strona 427 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 425
- 426
- 427
- 428
- 429
- nastepna »
-
~Laila / 2021-04-28 14:24Ocena: 1.00 / 5
Qz dostawa było wszystko ok nie co do tego zastrzeżeń ale mam jedno mowie kurierowi że mama po operacjijest i nie może dźwigać wjechał winada i zostawił przed brama zamiast po drzwi podac. Paczka wazyla 12 kg mama moze Góra do 5kg dźwigać -
-
~niezadowolona klientka / 2021-04-28 14:23Ocena: 2.33 / 5
Nie korzystajcie z tej firmy. Dzisiaj dostałam niekompletną paczkę. Została mi skradziona pościel, złożyłam formularz reklamacyjny i zobaczę jak zostanie on rozpatrzony. Ale wniosek jest jeden : wśród pracowników jest złodziej. Czekam jak do tego ustosunkuje się Firma. Zaletyszybka dostawa towaru którego nie było....Wadykradzież -
~klient / 2021-04-28 13:23Ocena: 1.67 / 5
Nie polecam tej firmy kurierskiej.
Nie wnoszą paczek pod drzwi.Każdy szanujący się dostawca to robi.Nie wybiorę więcej tej firemki przewozowej.Rynek spedycyjny jest tak rozbudowany,że polecam wybrać profesjonalistów.ZaletyBrakWadySame -
~MPEZ / 2021-04-28 12:41Ocena: 1.00 / 5
DPD to najgorszy kurier na rynku. Swego czasu wysyłaliśmy nasze produkty kurierem DPD - na 100 przesyłek ok 10 było zawsze uszkodzonych - to był standard. Zrezygnowaliśmy, bo na reklamację nie można było liczyć, zawsze znalazł się jakiś punkt odrzucający reklamację. U innych przewoźników na 100 przesyłek zdarza się ( na szczęście bardzo rzadko) 1 do 2 uszkodzeń Jeśli zastanawiacie się nad kurierem omijajcie DPD i to tez dotyczy zakupów. Jeśli kupujecie cokolwiek, a sprzedawca oferuję dostarczenie kurierem DPD liczcie się z tym, że paczka i produkt przyjdzie uszkodzony . ZaletyŻadnychWadySame wady -
~Niezadowolony klient / 2021-04-28 10:32Ocena: 1.00 / 5
Po otrzymaniu maila, że przesyłka została nadana i że planowany termin doręczenia to następny dzień roboczy (czyli środa). Wszedłem na stronę śledź paczkę. Sprawdzam i rzeczywiście termin dostawy środa godzina 10:00 - 14:00. Zmieniłem godzinę na 16:00 - 18:00, zatwierdziło zmianę.
Po wejściu na stronę następnego dnia widzę termin dostawy CZWARTEK GODZINA 10:00 - 14:00. Po dodzwonieniu się do konsultantki o trzymałem odpowiedź, że nie ma u nich takiej informacji. Pani nie umiała nawet sprawdzić czy i kiedy przesyła ma wyjechać. Powiedziała tylko że dostanę sms kiedy przesyłka zostanie zeskanowana oraz dodała że kurier będzie dzwonił jak będzie na miejscu. W innej firmie kurier informował mnie, że właśnie ładuję paczkę na samochód i wyjeżdża w trasę, podał przewidywany czas dostarczenia, następnie zadzwonił ponownie informując, że się trochę spóźni i jak już będzie dojeżdżał to się odezwie, co też miało miejsce (oczywiście zależy to głównie od kultury i dobrego wychowania kuriera). Reasumują jak zamawia się coś przez DPD to od momentu zamówienia trzeba siedzieć na miejscu i czekać aż raczą się zjawić i być wdzięcznym że dostarczyli paczkę, a i tak nie wiadomo kiedy to będzie. W ogóle nie biorą pod uwagę, że ktoś może pracować czy mieć inne ważne sprawy.ZaletyNie widzę.WadyBrak chęci dobrej współpracy i organizacji. -
~Angelika / 2021-04-27 21:19Ocena: 5.00 / 5
DPD jest bezkonkurencyjne! Zawsze na czas i nigdy nie pomylili adresu dostawy tak jak u UPS ???????? ZaletySzybko
Sprawnie
MiłoWadyBrak -
~Anna / 2021-04-27 16:13Ocena: 2.00 / 5
Przekierowanie paczki nie powinno zawierać informacji o dniu dostarczenia, jeśli za każdym razem rzeczywista data przesuwa się o jeden dzień powodując problemy z odbiorem paczki w miejscu przekierowania! Jest to wprowadzanie klienta w błąd. Dyspozycje przekierowania działają z opóźnieniem, uniemożliwiając samodzielną rzetelną obsługę daty, miejsca i godziny dostarczenia paczki. W tej sytuacji nawet infolinia pozostaje mało pomocna z hasłem na ustach "nie możemy nic zrobić". -
~Annaa / 2021-04-27 14:39Ocena: 4.00 / 5
Nie wiem dlaczego ludzie narzekają!
U nas zawsze na czas kurierzy mili.Jak mam telefon dzwonie pytam o czas i wszystko gra.
Wyrozumiałości życzę -
-
~ZŁY CZŁOWIEK / 2021-04-27 13:55Ocena: 1.00 / 5
Czas realizacji zamówienia 24 godziny, lecz kurier 75 h potrzebuje żeby się wgl zebrać, dzwoniąc pod numer DPD najpierw mówią że paczka jest w samochodzie i już jedzie do mnie, dzwoniąc 2 raz mówią że nawet nie ma w magazynie ich, co to ma znaczyć? Nie ma żadnej informacji o przesyłce do tej pory WadyDłużej się nie da -
~Agnieszka / 2021-04-27 11:46Ocena: 5.00 / 5
Kurier Bartek trasa Ełk - Węgorzewie woj. warminsko-mazurskie.
Przesyłki zawsze doręczone na czas,sympatyczny.
Express. Czasami zastanawiam się jak on to ogarnia. Telefon i zachwile jest. Od lat nie było żadnego problemu.ZaletySzybko, sumiennie -
~sandra / 2021-04-26 16:02Ocena: 1.67 / 5
Człowiek siedzi w domu, wyjdzie na 5 minut i akurat w tym momencie przyjdzie kurier. W dodatku kurier skłamał, że zadzwonił na domofony sąsiadów, żeby zostawić paczkę. Niczego takiego nie zrobił. Powiedziałam, że za 2 minuty będę, na co dostałam odpowiedź, że mam go znaleźć, bo będzie w okolicy roznosić paczki. Skończyło się na tym, że łaziłam jak idiotka przez parę osiedli, szukając pojazdu i kuriera. Brak kontaktu, odpowiedzi. Jedynie automatyczna informacja, że prawdopodobnie dostanę paczkę jutro, czyli mam siedzieć 2 dni w domu od rana do 18. -
~Alicja / 2021-04-26 10:31Ocena: 5.00 / 5
Kurier Bartek trasa Orły -Małkowice woj. Podkarpackie.
Przesyłki zawsze doręczone na czas, miły, sympatyczny,Zaletypolecam wszystkim -
~AliBabka / 2021-04-26 10:07Ocena: 5.00 / 5
Kurier Bartek trasa Małkowice-Orły woj podkarpackie
Bardzo miły, ugodowy, dostarcza na czas, nawet przed czasem:)
Dostosowuje się do wymagań odbiorcy, przystojny i zawsze uśmiechnięty
Najlepszy kurier w okolicy!!!Zaletyniezliczona ilośćWadybrak -
~oburzony klient / 2021-04-25 19:40Ocena: 1.00 / 5
Firma nie jest nastawiona na obsługę klienta. Czekałam 2 dni na odebranie paczki, ponieważ kurier się nie zjawił w wyznaczony dzień, co gorsze też nie odbierał telefonów i nie poinformował mnie o problemach powodujących opóźnienie. Potem okazało się że są jakieś problemy z wymiarami i kazali mi dopłacić, nie mam pojęcia kto i gdzie to mierzył i jakie niby wybrzuszenia mogły powstać.
Sytuacja ta nie była pierwsza ponieważ rok temu czekałam na przesyłkę z Litwy mimo mojej obecności w domu kurier się nie zjawił i nie zostawił awizo. Przesyłka wracała do nadawcy kilka razy, w końcu musiałam szukać paczki w punkcie rozdzielania paczek. Infolinia na "NAJWYŻSZYM" poziomie, ciężko do nich się dodzwonić a pomóc oni nie są w stanie w niczym Nawiązując do drugiego przykładu (paczka z Litwy) Pani powiedziała że dawno jest w drodze a ona jeszcze była w punkcie rozdzielania paczek, co udowadnia brak dokładnych informacji i zdzieranie pieniędzy bo oczywiście jak zaznaczą że nie było mnie w domu to dodatkowe pieniądze za nic. Nie polecam , to nie jest odpowiedzialna firma,mają klienta gdzieś.Każda inna firma ,tylko nie DPD.ZaletyBRAKWadybrak szacunku do czasu klienta, brak pomocy w sukcesywnym odnalezieniu paczki, nie odpowiedzialny personel -
~Tipi / 2021-04-25 10:28Ocena: 1.00 / 5
Nie mam nic dobrego dopowiedzenia nt tej firmy. Paczki niedostarczane, ani na określony czas ani pod wskazany adres. Kurierzy zostawiają paczki gdzie i jak popadnie.
Obsługa klienta to banda gamoni co nie potrafią. odpowiedziec na proste pytanie. Reklamacje mają gdzies . Ja od 2 m-cy nie moge uzyskać odpowiedzi gdzie kurier zostawił przesylke !!!
Nigdy nie zamawiać u nich opłaconej z gory przesyłkiZaletyHahaha . Niby jakie ? Nawet niska cena to zadna zaleta skoro opłacone przesyłki giną .WadyNierzetelność, kłamstwo, niski poziom obsługi, brak komunikacji. -
~strkapral / 2021-04-24 20:37Ocena: 1.00 / 5
Typowe złodziejstwo dpd w Holandi kradnie paczki a twierdzi że dostarczone ZaletyżadneWadystrata paczek -
-
~Niezadowolony / 2021-04-24 19:55Ocena: 2.00 / 5
Kurierzy rzucają paczkami mimo naklejek uwaga szklo i wogole. Paczki są otwierane a potem przepakowane pod pretekstem ze wylal płyn. Ze jeszcze na rynku to jestem pod wrażeniem. WadyOtwieranie paczek -
~Sadza 267 / 2021-04-24 08:36Ocena: 2.33 / 5
NIE POLECAM paczka zostawiona u sąsiada bo nie chciało się wejść piętro wyżej żenada do tego zero informacji tel na ten temat jeśli ciężko dostarczyć przesyłkę pod wskazany adres to można zmienić pracę. -
~Jan / 2021-04-23 18:01Ocena: 1.00 / 5
Sprzedawca nadal paczkę a dostawca przyjechał nie przygotowany do odbioru pieniędzy więc oświadczył, że dostarczy paczkę dnia następnego i będzie posiadał terminal do odbioru pieniędzy i tyle go widziałem. Przy poszukiwaniu paczki nic nie uzyskałem gdyż nie znam numeru paczki jaki sobie usługodawca wygenerował. Obawiam się, że paczka wróci do nadawcy i zechcą za tą niewykonaną usługę pieniądze. We Francji niech tak sobie robią a u nas pracownik powinien być wyposażony w potrzebny do pracy sprzęt. Towar był potrzebny na czwartek więc dpd zniszczyło mnie kilka dni. Gdybym ja zawalił pracę dla dpd to by ryja darli na całą Europe i 13 stu prawników zadało by od mnie odszkodowanie. Nie polecam tej firmy
ZaletyZalety jak zwinie się z PolskiWadyWada, że tu oglupia ludzi pseudouslugami -
~Klient / 2021-04-23 17:32Ocena: 3.67 / 5
Na plus to, że jest niedrogo, paczki docierają zawsze na 2 dzień roboczy po nadaniu i można samodzielnie zmienić datę doręczenia lub przekierować paczkę, ale na minus godzina dostawy, po 17:00, a raz zdarzyło się nawet przed 20:00, już nawet poczta dostarcza przesyłki rano a do tego na stronie monitorującej drogę paczki widnieje godzina dostawy 9:00 - 19:00, czyli cały dzień, może być o 9:01, a może być o 18:59 ;) Zaletycena, możliwość zmiany daty doręczenia i przekierowania paczkiWadygodzina dostawy
strona 427 z 648
- « poprzednia
- 1 ...
- 425
- 426
- 427
- 428
- 429
- nastepna »
