Opiniuj.pl - strona główna

Opiniami warto się dzielić!

DPD opinie

Ocena na podstawie 12950 opinii

1.50 / 5

  • Obsługa i reklamacje
    1.30
  • Cena
    5.00
  • Oferta
    5.00
  • Cena/Jakość
    1.53
  • Czas dostawy
    1.68

Dodaj własną opinię »

Sortuj wg: daty | oceny
  • ~asdjoas / 2021-05-05 18:26
    Ocena: 2.33 / 5
    najgorsza firma kurierska na swiecie 0 kontaktu z kurierem
    Wadycala ta firma jest wada
  • ~Wkurzona / 2021-05-05 18:24
    Ocena: 1.00 / 5
    Firma ma gdzieś swoich klientów. Paczka spłonęła, a reklamacja odrzucona w całości, ponieważ klient płacąc na konto za przesyłkę napisał „ antyk „ a był to zegar kominkowy. Na przesyłce nie napisane co jest w środku. Czyli gdyby przesyłka doszła ( nie spaliła by się ) to nie ma znaczenia co jest w środku. Szkoda gadać.
  • ~Patrycja / 2021-05-05 17:46
    Ocena: 1.00 / 5
    Wstyd, zniszczonych został towar i nieuwzględniona reklamacja ponieważ nie zgłosiłam tego kurierowi, a pani kurier wiedziała że rozpierdoliła przesyłkę i zostawiła pod drzwiami. Banda oszustów z którymi się nie wygra. Nie polecam nikomu!!! Zero
  • ~Rafał / 2021-05-05 17:21
    Ocena: 1.00 / 5
    Najpierw przyjechał do mnie kurier zadzwonił jak był pod domem i powiedział żeby do niego wyjść odpowidziałem że nie ma mnie w domu i będę za 5 minut ale on na to że za 5 minut to on będzie gdzie indziej więc powiedziałem żeby zostawił paczkę mojej Mamie ktora jest w domu on na to że on nie będzie wchodzić no to mu mowię że już dzwonię do Mamy żeby wyszła a sam zaczelem biec do domu po około 3-4 minutach dobiegłem pod dom a kurier już odjeżdża więc do niego dobiegłem i powiedziałem kur.. ty chciałeś pojechać przecież mówiłem że już ktoś wychodzi Mama przed domem go nie dogoniła na co kurier do mnie z patusem nie będę gadał zamknął okno i pojechał wyjeżdżając drogą prowadzącą do mojego domu gdy szedłem za jego samochodem specjalnie ostro przychamował gdy skrecałem żebym się uderzył o ten samochód następnie zadzwoniłem na skargę to mi powiedzieli że kurier dostarczy paczkę następnego a zażalenie mogę złożyć na stronie internetowej albo napisać również o zmianę kuriera również przez stronę internetową albo zmienić na odbiór w punkcie 10km dalej a mieszkam w Sopocie żadna z tych opcji nie zadziałała na stronie internetowej. I co może teraz mam dzień dobry temu kurierowi powiedzieć po tym jak nazwał mnie patusem. O nie to było ostatni raz jak zamawiam coś przez tę firmę nie polecam sam już nigdy nie skorzystam z ich usług. W każdej ofercie jest kilka opcji do wyboru co do firm kurierskich więc będę korzystać z innych ofet mam nadzieję że moja opinia dotrze do kogoś odpowiedzialnego i coś z tym zrobi bo po prostu szkoda nerwów na odbiór paczki pozdrawiam
    ZaletyBrak
    WadyMyślę że polityka firmy bo dobrzy Pracownicy w dzisiejszych czasach dbają o wizerunek a nie go niszczą niewłaściwi ludzie na niewłaściwych miejscach przynajmniej z tymi co ja miałem kontakt
  • ~Mariola / 2021-05-05 16:03
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie polecam tej firmy. Mimo zmiany terminu dostarczenia paczki kurier i tak przywiózł innego dnia. Kurier nie odbiera telefonów. Najbardziej bezczelny człowiek z jakim miałam doczynienia. Na dodatek dostarczający paczki bez maski. Paczki mają uszkodzone opakowania. Aby uniknąć niepotrzebnych stresów omijać tę firmę szerokim łukiem
    ZaletyBrak i 10 razy brak
    WadyCała firma
  • ~Patryk / 2021-05-05 15:35
    Ocena: 2.67 / 5
    Nie polecam nikomu kontaktu z tą firmą.
    Zamówiłem zabytkowe radio , po generalnym remoncie podzespołów i zewnętrznie, paczka była oznakowana jako ostrożnie , napisane że zawiera zabytkowy radioodbiornik.
    Radio doszło potłuczone , uszkodzone.
    Szkoda że tu nie można zamieścić zdjęć
    Jeśli ktoś chętny udostępnie patrykmaju@wp.pl
    Nie uznali reklamacji twierdząc że to napewno nie ich wina bo jak uważają pudło było nie uszkodzone.
    Żenada
    Nie korzystajcie nigdy z tej uszukanczej niemieckiej firmy
    ZaletyCzas dostawy był szybki
    WadyNie uznają reklamacji mimo ubezpieczenia oaczki
  • ~Blabla / 2021-05-05 14:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Ta firma to jakaś masakra. Nie mają żadnych zasad a kurierzy mogą sobie robić co chcą. Właśnie się dowiedziałam że kurier może odmówić mi dostarczenia przesyłki jeśli czuję się zagrożony ale nie ma takiego zagrożenia jeśli zejdę do niego do busa!!! Jeśli chcę paczkę pod drzwi bez kontaktu to także kurier o tym decyduję czy mu się chcę wchodzić czy nie... gratuluję polityki firmy. Ciekawe jak jeszcze długo te nygusy będą wykorzystywać temat epidemii żeby nie musieć wykonywać swojej pracy
  • ~Monika / 2021-05-05 14:26
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier nie zastal nikogo w domu i napisał ze adres nie prawidłowy , odmówił na nowo dostarczenia paczki , bezczelny , podawał sąsiadom dane osobowe czy taka osoba tu mieszka
    Przez tel wyłączył się podczas rozmowy , i naraził na straty
    WadyNajgorsze przesyłki kurierskie
  • ~Szymon Dac / 2021-05-05 13:05
    Ocena: 1.00 / 5
    Absolutnie nierzetelny przewoźnik.Nie dostarczono przesyłki, dzwoniłem do centrali codziennie przez 10 dni, każdego dnia zapewniano mnie że przesyłka zostanie dostarczona, finalnie wrócila do niemiec. Brak zwrotu kosztów. Ręce opadają z bezsilności
  • ~kingus_ka / 2021-05-05 12:47
    Ocena: 1.00 / 5
    Bardzo słaba komunikacja. Opcja generowania kodu smsem nie działa, kurier nie odbiera telefonu. Akurat w sklepie, w którym zamawiałam nie ma innej możliwości. Najgorsza obsługa przesyłek jaka może być.
  • ~DAYSY / 2021-05-05 11:51
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier dzwoni dopiero wtedy gdy jest pod domem. Później umawia się w innym miejscu i wcale tak nie czeka. Kiedy do niego zadzwoniłam to mówi że on już pojechał dalej. Za chwilę znowu się umówiliśmy że zaraz podrzuci paczkę pod blok i czekaj do usranej śmierci. Nie można nigdzie wyjść bo czeka się aż łaskawie przyjdzie z paczką. I Ja ciężarna mam jeszcze z dzieckiem pod pachą latać i szukać Pana.
    ZaletyBrak
    WadyTak jak opisano wyżej. Wad więcej niż się może wydawać.
  • ~AGA / 2021-05-05 11:40
    Ocena: 1.00 / 5
    Nie chcecie mieć problemów nie korzystajcie proszę z usług tej firmy kurierskiej. Przesyłke ,którą wysłąłam została w brutalny sposób uszkodzona , przefoliowana i nawet ktoś wydrukował list przewozowy powtórnie. Mimo ,że po dostarczeniu przesyłki zgłoszono szkodę i reklamację , którą potem zgłaszałam dwukrotnie firma nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenie. Straciłam 2500 pln , bo tyle warta była przesyłka. Odpisano,że moge to zgłosić do sądu. NIE KORZYSTAJCIE Z DPD !!!!!!!!!NIGDY
  • ~Dominika / 2021-05-05 09:35
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurier utrudnia życie. W rewirze między 9:30 - 12:00. Zapytałam czy do godz. 10 mógłby się u mnie pojawić w pierwszej kolejności ponieważ potem wychodzę do pracy. Odpowiedź - nie wiem, teraz prowadzę samochód i się rozłączył.
    Tłumaczenia, że wychodzę do pracy go nie interesują...
    Czekałam na ważną umowę, a kurierzy robią sobie jaja i mają w nosie że człowiek pracuje w godzinach porannych.
    Brak możliwości umówienia się i dogadania godzin.

    Kurierzy niemili, chamscy, brak szacunku do klienta, prości ludzie, którzy nie szanują czasu innych i nie potrafią pójść na rękę, zero empatii, 100% chamstwa i asertywności.
    Zaletybrak
    Wadycałe DPD
  • ~Mar / 2021-05-05 08:12
    Ocena: 1.00 / 5
    Do kuriera nie można się dodzwonić. Po zmianę terminu dostarczenia przesyłki i tak nie jest to uwzględniane. Na infolinii albo zgłasza się BOT albo konsultant który nic nie wie i nie potrafi zrobić. Najgorsza opcja kuriera. Nie polecam, szkoda nerwów i czasu
    ZaletyBrak
    WadyCałe dpd
  • ~Tymianek / 2021-05-04 22:39
    Ocena: 1.00 / 5
    Tragedia, kurier nie doręcza paczek twierdząc że nikogo nie ma pod adresem dostawy. Brak kontaktu telefonicznego. Złożona reklamacja ale czekam, czekam i czekam ....
    ZaletyZero
  • ~Małgorzata / 2021-05-04 17:17
    Ocena: 3.67 / 5
    Zawsze jest problem z terminalem.Nie ma możliwości zapłatą kartą
    WadyZawsze kurier tłumaczy się że jest problem terminal
  • ~Karol / 2021-05-04 17:07
    Ocena: 1.00 / 5
    Kurer Paweł, 532191764 obsługujący Szczytno, nie doręcza paczek, nie można się z nim porozumieć. Nanosi w systemie próby doręczenia których nie było, po czym odsyła paczki i zadowolony udaje, że nic nie wie. Najgorsza usługa kurierska i beznadziejni pracownicy. Panie Pawle moze jednak warto zmienic zawod, skoro Pan nie chce doreczac paczek to po co sie meczyc?>
  • ~Rafał / 2021-05-04 16:56
    Ocena: 1.00 / 5
    Dno. Całkowite dno. Kurier miał odebrać ode mnie paczkę. Miał sam mieć wygenerowaną etykiete. Odebrał bez naklejania jej. Już 6 dzień trzymają paczkè w oddziale i mają problem z wysyłką. Ściemniają że nie mogą sami nakleić etykiety. Czas leci.
  • ~Marcin / 2021-05-04 08:31
    Ocena: 1.00 / 5
    Kiedyś kurier nawet się nie pojawił pod mieszkaniem. Mimo tego, wpisał, że przesyłka nie została odebrana i przekierował ją do magazynu.
  • ~Gosia / 2021-05-02 16:25
    Ocena: 1.00 / 5
    Składałam reklamację 1,5 miesiąca temu zero odpowiedzi. Paczka poprawnie nadana wróciła do mnie pieniędzy nie odzyskalam
    ZaletyBrak
    WadyBałagan
Dodaj własną opinię »