę. -
-
~Bartosz / 2021-04-08 13:32Ocena: 2.33 / 5
opuźnienia bardzo długie.cieżko skontaktować się z tą firma paczka od UPS przyszla szybciej a byla zamowiona 2 dni puźniej njei poleceam DPD ZaletybrakWadyopóźnienia -
~Karolina / 2021-04-08 13:12Ocena: 2.67 / 5
Dodzwonienie się do kuriera graniczy z cudem....
1,5h próbowałam skontaktować się z kurierem, po czym otrzymałam wiadomość, że zamówienie nie zostało odebrane. Nie polecam! -
~woluz / 2021-04-08 12:36Ocena: 4.00 / 5
Widzę że to nieuczciwa firma. Niby można zdobyć telefon do kuriera który wiezie przesyłkę do mnie, ale chociaż wypełnię wszystko i podaje swój numer telefonu maila to i tak kombinują że źle jest wpisany ich kod. Oszustwo! NIGDY DPD!!! -
~Ostatni raz DPD / 2021-04-08 10:26Ocena: 1.33 / 5
Siano powinni wozić dla bydła a nie wkurw... Ludzi swoimi zagraniami typu " Próba doręczenia była " , a telefon Kuriera ???? 20 godzin stracił zasięg. Chodź wydaję mi się że ta firma DPD traci zasięg już w Polsce. ZaletyGówno nie firma kurierskaWadyJeszcze większe gówno niż firma kurietska -
~kkk / 2021-04-08 09:52Ocena: 1.00 / 5
Już ponad tydzień opóźnienia a paczki nie ma.
Infolinia każdego dnia twierdzi w sposób niezbyt uprzejmy że "paczka jest w drodze" ale "nie wie gdzie"
albo "pewnie gdzieś w magazynie" !!!
Nigdy więcej DPD.ZaletyzeroWadywybierz sobie - oni ją mają -
~Iwona / 2021-04-08 07:04Ocena: 1.67 / 5
Zamówiłam w sklepie internetowym deskę do prasowania. Nie wiem co oni z nią robili,wygląda jakby jeździli po niej samochodem, nogi połamane cała deska pogięta. Kurier wręczył mi ją i zaraz uciekł. Masakra. Od dawna unikam firmy DPD, bo nie raz już miałam z nimi kłopoty, ale czasem nie ma wyboru przy składaniu zamówienia w sklepie. Zdecydowanie NIE POLECAM ZaletyŻADNYCHWadyNiesolidność,lenistwo, brak kultury u wielu kurierów a wręcz bezczelność -
~AK / 2021-04-07 23:28Ocena: 1.00 / 5
Beznadzieja, co 3 paczka uszkodzona ! Problem z uznawaniem reklamacji, usługa bardzo niskiej jakości. Nie polecam. ZaletyBrakWadyMnóstwo paczek uszkodzonych -
-
~Aniad / 2021-04-07 21:15Ocena: 1.67 / 5
Paczka doszla po terminie, cala zniszczona, na pewno zodtala otwarta poniewaz w srodku wszystko wymieszane... Rzeczy zniszczone, porcelana w kawalkach,nawet proszek budyniu byl rozsypany po calym pudelku...porazka.. ZaletyZadnychWadyMnóstwo -
~Aleksandra / 2021-04-07 17:43Ocena: 1.00 / 5
Mam serdecznie dość tej firmy. Najpierw kurier, któremu nie chce się wchodzić do bloku z paczką, potem nierozgarnięty dziwak. Sama infolinia i konsultanci są bezużyteczni, nic się nie da załatwić. Paczki są zwracane do nadawy bez mojej wiedzy. Kurier nie przyjeżdża i potem dostaje info ze mnie nie było w domu kiedy byłam. Nigdy więcej nic nie zamówię przez DPD bo ilość porąbanych akcji jakie ostatnio miałam przez tą firmę przyprawia mnie o ból głowy. ZaletybrakWadywszystko -
~Gogol / 2021-04-07 17:12Ocena: 1.00 / 5
Firma kurierska dramatyczna powinni ją zlikwidować. Na infolinii nie potrafią odpowiedzieć na podstawowe pytanie które brzmi: czemu kurier wbił status "niedoręczona z powodu nieobecności odbiorcy-brak możliwości zostawienia awizo". Już ie wspomnę ze na płycie jest powieszona skrzynka na listy. ZaletyTa firma nie ma zalet.WadyBrak łączności z kurierem, nawet nie potrafi oddzwonić. Kłamliwa historia doręczenia paczki. Brak podjazdu pod adres wbija awizo a w domu są 4 osoby. Ludzie wzięci z ulicy -
~Haosu / 2021-04-07 16:41Ocena: 1.00 / 5
Jednym słowem dramat, nawet szkoda czasu by opisywać jak ta firma funkcjonuje i jakie ma podejście do odbiorcy -
~Fafik / 2021-04-07 15:32Ocena: 1.00 / 5
Zamówienie kuriera z windą i paleciakiem gdyż zamówienie jest złożone konkretnie na paletę pełno wymiarową i wszystko wypełnione i złożone tak jak należy 06.04.2021. Kurier przyjeżdża 07.04.2021 i mówi że paczki nie zabierze bo jest to paleta. Ręce opadają gdyż przyjechał po konkretnie nasze zamówienie które jest konkretnie złożone na przesyłkę paletową.... Kurier mówi że to inny kurier zajmuje się paletami i nie ma zielonego pojęcia kiedy i jakiego dnia przyjedzie po przesyłkę... Jedynm słowem TRAGEDIA. Tym bardziej że przesyłka miała być 08.04.2021 w Warszawie. Nigdy więcej DPD.
Teraz anulowanie zamówienia i zwrot $ od DPD i zamówienie innego kuriera, który może sprosta tak olbrzymim wymaganiom....WadySame wady. -
~Agnieszka / 2021-04-07 13:09Ocena: 1.00 / 5
Ponad tydzień spóźnienia. Przekierowana przesyłka została przekierowana na ten sam adres co wcześniej!
W historii zapis, że omówiono spóźnioną przesyłkę (a to wszystko po mojej rozmowie z botem i bezsilności, że przesyłka dotrze na czas).
Nie polecam i od dziś unikam.WadyNiewiarygodni, nierzetelni, nieterminowi -
~Edzio / 2021-04-07 12:43Ocena: 2.67 / 5
Paczka przyszła otwarta tak, że jak chciałem ją otworzyć nożem to nie musiałem bo dziura była wielka WadyOtwarta paczka -
~Paweł / 2021-04-07 11:21Ocena: 1.50 / 5
Najgorsza firma kurierska (wieloletnie doświadczenie)! ZaletyBrak.WadyBrak łączności z kurierem. Brak łaczności z DPD. Kłamliwa historia doręczenia ("nieudana próba doręczenia") itd. -
-
~martini21 / 2021-04-07 11:07Ocena: 1.33 / 5
Jak zwykle 'nie bylo odbiorcy w domu' a kurier nawet nie przyszedl i odniosl paczke do punktu odbioru +czas dostawy byl niewyobrazalnie dlugi a przesylka w zlym stanie -
~Marlena / 2021-04-07 09:42Ocena: 1.67 / 5
Wybrałam kurier standard, paczka opłacona, dostawa również. Po czym przychodzi mi SMS od DPD że płatność przy odbiorze kartą lub gotówką, próbuje mi wmówić że nic nie zostało opłacone. Ja wiem lepiej chyba hmm? Co wybrałam, i ile zapłaciłam i za co. Chciałam się dowiedzieć jaki koszt dostawy, on NIE WIEM. Nie polecam, same problemy i nerwy przez nich. -
~Michał / 2021-04-06 23:10Ocena: 5.00 / 5
Przesyłka jak zawsze doręczona na czas, w razie potrzeby na stronie dostępny numer do kuriera, paczuszka w idealnym stanie. DPD jest zawsze moim pierwszy wyborem WadyBrak -
~klient2021 / 2021-04-06 21:38Ocena: 1.67 / 5
Szczerze to jak widzę gdziekolwiek przy składaniu zamówienia online, że firmą obsługującą jest DPD to mam ochotę zrezygnować z zakupów. Chyba nie było dostawy bez problemów z tą firmą - paczki wielokrotnie przychodziły uszkodzone, ostatnia paczka została przez kuriera zostawiona od razu w punkcie pickup bez jakiejkolwiek próby doręczenia jej pod adres domowy i bez jakiegokolwiek kontaktu z odbiorcą przy braku zgody/dyspozycji na przekierowanie paczki do punktu. Szczyt bezczelności.
Sprawa zgłoszona do centrum obsługi, skąd zero pomocy, po dwóch dniach nadal brak odzewu a paczka również bez porozumienia i kontaktu z odbiorcą odesłana z powrotem do nadawcy...
Tragedia, nikomu nie polecam i sama będę unikać tej firmy jak mogęZaletyjako odbiorca przesyłek nadawanych za pośrednictwem tej firmy nie widzę żadnych zalet, zawsze same problemy z dostarczeniem zamówieniaWadykurierzy fatalni ( paczki przychodzą uszkodzone lub zostawiane bez wydanej dyspozycji w punkcie, brak kontaktu), kontakt z centrum obsługi fatalny ( zero pomocy w rozwiązaniu problemu, odbijanie się od automatycznych formularzy lub dpdbota który odpisuje "nie rozumiem" )
strona 434 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 432
- 433
- 434
- 435
- 436
- nastepna »
